• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@hajanka ale napriklad v sukromnych temach ak je neico,ti to nevyhlada. nemam zas notes popisany,len par veci,ku ktorym sa castejsie vraciam :grinning:
10. okt 2011 o 14:57  • Odpovedz
@michalag Posli mi do IP link, o ktory inzerat sa jedna.
10. okt 2011 o 15:01  • Odpovedz
@tadotami Zistujem co je s tym. Dam vediet.
10. okt 2011 o 15:01  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
10. okt 2011 o 15:01 • pici
@pici
@martinjasen

Byla jsem v primem prenosu a nic prijemneho to nebylo ani pro nas - pro "okoli".
Tvorime okoli, ale prirovnala bych to i trochu "domovu" - misto kde jsi rad..., i presto, ze jsme virtualni, tezko se nam prihlizi na akce "nevychovanych"...
Je to jakoby nekdo nadaval nekomu z rodiny....
Ja bych si nick nenechavala menit...pici je pici..a pici je nase... :wink:
10. okt 2011 o 15:08  • Odpovedz
Co sa deje s bazarom (nesedia cisla, napr.ma byt 50 inzeratov danej znacky a v reale ich zobrazi o polovicu menej) a kedy bude opat dostupne vyhladavanie podla vlastnosti?
10. okt 2011 o 15:15  • Odpovedz
@tadotami Dnes to bude uz fungovat. Maly tech. zadrhel sa v tom objavil. :wink:
10. okt 2011 o 16:10  • Odpovedz
@martinjasen ahoj,mozem sa opytat-zmazana tema sa akoze vobec nezobrazuje? to preco? a ked chce clovek ziskat info a precitat si co tam bolo napisane,tak co? hovorim konkretne o hpv teme.viem,ze tam boli kadejake handrkovacky,no popri tom tam bolo aj uzitocne info.mna to celkom zaujimalo a dalej ako po 13 stranu som sa v citani nedostala. a teraz si ostatok asi z prsta vycucam :confused: mne uz odpovedane bolo,milo a slusne.no boli tam dalsie info pridavane a tema je zaujimava,tak myslim,ze ju mozte ponechat ale prispievanie zrusit.aspon na cas.kym je tema "cerstva".
10. okt 2011 o 16:16  • Odpovedz
@martinjasen kurnik zle citam-zmazana je tam napisane.ja som to z nejakeho dovodu vnimala ako zamknute.no aj tak .preco hned to zmazanie? :confused: nestacilo to zamknut?
10. okt 2011 o 16:20  • Odpovedz
Zienky neviete mi niektora poradit do ktorej sekcie v bazare mozem pridat tovar KABELKU...dala som to ostatne pre maminy a vraj to tam nepatri ci ako?
10. okt 2011 o 16:52  • Odpovedz
@ejbyk už sa tu kabelky jednoducho predávať nemôžu: http://www.modrykonik.sk/fotoblog/martinjasen/clanok/zrusenie-kategorie-modne-doplnky-v-bazari/ skús inú stránku
10. okt 2011 o 16:55  • Odpovedz
@benne no to je ako zly vtip...ved sa mi zdalo ze mi to v takom duchu napisali ze to vraj nesluzi maminkam ani detom ani otcom...No ale myslela som si ze som to len dala do zlej sekcie....No ok. dakujem
10. okt 2011 o 16:59  • Odpovedz
@martinjansen... tak toto co ma znamenat? tak ja vam napisem ze ma tu niekto verejne uraza a odporuca mi zmenu nicku z pici na pic s inym pisemnom na konci a vy mi jednak ani neodpovedate, jednak to zmazete ze neuraza neprovokuj? to co ma znamenat? ja ked napisem do diskusie slovo chujovina, uz mi dosiel mejl ze ma zrusite. mna urazat a nazyvat pic.. mozu hej? a ked sa pytam ako sa to vyriesi, vy to proste zmazete?
10. okt 2011 o 17:31  • Odpovedz
mozes sa spytat kto vymyslel to cislovanie stranok? praktickejsie to bolo po starom. je fajn ked sa stranka inovuje a prichadza zo zmenami.. ale prosila by som zmeny, ktore maju zmysel a vedu krok v pred nie vzad.
ked sa chcem dostat zo stranky 9999 na 1111 tak sa tam mam ako dostat? mam sa preklikavat do vecera? alebo je na to nejaka "finta"
10. okt 2011 o 18:45  • Odpovedz
súhlasím s @lucka1987, tiež mi viac vyhovovalo staré číslovanie.
10. okt 2011 o 18:53  • Odpovedz
@martinjasen dakujem uz som pojazdna :wink: este raz dik aj chalanom za opravu :slight_smile:
10. okt 2011 o 18:58  • Odpovedz
@lucka1987 finta: hore v linku si zmeníš číslo 9999 na 1111 a stlačíš enter
10. okt 2011 o 19:08  • Odpovedz
@benne super, dik za radu .. :wink:
10. okt 2011 o 19:11  • Odpovedz
@martinjasen Co sa deje s bazarom (nesedia cisla, napr.ma byt 50 inzeratov danej znacky a v reale ich zobrazi o polovicu menej)??! Sa potom tazko nakupuje a predava, ked polovica inzeratov je ktovie kde..... :rolling_eyes:
10. okt 2011 o 19:41  • Odpovedz
@benne kde hore v linku prosim ta? mne sa tie cisla prepisovat nedaju :confused: neviem na co konkretne mam kliknut a cislo zmenit.ak klikam na cisla,tak sa cisla prepisovat nedaju.dakujem za odpoved :slight_smile:
10. okt 2011 o 20:37  • Odpovedz
@bobocka tam, kde píšeš adresu.. www.modrykonik.sk .. teraz je tam napr.: http://www.modrykonik.sk/forum/tema/otazky-pre-adminov/?page=174#post-61214646 , tá 174, je číslo strany, ak tam dáš iné číslo a klikneš enter, hodí ťa to na stranu, ktorú napíšeš.. napr., dám na stranu č.5 -> http://www.modrykonik.sk/forum/tema/otazky-pre-adminov/?page=5#post-61214646

