• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@katarinasifrova pozri na vysvetlenie,je hned na tejto strane v prvom prispevku :wink:
9. sep 2011 o 11:41  • Odpovedz
9. sep 2011 o 11:47  • Odpovedz
Chcem sa spýtať či v bazári v kategoriách ide vyfiltrovaťokres. Myslím tak že napr. v kateg. kočíky si zadám okres. Neviem či som to napísala zrozumiteľne.
9. sep 2011 o 13:36  • Odpovedz
@lubenka01 keď si otvoríš bazár dole je kolónka "Či hľadáš niečo úplne špeci? " tam zadáš napr.Bratislava potvrdíš a potom si už len vyberieš kategóriu bazára tj kočíky a vyhodí Ti všetky inzeráty na kočíky z BA :wink:
9. sep 2011 o 13:54  • Odpovedz
@winona24 dakujem veľmi pekne.
10. sep 2011 o 17:51  • Odpovedz
Ahojte kam zmyzla kolonka modne doplnky a preco neviete?
10. sep 2011 o 21:25  • Odpovedz
Ahojte kam zmyzla kolonka modne doplnky a preco neviete? :unamused:
10. sep 2011 o 21:25  • Odpovedz
@fadriana bola zrušená, lebo tam hádzali ženy veľa veľa vecí nesúvisejúcih s názvom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. sep 2011 o 21:30  • Odpovedz
@vefi89 ooo skoda:(
10. sep 2011 o 21:39  • Odpovedz
Dobry den,mozem sa opytat,preco mam uz 5den stopnuty inzerat na kcik Coletto?Uz ho mam opraveny.........dakujem
11. sep 2011 o 17:42  • Odpovedz
Dobrý,chcem sa opýtať...Jedna pani tu má dva nicky,svoj a ešte jeden,s menom jej syna.Sama si cez ten "synov" nick dala hodnotenie,a má na oboch rovnaké inzeráty(dva na kočíky). Len mne sa to zdá trochu blbé? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. sep 2011 o 13:13  •  2 deti  • Odpovedz
@zzzz128 nie, aj mne sa to zda trosku viac blbe...hodnotenia si maju davat ludia, ktory realne nakupovali....hod jej meno do ciernej listiny
12. sep 2011 o 13:23  • Odpovedz
@sisaha ona chce odomňa na dobierku trojkolku,má dokopy dve hodnotenia a jedno od samej seba :slight_smile: ze odporúčam ako nakupujúcu aj predávajúcu :sweat_smile:
12. sep 2011 o 13:29  •  2 deti  • Odpovedz
@zzzz128 ja by som jej napisala, ze kedze si to hodnotenie napisala sama, ze obchod si ochotna urobit iba na priamu platbu....neriskovala by som to. ak niekto klame takto, tak co ak jej vyhovies?
12. sep 2011 o 13:31  • Odpovedz
@sisaha No veď,nechcem platiť zbytočne poštovné,lebo to je veľká vec a nebolo by to určite málo. Aspoň jej nahlásim tie inzeráty na kočíky :slight_smile:
12. sep 2011 o 13:33  •  2 deti  • Odpovedz
@zzzz128 alebo nech ti prevedie aspon na ucet postovne navysene aj o pripadne vratenie tovaru, ak by to neprebrala, aby si nebola stratova. Ak s tym bude mat problem, tak je neseriozna. a to hodnotenie urcite nahlas adminom, aby to s nou poriesili
12. sep 2011 o 13:35  • Odpovedz
@sisaha už som nahlásila tie dva kočíky. No,napíšem jej že na dobierku nepošlem a hotovo,radšej počkám chvíľu na ďaľšieho záujemcu akoby som mala platiť za poštovné :confounded:
12. sep 2011 o 13:40  •  2 deti  • Odpovedz
ahojte chcem sa opytat ako zistim predajcu teda jeho nick tu na koniku ked viem len jeho adresu bydliska a meno???
12. sep 2011 o 14:47  • Odpovedz
Milí admini @martinjasen

chcem sa opýtať, prečo mi bola stopnutá táto KS

Opatrovanie detí Rača-minikolektív. Opatruje kamoška, viac info u mňa v IP :wink:

Ak je to reklama, ako mi bolo napísané, aj keď žiadna reklamná info tam nebola.... prečo napríklad takáto správa vo fóre nebola ako reklamná stopnutá, len upravená?????

nnnikolka “U Soničky” – Novootvorená súkromná materská škola v Bratislave. Otvorené celé leto. Uvádzacia zľava 10%.

Viac na webe usonicky.sk
14. júl o 20:20 • Odpovedz • Páči sa mi to • •
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".

