• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@graceful9 mrkla som do komentárov pod ten link, čo som ti nechala a je tam avizovaná podkategoria "opasky" v krátkej dobe.. tak to by v podstate bolo pre teba fajn :wink: .. a som zvedavá, na zmeny v bazári, už ich bolo oznamovaných viac :slight_smile:
26. sep 2011 o 22:32  • Odpovedz
@benne ďakujem pekne :slight_smile: tak to som zvedavá aj ja :grinning:
26. sep 2011 o 22:34  • Odpovedz
@danu ahoj,prosim ta,preco sa nezobrazuje moj inzerat na bundicku?dakujem
27. sep 2011 o 11:36  • Odpovedz
@lemge ja tam inzerat vidim, skus pozriet este raz
27. sep 2011 o 11:40  • Odpovedz
@lemge ja ho tam vidím :slight_smile:
27. sep 2011 o 11:41  • Odpovedz
@danu aha,dakujem,asi mu to len dlhsie trvalo :wink:
27. sep 2011 o 12:35  • Odpovedz
popis k fotke v mojom albume sa mi neda pridat, ked mam prehlad vsetkych fotiek, ale len ked kliknem na konkretnu fotku. ked mam prehlad, tak sa mi pod fotku sice pisat da, ale napisany komentar mi neodosle. ked chcem pridat komentar k viacerym fotkam, tak musim kazdu jednu otvorit. myslela som, ze je to len prechodne, ale uz to trva dlhsie. a je to otrava...
27. sep 2011 o 12:54  • Odpovedz
chcem sa spytat, preco ked sa zada otazka alebo prispevok v kategorii "volna diskusia" nie je tento prispevok vidno na uvodnej stranke fora, ako je tomu pri prispevkoch v inych kategoriach (co varite, stretnutia, ...atd.) Potom sa stava ze na moj prispevok/diskusiu nikto nereaguje, lebo v podstate ani nevie ze som sa daco pytala. Dakujem.
27. sep 2011 o 14:38  • Odpovedz
@kvojtanikova Volna diskusia sa nezobrazuje na hlavnej stranke, kedze su v nej temy, ktore nie su v priamom kontexte so zameranim stranky.
27. sep 2011 o 16:25  • Odpovedz
chcem sa spýtať že ked mám možnosť v mojom bazáre označiť predávajúceho ako oblúbeného, či sa neplánuje označenie neoblúbeného. resp. niekoho s kým mám zlú skúsenosť. ale aby som to iba ja videla
p.s. ak tu už niečo také bolo tak sa ospravedlnujem
27. sep 2011 o 19:43  • Odpovedz
Milí admini, odpovedať mi na otázku nie, ale stopovať album áno???

Fotku som zmazala môžete mi ho odblokovať, ďakujem.

