• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@winona24
absolutne souhlasim :slight_smile:
tak vidis, presne toto je ten spolecny bod, o kterem jsem nahore mluvila...shodli jsme se na tom, ze zpusob nebyl (podle nas) adekvatni ohledne smazani..stacilo zamknout
...co se tyce nazoru maminek v teme, ani ja se neztotoznuju s nekterymi extremy, tudiz do nich nezasahuju, tak by se mel chovat kazdy...t.j. nepodporovat a nevyvolavat hnev...a staci tak malo: precist, preskocit a nebo zmenit nasi soustredenost na jine tema...
1. okt 2011 o 10:27  • Odpovedz
Este mam jednu otazku na admina.
V pravidlach fotoblogov stoji: "Nezneužívaj správy na propagáciu svojho bazáru."
Napriek tomu je porusovanie tohto pravidla na dennom poriadku. Kazdy den v kratkych spravach mnozstvo uzivateliek propaguje a upozornuje na svoj bazar. Ak aj takuto vykricnikom oznacenu spravu admin zmaze, vacsinou je uz aj tak neskoro a uzivatelky aj tak nadalej porusuju toto pravidlo a opatovne upozornuju na svoj bazar. Mna osobne to dost rozculuje, podobne ako kedysi zhananie hlasov do sutazi.

Myslim, ze by sa zislo zo strany adminov do pravidiel zakotvit a dodrziavat takuto formulku:
"Nezneuzivaj spravy na propagaciu svojho bazaru. Pri opakovanom poruseni pravidla ti bude zablokovany pristup na tieto stranky."
1. okt 2011 o 10:34  • Odpovedz
@hajanka ved ked si precitas temu zablokovani uzivatelia tak tam mas napisane aj porusovanie pravidiel fotoblogu, tak verim ze po viacerych napomenutiach k blokacii pride :wink: nemozu ale kazdeho hned bloknut kto urobi jeden preslap, ci hej? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. okt 2011 o 10:47  • Odpovedz
@zara1234
@hajanka je tam písané, (v tých zablokovaných), že napriek upozorneniam.. teda logicky mi z toho vyplýva, že ich zvyknú upozorniť... ale ak také upozornovanie na bazár v blogoch maže každý den iný admin, ako vedia, že dotyčná takto upozornuje na bazár pravidelne... a preto aj hajanka napísala návrh,, že ...pri opkovanom porušení... o jednom prešľape reč nebola :wink:
1. okt 2011 o 10:49  • Odpovedz
@benne nemaju na to nejaky program? :sweat_smile:
1. okt 2011 o 10:51  • Odpovedz
@zara1234 po jednom asi nie, ale su taki co to robia opakovane, stale, bez ohladu na to, ci uz bol upozorneny a bola mu sprava zmazana alebo nie (to sice nesledujem, ak vidim, tak oznacim, ale ci to bolo zmazane alebo nie, k tomu sa uz nevraciam) tak tam je to podla mna na mieste. Neviem ale kolko takych upozorneni musi uzivatel dostat aby sa to zacalo riesit, 2, 3, 5 10....?
1. okt 2011 o 10:51  • Odpovedz
@zara1234
mam obavy, z trestu "odnati svobody zde na foru" i bez upozorneni nebo i len s jednym jedinym....
aspon takto na mne dnesni rano pusobi... :wink: a je mi z toho smutno :frowning2:

p.s. vice nemuzu prozradit... (chybi tu smajlik se slzickou na tvari! :slight_smile:...)
1. okt 2011 o 10:52  • Odpovedz
@zara1234 nemaju, každý označený príspevok musia zmazať, prekontrolovať ručne
1. okt 2011 o 10:55  • Odpovedz
1. okt 2011 o 10:59  • Odpovedz
@beruska.zuzanka
tenhle jenom predstira, ze place............
ja mam na mysli toho ze Skype :grinning:
1. okt 2011 o 11:04  • Odpovedz
@irriss nevidim do ich systemu, nebudem tvrdit ze robia nieco zle alebo dobre, len preto ze sa mi to zda..