lepšie?
10. okt 2011 o 20:39  • Odpovedz
@bobocka ak neklikneš "na najnovší príspevok" ale na názov témy a potom na poslednú stranu podfarbenú modrým, tak ti to ukáže takto: http://www.modrykonik.sk/forum/tema/otazky-pre-adminov/?page=174 , to číslo na konci už zmeníš lahko.. ja takto preklikávam aj bazár.. kedže som tu išla na tvoju notifikáciu, ukázalo mi v linku adresu ako som dala v tom príspevku vyššie.. a ak som to správne postrehla.. tak martinjasen písal, že čoskoro bude možné vpísať stranu, na ktorú chceš ísť.. len to ešte nezaviedli (teda skôr sa rozhodli až po dnešku, že to veru treba zaviesť :wink: )
10. okt 2011 o 20:45  • Odpovedz
@benne dakujem krasne.ale po pravde je to takto dost "nepohodlne".neviem co bolo zle na starom systeme :unamused: stranka funguje ako je,naco furt daco menit.to je ako s facebookom.stale ho menia.clovek si konecne zvykne na to ako to je a zrazu novy fb.toto je skoro to iste.clovek tu uz funguje pomaly popamati a zrazu zmena a neopodstnena podla mna.ach jaj...
10. okt 2011 o 20:52  • Odpovedz
@bobocka no .. verím.. dúfam.. palce si držím, že to fakt urobia aspon tak, že bude kam napísať to číslo strany.. je to nepohodlné.. ale zas, žiť sa s tým dá :wink:
10. okt 2011 o 20:54  • Odpovedz
@benne ale vsak jasne,ze sa s tym zit da :slight_smile: koniec sveta to nie je.len fakt nechapem zmene fungujucej veci.vies,keby boli nejake staznosti na cislovanie stranok a nastala by zmena,tak nepoviem ani pol slova.ale takto mi to pride byt uplne zbytocne.no nic,hadam to nakoniec dopadne tak ako ty pises :wink: este raz dakuje za odpoved :wink:
10. okt 2011 o 20:58  • Odpovedz
@martinjasen ahooj, neda sa prosim ta doplnit spat 'SKOC NA NAJNOVSI PRISPEVOK' velmi mi to tu chyba a nepaci sa mi toto nove oznacovanie stranok a listovanie medzi nimi ako uz bolo spominane. Rada by som spat aspon to 'tlacidlo' pre najnovsi prispevok. Posun to prosim tvorcom, nech sa nad tym zamyslia a vratia spat to co bolo dobre a fungujuce...diky moc. :wink:
11. okt 2011 o 02:06  • Odpovedz
@radlinka ale ved je tam stále "najnovšia odpoved" na hl.stránke fóra a zvýraznená modrým strana posledná :confused: :confused: :confused: už len kliknúť a prerolovať dole.. :wink:
11. okt 2011 o 06:49  • Odpovedz
Ahoj,velmi sa mi nepaci toto nove cislovanie stranok,preco sa to zmenilo???Nevidela som nic zle,na tom starom,niekedy sa dobre veci menia k horsiemu uplne zbytocne. :angry:
11. okt 2011 o 08:48  • Odpovedz
@benne najnovšia odpoved ? ja to nemam,iba ak tu poslednu stranu v kocke

@martinjasen kedy bude fungovat bazar na 100% ?
11. okt 2011 o 08:57  • Odpovedz
@denisocka na hl.stránke fóra :wink:
11. okt 2011 o 09:24  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.