• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
lenze lucia ma novu fotku aj pri svojom mene ked napise prispevok a vo fotoalbume nie je.je mozne mat fotku pri mene aj ked nie je vo fotoalbume?pozerala som aj www.mojasvadba.sk ani tam nie je
20. mar 2009 o 11:22  • Odpovedz
samozrejme, ze moze. fotka pri mene (v tzv. pase) nijako nesuvisi s fotkami vo fotoalbume
20. mar 2009 o 19:35  • Odpovedz
ešte som zvedavá, či v novej verzii zostanú existujúce témy a príspevky alebo sa pôjde od "nuly"?
20. mar 2009 o 21:18  • Odpovedz
urcite zostanu :wink:
21. mar 2009 o 09:05  • Odpovedz
a kedy bude nova verzia? :slight_smile:
21. mar 2009 o 09:28  • Odpovedz
raz určite bude :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. mar 2009 o 09:30  • Odpovedz
presne tak, katka :grinning: :wink:
21. mar 2009 o 10:12  • Odpovedz
tak to mi odľahlo :wink: :slight_smile: , teda jedného pekného dňa, hovoríte? :grinning:
21. mar 2009 o 19:50  • Odpovedz
Ahoj, neviem nájsť tému: Je rozdiel byt slobodna matka a vydata na MD? Nevyhľadá mi ju ani vyhľadávač. Čo mám robiť??? :confounded:
21. mar 2009 o 20:08  • Odpovedz
dmonikad, pozriet sa do casti Paragrafy, asi 11 tema od vrchu
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=88324
:wink:
21. mar 2009 o 20:26  • Odpovedz
Ďakujem, ale prečo mi to nenašiel vyhľadávač?
22. mar 2009 o 09:38  • Odpovedz
ahojte, chcela som najst temu babatka narodene v januari 2008, alebo nieco podobne,ale mi to vyhladalo len diskusiu na ceskom konikovi. samozrejme si nepamatam, ako sa volala. teraz mi vyhladavac nenasiel ani to. ak sa tam chcem dostat, musim ist na modrykonik.cz? odtialto sa to neda? :wink: dakujem.
23. mar 2009 o 10:09  • Odpovedz
este som zabudla napisat, tema januarove babatka 2008 existuje, ale je uzamknuta :wink:
23. mar 2009 o 10:13  • Odpovedz
tu je diskusia januar08 a da sa najst aj na slovenskej verzii :wink:

http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=85089&vGroupOffset=40
23. mar 2009 o 10:23  • Odpovedz
z.ubrienka dakujem :slight_smile: tam som rano pisala a potom som ju uz nevedela najst :wink: ale mne to vyhadzovalo len v ceskej verzii. dam si to pre istotu do zaloziek, nech to uz nemusim "lovit" :stuck_out_tongue_closed_eyes: pekny den:slight_smile:
23. mar 2009 o 10:35  • Odpovedz
nemas zaco:slight_smile:
23. mar 2009 o 10:38  • Odpovedz
ja si myslim ze nemozete prist na to ze na jednom pocitaci su prihlasene dve uzivatelky a je to jedna a ta ista osoba.pretoze mam sesternicu a pise sem prispevky a ma aj dceru ktora tiez pise. a chvilu pozera jedna a potom druha. a kazda pod svojim menom. takze vy nikdy nemozete prist na to, ze to nieje jedna osoba, a jeden nick zrusit. :confused:
25. mar 2009 o 21:54  • Odpovedz
Bolo by mozne vyhladavat prispevky podla mena uzivatela/lky, a hlavne svoje?? Dakujem.
25. mar 2009 o 22:16  • Odpovedz
prosim vas pozrite sa na tuto temu jedna prispievatelka tam neopodstatnene utoci na druhu
dakujem
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=14855&vOffset=2340&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end

je to tema kt. nastevujem a dost mi to tam prekaza..
26. mar 2009 o 14:17  • Odpovedz
miracle niektore svoje si vies vyhladat ked zadas svoj nick do vyhladavaca na stranke, ale samostatny vyhladavac na prispevky tu nie je - jednak by to bolo dost narocne na stranku, jednak kopec bab si neuvedomuje, ze sem pise intimne veci a ak by sme tu mali taku moznost, bolo by jednoduchsie niekoho do detailov vystopovat, co si myslim, ze nie je prilis stastne

zuzana ale mozeme :wink:
26. mar 2009 o 15:43  • Odpovedz
Ahojte adminky :pensive:
Nechcem sa teraz nikoho dotknúť... vôbec nechcem podceniť situáciu a je mi úprimne ľúto,každého rodiča, ktorý prežije vlastné dieťatko,ale prosím, pokiaľ tu už musia byť uverejnené fotky m=rtvych detičiek, môže byť ten album aspoň nejak špeci označený?
Ide mi najmä o tehulky...pretože pri tehotenskom nespaní tu viaceré googlia a nemyslím,že detská rakvička je to čo potrebuje tehulka pred pôrodom vidieť :pensive:
Prosím prepáčte maminky,ktoré sa potrebujet eso svojou bolesťou podeliť :pensive: ale prosím o ohľaduplnosť :pensive:
28. mar 2009 o 00:55  • Odpovedz
28. mar 2009 o 01:00  • Odpovedz
ja nemam slov...mozem len ticho suhlasit..moje vnutro utrelo hrozny sok...ak som aj teraz bola tehu, tak uz asi ani nie som....toto sa sem nedava!!!!
28. mar 2009 o 01:00  • Odpovedz
Kotenko ja viem :pensive: :cry:
28. mar 2009 o 01:01  • Odpovedz
ja sa len pridavam ku sue,je to strasny pohlad,aaa este teraz pred spanim...
za toto by som pokutovala keby sa dalo...je mi z toho nanic,takto moze ublizit viacerym zenam,ale hlavne tehulkam...to je vrchol...
28. mar 2009 o 01:02  • Odpovedz
takisto sa pridavam k nazoru ze je uplne nepripustne aby fotky svojich mrrrtvych deti davam niekto na net!!! ano je to hrozne ked umrie dieta :frowning2: :frowning2: lenze dat jeho fotku ne net???? myslim ze je to dost zvratene!! a to by mali adminky mazat!! nie som nejaka citlivka ale ked som to zbadal ..... no comment
28. mar 2009 o 19:54  • Odpovedz
prosiiiiiiiiiiim zmazte tie fotky mrtveho babatka az mam z toho husiu kozu uff
29. mar 2009 o 00:26  • Odpovedz
ja sa pridavm k prosbe o zmazanie prislusnych fotiek a pripadne - ak to nie je v pravidlach, upravit pravidla :frowning2: je to nepredstavitelne, ked umrie dieta a viem pochopit, ze matka sa chce podelit o svoju bolest a tak ju mozno aspon trochu zmiernit, ale som presvedcena, ze toto naozaj nie je sposob, na to je tu predsa diskusia.
29. mar 2009 o 09:29  • Odpovedz
prosím,robte niečo s tými fotkami :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. mar 2009 o 10:53  • Odpovedz
fuuuha...ja som velmi silna povaha, dokonca smrt beriem ako sucast zivota, ale na toto sa pozerat tiez nemusim :pensive:
29. mar 2009 o 11:07  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.