@benne myslela som ci nemaju program kde si porusovacov pravidiel niekde znacia alebo nieco take :confused:
1. okt 2011 o 11:04  • Odpovedz
@zara1234
proboha, vzdyt nic takoveho netvrdim ... :zipper_mouth:
1. okt 2011 o 11:06  • Odpovedz
@zara1234 aha.. no to pochybujem, budem rada ak sa budem mýliť, ale mne sa zdá, že tu veľmi veľa stále zohráva ľudský faktor
1. okt 2011 o 11:06  • Odpovedz
@irriss ja som nepovedala ze nieco take tvrdis.to hovorim o sebe, ze nevidim do ich prace tak nebudem hovorit ze nieco robia/nerobia spravne, ze na nieco kaslu, alebo ze sa nesnazia.ked raz zavitam do modreho konika osobne tak potom budem analyzovat :grinning:
1. okt 2011 o 11:23  • Odpovedz
admin mam len jednu otazku. Pri zadavani prispevku,ktory sa potom zobrazuje ako topic pri fotke, ten mi bol zmazany a ze mam kliknut na dovody. Ja som sa snazila prezriet vsetky ponukane prekliky ale na ziadny zoznam,ako maju tieto prispevky vyzerat som nenasla. Mozte mi poslat link?dakujem za ochotu.
1. okt 2011 o 11:38  • Odpovedz
Do pondelku uzamykam tuto temu, aby som mal sancu si precitat vsetky prispevky. Odpovedat budem v pondelok. Dovtedy si svoje dotazy poznacte a v pondelok pridajte.

Pekny vikend,

Martin

PS: Prosim nevytvarajte ziadne alternativne temy s dotazmy. Nebudem na take reagovat a vymazem ich. Vopred dakujem za trpezlivost.
PS2: Ak je nieco fakt dolezite piste do IP. (odpovedat na ne budem aj tak najskor v pondelok)
1. okt 2011 o 11:52  • Odpovedz
@martinjasen ahoj, teraz som si citala mail, a mam tam spravu , odpoved na môj inzerat tu na koniku...ale tu mi nic nesvietilo, ze mi niekto odpovedal...cize keby to nemam prepojene na mail, tak sa ani nedozviem, ze mi niekto do bazarika pisal :confounded: ..co s tym je?dakujem
3. okt 2011 o 14:05  • Odpovedz
@traktor Ahoj, je to divny problem. Zatial som sa s nim nestretol. Stava sa ti to u vsetkych inzeratov, alebo iba u niektorych? Nahodou ta uzivatelka, ktora ti pridala reakciu s tym nic nerobila? Programator mi slubil, ze sa na to pozrie, ale nic neslubil.
3. okt 2011 o 14:23  • Odpovedz
Na margo vymazanie temy: Miešanie sa do výchovy od cudzích ľudí. Tema bola vymazania z dovodu osobnej nevrazivosti medzi uzivatelmi. Chapem, ze niekedy je atmosfera v kontroverznej teme hustejsia, ale toto bolo za hranicou minimalnej slusnosti. Vela mamiciek nas na to upozornilo.
3. okt 2011 o 14:27  • Odpovedz
K propagacii bazaru vo fotoblogu, alebo fore.
S rastom bazaru sa toto stalo velmi castym porusenim pravidiel. Chapem, ze mamicky chcu predavat svoje veci v bazari, ale taketo spravy su obtazujuce pre ostatnych. Kazdodenne upozornujeme uzivatelov a stopujeme taketo prispevky. Niekolko uzivatelov sme aj zablokovali, lebo aj napriek viacerym upozorneniam nerespektovali toto pravidlo. V tychto pripadoch vsak neblokujeme uzivatela z dovodu zverejnenia propagacie bazaru, ale z dovodu, ze opatovne nerespektoval upozornenie admina. Nebudeme blokovat uzivatela za propagacne spravy ale ho upozornime stopnutim takychto sprav.

