• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@henulienka v bazare sa nachadza momentalne cca 257177 inzeratov. Nie je v nasich silach, aby sme ustriehli vsetky inzeraty, kde je v nadpise alebo v texte napisane nove. Venujeme sa tomu denne a taktiez nas mozu uzivatelia ako aj ty, upozornit vykricnikom, ze inzerat nie je ok :wink:
13. sep 2011 o 12:32  • Odpovedz
@danu Ďakujem za odpoveď, aj som si myslela, že je to zrejme len náhodný výber :slight_smile:
13. sep 2011 o 12:37  • Odpovedz
@martinjasen mam otazocku, ktora tu uz zaznela niekolko krat, ale chcem sa spytat trosku inak. Nedala by sa do zoznamu v bazare pridat kolonka ,,kupim,,? Trebars uplne niekne na koniec. S tym by nebolo az tak vela prace, ako s prerabanim celeho bazaru na predam a kupim a nemyslim si, ze by to nebolo vyuzivane.
Trebars ani s rozdelenim by nemuselo byt tolko starosti, stacilo by oblecenie pre deti / vybava a ostatne pre deti / pre rodicov.
Strasne casto tu vidim inzeraty vo fotoblogoch typu kupim, takze myslim, ze by to maminy (vratane mna :wink: ) vrelo privitali a Vy by ste sa uz nemuseli trapit s mazanim sprav :grinning:
Dakujem za odpoved
13. sep 2011 o 20:57  • Odpovedz
@kristinka123 Kategoriu - Kupim neplanujeme. V minulosti sme ju mali a takmer vobec sa to nepouzivalo.
14. sep 2011 o 10:03  • Odpovedz
@martinjasen tak teda nic, aj tak dakujem za odpoved :slight_smile:
14. sep 2011 o 11:44  • Odpovedz
pýtam sa znovu, nebolo by možné v bazáre v sekcií balíky oblečenia spraviť tiež rozdelenie podľa veku alebo veľkostí??
14. sep 2011 o 11:49  • Odpovedz
@vefi89 Bude coskoro. Este rozmyslame co by sa dalo kde doplnit, aby sa to urobilo naraz.
14. sep 2011 o 11:55  • Odpovedz
@martinjasen v dospeláckom chýbaju vesty, a v detskom mi chýbajú "bolerká", v tehotenskom oblečení dalšie podkategorie, minimálne značka a druh: vrch, nohavice, šaty, :wink:
14. sep 2011 o 12:02  • Odpovedz
@benne Navrhy rovno posielaj do IP @janocka , ona pripravuje co sa doplni.
14. sep 2011 o 12:06  • Odpovedz
chcem sa spýtať, že v ponuke inzerátov pre dospelých mi akosi zmyzli módne doplnky...??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a preto sa mi nedajú aktivovať moje inzeráty zaradené v tejto kategórii :angry:
17. sep 2011 o 20:56  • Odpovedz
Ďakujem za odpoveď, nejak mi to ušlo, tak už to chápem (o:
17. sep 2011 o 21:09  • Odpovedz
autor
prečo sa v IPčkach nedá pekne vložiť smajlík, ale vždy "odskočí" kdesi dole? nedá sa s tým niečo spraviť? Ďakujem
17. sep 2011 o 22:29  • Odpovedz
@alami zmenit prehliadac, robi to uz davno a robi to len v niektorej mozille
18. sep 2011 o 00:18  • Odpovedz
@emjee mne to robí aj explorer :confused:
18. sep 2011 o 08:31  • Odpovedz
mne to robilo, ak som smajla chcela vložiť do IP dodatočne, počas písania
18. sep 2011 o 08:35  • Odpovedz
ani ja neviem precos ste mi stopli aloe vera &olive oil ked je to pre unavu,nachladnutie,chripku do kupela na inhalaciu,bolesti hlavy,migrena,proti komarom aby nedostipali vas a vase deti,svalovyca,na masaz., atd? :slight_smile:
18. sep 2011 o 13:34  • Odpovedz
mam otazocku.pred vyse pol rokom som si dala inzerat,ze predavam raz pouzite svadobne saty.inzerat ste mi stopli s odovodnenim,ze nepatri na tuto stranku,ze su ine stranky,kde sa to da predavat.a dnes pozeram,a je tu plno svadobnych siat na predaj.takze je uz mozne ich tu predavat?nieze ich sem znovu dam a znovu budu stopnute len tie moje.dakujem.
