• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
elise
Bob, potrebuje screenshot ze ako to vlastne presne vyzera, lebo mu to nie je jasne o co presne ide
25. feb 2009 o 13:45  • Odpovedz
toto sa chcem spytat, ze: ked dopisem prispevok tak si ho zvyknem skopirovat pre pripad, ze by ma odpojio, a mohla som ho akoze supnut tam znovu bez pisania este raz...kedze mam wifi a dost casto sa mi to stava. Najcastejsie ked napisem taky dobry 10 riakovy. No ale uz asi 3 den sa mi to neda a ukazuje, ze error on page. A to potom vzdy trrrrrpnem ci mi to odosle...ja len, ze ci to ma kazdy, ale myslim, ze ked error on page tak je to na stranke, ci nie? Dik
25. feb 2009 o 19:21  • Odpovedz
zuz ahoj už mi to ide ikke som písala cez ip niečo mi poradila :wink: dakujem :slight_smile:
25. feb 2009 o 20:55  • Odpovedz
zdravim, chcem sa spýtať, že či sa môžu dávať do príspevkov linky na nejaký tovar a pod.
ako napr. http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/90091411
26. feb 2009 o 14:38  • Odpovedz
ahojte, ospravedlnujem sa, ak to uz niekto navrhoval...ale:
nedala by sa rozclenit tema Škôlkari a školaci???
Ked existuju extra Babatka a extra Batolata?

Je tam potom totiz vela tem, a kym nieco zmysluplne (alebo potrebne) najdem pri Školakoch, tak sa musim "prehrabat" cez temy "Jasličky v KE", "Sukromna skolka..." a pod.
Bolo by fajn mat nieco, co sa tyka vyslovene SKOLY a problemov s tym spojenych...
Co vy na to?

Este jedna vec mi napadla...
Nedalo by sa spravit nieco take, ze by som si oznacila (napr. hviezdickou, alebo zaskrtla) temy, ktore ma zaujimaju a ktore sledujem denne...Mohla by som ich mat potom niekde vo svojom profile ulozene pod sebou, a pri kazdej by mi ukazovalo (nieco podobne ako na Google Groups), kolko novych prispevkov v danej teme je...
Mala by som ich vsetky pokope a nemusela by som klikat postupne na Volnu diskusiu, Babatka, Paragrafy, Skolaci,...a hladat, ci pribudlo nieco nove v tej alebo onej teme...
Resp. niekedy sa stane, ze nie som na koniku niekolko dni (stacia dva) a potom "zufalo" :slight_smile: hladam tu-ktoru temu, ta je niekde uplne vzadu a potom zistim, ze tam napr. ani nie su nove prispevky...

Posledny napad...
Nebolo by mozne, aby sa pri mene alebo vo vizitke zobrazovalo, kto je prave online? (nieco podobne na fore www.pis.sk po registracii), clovek by mohol napr. četovat (podobne ako na Gmaili?)
26. feb 2009 o 16:37  • Odpovedz
tina super nápady to všetko by som aj ja uvítala aj to rozdelenie lebo mňa teraz začnú zaujímať škôlky a tam je všetko v jednom ake aj ostatné nápady sú super
1. mar 2009 o 14:33  • Odpovedz
kili,
ja bezne davam do prispevkov linky na tovar :sweat_smile:, to sa asi moze :zipper_mouth:
1. mar 2009 o 21:29  • Odpovedz
marti, no ja si tiež myslím, že sa to môže, lebo to by admini nestíhali mazať :grinning:
len mne to jedna adminka zmazala
1. mar 2009 o 21:33  • Odpovedz
kili podla pravidiel by sme mali mazat, ale ja zastavam nazor ze ked si chcete ukazat iba neaky vyrobok a do albumu si ho nemozete dat tak kludne mozete hodit linku...
skor sa mazu take linky kde je vidiet co je ucelom, teda reklama :grinning: v takych tych vykecavacic temach nie je sanca to ani ustriehnut ale napr v temach o foteni sa linky a kontakty mazu tam sa odporuca davat ich cez IP :wink:
2. mar 2009 o 15:13  • Odpovedz
a mozu sa davat linky na stahovanie suborov napr. z rapidshare, aj ked som to ja neuploadla a okopirovala z ineho fora? :sweat_smile:
2. mar 2009 o 21:56  • Odpovedz
trochu otocim nazov temy - otazka od admina :grinning: :wink:

tie, co mate tuto stranku spustenu cez Internet Explorer, ako sa vam zobrazuje reklama na vrchu tejto stranky? lebo ja vidim iba asi spodne dve tretiny.
viem, ze vo firefoxe je to normalne vidiet cele, tak neviem, ci je chyba u mna alebo na stranke :sweat_smile:
3. mar 2009 o 19:00  • Odpovedz
ikke, mne to cez IE tiez robi to iste, co tebe
3. mar 2009 o 19:07  • Odpovedz
ikke, mne to ukazuje reklamu normálka, tiež používam IE.
3. mar 2009 o 19:19  • Odpovedz
tiež to vidim zrezané :sweat_smile:
3. mar 2009 o 19:19  • Odpovedz
vdaka, som nevedela, ci mam otravovat boba alebo ikke-mana :grinning: :wink:
3. mar 2009 o 19:34  • Odpovedz
ja tiež vidím iba polovicu :sweat_smile:
3. mar 2009 o 19:36  • Odpovedz
petusaaa, rapidshare, mininova a podobne stranky radsej nie. vsetci vieme, aky je prevazny obsah tychto stranok a na nasich strankach sa snazime vyhybat veciam, ktore su v rozpore so zakonmi, vratane toho autorskeho :wink:
3. mar 2009 o 20:48  • Odpovedz
zuz, no veď, ja som dala odkaz len na skriňu z ikei, ktorá reklamu hádam nepotrebuje :grinning: . Ale bolo to hneď v prvom príspevku, tak to asi bilo do očí
4. mar 2009 o 10:31  • Odpovedz
Dakujem adminom nieviem kt. za pomoc...zmazabńie nieco...pomohli ste mi...vazim si to :wink:
5. mar 2009 o 17:48  • Odpovedz
ikke, ok, nebudem pokusat :zipper_mouth: :grinning:
6. mar 2009 o 01:45  • Odpovedz
ako sa daju registrovat na jednom pocitaci viaceri uzivatelia?
12. mar 2009 o 20:55  • Odpovedz
normalne tak ako aj jedna, my si vieme overit podla casov prihlasenia, podla tem a podla pisania overit ci je to jedna a ta ista osoba alebo dve z toho pc :wink:
12. mar 2009 o 22:45  • Odpovedz
zuz11-Neodpověděla jsi mi na IP a přesměrovala mě sem,tak jsem tady.Zamkla jsi mi diskuzi ve které jsem žádala o pomoc.Budu se s tebou hádat,ale o žádné spamování nejde.Ty kliky se totiž jinak získat nedají než tím,že se posílají kamarádům,kteří se zaregistrují.Je to v pravidlech té soutěže přímo napsané,že se mají posílat linky známým.Takže nic neporušuju,když napíšu odkaz tady holkám,které mi chtějí pomoct.Něco jiného by bylo,kdybych tady všem psala do IP i kdyby o to nestály.Ale ani tak by to nebylo spamování. Přesně toto je napsáno v pravidlech

Další 3Bit kliky můžeš dostat takhle:

1. Pošli 3 Bit do světa – šíření hry na internetu:
1. 3Bit placka – dostaneš 3 3Bit kliky za každého nového hráče, který se zaregistruje do hry skrz tvojí placku; Placka obsahuje personalizovaný kód, který umožní sledovat, kdo se přihlásil pomocí tohoto kódu do hry.
2. Nalinkuj si 3Bit – získáváš 3 3Bit kliky za každého nového hráče, který se zaregistruje do hry prostřednictvím jím zaslaného linku (odkazu na internetovou adresu soutěže);
3. Pozvi kámoše – dostaneš 3 3Bit kliky za každého nového hráče, který se zaregistruje do hry přes tvojí pozvánku.

Nechci dělat problémy a o zablokování nestojím.V té soutěži zatím vedu a hodlám to dotáhnou do konce.
18. mar 2009 o 14:20  • Odpovedz
skuli, prepac okrem MK mam doma 2 deti takze neodpisujem okamzite na kazdu IP :zipper_mouth:

to ake maju pravidla na inej stranke mi je srdecne jedno :zipper_mouth: u nas sa IP toho stilu co posielas vola spamovanie :zipper_mouth:
kamosky si tam zavolaj kolke len chces, len asi by si mala vediet ze uzivatel MK sa nerovna tvoja kamoska :wink:

preto aj takto verejne pokial neskoncis s tymto tak ta budeme nuteny bloknut, tvoju temu vo volnej diskusii mazem,
pekny den prajem
18. mar 2009 o 14:36  • Odpovedz
...chcela by som sa opytat adminov ze ci je nejaka moznost vyhladavania si adresata vo vlastnej internej poste... :sweat_smile: aby som sa vykoktala spravne, moja IP ma asi 20 stranok a minule som potrebovala najst "mail" od konkretnej osoby, ale jedine co som vedela bolo ze mi pisala niekedy pred pol rokom...tak som musela otvarat a citat stranu za stranou kym som "ju" nasla co mi zabilo skoro cely den... :unamused:
Nedalo by sa dat vyhladavnie aj do IPeciek? :sweat_smile: dakujem...
19. mar 2009 o 00:18  • Odpovedz
pripájam sa k jaja0110, zúfalstvo, keď čosi hľadám, väčšinou ani nenájdem, a keby sa dalo vyhľadávať nielen meno ale aj text a keby sa dala IP usporiadať aj podľa mena , ďakujem
19. mar 2009 o 14:44  • Odpovedz
vyhľadávanie v IP by bodlo, ja tam mám 39 strán a to som už nejakých 30 vymazala.
19. mar 2009 o 14:52  • Odpovedz
aj ja sa pripajam, mam 60 stran len odoslanej posty a to som pred tyzdnom zmazala vyse 30 stran... :grinning:

ale vazne: ano, veeelmi by sme chceli aj my admini, ak sa nemylim, je to v zozname "zlepsovakov", ale v tejto verzii stranky to uz urcite nebude :wink: snad nas nova verzia v tomto prijemne prekvapi :confused:
19. mar 2009 o 18:35  • Odpovedz
ahojte.ja mam problem ze neviem najist niektore fotoalbumy.napr vcera si lucia 19 davala nove a ja viem najist len stare.skusala som hladat aj cez autora aj podla aktualizacie a nic.neviem najist ani starsie foto inych bab a viem ze tu su lebo sa bavia o tych fotkach.v com moze byt chyba?
20. mar 2009 o 10:01  • Odpovedz
monika, iba ze by tu tie fotky medzicasom neboli - autorka ich moze kedykolvek zmazat :wink: napr. lucia19 tu nema ziadne nove fotky zo vcera.
alebo bavit sa mozu aj o fotkach, ktore maju na inych strankach
20. mar 2009 o 10:13  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.