V najblizsich dnoch uzivatelom, ktori budu propagovat bazar vo fotoblogoch, alebo vo fore pozastavime inzerovanie v bazari (pozastavime vsetky aktivne inzeraty a uzivatel nebude moct zverejnit nove) a to prv docasne a ak sa to bude opakovat trvalo. Tymto by sme sa chceli vyhnut problemom spojenych s blokaciou uzivatelov, kde po blokacie stracaju kontakty na predavajucich, respektive kupujucich.
3. okt 2011 o 14:36  • Odpovedz
@martinjasen neraz som bola svedkom ostrych vymen nazoru a často krat boli aj tvrdšie ako v tejto teme, napriek tomu bola tema zamknuta na par dni a potom opať odomknuta. Vážne nechapem prečo tato tema bola zmazana, a my teraz ani nemožeme vidieť reakcie na naše prispevky, ktore sme nestihli prečitať kedže niesme všetky na koniku nonstop... Fakt som nepochopila, v čom bola tato tema ina oproti tym ktore ste iba dočasne uzamkli.
3. okt 2011 o 15:22  • Odpovedz
@martinjasen otazka ohladom bazaru: neuvazujete o rozsireni vyhladavania v kategorii spacie vaky ( o jednu podkategoriu velkosti), lebo spacie vaky vsetkych velkosti su v jednej kope a kym preklikam vsetko, tak uz stracam prehlad. Je rozdiel kupit spaci vak pre 0-3 mesiace a pre 3 roky, tak ja osobne by som uvitala, aby aj v tejto kategorii bola velkostna podkategoria ako napr. pri detskom obleceni alebo obuvi. Dakujem za odpoved
3. okt 2011 o 15:26  • Odpovedz
@martinjasen chápem zamknutie témy o Miešaní sa do výchovy... ale nechápem,prečo bola zmazaná??? :confused: :confused: :confused:
podľa mňa sú tu omnoho kontroverznejšie témy,ktoré sa nezamknú a keď tak,tak sa zamknú ale nemažú,napr. Indukovaný potrat, nevidím ju v lepšom svetle-čo sa urážok týka-ako spomínanú Miešanie sa....aspoň na čítanie mohla byť ponechaná,lebo niektoré príspevky mali aj pekné myšlienky,škoda :unamused:
3. okt 2011 o 15:29  • Odpovedz
@martinjasen a ešte otázka- kategória Módne doplnky bola zrušená, vysvetlenie bolo uvedené,chápem. len chcem vedieť,či sa nedá vytvoriť nová,napr. Kabelky, Šperky,....lebo možno mnohé lákal práve názov "módne doplnky" šupnúť tam hocičo a pravdupovediac,bola pre mňa neprehľadná,lebo keď som hľadala napr. kabelku,som sa dlho preklikávala x stranami,takto by to bolo jednoduchšie a prehľadnejšie. dík za odpoveď
3. okt 2011 o 15:31  • Odpovedz
@traktor martin, stalo sa mi to len dnes , citam si mail, a tam odkaz, ze mam na koniku spravu v bazare..klikla som na konika , ale nic mi tu nesvietilo...az ked som klikla priamo na inzerat, vidim, ze tam tu spravu mam.. :confounded:
3. okt 2011 o 17:00  • Odpovedz
sama sebe pisem :grinning: malo to byt pre
@martinjasen
3. okt 2011 o 17:04  • Odpovedz
@martinjasen

"V najblizsich dnoch uzivatelom, ktori budu propagovat bazar vo fotoblogoch, alebo vo fore pozastavime inzerovanie v bazari (pozastavime vsetky aktivne inzeraty a uzivatel nebude moct zverejnit nove) a to prv docasne a ak sa to bude opakovat trvalo."

To je super napad!
3. okt 2011 o 19:32  • Odpovedz
@martinjasen na problém, ktorý opisovala @traktor sa na str.161 o 15.36 už pýtala @tadotami takže je možné, že to majú viacerí a naozaj by som nechcela vyzerať ako namyslená predávajúca, čo nevie ani odpovedať :unamused:
3. okt 2011 o 22:32  • Odpovedz
@martinjasen aj ja mam problem s bazarom presne ako ho opisuju ostatne kocky :wink:
3. okt 2011 o 22:38  • Odpovedz
@martinjasen no tak to som potom citala asi inu temu s rovnakym nazvom lebo o osobnej nevrazivosti tam nebolo ani stopy. Teraz neviem kto ma skreslenu realitu, ale je az neskutocne ako sa tu prehana. Ze nevrazivost....trosku prisilne slova a plytvane na nespravnom mieste. Tolko moj nazor k inkriminovanej zmazanej teme. Asi by bolo fajn naucit sa narabat so slovami so silnym emocnym nabojom uvazlivo a vhodne. :wink:
3. okt 2011 o 22:55  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.