• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@vbrnka prehodila som ti registraciu na modrykonik.cz teraz sa vsetky tvoje inzeraty a albumy budu zobrazovat na ceskom konikovi
5. okt 2011 o 15:40  • Odpovedz
@emjee a zmazali sa mi aj vsetky oblubene skupiny a hodnotenia??
5. okt 2011 o 17:38  • Odpovedz
@martinjasen pisala som sice mail, ale odpoved zatial ziadna, tak pisem sem...
v pondelok ste mi stopli inzerat na Chlorellu. Preco? Uzivaju to bezne aj deti, je to potravinovy doplnok, nie je to na lekarsky predpis...
K comu sluzi kategoria "potravinove doplnky" ? Probiotika, colostrum, sedalia, stodal, gastrotussy, espumisany, infacol-y, sab simplexy a spol. sa tu predavat mozu? V pondelok tam bol dokonca aj Panadol...Aky je rozdiel medzi nimi a chlorellou?
5. okt 2011 o 21:17  • Odpovedz
@martinjasen chcem sa spýtať-nejde mi odpovedať záujemcom na inzerát :confused: idem písať že "pridaj odpoveď x. záujemcovi" , kliknem a ono ma to vyhodí naspäť na inzerát :confused: čo sa deje? díky
5. okt 2011 o 22:07  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nenadávaj".
6. okt 2011 o 00:03 • mirip
@mirip asi Ťa niekto pravidelne nahlasuje, ak prídeš na taký inzerát u niekoho Ty, nahlás ho, inzerátov je veľa, nestíhajú kontrolovať všetky, len nahlásené, alebo také na ktoré sami natrafia :wink:
pri inzeráte máš trojuholník s výkričníkom, cez neho nahlás inzerát :wink:
6. okt 2011 o 08:59  • Odpovedz
Dobry den, mam stale stopnuty inzerat, od 3.10., hned som to opravila, vraj odblkovanie potrva den,dva. Uz je to 4.den,prosim o napravu. A zaroven mam otazku - ktore fotky nie su vhodne v mojom albume RAB 2011,ked bol tiez stopnuty? Vsak dovolenka bola s detmi a davam tam len take fotky. Ak uz ste teda taki pedantni,prosim,skontrolujte si aj ine albumy,ake fotky tam kto dava...
6. okt 2011 o 09:18  • Odpovedz
@gabika7706 Ahoj Gabika, rozmyslali sme nad potravinovymi doplnkami v bazari a dospeli sme k zaveru, ze otvorene doplny by nemali v nom byt. Dovod je ten, ze ak uz je to otvorene, uz nikto nezaruci co v tom vlastne je a riziko sa nam zda velke, kedze v mnohych pripadoch ide o deti. Preto otvorene potravinove doplnky budeme stopovat bez moznosti zverejnenia.
6. okt 2011 o 09:39  • Odpovedz
@macamac Ano vieme o tom probleme, riesime ho.
6. okt 2011 o 09:40  • Odpovedz
@sisinka76 Ahoj, aby sme vedeli o tom, ze inzerat si si uz opravila je potrebne pouzit tlacitko: Inzerat som uz opravila. Uz splna pravidla. Ak to neurobis, nemam ako vediet, ze si ho opravila.
6. okt 2011 o 09:42  • Odpovedz
@sisinka76 album ti bol stopnuty z dovodu, ze si tam mala fotky krajiny bez deti, bez ludi. Rozne vyhlady, lode a ine veci.
6. okt 2011 o 09:47  • Odpovedz
@martinjasen ale ak nie je doplnok potravinový atd načatý a je ešte v záruke je nový nie? a to je v rozpore s vašimi pravdilami v bazári nesmú byť nové veci...takže pekne sa to namotáva nové-nenové :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
6. okt 2011 o 10:19  • Odpovedz
a čo sa týka povodného príspevku tak ja som namiesto nadávok použila ............. a nie jeden text som tu čítala kde sa používajú hrubé nadávky. Skor si myslím že to bolo zmazané že sa pravda sa ťažko číta však admini? Niekomu príspevky stopnete lebo má čo i len spomenuté v texte že ide o novú vec a ohánate sa pravidlami bazáru a iný si kludne aj do názvu napíšu nová vec a vpohode tu aj x týždnov beží a nič sa nedeje.....rovnaký meter asi na všetkých neplatí....navyše je super že zopár adminov nových porušovali xkrát pravidlá od roku 2008 čo som tu a poznám od úplného začiatku, ked ešte admini neboli a teraz si kludne adminujú akoby sa nechumelilo.....tí ččo porušovali teraz poučujú, česť výnimkám, no v bazári máte totálny bordel a všímate si len zopár ludí a že niektorí admini nestíhajú lebo majú malé deti blablabal.........tak nech to nerobia
6. okt 2011 o 10:26  • Odpovedz
@sisinka76 svatá pravda, niekomu sa inzeráty, fotky, príspevky vymazávajú a niekto si to robí čo chce
