• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@sakura77 tvoje inzeraty vidia aj uzivatelia, ktori si na "teba kliknu" resp. pozeraju celu tvoju ponuku bazaru. Nevidiet ich len na stranke.
20. sep 2011 o 13:33  • Odpovedz
@denisocka
@danu
no sak to ze nie je vidiet,ked si niekto otvori priklad kociky golface,tak tam nie je...to je naprd,ako moze druhy vediet ze prave ja tam mam inzerat,coooo? :slight_smile: tak dufam ze to napravia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: potrebujem jedno faro cim skor z domu,lebo mi tu zavadzia :grinning:
20. sep 2011 o 13:38  • Odpovedz
@denisocka mám zobrazenú asi len polovicu mojich včerajších inzerátov.... tipujem, že chyba nastala o nejakom čase a inzeráty pridané po tomto čase neboli už zobrazené na vyhľadanie cez hlavný bazár
20. sep 2011 o 13:53  • Odpovedz
jej,uz to fici,dakujeme:slight_smile:
20. sep 2011 o 14:17  • Odpovedz
@sakura77 ano, aj ja som si všimla - dakujeme :dizzy_face:
20. sep 2011 o 14:20  • Odpovedz
@syslica Ano, sem tam sa objavi nejaky automaticky spam robot. :slight_smile: Temu nam oznacte a my ju vymazeme.
20. sep 2011 o 14:57  • Odpovedz
@martinjasen pozrite si prosim kolonku pre mamicky a ine... to je fakt sila,doplnky su zrusene a tam najdem od penazeniek,po bizuteriu,opasky a slnecne okuliare tusim vsetko,co tam nepatri,neviem,ci tu ludia nechapu alebo nevedia citat...
20. sep 2011 o 15:52  • Odpovedz
@tunylyk tym ludom je to zrejme jedno, a ochvilu tu budu dalsie staznosti preco sa im tie inzeraty stopli, ved je to INE pre mamicky....aj telka je vlastne INA pre mamicky :grinning: :rolling_eyes:
21. sep 2011 o 07:37  • Odpovedz
@tunylyk kategoriu pozerame a priebezne stopujeme inzeraty, ktore tam nepatria
21. sep 2011 o 09:37  • Odpovedz
@danu dik,viem :wink: vcera som nejake veci hladala,co potrebujem dokupit,no a bolo tam toho hned na prvej strane strasne vela,ale napravilo sa to :wink:
21. sep 2011 o 09:42  • Odpovedz
@danu mala som stopnutu profilovu fotku, lebo som bola na nej s manzelom, ok beriem zmenila som sa, ale prekvapuje ma, ze ked ma niekto fotku so psom, tak jemu nestopnete. Je to v poriadku???
21. sep 2011 o 14:03  • Odpovedz
@adikad mozes nas na taku fotku pozornit. Pozrieme sa na to a ked nebude v sulade s pravidlami, bude stopnuta.
21. sep 2011 o 14:15  • Odpovedz
@danu ahoj prosim ta ako dam hodnotenie nakupujucej ked je prihlasena na konovy.cz ?nema ani jeden inzerat ani hodnotenia ona mi dala ale ja jej neviem dat...
21. sep 2011 o 15:37  • Odpovedz
@michelleuk poradim, ak mozem :wink:
prejdi na www.modrykonik.cz , samozrejme sa na neho prihlas ako na MK.sk, klikni na bazar a daj Hladat predajcu, mas to nad inzeratmi. zadas jej nick, vyhodi ti jej profil ze 0 inzeratov a vedla toho Bez hodnotenia. kliknes na Bez hodnotenia a mas tam zelene plusko Pridaj hodnotenie. kliknes na to a pises
22. sep 2011 o 06:24  • Odpovedz
@zara1234 jej dikes :wink:
22. sep 2011 o 10:52  • Odpovedz
dobrý deň, chcem sa opýtať adminov, prečo mi bol stiahnutý inzerát v bazáriku na mini žehliacu dosku kojeneckého oblečenia? kupovala som ju v ikea, v jednom oddelení pre bábätká, zarovno s prebaľovacím pultom a elektrickou pestúnkou, tak vás poprosím, prečo to nemôžem predávať na stránke pre mamičky? na tom si dospelý neožehlí nič, je to vyslovene na detské vecičky, aj rozmerovo pasuje napríklad na prebaľovací pult z ikea. naozaj tomu nerozumiem...ďakujem
23. sep 2011 o 13:57  • Odpovedz
@martinjasen , a ešte okrem predchádzajúceho ma napadlo, že iné maminy a možno ani nie maminy tu predávajú obnosené fejkové kabelky, topánky, opasky, šperky pre dospelých a tým to nezrušíte? ďakujem
23. sep 2011 o 14:00  • Odpovedz
Odpoveď sa dozviem až v pondelok predpokladám, ale predsa...
Milí admini, čo na tomto linku sa vám zdalo komerčné???