18. sep 2011 o 18:32  • Odpovedz
@moncicatko19 cierne uhlie, paralen, ibalgin a ine lieky a vyzivove doplnky su tiez pre matky a deti aj otecov a starych otcov aj snazilky a predsa to tu sem nepatri :wink: zas nie kazda vec, co je na vseobecne pouzitie nemoze byt ako pre matky a deti.ved to by tu mohli lekarne kludne inzerovat volnopredajne lieky :sweat_smile: calibrum mami trebars asi nebude uzivat stary dedko, preto toto by tu patrit malo, a zivocisne uhlie nie.aspon ja to tak chapem :confused: alebo sa mylim? :sweat_smile:
18. sep 2011 o 18:54  • Odpovedz
@zara1234 to je pripravok do kupela a pod uz som to sem posala to na sr nekupis iba cez net z australie :wink: tak to by tu mohlo byt :slight_smile:
18. sep 2011 o 19:45  • Odpovedz
@moncicatko19 ja chapem na co to je, ale nie je to priamo suvisiace s tehotenstvom, materstvom, proste kebyze je to specialne pre tehule alebo co ja viem vyslovene na kupel po nastrihu tak vtedy by to mohlo byt.do kupela si to proste moze dat ktokolvek
18. sep 2011 o 19:48  • Odpovedz
@zara1234 no ale mne to stopli ale pricesky ,kabelky,opasky a pod toho tu je kopa a stom nic nerobi to ma na tom hneva ze to co by sa este mohlo uznat ako to moje to stopnu ale pricesok a pod blbosti tak to nestopnu :angry: :angry:
18. sep 2011 o 19:53  • Odpovedz
@moncicatko19 pricesok by sa mi tu tiez nepacil, na to je tu mojasvadba, nie? :confused: kabelky a opasky neviem v jakej kategorii boli....nie modne doplnky?
18. sep 2011 o 19:57  • Odpovedz
@zara1234 anopovodne to bolo tam ale kabelky ,pricesok a podobne veci najdes momentalne teraz v ine tehotne a mamicky ci ako to jje :slight_smile: :slight_smile: ved sa pozri najdes tam toho az az :angry:
18. sep 2011 o 19:59  • Odpovedz
@zara1234 aj kaktus tam je :grinning: to uz nevadi?
18. sep 2011 o 20:00  • Odpovedz
@moncicatko19 zial, toto su uzivatelky. nieco sa zrusi a ony to just vtrepu niekam inam :rolling_eyes: a potom ze preco sa rusia niektore veci, kvoli nedisciplinovanym ludom
18. sep 2011 o 20:03  • Odpovedz
@huxy Nie, nie je mozne na mk predavat svadobne saty, kedze na predaj svadobnych siat sluzi stranka www.mojasvadba.sk
V bazare sa nachadza momentalne cca 26000 inzeratov. Nie je v nasich silach, aby sme ustriehli vsetky inzeraty. Venujeme sa tomu denne a taktiez nas mozu uzivatelia ako aj ty, upozornit vykricnikom, ze inzerat nie je ok. :wink:
19. sep 2011 o 08:55  • Odpovedz
@moncicatko19 pricesky, kabelky a ine veci sem tiez neptria, bola na to kategoria Modne doplnky, ktora bola zrusena. taketo inzeraty budu stopnute, ked ich najdeme v inych kategoriach.
19. sep 2011 o 08:57  • Odpovedz
@danu a v bazare by mohlo byt ako tu ze ked chcem skocit z jednej strany na desiatu :slight_smile: a nie takto ze musim ist postupne :wink:
19. sep 2011 o 12:04  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.