• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@tunylyk kedze to ponukas ako balik oblecenia, cize ako celok, musi byt uvedena cena za cely balik. cena 0,01 nie je cena za balik.
@bv_alexandra inzerat mas odblokovany
7. okt 2011 o 12:13  • Odpovedz
7. okt 2011 o 12:32  • Odpovedz
@danu ok,beriem,uz mam opravene,aj odbloknute. :wink: dakujem
7. okt 2011 o 12:38  • Odpovedz
chcem sa spýtať-kedy bude fungovať v bazáriku odpisovanie záujemcom cez inzerát? stále ma to vyhadzuje a všetko musím riešiť cez IP :unamused: a neregistrovaným písať na mail :unamused: díky
7. okt 2011 o 14:13  • Odpovedz
@martinjasen
Obracim se s prosbou o vymazani nekterych prispevku v tematu "HPV",tema se vydalo jinym smerem...
"Klima" se stalo nejen pro zakladatelku tematu neprehledne, ale i "nemozne" dopatrat se k pomoci reseni v jeji momentalni situaci...
Dekuju
7. okt 2011 o 14:52  • Odpovedz
ahojte, neviem ci je to problem u mna, alebo blbne bazar, ale ked si dam napr. vyhladat zimne overaly velkost 92 a znacka H&M ukaze za znackou v zatvorke, ze ich je 21 ale ukazu sa mi iba dva... robi to pri viacerych velkostiach/znackach ze v zatvorke je nejake cislo ale realne sa mi ukaze len par inzeratov.. neviem ci robim nieco zle alebo je tam nejaka chyba... :confused:
7. okt 2011 o 15:17  • Odpovedz
@irriss no veru tu diskusiu som si chcela precitat a tiez som si vsimla ze riadne odbocili od temy :D
7. okt 2011 o 16:05  • Odpovedz
a ide víkend a zase tu z adminov nie je ani jeden :sunglasses:
7. okt 2011 o 22:44  • Odpovedz
Ahojte, zaujimalo by ma, preco sa v bazari neukazuje pri preklikavani stran celkovy pocet stran?Aby som tusila, ako dlho budem listovat :grinning: Preco neni moznost kliknut rovno napr. na 10stranu, ale treba to preklikavat po jednej? Nedalo by sa to urobit tak, ako v temach, ze vidim, kolko stran ma cela tema a viem si kliknut na tu, ktoru chcem citat..hmm? :wink:
7. okt 2011 o 22:52  • Odpovedz
@sedem super otázka len na nu sa odpoved nedozvieš len zase to admini nie sú :sunglasses:
7. okt 2011 o 23:00  • Odpovedz
@mirip ja som optimistka a verim, ze sa raz vratia, precitaju a daju odpoved :grinning: :wink:
7. okt 2011 o 23:04  • Odpovedz
@sedem ono to tak niekedy bolo.. ale potom to zmenili.. ak vieš, že sa chceš posunut o nejakých 5 strán, stačí že si hore v linku kde sa práve nachádzaš zmeníš posledné číslo :wink: (a teší ma, že si optimistka :grinning: :grinning: ) (http://www.modrykonik.sk/bazar/?page=2)- 2 zameníš za akékolvek a ideš..
8. okt 2011 o 06:48  • Odpovedz
@mirip
@sedem uz sa tu o tom aj pisalo , ako pisala @benne, bolo to tu tak, ale spomalovalo to bazar, resp. zatazovalo server - preto sa to urobilo tak, ako to je teraz :wink:
8. okt 2011 o 13:44  • Odpovedz
prosim vas urobila som sukromnu miestnost ide mi tam pridavat novych clenov,alen sa neviem dostat dnu do nej ako to mam urobit.poradite mi???
