• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
Nove strankovanie.
Vidim, ze vas to prijemne potesilo :grinning: Aj mna trochu, ale dostal som vysvetlenie, ze tym chceme riesit temy, ktore su velastrankove a po kliknuti sa tam otvorilo nieco velmi nevkusne.
Ten dizajn je trochu pichlavy, ale dostal som prislub, ze ramceky budu oblejsie. :wink:

PS: funkciu skocit na konkretnu stranku to nema (cisla hovoria, ze to nikto nepouziva), ale pre vsetkych, kto to pouzivaju pridavam tip. V url linke stranky mate page=xxx (nejake cislo). Ak tam prepisete cislo stranke, ktoru chcete zobrazi sa vam. Tot prva lekcie hackovania nasej stranky. :slight_smile:
10. okt 2011 o 12:07  • Odpovedz
@martinjasen co na to povedat ? odradite aj tých,čo sa tu drzali zubami nechtami .. zle zle zle - ale čo ja zmožem ? možem odist,alebo sa nevracať do minulosti ,kedže sa to už nijak raz jednoducho neda. a či budu ramčeky kockate,či oble , už je to šumafuk

len by som chcela vedieť,čo nevkusne,nechutne sa ukazovalo predtým,to som teda nepochopila
10. okt 2011 o 12:09  • Odpovedz
@martinjasen a co take "nieco velmi nevkusne" sa tam mohlo otvorit? :confused: tiez som to nepochopila.... :sweat_smile:
10. okt 2011 o 12:12  • Odpovedz
@denisocka Nieco take a v pripade cim bola tema dlhsia sa aj toto pretahovalo, cez celu stranku. Respektujem tvoj nazor, nepaci sa ti to. :confounded:
10. okt 2011 o 12:14  • Odpovedz
@martinjasen ale tam sa dala najst strana, ktoru hladam ovela jednoduchsie.....
vsetko sa modernizaciou na tom MK len komplikuje :angry:
10. okt 2011 o 12:16  • Odpovedz
@martinjasen ale ved to bolo super,vedela som si najst to,čo mi trebalo,či si pozriet to,čo sme si kedysi pisali . No už vidim,ako sme všetky z toho happy . ale dakujem,že moj nazor rešpektuješ,len čo mam ja z toho :sunglasses:
10. okt 2011 o 12:18  • Odpovedz
@danu Mozem sa spytat, ako moze zakladatelka sukromnej temy premenovat niektoru podtemu? :confused: Lebo ja tam taku moznost nevidim (ale moze byt, ze nemam potuchu, kam mrknut). :sweat_smile: Da sa premenovat aj cela sukromna tema, alebo len podtemy? :confused: (Premenovavat celu nepotrebujem, len tak do buducnosti by ma zaujimalo.) :wink: Vdaka. :slight_smile:
10. okt 2011 o 12:21  • Odpovedz
@katy2 snad bude aj moznost priamo skocit na konkretnu spravu. Zatial iba podla tipu ako uz spomenul.

@denisocka "...len čo mam ja z toho" My vsak musime zohladnovat, co budu mat z toho vsetci, nie len ty :wink: A z tohto pohladu si za svojim rozhodnutim stojime.
10. okt 2011 o 12:23  • Odpovedz
@martinjasen rešpetujem tvoj nazor , nepači sa mi to
10. okt 2011 o 12:25  • Odpovedz
@martinjasen
...zaroven sa tu zacnu otvarat vzdy nove a nove rovnake diskusie, lebo uzivatelia sa nebudu vediet dostat k starsim komentarom a informaciam v diskusiach ktore tu uz su a maju aj niekolko stoviek stran!

Pravidlá fóra
1. Skôr ako vytvoríš novú diskusú tému alebo zadáš otázku:
a. pozri sa či už nie je vytvorená niekým iným.

... tymto chcete dosiahnut, aby sa vsetky informacie o danej teme zhromazdovali do jednej temy (nie do dalsich 20-tich) s cim a este takto stazite vyhladavanie :rolling_eyes:

Zbytocne si pridavate robotu navyse, pritom castokrat nestihate robit poriadok v ostatnych "zasuvkach".
10. okt 2011 o 12:26  • Odpovedz
@martinjasen ale ved prave to bolo super :unamused:
10. okt 2011 o 12:27  • Odpovedz
@mexx Ahoj, nedaju sa premenovavat temy v sukromnej skupine, ani sa neda zmenit nazov sukromnej skupiny. Co sa tyka temy, odporucam vytvorit novu temu. V sukromnej skupine nie je obmadzeny pocet tem.
10. okt 2011 o 12:29  • Odpovedz
@martinjasen Aha... Lebo na predoslej strane sa pisalo o tom, ze sa to da, preto som chcela vediet ako. Ale nevadi, prezijeme aj bez toho. :slight_smile:
10. okt 2011 o 12:32  • Odpovedz
tak vidím,že inovácia: stránkovanie bolo otvorené-aj uzavreté,nebudem teda viac k tomu písať (baby napísali), len aby ste vedeli,že ani mne sa to nepáči :grinning:
10. okt 2011 o 12:34  • Odpovedz
@martinjasen este k tomu tipu na vyhladavanie stran co si dal. Dik za tip.
No, nie vela uzivateliek chodi do tejto temy po nove infosky :wink: a preto tie ktore sem nechodia o tejto vymozenosti urcite vediet nebudu. A budu len same staznosti.
Podobne ako ked si tu oznamil, ze kategoria modne doplnky sa zrusila, kedy to bolo? Dost davno mam pocit. Este teraz tu v spravach vidim uzivatelky ktore ju marne hladaju a zuria lebo nemozu najst :grinning:
10. okt 2011 o 12:36  • Odpovedz
@mexx Ano tiez som si vsimol tu spravu, je mi luto, neda sa to.
10. okt 2011 o 12:39  • Odpovedz
@martinjasen uprimne..toto nove cislovanie stranok je strasne....nenormalne mi to stazuje pracu ked sa mam preklikavat k tomu co sa ma baby pytali..mi pisu a spomenu ze dany stav sa spred 3 dni zmenil ta aka tak..kym sa tam preklikam k tomu ako to bolo pred troma dnami tak aj zabudnem co sa ma pytali..strasneeeeeeeeee :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
mat moznost prekliknut sa len o 2 strany dozadu je strasne malo :frowning2: ..aspom 10 stranok..ale to by bolo podla vsetkeho ozaj strasne...ale povodny system bol ovela lepsiiii
10. okt 2011 o 12:42  •  2 deti  • Odpovedz
@strapco13 ja som tak klikala k dátumu,kde naše deti zo spoločnej témy oslavovali rok...síce som hľadala dlho(veď sme aj dosť popísali) ,ale určite to bolo rýchlejšie ako by to bolo teraz
10. okt 2011 o 12:45  • Odpovedz
@martinjasen chcem sa len spytat uz asi 3 dni mam problem ked mi niekto odpovie na moj tovar v bazariku a dam odpovedat zaujemcovi tak mi to nejde len preskoci stranka a ta kolonka na spravu sa strati a vsetko potom musim pista do IP, neviem ci len ja mam s tym problem alebo aj niekto iny a cim to moze byt? dakujem
10. okt 2011 o 12:45  • Odpovedz
@martinjasen taky napad..co keby asmira predtym ako mienia urobit nejaku takuto zenu zalozili otazku a tam moznost hlasovat za alebo proti zmene...takto by to bolo trosku demokraticke a asmira mala prehlad co sa uzivatelom paci, co im vyhovuje..a nie len takto tu skonstatovat, ze zmenili sme...nepaci sa ? mate smolu
robite to predsa pre mamicky a buduce mamicky..tak snad by bolo vediet aj ich nazor dopredu...nieco ako referendum
10. okt 2011 o 12:47  •  2 deti  • Odpovedz
@ani3012 co ja viem..predtym som si zvolila stranku a podla datumu sa orientovala..ci ist dopredu este alebo dozadu ..hovorim keby tam bola moznost aspon poslednych 10 stranok si zvolit..tak OK..ale takto 2 je to malo
10. okt 2011 o 12:49  •  2 deti  • Odpovedz
@strapco13 Bude aj moznost skocit na konkretnu stranku. :wink:
10. okt 2011 o 12:51  • Odpovedz
@martinjasen ja nepotrebujem konkretnu..ja sa potrebujem rychlo preklikavat :sweat_smile:
10. okt 2011 o 12:52  •  2 deti  • Odpovedz
@mexx @strihalka ospravedlnujem sa za mylne podanu informaciu ohladom premenovania sukromnych tem.
Ako @martinjasen napisal, nedaju sa premenovavat temy v sukromnej skupine, ani sa neda zmenit nazov sukromnej skupiny.
10. okt 2011 o 12:58  • Odpovedz
to som asi jedina co mi nevadi nove cislovanie?podla mna je to v pohode.
@martinjasen
@danu mam otazku ktoru sem pisem uz druhy krat.mala som skusobnu verziu bazaru a ako sa zmenila hore lista s obalku,.........tak to uz nemam.je to zapricinene tym alebo mi tato verzia uz skoncila ako kazdy kto ju mal pisal.bude este alebo sa pracuje na tom aby ju mali vsetci?dakujem za odpoved.
10. okt 2011 o 13:21  • Odpovedz
fakt na nic,ja mam napriklad poznacene,co sa v teme dajme tomu vegetarianske dieta nachadza kde,klicenie je na ekej stranke,zaujimave recept kde su..co uz komu na tom cislovani vadilo. nemalo by to byt tak,ze hlavne my,uzivatelia,teda v podstate zakaznici, by sme mali byt tuto spokojni?
10. okt 2011 o 13:54  • Odpovedz
@estterka ale ved ak vieš presne na akej strane to máš hladať, tak si to lahko prepíšeš hore v linku :wink: Ja sa tak už dlho preklikávam bazárom :slight_smile: :slight_smile:
10. okt 2011 o 14:00  • Odpovedz
@estterka fiha, mas moj obdiv ze si dokazes znacit co kde na ktorej strane, mna by asi piclo taketo nieco robit :grinning: na to tu mame vyhladavac, ci nie?
10. okt 2011 o 14:06  • Odpovedz
CHcem sa spýtať adminov, vložila som dnes inzerát a stále nie je medzi ostanými :confused: . Nemám s tým problém len teraz ale už dlhšie :confounded:
10. okt 2011 o 14:39  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.