Nemám problém s rešpektovaním pravidiel, ale žiadam rovnaký meter na každú užívateľku/užívateľa.
Ďakujem za odpoveď, pekný deň želám :wink:
12. sep 2011 o 15:33  • Odpovedz
chcela by som informovať členky o tom aby si dávali pozor na novoregistrovaného člena, ktorý písal dnes o 15:40 do tejto témy http://www.modrykonik.sk/forum/tema/detska-masturbacia/?collapse=true&page=last&post=last Vyzerá to veľmi podozrivo, a kto ma presvedčí o opaku, že nejde o pedofila? Vystríhajte všetkých koho môžte!
12. sep 2011 o 15:48  • Odpovedz
@maggie2 ja som tam nikoho novoregistrovaného nenasla alebo to uz admin zmazal?
12. sep 2011 o 16:46  • Odpovedz
@skeblicka77 nastastie ten chory magor je zmazany
12. sep 2011 o 16:47  • Odpovedz
@beruska.zuzanka Zuzi, nie je to ziadny utok na teba. Tvoja kratka sprava ma formu reklamy. V pripade fora, mnohe temy su akoby reklamne odporucanie a hranica ako to odlisit od uprimnej pomoci je velmi tenka. Mnohe sa skryvaju za diskusie, ake mate skusenosti s touto firmou. Je tazke hodnotit a nechceme mazat vsetko, co ma podobny text.

To na co chces upozornit sa moze kludne stat a moze to vyzerat ako dvojity meter. Nie je to vsak umysel niekomu dovolit sa reklamovat a inemu nie, ale je to problem ohodnotit prispevok ci je, alebo nie je reklama. Je lahko zaobalit reklamny umysel do formy, ktora nevyzera ako reklama. Plati to aj naopak, niekto vobec nema umysel reklamovat, ale forma tak vyznieva, a preto niekedy dochadza ku krivde zo strany mamiciek. Moze sa to stat komukolvek a nevieme sa tomu vyhnut uplne. Radi by sme, aby to uzivatelia tak chapali, ze niekedy mazeme aj take prispevky, ktore nemaju umysel reklamovat, iba maju podobnu formu. Ak by sme vsak nesli do takehoto rizika na forach by bolo omnoho viac reklamnych veci.
Stacilo by pochopenie, ze ked ti admin nieco vymaze, neznamena to hned ze niekto na niekoho zautocil. Skor , ze niekto sa stara o stranku a nejakym sposobom vyhodnotil moj prispevok ako nevhodny. Pokojne sa moze stat aj omyl. Naozaj z nasej strany nie je snaha niekoho buzerovat, ale snaha, aby to tu vyzerala prijemnejsie. Skus porovnat s inymi forami, kde sa nestaraju co tam ludia zverejnuju, ci by si sa tam citila lepsie.
Neviem ci som ti to jasne vysvetlit, ale pokojne sa pytaj, ak su nejasnosti.

Martin
12. sep 2011 o 16:52  • Odpovedz
@maggie2
@skeblicka77
@pici no do tej temy by som už nenapisala ani pol slova..čo ak ju ten magor čita?boh vie o robi :zipper_mouth:
12. sep 2011 o 17:15  • Odpovedz
@martinjasen ahoj, ja rozumiem, že môj príspevok mohol vyznieť ako reklamný, preto prosím, aby bol zmazaný aj príspevok hore spomenutý, pretože ten bol iba upravený, je tam uvedená web stránka a dokonca aj reklamný ťah, zľava 10% v tejto škôlke...
Nie som urazená, ani nič podobné :wink:
12. sep 2011 o 17:17  • Odpovedz
@beruska.zuzanka Das mi linku na tu temu. Postaram sa o to.
12. sep 2011 o 17:25  • Odpovedz
@martinjasen ahojky, páči sa :slight_smile:

http://www.modrykonik.sk/forum/tema/mamicky-vrakuna/?page=last&post=last&lastref=il

ono, ak si zájdeš na jej pas myškou, mala aj na stene reklamu, ktorá jej bola zmazaná a už je neaktívna tá užívateľka, takže za iným účelom ako týmto sem nechodí :sweat_smile:

ja som ozaj nechcela robiť reklamu, len som si všimla, že občas mamičky vo fotoblogoch zháňajú opatrovanie, tak mi len toto napadlo... ale ok, už to tam dávať nebudem, ak na nejakú natrafím, napíšem rovno IP :wink:
12. sep 2011 o 17:28  • Odpovedz
ahoj chcem sa spýtať práve mi bol pozastavený inzerát a nechápem prečo viem že nesmiem do popisu uviesť že nové ale možem nenosené ja som mala v popise nenosená ale bez uvodzoviek ako je problém v tom? :confused:
13. sep 2011 o 09:14  • Odpovedz
@zuzanale treba si to opravit aj v texte, nielen v nadpise :wink:
13. sep 2011 o 12:11  • Odpovedz
@danu Na toto som sa chcela opýtať.... ale nechcela som rýpať. Tiež som ponúkala niečo nové, ešte s visačkou. Bola som stopnutá adminom, že to nesmiem, tak som to prepísala na nepoužívané ..... oukej, žiadny problém, nevedela som, že sa to nemá. Len ma zaráža, že som ten istý deň natrafila na peknú kôpku inzerátov, kde sa tovar opisuje ako nový nielen v nadpise, ale aj v texte. Stačí si zadať do kolonky: hľadáte niečo špeciálne slovko "nové".....
Tak by ma zaujímalo, či tie inzeráty nachádzate náhodne, alebo akým spôsobom ich blokujete?

Nie, žeby to bol taký závratný problém pre mňa, ide mi len o princíp :wink:
13. sep 2011 o 12:23  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.