• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
mna by tiez zaujimalo z akeho dovodu je dana tema zmazana... :frowning2:
30. sep 2011 o 20:19  • Odpovedz
admini neviem či som ja slepá alebo nevidím ale neviem nájsť v bazáre ponuku Dospelí: Módne doplnky a pritom viem že to je
30. sep 2011 o 20:21  • Odpovedz
30. sep 2011 o 20:23  • Odpovedz
@traktor no pekne :unamused:
30. sep 2011 o 20:25  • Odpovedz
@traktor aha a co robi na slovenskej stranke? Ma malo praca na tej ceskej? Alebo prisla vypomoct nasim adminom, ktori, ako tu pozeram, vobec neodpovedaju na otazky :slight_smile:
30. sep 2011 o 20:26  • Odpovedz
ja ziram! Takze tema zmazana lebo...lebo co???? Pri vsetkej moznej ucte, toto su co za praktiky? Co za sposob diskusie je tu vlastne podporovany? Pripadam si ako v nepodarenom panoptiku, bez urazky.
30. sep 2011 o 20:31  • Odpovedz
mne už sa nedá komunikovať ani cez internú poštu, proste nikomu nemôžem na inzerát odpísať, spravila som na jeden inzerát úhradu a nemôžem to dotyčnej napísať lebo sa mi to už druhý deň nedá a začínam mať nervy, nikomu nemôžem odpísať , dá mi niekto vedieť prečo ????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30. sep 2011 o 20:36  • Odpovedz
@martinjasen: "Radi by sme preniesli priamu komunikaciu s mamickami na internych adminov, su najblizsie k tomu, kde sa vsetko deje, maju na to cas a je to ich naplnou prace. Preto vsetkym odporucam, aby svoje dotazy smerovali na internych adminov, ktori su spomenuti dole na stranke, od teraz je to ich (aj moja) dolezita napln prace."

Naozaj? Lebo sa tu uz nazbierala pekna kopka dotazov a otazok na adminov a nikto neodpoveda. Na zopar odpovedala @danu ale naozaj len zopar z tej kopy. Martinjasen tu bol naposledy (ak dobre pozeram) 20. septembra, to je pred 10 dnami. A ide vikend....
30. sep 2011 o 21:29  • Odpovedz
@martinjasen a admini!!! nielenze zmazali temu: miesanie sa do vychovy, ale aj opatrovanie babätka :angry: :angry: :angry: . si tu pripadam ako niekde v Irane... nie aby ju zamkli, ale rovno zmazu... to kde sme.
30. sep 2011 o 22:05  • Odpovedz
@maca_p a dobre spravili....lebo sa to nedalo čítať a nič pekné tie témy nepriniesli....len urážky a odsudzovanie...a toho je tu už viac ako dosť
30. sep 2011 o 22:16  • Odpovedz
@winona24 ja si na rozdiel od teba nemyslím že to bolo správne, témy sa mali zamknut ak sa dievčatá moc hádali ale prečo mazať ?
Ja si myslím že tie témy priniesli dosť, minimálne ukázali rôzne pohľady na materstvo.
30. sep 2011 o 22:36  • Odpovedz
@maminuska
Klid..to jsou vetsinou "nazory" tech, kteri "neumi" prispet jinak nez timto zpusobem...A hadka? Zadna nebyla, dohady o"zdravem" rozumu ale zaroven SE ZDRAVYM ROZUMEM..nedocetla jsem to, bylo smazano driv nez jsem cekala...Jo, cekala, protoze KAZDA zdrava diskuse drive nebo pozdeji je POHRBENA.... :wink:

p.s. Je dulezite umet respektovat nazor druhych, i kdyz se vyda "opacnym smerem"..Protoze i opacny smer ma SPOLECNY BOD...a k nemu je NUTNE se dopracovat spolecne, spojenim a vyslechnutim OBOU STRAN..ale kdyz prijde ROZHODCI , ktery NECTE a nevyslechne, POHRBI SLOVA okamzite, nema silu, moznost ani duveru v preziti NIKDO!
A ten, kdo neumi respektovat nazor druhych? Je jen na nas, jak se k tomu postavime, v kazdem veku je clovek schopen se dobremu chovani naucit...ale musi mit moznost..
Na jedne strane diskutujeme o tom, jak je nutne pri vychove deti uplatnit hlavne "silu" v KOMUNIKACI, trpelivost, a nakonec mezi nami samymi - dospelymi si "zavrem pusu" timto zpusobem?
Neni to elegantni a ani sametovy pristup k veci... :wink:

@wimona24 nechci a ani nebudu tady diskutovat o tom, zda bylo tema na takove urovni, kterou jsi popsala TY..protoze STOPY byly smazany a tudiz by to nebyla pekna "prochazka", kdybychom se TED vydaly timto smerem Diskuse o obsahu dane smazane temy..Snad mi rozumis..tim chci rict, ze polemizovat je UZ zbytecne...mohla jsi prispet primo a vcas ... :wink: Ale respektuji Tvuj nazor...Pekny vikend
1. okt 2011 o 08:10  • Odpovedz
ak vas nieco "pali" pytajte sa v pondelok rano, nie v piatok vecer, cez vikend sa casto otazka "strati"...a ked pride v pondelok rano admin do prace a otvori kona, najde si v casti "spomina ma" tolko odkazov ze sa nema sancu preklikat ku vsetkym pretoze na tej prvej strane sa zobrazuje len par a dalej sa to preklikat neda.
@martinjasen ma na starosti aj ine stranky a nie je to len o odpovedani uzivatelom riesia rozne ine veci, preto odpoved nie je vzdy promptna :wink:
1. okt 2011 o 08:34  • Odpovedz
@pink_lady he he prave o tom som pisala vyssie :grinning:
uzivatelky sa tu pytaju uz dost dlho a ani jeden interny admin neodpoveda, alebo maju nonstop vikend? :confused: :confused: :confused: :confused: Martinjasen - interny admin, ktoreho, ako sam napisal, je prave toto naplnou prace a podotkol ze je to dolezita napln prace, tu nebol uz od 20. septembra a otazok na neho sa tu nazbieralo za ten cas dost. :wink:

Ak ma na starosti aj ine veci, preco uzivatelov potom vyzyva aby otazky smerovali prave jemu (internym adminom, tj. on a evastastna)? Preco zrusil ostatnych adminov?
1. okt 2011 o 09:11  • Odpovedz
Ktosi to tu uz spominal, neviem kde, mali by tu svietit pri kazdom pase ikonky ci je dany admin, alebo aj uzivatel prave online.
1. okt 2011 o 09:14  • Odpovedz
@vonderka ahoj skusala si pouzit iny prehliadac ako ten ktory pouzivas? predpokladam, ze pouzivas explorer, vyskusaj firefox alebo chrome alebo operu...vsetko sa da bezplatne stiahnut z ich domovskych stranok...
1. okt 2011 o 09:19  • Odpovedz
@pink_lady @hajanka

Kdyz o tom hloubeji premyslim, tak mne napada, ze "vysvetleni" o tom, ze se neda proklikat dal, neni ospravedlnenim..Proc?

Protoze TADY na teme se NIC neztrati, stojime jak ve fronte na maso, a tudiz neni problem se nam venovat a proklikat....
:wink:
Nemusi brat zretel jen na IP nebo na KMS, ale prijit rovnou sem do temy, toto by mela byt jeho "virtualni kancelar".

Pokud jde o zaneprazdneni. tim se vysvetluje zamykani a mazani bezduvodne a rychlosti Blesku...i kdyz obcas najdeme duvod: "nevyhovuje podminkam MK" Podle mne je vinikem prave "zaneprazdnenost"
:wink:
To je prave o te "facce", o ktere jsme diskutovali ve smazane teme, ktera prilitla bez moznosti komunikovat...a tudiz bez moznosti se branit a uz vubec nemluvim o moznosti se UBRANIT... :frowning2:
1. okt 2011 o 09:26  • Odpovedz
@irriss
@hajanka
damy vidim ze podla registracie ste velmi mlade uzivatelky stranok....uplne vswak chapem za co bojujete lebo ja som ta trosku "starsia" uzivatelka a viem ake prijemne rodinne to tu bolo prvych par rokov(hlavne na svadobnej verzii). Neberem im, ze s mnozstvom uzivatelov museli zmenit politiku a pristup ale bohuzial nie vzdy sa zadari...vsetko je vsak o ludoch a evidentne nemaju tych spravnych!?!? neviem...viem vsak jedno, akokolvek hlasno budete sa snazit bojovat mate dopredu prehrane...lebo teraz maju taku politiku... :confounded: ja si nespominam, zeby boli uzivatelky kedy nieco vybojovali vo svoj prospech okrem jedinej veci, a to rozdeleniu ceskej a slovenskej verzie...
1. okt 2011 o 09:36  • Odpovedz
@irriss
@hajanka a co ak mal @martinjasen dovolenku - ma snad na nu pravo, nie? od 20.9. je to len 10 dni...martinjasen ak neodpoveda urcite ma na to dovod :wink: a celkovo myslim klasika, na vikedn sa tu vzdy rozprudi diskusia - straaaasne ziva cez vikend chce kazdy vsetko riesit - a tie co ste tu uz dlhsie snad viete ze to nema vyznam zbytocne sa vyvolavaju hadky :pensive: asi by bolo najlepsie vzdy v piatok 15.30 - tuto temu zamknut a otvorit ju v pondelok rano o 9.00 :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: howgh, prajem vsetkym krasny den - posledny teply vikend :dizzy_face:
1. okt 2011 o 09:38  • Odpovedz
@pink_lady ja len, ze ak by mal dovolenku tak naco je potom tato tema? iba pre neinterne adminky? :wink:
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/nepritomnost-admina/

