• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
9. okt 2011 o 18:41 • li_la
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
9. okt 2011 o 20:20 • hajanka
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
9. okt 2011 o 20:42 • monika15
9. okt 2011 o 20:45 • li_la
@kukujka do sukromnych diskusii pristup nemame. Skus, ale napisat na info@modrykonik.sk programatori sa skusia na to pozriet.
9. okt 2011 o 20:50  • Odpovedz
9. okt 2011 o 20:52 • monika15
@rosienka Zmenovnik tem je zamknuty, lebo sluzi pre nas adminov a pre uzivatelky, aby vedeli, najst svoju temu, ktoru nie presne pomenovali.
9. okt 2011 o 20:54  • Odpovedz
@pici
@beruska.zuzanka
tema je vymazana, dakujeme za upozornenie od vas a inych uzivatelov
9. okt 2011 o 20:55  • Odpovedz
@janina90 nick odblokovany nebude, kedze porusovala viackrat pravidla.
9. okt 2011 o 20:56  • Odpovedz
@jabadaba snazime sa kontrolovat fotoalbumy denne, lenze fotoalbumov je denne vytvorenych velmi vela, takze nie je v nasich silach vsetko ustriehnut. preto sme radi, ked nas uzivatelia n nevhodne fotky sami upozornia.
9. okt 2011 o 21:04  • Odpovedz
@julianka777 fotoblog je stopnuty
9. okt 2011 o 21:05  • Odpovedz
@jabadaba ked oznacis niekoho album ako nevhodny, vidia to len admini, nie uzivatelia. :wink: V pravidlach uvedene je, ze nevhodne fotky nepatria do albumu, pripadne si ich uzivatel ma dat viditelny len pre priatelov, ale taktiez by tam nemali byt nevhodne fotografie.
9. okt 2011 o 21:09  • Odpovedz
@hajanka fotka je ok, nemusis mazat :wink:
9. okt 2011 o 21:09  • Odpovedz
@nelicefo riesime to, dakujeme za upozornenie
9. okt 2011 o 21:11  • Odpovedz
9. okt 2011 o 21:25 • beruska.zuzanka
potrebujem prejmenovat tmu v soukrome teme, pomuzete mi?
9. okt 2011 o 21:28  • Odpovedz
@strihalka
temu moze premenovat zakladatel sukromnej temy.
9. okt 2011 o 21:32  • Odpovedz
@danu dakujem za odpoved. Nejde mozno ani tak o oznacovanie niecieho fotoalbumu, ze je nevhodny. Ja by som to tak asi nenazvala, len je nevhodny na sirenie netom z hladiska bezpecnosti. Asi by fakt pomohlo keby redakcia mala sposob ako poucit uzivatelov co sa obsahu fotoblogu tyka. Taky exkurz bezpecneho "spravania" na internete. Mne je napriklad blbe oznamit niekoho redakcii, ze ten a ten ma nevhodny fotoblog, ci niektore fotky v nom. Aby to nebolo pochopene nespravne, ze ja nejak ohrnam nosom lebo trebars citlivka. Mne skor slo o uvedomenie si nastrah takychto verejne dostupnych fotografii a to je asi uloha skutocne pre redakciu. Ale inak chapem, ze nemozete zvladat tolke fotoalbumy a uregulovat to. Takze taky vseobecny pokec formou clanku adresovany vsetkym bez rozdielu by asi bol sposobom a riesenim.
9. okt 2011 o 21:39  • Odpovedz
@jabadaba vies, vsetci uzivateli ked sa registruju tak by si mali precitat pravidla stranky, kedze s nimi suhlasia, inak by neboli registrovani. Lenze vacsina a to si dovolim tvrdit naozaj vacsina si tie pravidla necita. V tejto dobe by mohli vediet, ako je nebezpecne a nie vhodne, vystavovat svoje nahe babatka, alebo ine nevhodne fotografie na net, i ked si myslia, ze su v pohode a kolkokrat si neuvedomia, co ta fotka moze sposobit. :pensive:
9. okt 2011 o 21:42  • Odpovedz
@danu to jsem jam jedna se o temu APRIL 2012 A podtemu NT screening, tak tu prejmenovat vseobecne na : vysledky testu.
9. okt 2011 o 21:44  • Odpovedz
@danu ano, to mas pravdu, to by mali vediet celkom isto. Ale vidis sama, ze nevedia, ci nechcu vediet. Ja to nechapem. :unamused: Je smutne, ze ich musi niekto upozornit na naivitu a nezodpovednost... Obcas mam dojem, ze plati ono zname "komu neni zhura dano, v apatece nekoupi...." ale co narobime. Asi len opakovat, opakovat, opakovat, ak su teda na to kapacity. Ach jo, no co narobis. :wink:
9. okt 2011 o 21:50  • Odpovedz
@strihalka pisala si, ze ide o sukromnu temu, ale ok, prosim, posli mi link na tu temu do ip,. diky :wink:
9. okt 2011 o 21:51  • Odpovedz
@danu pomôct najst temu, ktoru "nie presne" pomenovali? To je asi vtip, nie? Aky vyznam malo premenovanie temy vzniknutej pred vyse dvomi rokmi, kde sa vytvorila komunita uzivateliek a ktora vo svojej podstate dosluzila a stala sa docasne neaktivnou, na temu s totalne inym nazvom, ktora nie lenze znemozni pôvodnym uzivatelkam ju najst, ale ani novym nic nepomoze. Konkretne sa jedna o temu "Stimulka od septembra" z roku 2009 na temu "Kto sa chysta na umele oplodnenie?" Co je na tom nie presne pomenovane? Nevylievate nahodou dieta s vanickou v tom premenovacom osiali???
9. okt 2011 o 23:39  • Odpovedz
@rosienka ak su niektore temy, ktore nie su dobre premenovane, napis prosim do ip janocka stary nazov temy + novy, ako by sa mala volat. Pri premenovani tem sa dbalo na to, aby ked si bezni uzivatelia zadaju do googlu alebo vyhladavaca pojmy, na ktore potrebuju odpoved aby im naslo temu, kde odpovede na svoje otazky najdu.
10. okt 2011 o 08:00  • Odpovedz
prosim vas,čo je to za novy system prevracania stran ? čo bolo na tom starom zle ? ja už niekedy prestavam chapať
10. okt 2011 o 11:41  • Odpovedz
veru, to nove strankovanie je katastrofa !!! :rolling_eyes:
10. okt 2011 o 11:42  • Odpovedz
hotovy des, teraz ked sa chcem niekam dostat do stredu diskusie, to aby som si na to pol dna minimlane rezervovala! :angry:
to nema zmysel tu uz ani nieco hladat... :rolling_eyes:
...dovi
10. okt 2011 o 11:44  • Odpovedz
fakt je to dosť zlé... :rolling_eyes:
10. okt 2011 o 11:49  • Odpovedz
ja si myslim,že to na nas iba skušaju,či si to všimneme, nie @martinjasen ? dajte to naspať,ako to bolo,toto je zly žart :unamused:
10. okt 2011 o 11:50  • Odpovedz
presne tak, co bolo na tom starom zle? ak ma diskusia 1300 stran a ja sa potrebujem dostat na 1000, lebo si pamatam, ze je tam nieco pre mna dolezite, to mam listovat pol dna? :angry: :rolling_eyes:
10. okt 2011 o 11:58  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.