• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
Prosim vas, daju sa v bazare najst len nove veci?
3. okt 2011 o 22:59  • Odpovedz
@nitrankanr v bazare sa nesmu predavat nove veci :wink:
3. okt 2011 o 23:03  • Odpovedz
dobrý deň....prečo mi blbne bazár.....niektoré odpovede mi na druhý deň zmiznú....a skoro všetky správy sú o deň posunuté....píše tam včerajší dátum....a ja som im odpovedala už v nedeľu
4. okt 2011 o 07:46  • Odpovedz
@nitrankanr ahoj,daj si do vyhľadávača nenosené,alebo s visačkou a ukážu sa ti nové veci...
4. okt 2011 o 07:53  • Odpovedz
Ahojte,

horne menu sa zmenilo. Iba v kratkosti zhrniem zmeny. Asi najvacia je, ze kto ma spomina sa zmenilo na notifikacie a veci tykajuce sa uctu (nastavenia, odhlasenie) mate pod Moj ucet.
Hlavny dovod je, ze v notifikaciach sa uz teraz zobrazuju aj ine veci ako to, ze ma niekto spomina cez @. Napr. ked niekto lajkne moje prispevky, fotky, fotoblog.

Pekny vecer,

Martin
4. okt 2011 o 16:36  • Odpovedz
dobrý deň, môžem sa opýtať prečo ste mi zrušili inzerát kde som predávala nepoužité plienky? pretože vysvetlenie že to nie je pre deti mi akosi nesedí....
4. okt 2011 o 16:43  • Odpovedz
@martinjasen hcela by som sa informovat na skusobnu verziu bazaru.doteraz som ho mala a velmi vyuzivala.bola to velka pomoc.takze moja otazka znie:uz to nebudem mat?a teda nikto z vybranych?dakujem a mrzi ma ze uz sa mi to neukazuje.
4. okt 2011 o 16:55  • Odpovedz
@martinjasen zle mi ukazuje cela stranka,odkedy mate novinku mnotifikacii.cele je to popresuvane
4. okt 2011 o 17:49  • Odpovedz
4. okt 2011 o 18:05  • Odpovedz
@tadotami ahoj aj mne to zmizlo po tom ako spravili tu novu listu hore asi treba napisat skor viz-ovy
4. okt 2011 o 18:15  • Odpovedz
@michelleuk uz ma to napadlo.ved to bola perfektna vec.mne dost pomahala.
4. okt 2011 o 18:29  • Odpovedz
@tadotami no ved to aspon v niecom tu bol poriadok :sweat_smile: len mi to obcas zle zratavalo sumy ale nevadi hlavne ze som vydela vsetko po kope
4. okt 2011 o 18:32  • Odpovedz
ked som na mk cez mobil ,tak sa neda doklikat extra na bazar,notifikacie,ucet-vyznaci mi to naraz vsetko. Preco ste to pomenili?
4. okt 2011 o 20:43  • Odpovedz
@tadotami aku skusobnu verziu? :confused:

@martinjasen @evastastna poprosila by som odpoved a vyjadrenie k mojej otazke z 30. sep o 19:47
stale cakam, kazdy den skusam ci sa to opravilo a stale nic. A nie som sama, viacere uzivatelky sa stazuju ze im to nefunguje. Uz som pisala aj na bug report a ziadna odpoved :angry:
Skusala som sa prihlasit aj cez Mozzilu ci to tam pojde a tam dalsie prekvapko. Neberie mi moje prihlasovacie udaje :confused:
4. okt 2011 o 22:32  • Odpovedz
@hajanka kedze som ju mala tak ti odpoviem ak mozem.mozem?tak tuto verziu malo par ucastnikov.nemal ju kazdy a preto bola skusobna.bazar chcu vylepsit a preto tych par ucastnikov malo vychytat muchy na tejto verzii.ale nemame ju uz ani my tak predpokladam ze sa pracuje na tom aby sa spustila velkoplosne do obehu.co ja osobne velmi uvitam.
5. okt 2011 o 05:52  • Odpovedz
ahoj, neviem čo sa deje ale od včera,sa snažim zaujemkyni odpisať a ked kliknem že odpiš zaujemcovi nejde mi vyhodiť to okienko kam mam pisať, aj sa mi zmazali niektore fotky z inzeratov
5. okt 2011 o 08:15  • Odpovedz
@martinjasen ahoj.dnes som aktualizovala inzeraty,a ked sa na ne pozriem cez Bazar,vidim ich tam len ked si najpodrobnejsie zadam kategoriu,vobec niesu na prednej prvej strane medzi (vsetky inzeraty)
priklad.:aktualizovala so bundu 86vel. znacka C&A.ked so si v bazare klikla-BUNDY,VETROVKY,KABATIKY,vobec tam na predu nieje!ani ked zadam vel.86,ani ked kliknem dievcenske,....musela by som asi prelistovat kopec stran a nasla by som ju.objavi sa tam az po podrobnom rozpisani-cize az ked kliknem aj kolonku znacka C&A :confused: :angry:
preco???dakujem
5. okt 2011 o 09:55  • Odpovedz
@hajanka Zvycajne sa prihlasujes cez safari 5.0. Aktualizuj si to na 5.1, cez to by to uz malo ist.
5. okt 2011 o 10:05  • Odpovedz
@martinjasen ano cez Safari, idem pozriet update, dik.
5. okt 2011 o 10:07  • Odpovedz
@martinjasen update-nute ideee dakujem :grinning:
5. okt 2011 o 10:22  • Odpovedz
@martinjasen este raz vam dakujem za urychlene vybavenie staznoznosti :slight_smile:.
5. okt 2011 o 11:44  • Odpovedz
@martinjasen tak uz tam tie inzeraty mam.len im to nejak trvalo :pensive:
5. okt 2011 o 12:21  • Odpovedz
@g4bor Mam taky navrh, nebolo by mozne urobit hore na liste (alebo niekde v bazare) zalozku "Nespolahlivé nakupujúce"? Zadaval by sa tam len nick, mono alebo e-mail kupujucej, s ktorou maju inzerenti zle skusenosti. V teme je to velmi neprehladne, kedze mamicky tam pisu okolo toho cely pokec... Mohlo by sa to hned triedit aj podla abecedy, aby sa v tom lepsie orientovalo. Vdaka. Katarina
5. okt 2011 o 13:16  • Odpovedz
@emjee chcem sa spytat ci je nejaka moznost predavat veci na ceskom modromkonikovi ked som registrovana na slovenskom ? dakujem
5. okt 2011 o 13:55  • Odpovedz
chcem sa spytat, kde mi zmizla interna posta z horneho menu? dakujem!!! som ako monk, vyvedena z miery, ze nieco nie je tam, kde byvalo... :unamused: :unamused:
5. okt 2011 o 14:00  • Odpovedz
@petrinka klikni na tú obálku, že monk :grinning: :grinning: :grinning:
5. okt 2011 o 14:03  • Odpovedz
Dobry den ... prosim vas da sa zverejnit komunikacia z inzeratu ?? jedna kupujuca mi na moje nagativne hodnotko napisala ze " sa so mnou neda dohodnut" ... na mna to vrha zle svetlo ako na predavajucu a pri tom som sa dotycnej len snazila vyhoviet :( uz ma negativne hodnotenie aj od 2 dalsich predavajucich ... da sa s tym nieco robit ?? Dakujem ...
5. okt 2011 o 14:11  • Odpovedz
@jarunka111 dakujem, len obalka sa mi objavila len teraz, ked mi niekto napisal. len ked nemam novu spravu a ja chcem niekomu napisat, tak tam obalka nie je:frowning2:
5. okt 2011 o 14:13  • Odpovedz
opravujem, uz mi tam obaocka zostala :grinning: :confused: :confused:
5. okt 2011 o 14:15  • Odpovedz
tak vidim že vysvetlenia sa asi nedočkam :confounded:
5. okt 2011 o 14:28  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.