6. okt 2011 o 10:30  • Odpovedz
@gabika7706 súhlasím,niekto nevie čo je poptravinový doplnok a čo lieky a niečo sa stopne a to čo je dokonca na lekársky predpis tu kludne v inzerátoch beží
6. okt 2011 o 10:32  • Odpovedz
@beruska.zuzanka to je fakt že nahlasujú ale je tu x adminov a nestíhajú, tak nech ich je viac lebo to že majú malé deti, nestíhajú pre to a pre hento je hlúpa výhovorka ked nestíhajú nech to nerobia! Navyše by tu mal celý deň nejaký ten admin byť alebo sa striedať a niekedy ju zopár hodín nepáchne nikto
6. okt 2011 o 10:35  • Odpovedz
@mirip
Ted jsi rozcilena, ten stav zname kazdy z nas... :wink:
ale ver mi, ze svym shrnutim adminu do jednoho pytle, se dopoustis jedne chyby za druhou a krivdis... :frowning2:
Nechci jmenovat :wink: , ale jsou tu adminove s velkym srdcem na dlani...lide, kteri tu jsou radi a zalezi jim na tom, aby tu byl kazdy z nas take rad.... :wink:
6. okt 2011 o 10:48  • Odpovedz
A ďfalšia vec čo sa týka tých potravinových doplnkov, mne v jednom čase ostalo alli velké balenie na chudnutie poporode som s ním super zhodila rýchlo a dosť kg bez jojo efektu a len čo som jedno balenie čo mi ostalo hodila do inezátu už aj v tú ranu stopnutý že to sem nepatrí že to je komerčný inzerát a pri tom to bolo neotvorené za polovičnú cenu, a tabletky bez lekárskeho predpisu................ale ok nič sa nedeje ked tu kolujú veci nové, lieky čo sú výlučne na lekársky predpis...............................a ked už sme pri tom čo sa tu predáva, tak nakuklôi ste niekedy do tém ako je napr. príprava na IVF, KET.....................??????????????????
Ja viem že niekto ked má problém otehotnieť urobí všetko preto aby mal deti, viem podla seba aj my sme problémy mali, ale to by ste pozerali keby ste tam nakukli ako sa tam kšeftuje s liekmi....viem že sú nehorázne drahé ale kšeftovať a predávať by sa v témach a na takejto stránke tiež nemali alebo to sa vpohode môže??????????????????????????
6. okt 2011 o 10:48  • Odpovedz
@irriss ja som povedala že česť výnimkám sú to aj super admini a oni vedia, koho myslím :slight_smile:
6. okt 2011 o 10:49  • Odpovedz
@mirip
Tak se obrat primo na ne...a nebude treba tolik otazniku???????????? a ......................

Kdyz vis, kam a na koho se obratit, proc to nezkusis primo, ta moznost tu je... :wink:
6. okt 2011 o 10:53  • Odpovedz
Rada by som sa spýtala, prečo mi nechodia IP ? ďakujem....už sa ma viaceré kočky pýtali, či mi prišla IP a mne žiadna neprišla, teraz vyzerám ako idiot...
6. okt 2011 o 11:01  • Odpovedz
@martinjasen ďakujem za odpoveď :wink: :slight_smile:
6. okt 2011 o 12:28  • Odpovedz
@martinjasen dakujem za odpoved. ale nebol mi stopnuty inzerat 1.krat,takze viem,ze tlacitko som stlacila :wink:
@danu dakujem, potrebovala som vediet,ktore fotky dat prec. este raz dik
6. okt 2011 o 13:11  • Odpovedz
@martinjasen dakujem za odpoved, ale nechapem, moja chlorella nebola predsa otvorena, ved som to tam aj pisala, hned prve slovo v inzerate bolo "neotvorene". Myslim, ze aj z fotky je jasne, ze balenie nie je otvorene.
6. okt 2011 o 13:21  • Odpovedz
@gabika7706 Mas pravdu, som to prehliadol. Prepac. Inzerat som ti odstopol.
6. okt 2011 o 14:43  • Odpovedz
@dadka212 Skontrolujeme to, ci je chyba u nas.
6. okt 2011 o 14:46  • Odpovedz
6. okt 2011 o 14:46  • Odpovedz
@martinjasen ďakujem :slight_smile: raz mi príde a raz nie....
6. okt 2011 o 14:47  • Odpovedz
@mirip mne bol stopnutý inzerát s voľne dostupnými tabletkami na podporu rastu vlasov... s čím (myslím si) má problém väčšina mamičiek po pôrode.... tak nechápem, prečo to sem nepatrí :slight_smile:
6. okt 2011 o 19:33  • Odpovedz
@martinjasen prosim ta Martin,ten zmenšny horny panel s mini fotkou / IP / moj fotoblog / moj bazar .... to bude stale už take male a na pravo???? lebo je to velmi neprakticke ,predtým to bolo lepšie :frowning2:
6. okt 2011 o 20:29  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.