http://kamsdetmi.sk/burzy/detsky-znackovy-bazar-bratislava-.html

ide o kaciu, kde môžu mamičky deťom lacno nakúpiť pekné oblečenie a iné veci, z výťažku bude financovaná práca so sociálne slabšími,....

Kto ste mi to stopli, aj ste na to klikli a prečítali o čo tam pôjde?? Ďakujem za odpoveď.
23. sep 2011 o 19:20  • Odpovedz
Chcela by som sa adminov spytat, preco bola zamknuta tema praca na doma - akurat som si chcela precitat nejake dobre tipy a tam nic :unamused:
23. sep 2011 o 20:54  • Odpovedz
@beruska.zuzanka predpokladam ze dotycny bzar je firma ako kazda ina, nie? :confused: to ze venuju cast zarobku na nejaky ucel este neznamena ze si na seba nezarabaju. a link je v podstate odkaz na firmu. to je akoby som ja napisala ze v ochodiku xy (ktory vlastnim) su akcne zlavy a podporujem vycvik zlepeckych psov.... pride mi niekto na to ze si nerobim reklamu?
24. sep 2011 o 07:55  • Odpovedz
@zara1234 podľa info, ktoré som si zistila, Burzu organizuje Stredisko kresťanskej pomoci Svetlo v tme, je to cirkevná organizácia, čiže žiaden podnikateľský subjekt.
Burza je teda skutočne pre dobro veci a nie pre najaké reklamné účely...
Btw, nie som evanjelička, s touto organizáciou nemám nič spoločné, link som dala preto, aby mamky z BA vedeli, kde sa dá dobre a lacno nakúpiť pred jeseňou, zimou, Vianocami...

Preto som už vyššie písala, treba si najskôr zistiť info, až potom blokovať takéto správy... :wink:
24. sep 2011 o 22:08  • Odpovedz
25. sep 2011 o 02:01  • Odpovedz
@hajanka vybavene :wink:
25. sep 2011 o 20:32  • Odpovedz
@adriana7 lebo zehliaca doska nie je hracka pre deti, ale pre dospelych. Patri na www.modrastrecha.sk
25. sep 2011 o 20:33  • Odpovedz
@adriana7 kategoriu Ine pre maicky a tehotne /predpokladam, ze myslis tu/ premazavame, ale inzeratov je strasne vela, takze nie je mozne vsetko ustriehnut. Od toho pri inzeratoch sluzia vykricniky, na ktore mozes kliknut a tym nas upozornis, ze dany inzerat nie je ok. Ak nebude v ramci pravidiel, bude samozrejme stopnuty.
25. sep 2011 o 20:37  • Odpovedz
Ale to z jakeho duvodu...nedelni vecer se nudite?pO ZPRAVE, KDE PISI ZE TRIDIM SATNIK A V MEM BAZARU NENI ANI JENDA VEC, MI ZPRAVU STOPNETE?ZE PROPAGUJI BAZAR?a co kdyz mam bazar na jine strance a propaguji ten?hm?tu nic nedavam, tak klidnete hormony, nic mazat nebudu a basta, me se ta zprava libi a jestly vam, tak sorry
25. sep 2011 o 22:42  • Odpovedz
chcem sa opýtať, prečo niektoré inzeráty sa aktualizovať dajú a iné nie? pritom som ich pridávala naraz,,,
25. sep 2011 o 23:49  • Odpovedz
@graceful9 a nie su to nahodou inzeráty v sekcii "modne doplnky", ktorá bola nedávno zrušená? lebo tie zaktualizovať už nepôjde
26. sep 2011 o 08:38  • Odpovedz
@benne aha, no tak niečo na tom asi bude,,,a kam ich môžem presunúť, aby som ich mohla aktualizovať?
26. sep 2011 o 22:28  • Odpovedz
26. sep 2011 o 22:30  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.