• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@benne mysliš to vedla fotiek ?
11. okt 2011 o 09:26  • Odpovedz
@benne prepac bolo to dresovane @martinjasen. Ty si jednym z dizajnerov ? :confused: :confused: :confused:
11. okt 2011 o 11:24  • Odpovedz
@radlinka to je v pohode :wink: a nie, nie som..
11. okt 2011 o 11:29  • Odpovedz
opakovane sa snažím vložiť do bazáru nový inzerát , neviem prečo ale v ponuke sa nezobrazuje.
11. okt 2011 o 11:36  • Odpovedz
@benne tak sa snazis ziskat titul 'adminovania' ? ci ako to mam chapat, ze tu kazdemu odpovedas :grinning: Prosim si spat tlacitko SKOC NA NOVY PRISPEVOK> pretoze mne sa neda riadne listovat medzi cislami stranok :rolling_eyes:
11. okt 2011 o 11:40  • Odpovedz
@radlinka tiez si ho prosim to tlacitko :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
11. okt 2011 o 11:42  • Odpovedz
tak aj ja by som poprosila staré číslovanie stránok, toto je ,,o ničom"..... a tiež sa chcem spýtať, či sa nedá kategoria balíčky oblečenia v inzerátoch, tiež trošku konkrétnejšie kategorizovať na veľkosti, dievčenské alebo chlapčenské a tiež cena, lebo takto je to veľmi neprehľadné, dakujem
11. okt 2011 o 11:44  •  1 dieťa  • Odpovedz
@radlinka nie, nesnažím.. ale ak niekto položí otázku večer, tak bud odpoviem ak viem, alebo sa pýtam dalej, ako i teba, že načo potrebuješ "skoč na nový príspevok", ked ho máš v hl.stránke fora alebo je tmavomodrý štvoruholník označujuci poslednu stranu.. kde treba už len zrolovať na najnovší príspevok, to bolo všetko.. a že chceš odpoved od martinjasen chápem, a ty skus pochopiť, že 9 z 10 , ktorým sa snažím odpovedať mi podakuje a ide dalej
11. okt 2011 o 11:49  • Odpovedz
Ráno som aktualizovala inzerátu plus som pridala jeden nový... doteraz sa neukazujú ako pridané dnes... :wink: :rolling_eyes:
11. okt 2011 o 11:50  • Odpovedz
@benne ale tak preco teda odpovedas za kompetenych, vysvetli mi to prosim ta, lebo ja nesledujem prave tuto 'rubriku' ...o com tu kraca ??? :confused: rada by som dostala (mozno aj ostatni ) odpoved na cislovanie, preco by sa nemohol spravit krok vzad a ponechat 'to' co bolo stare a dobre zauzivane. Nie vsetky novinky sa musia uchytit ze ano.
11. okt 2011 o 11:53  • Odpovedz
odpovie mi niekto, prečo keď som už opakovane pridala dva nové inzeráty už pred dvoma hodinami stále nie sú v ponuke?
11. okt 2011 o 11:56  • Odpovedz
@stefi76 ahoj,mám ten istý problém, tiež sa mi nezobrazuje
11. okt 2011 o 11:57  • Odpovedz
@silvia_pp
nechápem to, ale aspoň som rada že sa to nestalo len mne, myslela som si že niekde robím chybu, ale nezadávam prvý inzerát a doteraz mi naskočili do hlavnej ponuky hneď.
11. okt 2011 o 12:01  • Odpovedz
@stefi76
@silvia_pp máme rovnaký problém :slight_smile:
11. okt 2011 o 12:03  • Odpovedz
@piacere len či sa od niekoho dozvieme prečo je to tak.
11. okt 2011 o 12:04  • Odpovedz
@stefi76 skúsila som nahodiť niekoľkokrát,ale vôbec sa nezobrazil,takže chyba nebude v nás :slight_smile: :wink:
11. okt 2011 o 12:04  • Odpovedz
@silvia_pp to určite, môžeme len dúfať že neskôr to naskočí.
