• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@julianka777 nie vsetko ti najde :wink: ..to nie je 100 %
9. okt 2011 o 15:19  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
9. okt 2011 o 15:20 • janina90
@nelicefo ano?ja som myslela ze cez google sa to da spolahlivo zistit...lebo minule tu podvodnicku mi vyhodilo hned
9. okt 2011 o 15:20  • Odpovedz
@traktor tak potom neviem ako zistit ci su to jej fotky...lebo nahodou to je naozaj ona a mne by nebolo moc prijemne si precitat ze som podvodnicka :sweat_smile:
9. okt 2011 o 15:21  • Odpovedz
@hajanka po mojich skusenostiach na nete nedavam ziadne fotky nikam a nikde. akurat tu mam seba a manzela. na fb ked mam album bud len pre konkretnu osobu ho odomknem alebo ho ani nevytvaram. zial ja som mala velmi zle skusesnosti so zneuzitim fotiek.. takze aj tu raz dam len take, ktore sa nedaju zneuzit
9. okt 2011 o 15:22  • Odpovedz
@julianka777 preto ked mam *len* podozrenie nedavam to von..najprv hladam, dam overit adminom.. :wink:
@janina90 a pravnika este nechces? :sweat_smile: :grinning: :grinning:
@julianka777
@nelicefo
Tiez si myslim, ani fotky na to nevyzeraju, cely ten styling nie je proste nas...
Ja tomu vyhladavaniu tiez moc neverim, to ze taku fotku na nete nikde nenajde, neznamena ze nie je slohnuta. Ti chytrejsi vedia ako sa takemuto spatnemu vyhladavaniu vyhnu.
Ale radsej tu nebudem pisat navod. :grinning:
9. okt 2011 o 15:23  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
9. okt 2011 o 15:23 • janina90
9. okt 2011 o 15:24  • Odpovedz
@julianka777 ja som už odhalila niekoľko klamárok a ani jednej foto mi nenašlo cez žiaden z troch vyhladávačov podla fotiek :wink:
9. okt 2011 o 15:24 • hajanka
baby,viem že sa tu - chyba v bazary - už riešila,ale aj vam to robi že ako listujete v bazary tak čim ste dalej,na vyššej strane,tým menej fotiek tam je ?
@hajanka akurat som pozorne kukala tie fotky a ta ciernobiela co drzi babo na rukach mi je nejaka znama..niekde som ju uz videla
9. okt 2011 o 15:25  • Odpovedz
@denisocka Presne tak.
@benne a ja ze aka som sikovna cez vyhladavac :grinning: nebude zo mna moc dobry detektiv :grinning:
9. okt 2011 o 15:26 • pici
@denisocka ano presne toto mi to robi
9. okt 2011 o 15:27  • Odpovedz
@hajanka bo mi bolo divne že listujem a zrazu 5 fotiek-stranu treba otočit .. 4 fotky a dalšiu stranu ? a zjavne by tam tých veci malo byt viac. ale aj trebars ked si daš satky a nosiče tak su tam bludy,PATAPUm ukazuje že su 6 kusy,nikdy tolko ani nebolo na konovi dokopy a je jeden, storchy to iste že 16ks :grinning: aj Hoppedizoch 16ks a je tam iba moj . no nejake zmetky
9. okt 2011 o 15:29  • Odpovedz
je to v prvom rade na zdravom uvážení každej jednej z nás,čo uverejníme...do akej miery si chránime súkromie...fotky nahého dieťaťa nepatria na verejnú stránku,i ked je to MK..
....treba si uvedomiť,že čo dáme na net,tak to tam ostane....i keď to následne zmažeme...

jasné,že to nie je časovo možné,aby admin prelúskal všetky albumy a selektoval takéto fotky....ale...malo by sa to robiť....

ak mažú fotky z dovolenky a pod.lebo to sem nepatrí,tak by mali mazať aj nahaté fotky detí....
9. okt 2011 o 15:33  • Odpovedz
ked sa bavite o nevhodnych fotkach,co hovorite an taketo? http://www.modrykonik.sk/fotoblog/li_la/album/nunu/7353029/
ja neviem,este to mamicky s obdivom komentuju,ale mozno je chyba len vo mne,ze sa mi zda,ze to nie je fotka na vystavovanie.
9. okt 2011 o 15:52  • Odpovedz
9. okt 2011 o 15:53 • pici
9. okt 2011 o 15:54 • hajanka
9. okt 2011 o 15:54 • julianka777
9. okt 2011 o 15:55 • estterka
9. okt 2011 o 15:56 • traktor
9. okt 2011 o 15:56 • winona24
9. okt 2011 o 15:57 • pici
9. okt 2011 o 16:02 • estterka
9. okt 2011 o 16:05 • winona24
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.