• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
Pre informaciu to pridavam aj tu.

Od dnes rušíme v bazári kategóriu - Módne doplnky. Túto kategóriu stále viac užívateľov využívalo na predaj čohokoľvek, čo vôbec nemalo nič spoločné s modnými doplnkami a hromadili sa v nej inzeráty s predajom nepravých značiek. Snažili sme sa to tolerovať, ale už to začínalo byť neúnosne, koľko problémov vzniká v tejto jednej kategórii.
Tí, ktorí inzerovali v tejto kategórii v súlade s pravidlami chceme odkázať, že je nám to ľúto, ale nenašli sme iné efektívne riešenie.

Od dnes sa už nebude dať pridať nový inzerát do tejto kateórie. Inzeráty vám zostanú aktívne, ale nebudú sa zobrazovať v bazári. Vďaka tomu môžete bez problémov vyriešiť rozbehnutú komunikáciu s prípadnými zaujemcami.

Inzeráty z tejto kategórie už nezverejňujte do iných kategórii.

Asmira Team
6. sep 2011 o 15:34  • Odpovedz
@ani3012 Kopacky budu zatial sucastou sportovych potrieb. V sucasnosti je tam 120 inzeratov, nie je to neprehladne, zeby sa tam stracali.
6. sep 2011 o 17:00  • Odpovedz
Prosim vas preco bola zmazana tema Fusak Lodger Bunker?
6. sep 2011 o 20:40  • Odpovedz
@lucikan presne to isté som sa práve šla spýtať aj ja
6. sep 2011 o 20:52  • Odpovedz
@martinjasen prosím vás pokial mám tašku medzi môdnymi doplnkami a tátro kategoria bola zrušená,tak ten môj inzerát aj niekto vidí?alebo ho vidím už len ja ked si kliknem na môj bazar,dakujem za odpoved,a také ako opasky,hodinky už nie je možné pridávať vôbec?
7. sep 2011 o 10:27  • Odpovedz
@nikolca Vidis ho uz iba ty. Aktivny je z dovodu, ak ma niekto potencionalneho zaujemcu, aby s nim mohol komunikovat. Ak nemas, inzerat zmaz.
7. sep 2011 o 10:34  • Odpovedz
@ellysa @lucikan Zistujem. Nemate nahodou linku na tu temu?
7. sep 2011 o 10:35  • Odpovedz
@nikolca nie, taketo inzeraty uz sem nie je mozne pridavat
7. sep 2011 o 19:45  • Odpovedz
dobry vecer,
preco sa mi vo fore nezobrazuju udaje o dietati a tehotenstve?dakujem(ak to tu uz bolo spominane,prepacte)
7. sep 2011 o 22:17  • Odpovedz
@prettybaby ako máš nastavené súkromie ? nemáš ho len pre priateľov ? vpravo dole si ho môžeš nastaviť...vyskúšaj :wink:
7. sep 2011 o 22:22  • Odpovedz
@ani3012 skusim .) no doteraz sa mi to ukazovalo .-)
7. sep 2011 o 22:31  • Odpovedz
@ani3012 eeej, a je to dakujem .-)))) no nerozumiem tomu, nemenila som to.)
7. sep 2011 o 22:32  • Odpovedz
@martinjasen
@emjee
V noci sa mi stopli 2 inzeraty..
Bundicka ze je duplicitny.... mam 2 velkost a je to tam aj napisane ....
http://www.modrykonik.sk/bazar/detske-bundy-vetrovky-kabatiky/z83p/uzasna-next-bundicka/
http://www.modrykonik.sk/bazar/detske-bundy-vetrovky-kabatiky/t87z/uzasna-next-bundicka-6-9-mes/

a dalej vanicka matrix je stopnuta lebo vraj nie je mnou fotena...
http://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/42kt/jane-matrix-light-2010-fusak-matrac-prsiplast/
transporter vanicka je foteny na tom istom mieste v MOJEJ OBYVACKE a je v nej aj moje dieta... http://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/m54w/jane-transporter-light-prsiplast-darcek/
Pridavam aj fotku kde je syn odfoteny na tom istom mieste.....
8. sep 2011 o 09:29  • Odpovedz
@michaela80 jedna z fotiek, ktoru mas v inzerate je z internetu.
inzerat na bundu ti bol odstopnuty, odspravedlnujeme sa za nedorozumenie
8. sep 2011 o 09:44  • Odpovedz
chcem sa opytat:zadavam inzerat a cenu davam a pisem 8,20 a v inzerate mi ukazuje 8,19.kde sa stala chyba?
8. sep 2011 o 12:07  • Odpovedz
@tadotami nikde, skriatok :grinning: obcas to tak cudne "zaokruhluje" :grinning:

@michaela80 preco ked mas tu istu vec v dvoch velkostich nenafotis kazdu zvlast? lebo podla uvodnej fotky v oboch pripadoch by som povedala, ze je to uplne ta ista bundicka - nechce sa mi verit, ze by si sa pri foteni jednej trafila do obrazu presne tak isto ako pri inej
8. sep 2011 o 15:22  • Odpovedz
@emjee ja uz som sa zlakla ze co to?co to tam jakych nevzdelanych skriatkov matikarov chovate :grinning: neskorsie skusim to cislo zmenit ak sa bude dat :wink:
8. sep 2011 o 15:24  • Odpovedz
@emjee bundicky su 2-3 x oblecene obidve cize ako nove a su rovnakej kondicii obidve ... co to zmeni na to ze bude ina fotka? nie je to duplicitny inzerat..ale zmenim to sak to je najmenej to urobit....
ale vanicka bola stopnuta uplne bezdovodne...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. sep 2011 o 17:42  • Odpovedz
je pravda, že tému fusak lodger bunker, nahradila otázka ohľadne tohto fusaku? ako je to možné? otázka a diskusia sú snáď dve rozdielne veci- nejde o duplicitnú diskusiu :confused: :confused: :confused: , kde máme teraz DISKUTOVAŤ o tomto fusaku? :rolling_eyes: :rolling_eyes: žiadam o obnovenia témy. ďakujem
8. sep 2011 o 20:36  • Odpovedz
dnes nejde pridavat fotky do BAZARU mne . trvalo mi to 10 minut,kým som pochopila,že chyba nieje na mojej strane :grinning:
9. sep 2011 o 08:43  • Odpovedz
ani mne nejdú pridať fotky do bazáru :angry: :grinning:
9. sep 2011 o 08:48  • Odpovedz
ani mne nejdú
9. sep 2011 o 08:49  • Odpovedz
tak banda,už sme vyčerpali naše možnosti a možme sa isť pasť :grinning: a upratovat :grinning:
9. sep 2011 o 08:52  • Odpovedz
chcela by som sa spýtať, či máte opäť vy poruchu, alebo ja ..nejdú mi zase nahrávať fotky. ďakujem.
9. sep 2011 o 09:15  •  3 deti  • Odpovedz
preco si nemozem aktualizovat niektore inzeraty? Je pri nich len datum a nie je tam aktualizuj. mam to len pri nejakych inzeratoch. dakujem
9. sep 2011 o 11:26  • Odpovedz
@katarinasifrova nemáš ich pozastavené?
9. sep 2011 o 11:29  • Odpovedz
@katarinasifrova ahoj,ak boli v kategorii modne doplnky,mozes ich zmazat,tato kategoria bola asi dva dni dozadu zrusena...
9. sep 2011 o 11:35  • Odpovedz
9. sep 2011 o 11:37  • Odpovedz
@tunylyk ano, mam ich tam. preco bola tato kategoria zrusena?
9. sep 2011 o 11:38  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.