• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@vbrnka nie, hodnotenia mas ich na ceskom konovi a oblubene podla toho, na ktoru stranku sa prihlasis - na kazdej mozes mat ine oblubene
6. okt 2011 o 21:21  • Odpovedz
@emjee super..dakujem :slight_smile:
6. okt 2011 o 21:23  • Odpovedz
@piacere aky suvis maju tabletky na podporu rastu vlasov s tehotenstvom alebo porodom? je na nich napisane, ze su urcene predovsetkym pre zeny v tehotenstve alebo po porode? alebo su skor urcene pre hocikoho, kto ma problem s vlasami?
6. okt 2011 o 21:28  • Odpovedz
@emjee nechcem sa Vám tu mixľovať do reči, ale jasne že tabletky na podporu rastu vlasov MAJÚ súvis s tehotenstvom a pôrodom. A dôvod tohto súvisu spočíva v hormonálnych zmenách ktorých dôsledkom je práve v týchto obdobiach to, že mnohé ženy trpia ńadmerným vypadávaním vlasov a ich zhoršenou kvalitou. Veď to je pomaly už všeobecne známe.
6. okt 2011 o 21:37  • Odpovedz
@maggie2 uzivatelke @piacere bol stiahnuty inzerat na revalid, ktory je urceny pre dospelych a deti od 12r - vyberam z pribaloveho letaciku http://revalid.cz/fileadmin/user_leaflets/Revalid_PILcz.pdf V těhotenství nebo v období kojení můžete Revalid užívat pouze na doporučení lékaře. - tolko k suvisu s tehotenstvom
6. okt 2011 o 21:51  • Odpovedz
@emjee ale predsa nie všetky ženy po pôrode koja.
6. okt 2011 o 22:08  • Odpovedz
@emjee ja som ho uživala pre problemy s padanim vlasov po porode-kojila som 7m a hned som si ho nasadila-už cakal pripraveny v skrinke.
Prična padania boli hormonalne zmeny po porode a tento pripravok zabral :wink:
Moja svokra prisla po porode o takmer vsetky vlasy-nosi teraz parochnu-takže si mylsim,že toto je ozaj problem ktory je typicky po porode-aspon u zien. Osobne nepoznam zenu co ma tento problem mimo tohto obdobia,ale take co ho maju v tomto obdobi poznam neurekom-vsetky moje kamosky napr. :wink:
6. okt 2011 o 22:13  • Odpovedz
@denisocka Ahoj, nejaky cas to tak bude, ale mame kreativnych dizajnerov, takze predpokladam, ze nas casom prekvapia s niecim novym. Myslim, ze si na to rychlo zvyknes, ja uz to beriem akoby to tam vzdy tak bolo. :wink:
6. okt 2011 o 22:36  • Odpovedz
ste tu este nejaky admin prosiiim???????
6. okt 2011 o 22:51  • Odpovedz
@emjee panecky, ved to je smiesne :grinning:
6. okt 2011 o 23:11  • Odpovedz
@irriss darmo sa budem na konkrétneho admina obracať, ked niečo napíšem alebo sa mi nepáči a je to náhodou adresované všetkým tak odignorujú, asi v tom niečo pravdy je ked sú ticho, hádať sa s nikým nemienim ale ked meter tak rovnaký na každého bez pardonu a ked nestíhajú nech ich je viac....ved stále každý deň tu pribúda x nových tvárí, tak prečo by nemohlo byť admonov viac
6. okt 2011 o 23:12  • Odpovedz
@zabka60 o takomto čase.........určite nie
6. okt 2011 o 23:45  • Odpovedz
@mirip

A co takhle Referendum to je ted modni trend... :wink:

Ja bych navrhla hned 2-3 potencialni adminy z nasich rad - z rad poddanych :wink: :grinning: a do stranek "zamilovanych"...
Jen nevim, zda je to mozne... :zipper_mouth:
7. okt 2011 o 08:20  • Odpovedz
Tieto tabletky som užívala od druhého mesiaca po pôrode, nekojila som, vlasy mi vypadávali kvôli hormonálnym zmenám v tele, ktoré boli spôsobené pôrodom :slight_smile:
Ale ja sa nechcem hádať ani nič podobné... len som konštatovala....
Môj život nestojí na jednom inzeráte na koňovi :wink:

Pekný deň :slight_smile:
7. okt 2011 o 08:46  • Odpovedz
@martinjasen mne to aj v mobile zle ukazuje,aj tuna ked mam zmenšenu stranku,tak je to naopak -že sa musim presunut na druhu stranu.keby to bolo aspon z lavej strany-na lavej,nie cele na pravej
7. okt 2011 o 08:53  • Odpovedz
@piacere argumentujú Ti tým, že na príbalovom letáku je napísané, že podávanie u tehu a koj. žien musí konzultovať lekár, ale to isté sa píše aj na rôznych vitamínových a iných preparátoch, prakticky na skoro všetkých voľnopredajných liekoch, či liečivách, dokonca aj niektorých potravinách . To nie je vôbec smerodatné a neznamená to, a nevyplýva z toho žiadny nesúvis , tak ako písala @emjee.
7. okt 2011 o 09:08  • Odpovedz
ahoj adimka, chcem sa opytat prave som aktualizovala inzerat, predaj topanociek, ale nikde ho medzi novymi inzeratmi nevidim.
dakujem a pekny vik prajem!
7. okt 2011 o 10:27  • Odpovedz
ani ja svoje nevidim.ale uz som to tu pred par dnami pisala. :confounded: potom sa tam ukazali ale teda trvalo im to!
7. okt 2011 o 10:49  • Odpovedz
@martinjasen ahoj,preco ked si chcem v bazare pozriet napr.bundy next,dievcenske 104,ukaze mi ponuku len na prvej strane,pritom by ich malo byt nejakych 102ks.druha a tretia strana su prazdne.dakujem
7. okt 2011 o 10:58  • Odpovedz
Ja by som sa chcela opýtať že prečo mi bol stopnutý inzerát.
Mám tam napísané nepoužívané - a dôvod stopnutia je že nemôže byť napísané nové, konkrétne:
"ovar označ ako "nepoužité" alebo "nenosené", keďže "nové" sa používa na označenie tovaru priamo od predajcu, nie z druhej ruky" Tak nechápem prečo je inzerát stopnutý :unamused:
7. okt 2011 o 11:01  • Odpovedz
@bv_alexandra náhodou v texte inzerátu nemáš, že "nové/ý/á" :confused:
7. okt 2011 o 11:16  • Odpovedz
v názve mám nepoužívané, a v texte áno je tam raz spomenuté že nvoé, len zložené.
@benne to kvôli tomu? :confounded:
7. okt 2011 o 11:19  • Odpovedz
@bv_alexandra určite. Je to inak blbosť. Pretože aj kúpené môže ostať nové, ale čo narobíš
7. okt 2011 o 11:21  • Odpovedz
@maggie2 no pride mi to naozaj ako nezmyselná výhovorka. :unamused:
7. okt 2011 o 11:22  • Odpovedz
@bv_alexandra čo narobíš. Pravdu má ten kto rozhoduje.
7. okt 2011 o 11:22  • Odpovedz
@bv_alexandra
Pozor..mas termin... :astonished: :astonished: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
Nerozciluj se! :wink:
7. okt 2011 o 11:23  • Odpovedz
@irriss práveže to je dobré nie ešte sa viac rozhorčím a frčím do nemocky :grinning: :grinning: :grinning: a potom sa ešte aj poďakujem tým čo ma rozčúlili :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2011 o 11:28  • Odpovedz
@bv_alexandra nové je, že si kúpiš a ideš na to.. tuto to nechcu používať, lebo nové môže znamenať aj 3 roky odležané v skrini.. a na mmb tiež nemôžeš predávať nové veci, pokiaľ si neplatíš členstvo.. takže ... uhol pohľadu.. a nakupujuce vedia, že ak chcú nájsť nové, hladaju nenosené, nepoužívané a s visačkou :grinning: :grinning:
7. okt 2011 o 11:31  • Odpovedz
@benne už som to zmenila som zvedava kedy to odblokuju :slight_smile:
7. okt 2011 o 11:35  • Odpovedz
inzerat som opravila,mrzi ma vsak,ze som ho robila podla inzeratu,ktory som medzi balikmi oblecenia nasla... ten nikomu nevadil a dalsia vec pri kazdej ponukanej veci bola zvlast cena za kus,pekne rozpisane,to vadilo to,ze som to nemala zratane spolu? :cry:
7. okt 2011 o 12:10  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.