11. okt 2011 o 12:05  • Odpovedz
@radlinka co je na tom, ze
@benne odpovie, ked odpovedat vie..co nevie necha tak..ked admin pride dopovie na ostatok..preco by mal clovek cakat dlhsie na odpoved, ked sa tu najdu baby, ktore vedia na polozenu otazku odpovedat hned a vedia poradit..niektore veci som ani sama nevedela a tym , ze benne a ine odpovedali/lebo vedeli/, mi to riadne ulahcili a nemusela som cakat na admin odpoved..tu je este aj pomoc asi zla ..najlepsie je asi mlcat , ze? :confounded:
11. okt 2011 o 12:07  • Odpovedz
@silvia_pp Nechápem to, snažím sa pridať nový inzerát do kategórie bundy... č.92- môj inzerát tam nie je, ale nové sa tam objavujú a pribúdajú, môj inzerát v hlavnej ponuke nie je, ale keď kliknem na môj bazár/obchodík tam ho mám.
11. okt 2011 o 12:11  • Odpovedz
@stefi76 tak mne už inzeráty nabehli... asi je to len o "rýchlosti" MK....
11. okt 2011 o 12:16  • Odpovedz
@traktor pozri Ivi nechame to, zase si to kazdy vysvetluje po svojom... ja som sa len pytala preco tu odpoveda na moju otazku, ci je jednym z tvorcov stranok, kedze som polozila otazku martinovi. Na streche ci svadbe by boli tieto prispevky zmazane, lebo sa tam kladu konkretne otazky priamo na adminov a tvorcov. Nevedela som, ze na konovi sa do tejto rubriky chodia radit aj uzivatelia navzajom.
11. okt 2011 o 12:22  • Odpovedz
@piacere tak mne ešte nenabehli, kedy si ich zadávala?
11. okt 2011 o 12:33  • Odpovedz
11. okt 2011 o 12:33  • Odpovedz
@piacere ja o 10.00, tak možno ešte nabehnú.
11. okt 2011 o 12:34  • Odpovedz
tie nove cislovania stranok sa mi vobec nepacia, je to neprehladne a neprkticke :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. okt 2011 o 12:38  • Odpovedz
pridala som novy inzerat a vobec sa mi v bazari nezobrazil. preco? Mikiny, svetre, vesty, velkost 86, HM, chlapcensky sveter.
11. okt 2011 o 12:47  • Odpovedz
@stanislavao on sa tam zobrazí... ale až o niekolko hodín.. takto to blbne už dlhší čas... a tiež by som chcela vedieť, že či to bude tak navždy, alebo je to nejaká porucha :confounded:
11. okt 2011 o 12:49  • Odpovedz
@benne no usper. zobrazi sa potom niekde na 150 stranke, urcite sa mi potom budu zaujemkyne hrnut.
11. okt 2011 o 12:52  • Odpovedz
Co sa tymto novym cislovanim stranok malo zlepsit? Ja badam akurat zhorsenie a skomplikovanie vyhladavania. Su tu niekolkorocne temy s tisicami prispevkov. Ked sa chcem do nich vratit a precitat si, co sme vypisovali pred 2-3 rokmi, tak tu stravim 4h preklikavanim. Bolo toto ucelom zmeny? Aby sme tu bezducho stracali cas? Myslim, ze ho nikto nema az tak nezvys... Ak chcete urobit naozaj nieco pre uzivatelov, tak sa vratite k pôvodnemu strankovaniu.
11. okt 2011 o 13:36  • Odpovedz
@rosienka to je tak jak v politike, ti hore si myslia,že je to dobre ale nas ludi beznych to proste znevyhodni . su taky,čo sa nechcu vracat do minulosti,tak tým to moýno prospešne je,a my ostatny si musime zvyknuť
11. okt 2011 o 13:38  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.