sama vies ze vsetko je len o spravnej komunikacii:slight_smile: aj nedostatok casu sa da spravne vykomunikovat kratkym oznamom a upozornenim, ze halo nasledujucich par dni sa venujem tomu a tomu a nemam cas na to a na to... :wink:
1. okt 2011 o 09:41  • Odpovedz
@pink_lady

matinjansen je tu jediny? Nebo jde o dovolenku jako maji ve Fiatu, t.j. vsichni najednou (?)
1. okt 2011 o 09:42  • Odpovedz
mňa už tu nič neprekvapuje, zjavne sa ľudom ktorí obhospodarujú túto stránku páčil bývalý režim :sweat_smile:
1. okt 2011 o 09:42  • Odpovedz
@anaxamon
dalsi facka... :grinning: :grinning: :grinning:

p.s. k tomu rozdeleni: muzu tu zustat nebo musim na ceskou stranu? :wink:
Nemam slovensky pas, ale v rodnem liste mam uvedeneho otce Slovaka a tudiz Slovensko mam v srdci :wink:
navic jeste do nedavna jsem ani nevedela o nejakem rozdeleni :zipper_mouth:
1. okt 2011 o 09:46  • Odpovedz
@pink_lady tak si myslim, ze ak by aj mal dovolenku, tak by bolo namieste to oznamit, je interny pracovnik Asmiry, admin, je za to plateny, tak by mohol asopon do statusu napisat, od vtedy do vtedy tu nebudem, zastupi ma ten a ten, otazky smerujte na toho a toho :confounded: nemyslis? A tu dovolenku mu s radostou doprajeme :wink:
Ani Evastastna som tu nevidela uz dlhsiu dobu, asi od vtedy, co sa tu riesil bazar.... :frowning2: aj tak este stale nie je vyrieseny.

A co sa tyka toho zatvorenia temy pred vikendom a otvorenim po vikende, tak dakujem krasne ale este tvrdsi rezim tu uz asi vladnut nemoze :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2011 o 09:46  • Odpovedz
@jerryjanka
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
take sem nosim "vzpominky na rezim" :zipper_mouth:
1. okt 2011 o 09:47  • Odpovedz
@hajanka
ale muuuuze..to by ses divila..ale preci jim nebudem davat RECEPT :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2011 o 09:48  • Odpovedz
@irriss tiez ma cosi napadlo :grinning: :grinning: :grinning: ale pomlcim :grinning:
1. okt 2011 o 09:49  • Odpovedz
@pink_lady @hajanka

Souhlasim s hajankou a take mu preju peknou dovolenou, vzdyt o to tu vubec nejde....
Jde o zabezpeceni chodu, jinak je zbytecne otvirat a zamykat..lepsi rovnou klice vyhodit...

p.s. Prijde mi, ze se vzdycky nekdo jen poveli tim, aby se zamklo a hotovo...jakasi "prevence"
1. okt 2011 o 09:52  • Odpovedz
omlouvam se za velka pismena...toto pravidlo mi uniklo :wink:
1. okt 2011 o 10:06  • Odpovedz
@irriss
@maminuska ja respektujem vsetky nazory,kt.su prezentovane..niektore nezdielam,ale respektujem..ale sposob,akym boli niektore prezentovane ma zarazil..ale to tu naozaj nebudem rozvijat..
Priznam sa,ze i mna prekvapilo,ze temy boli zmazane..nie stopnute,ale hned zmazane..neviem,ci je to nova politika adminov..to necham na nich..
1. okt 2011 o 10:21  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.