8. okt 2011 o 16:46  • Odpovedz
ahojte, tiez mam otazku ohladom bazara, sekcie DVOJICKY - oblecenie. neslo by to rozdelit aspon podla cislovania oblecenia? :confused:
8. okt 2011 o 23:04  • Odpovedz
Preco ste zamkli ten zmenovnik tem a pteco premenovavate niekolko mesiacov, ci rokov stare temy, ktore tak dlho fungovali pre par uzivateliek? Ak by som jednu nemala v oblubenych, tak sa tam nikdy nedostanem, lebo ju absolutne nespoznam. To je uz fakt privela!
8. okt 2011 o 23:44  • Odpovedz
@rosienka zmenovnik tem bola stale zamknuta, nie je to len teraz, len sa do nej doplna co bolo zmazane, co bolo kde presunute, pise tam len admin :wink:
9. okt 2011 o 07:40  • Odpovedz
@martinjansen @evastastna

prosim vas

Otázka
Keď sa dievčaťu ťašie ciká kvoli kilám treba jej cikulku mastiť? o jej zmazanie, to bude asi nejaky nekompletny tatinko
9. okt 2011 o 13:33  • Odpovedz
@pici už som ju tiež niekoľkokrát označila, musíme si počkať do zajtra, dnes tu nikto nie je....
9. okt 2011 o 13:35  • Odpovedz
@beruska.zuzanka aj som si myslela ze to tak bude... to uz co je
9. okt 2011 o 13:35  • Odpovedz
@pici bordel.... :zipper_mouth:
9. okt 2011 o 13:36  • Odpovedz
@beruska.zuzanka mysllela som skor na to ze to uz co za chorych ludi sem chodi
9. okt 2011 o 13:39  • Odpovedz
@sedem na toto som sa pýtala už aj ja-odpoveď: aj tak to nikto nevyužíval-ako to,že si nahodil konkrétnu stranu v bazári :confused: no budiž, zaujímavý názor admina :unamused:
vysvetlili mi to tak, že ak chcem teraz konkrétnu stranu, kliknem si na to číslo strany / ja 2x/ a tam naklikám číslo strany,na ktorú chcem ísť. no dúfam,že si pochopila :grinning: :wink:
9. okt 2011 o 13:39  • Odpovedz
@pici na, šak hej, samy odpad spoločnosti, sorry za výraz...
9. okt 2011 o 13:44  • Odpovedz
Ahoj,píšem za kamarátku s nickom janicka11. Z dosial nezistených dôvodov jej niektorý z adminov stopol prístup a vyzerá to tak,že aj kompletne zablokovali IP adresu. Už som písala niekolkým adminkám,ale neviem nakolko je celá táto stránka seriózna,že som doteraz nedostala žiadnu odpoveď. Chodila sem každý deň,spoznávala nových ludí,kupovala a predávala len s dobrými hodnoteniami. Je možné,že sa aspoň dozvieme dôvod alebo že niekedy bude tento nick odblokovaný? Ďakujem velmi pekne.
9. okt 2011 o 13:45  • Odpovedz
@macamac hmm, tak mne to teda dost chyba a mam pocit, ze nie som jedina :unamused: aspon keby bolo zobrazene, kolko tych stran tam je, aby som tusila, kolko budem listovat :sweat_smile:
a dakujem, pochopila som, uz mi to aj @benne takto vysvetlovala :wink:
9. okt 2011 o 13:46  • Odpovedz
@janina90 celkom len dobré hodnotenia nemala.. http://www.modrykonik.sk/bazar/hodnotenie/janicka11/?page=1 , nemôže to byť dôvod blokovania? Alebo.. nezablokovali jej to kým sa to vysvetlí len dočasne?
9. okt 2011 o 13:50  • Odpovedz
@benne
@janina90 no ak vynadala aj inej predavajucej do krav tak ako mne za to ze som nemala zaujem o vymenu tak sa necudujem :sunglasses:
9. okt 2011 o 13:54  • Odpovedz
@beruska.zuzanka aj ja som tú tému viac krát označila :confused:
9. okt 2011 o 13:57  • Odpovedz
@nelicefo cez víkend tu nie sú admini...resp.minimálne...takže označiť ste mohli...robiť s tým niečo budú zajtra :wink:
9. okt 2011 o 14:00  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.