@danu @janocka @martinjasen
27. sep 2011 o 22:11  • Odpovedz
dobry den vazeni admini, pripajam sa do "klubu nespokojnych" - stopli ste mi album Výlety 2011 kvoli jednej jedinej fotke, ktora suvisela s nasim vyletom. je na nej odfoteny vlak a trenciansky hrad, t.j. sposob dopravy a ciel cesty.
fotku som zmazala :angry:
28. sep 2011 o 14:01  • Odpovedz
cauko makaci.ja som zase asi pokazena lebo mi vobec neukazuje niektore spravy-nove v bazariku.z 23.9 mi spravu od jednej mamicky vobec neukazalo a dnes mi dost nahnevane napisala preco ju ignorujem.jednoducho mi nesvietila sprava od nej.neviem ci to mam len ja ale vyzeram potom jak panicka co sa neunuva odpisovat zaujemcom na bazare.a pritom kazda jedna cakame spravy jak vodu na sahare.dakujem za prejavenu pozornost mojej sprave.
28. sep 2011 o 15:36  • Odpovedz
Tak to zaujíma aj mňa! Ja sama nemám rada, ak mi na môj záujem odpovedajú neskoro.. a ak ja som prehliadla niekomu, to by ma fakt štvalo.. a hlavne, nie mojou vinou :frowning2:
28. sep 2011 o 15:41  • Odpovedz
@tadotami tak asi sa to stalo už aj mne...a ja že som správu nejako prehliadla.....obchod sme ale urobili....
28. sep 2011 o 18:20  • Odpovedz
Dobrý večer, niečo nové ohľadom vyššie uvedeného príspevku od @tadotami ? Dosť ma to zaujíma, je možné, že mi neukáže červené čísla na bazári aj ked tam je reálný čakajúci a nervózny záujemca pred ktorým vyzerám ako hnusná predávajúca? :confused: :confused: :confused:
dakujem
29. sep 2011 o 20:19  • Odpovedz
@benne no mne sa to stalo.a fakt som vyzerala jak hnusna predavajuca :rolling_eyes: a to som zvedava kolkym som neodpisala a vykaslali sa mi na to :confused:
29. sep 2011 o 20:23  • Odpovedz
Dobrý deň, vôbec sa mi nedá odpisovať, komunikovať s predávajúcimi, keď kliknem na odpoveď predávajúcej, vôbec mi to nereaguje, neviete mi pomôcť ???
30. sep 2011 o 07:30  • Odpovedz
ja som tiež včera cely den čakala na miery a ked som večer šla priamo na inzerat a komunikaciu,kde to viazne, miery tam boli už jeden cely den odpisane a ja som o tom ani nevedela - nastastie,obchod sa uskutočnil
30. sep 2011 o 08:02  • Odpovedz
Ahojte,chcem sa vas spytať čo ma robiť moja kamaratka.Stala sa jej taka vec na modrom konikovy,že zaplatila na učet jednej pani cez 70 eur za tovar ale ta jej ho nedodala a ani neodpoveda na otazky nema tam žiadne meno iba "anjelikovia3" a kamaratka nieje registrovana.Poradte nam prosim.Dakujem :cry: :cry: :cry:
30. sep 2011 o 09:51  • Odpovedz
ja sa chcem spytat, preco nejde vyhladavat vo fore urcite slova. chcela som si vyhladat temy o rodicovskych prispevkov a absolutne nereaguje. potom som skusila zadat aj ine slova, a opat nereaguje, je nejaky problem?
30. sep 2011 o 13:35  • Odpovedz
@danu môžem sa spýtať,prečo ste zmazali tému " Miešanie sa do výchovy od cudzích ľudí" ? ako zamknúť tému je jedna vec,ale zmazať? prečo? som tam mala KMS a nemôžem si dočítať, som celý deň nebola na koňovi, by ma zaujímalo,ako to pokračovalo :confounded: prečo sa zmazala?? díky
30. sep 2011 o 19:04  • Odpovedz
@macamac mňa by to zaujímalo tiež , stačí uviest len dôvod.
30. sep 2011 o 19:40  • Odpovedz
@maminuska @macamac Obcas se ptam i ja adminov..ale odpoved zadna...skoro jak ve skole..proste autorita je
autorita... :wink:

Drzet krok a "pip" :frowning2: a nebo je to opacne: "Drzet "pip" a krok.... (?) :wink:
30. sep 2011 o 19:43  • Odpovedz
@martinjasen @evastastna rada by som vedela, preco mi nejde pridavat fotky do diskusii a nie som sama komu to nefuguje uz viac dni :angry:
30. sep 2011 o 19:47  • Odpovedz
@irriss ale predsa nejaký dôvod musú byť tak mňa by zaujímalo kto a čo porušil, alebo boli hádky , alebo diskusiu chcela vymazat autorka alebo .... neviem .
30. sep 2011 o 19:47  • Odpovedz
@martinjasen @evastastna kto je jenniska? Nejaky novy admin? :confused: :confused: :confused: preco nie je aj dole na liste ako admin?
30. sep 2011 o 19:49  • Odpovedz
@maminuska
chapu Tvou zvedavost i ja jsem nestacila docist...neprislo mi, zeby slo o nejakou "strelbu", proste vymena nazoru, ale od toho Diskuse je...
Furt lepsi Diskuse a vymena nazoru nez odpovedi jak z knizky s navodem o "Dobrem a vhodnem chovani"...

30. sep 2011 o 19:49  • Odpovedz
@hajanka jennyska je admin ceskej stranky :wink:
30. sep 2011 o 19:58  • Odpovedz
@martinjasen alebo skúsiš ty odpovedať mi na otázku,prečo téma "miešanie sa do výchovy od cudzích ľudí" je zmazaná? nestačilo zamknúť? chcela som dočítať. díky moc :wink:
30. sep 2011 o 20:08  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.