• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
Chcem sa opýtať, kedy je album alebo aj príspevok označený ako "VYBRALI SME"? Všimla som si, že album, čo bol pridaný napr. včera a 10x sa páči je označený a zas sú albumy, ktoré sa páčia cca 70x označené nie sú... Na čom to teda záleží???
11. okt 2011 o 13:48  • Odpovedz
@stefi76 mne už sa tiež zobrazil :slight_smile:
11. okt 2011 o 13:55  • Odpovedz
@silvia_pp dočkali sme sa...
11. okt 2011 o 14:28  • Odpovedz
Ahojte, mam taku otazku, dnes o 11:14 som prispievala do tejto temy:

http://www.modrykonik.sk/forum/tema/da-sa-vyzit-zo-400-eur-mesacne/

Ked si na hlavnej stranke kliknem na kategoriu "Mama, oco, rodina", vidim v riadku s tou temou svoje meno aj cast prispevku, ale ked kliknem na temu, moj prispevok tam nie je. Co sa s nim stalo? Bol vymazany? A ak ano, tak by ma zaujimalo, preco? Nemam pocit, ze by porusoval nejake pravidlo.

Vopred dakujem za odpoved!
11. okt 2011 o 14:46  • Odpovedz
Beriem otazku naspat, uz som ho nasla, len som nevedela, ze prispevky sa v Otazkach zobrazuju v poradi podla poctu lajkov a nie chronologicky podla casu pridania..
11. okt 2011 o 14:47  • Odpovedz
@ciusinka je tam tvoja odpoved :slight_smile: len tam sa posuva poradie odpovedi podla toho,kolko mas "lajkov"-paci sa mi :slight_smile:
11. okt 2011 o 14:47  • Odpovedz
@ciusinka nie je vymazaný, ale keď si vyroluješ stránku vyššie, tak ho nájdeš... niekto ti dal hlas, že sa mu tvoj príspevok páči, tak sa automaticky posunul vyššie... nad nuly :wink: :sweat_smile:
11. okt 2011 o 14:48  • Odpovedz
@julianka777
@piacere Dakujem vam obom, uz som to nasla, len som nevedela o tom posuvani vyssie podla poctu lajkov :grinning:
11. okt 2011 o 14:49  • Odpovedz
mala by som návrh, aby sa v bazári možnosť "odpovedať" a možnosť "zmazať záujemcu" dala na 2 rôzne miesta....bo vždy idem kliknúť nechtiac na to zmazať záujemcu miesto odpovedať a práve som si to všimla neskoro :unamused: a zmazala som :frowning2:
11. okt 2011 o 16:18  • Odpovedz
ahojte chcem sa opytať ked chcem napísať mamičke hodnotenie do bazaru ale ona nema žiaden inzerat (bola ako kupujuca ) tak jej nemam ako napísať lebo mi tuto možnosť nezobrazi da sa s tym niečo robiť????
11. okt 2011 o 18:58  • Odpovedz
@fopardi nie som admin, ale poradim ti, kupujuca ma v prvej sprave, ktorou reagovala na tvoj inzerat napisane, pocet honoteni, klikni nato a ono ta to tam hodi, tiez som to riesila asi pred tyzdnom.. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
11. okt 2011 o 19:14  • Odpovedz
prosim prosim admini dajte naspat stare strankovanie, toto nove nie je dobre, preklikat sa o vacsi pocet stran je na prasky :slight_smile:
11. okt 2011 o 19:21  • Odpovedz
@skeblicka77 aha dakujem :slight_smile:
11. okt 2011 o 19:22  • Odpovedz
radsej keby sa zmenilo to,ze nemusim neustale refreshovat aby som zistila ci mam novu spravu... :angry: :angry:
11. okt 2011 o 21:48  • Odpovedz
Dobry vecer, ako si mozem vymazat inzerat z "mojich oblubenych" ak bol predajcom vymazany, a teda tam nevidno link na odstranenie z oblubenych? dakujem
11. okt 2011 o 22:56  • Odpovedz
@janea otvor si v Môj bazár sekciu Moje obľúbené, zobrazí sa Ti "tabuľka" obľúbených inzerátov, pri nich hviezdičky, pri inzeráte, čo je zmazaný, klik na hviezdičku, zošedivie a inzerát sa vymaže :wink:
11. okt 2011 o 23:14  • Odpovedz
11. okt 2011 o 23:19  • Odpovedz
@martinjasen dam aj priamo na teba moju otazku - tyka sa sukromnych skupin...
ak som spravne pochopila (uz som pisala s jednou adminkou), pristup do sukromnych skupin nemate, preto ani zmazat, zmenit, zamknut temu nemozete... preto sa chcem spytat - nepouvazujete do buducna o miniadminovskych pravach pre zakladatelov sukromnych skupin? aby si mohli adminovat len v tej svojej teme, myslim, ze by to nejedna zakladatelka (prip. zakladatel) privitala...

a dalsi navrh - obcas sa stane, ze dlhodoba uzivatelka viac nechce vystupovat pod svojim starym nickom - neda sa s tym nieco robit? prehodnotit kriteria pre vytvaranie nickov a nehadzat vsetkych uzivatelov do jedneho vreca - to znamena, ze odlizit serioznych uzivatelov od podvodnikov? cloveka to dost zamrzi, ked potrebuje zmenu, ale nie je mu to umoznene, lebo su zavedene take prisne pravidla... :unamused:
12. okt 2011 o 08:33  • Odpovedz
Ja som mala dnes medzi notifikaciami toto:

mspink @vroni also wir haben mit unsrem Bauträger und den versch. U...
Hausbau & Hauskauf (www.brautpunkt.de) - pred 11 hodinami

túto stránku nepoznám aj keď je postavená tak isto ako modrykonik, ale necha ma pod mojim nickom a heslom prihlásiť sa. Ako sa to sem dostalo?
12. okt 2011 o 09:36  • Odpovedz
@vroni nooo ,nemecka moja svadba :grinning: :wink: sa rozmaha ten kon :slight_smile:
12. okt 2011 o 10:04  • Odpovedz
@vroni http://www.blauespony.de/ aj ja som a prihlasila,dokonca aj na modreho kona v nemecku :grinning:
12. okt 2011 o 10:05  • Odpovedz
@denisocka, ja len neviem, či to ešte patrí pod jednu strechu alebo nie :stuck_out_tongue_closed_eyes: A evidentne tá osoba nemyslela mňa, ja viem o domoch asi toľko ako o čajových večierkoch na Plute.....
12. okt 2011 o 10:29  • Odpovedz
@vroni možno ma tam v inej zemy niekto nick ako ty
12. okt 2011 o 10:30  • Odpovedz
@vroni
@denisocka
jeeej, aka to novinka :confused: :grinning: idem vyskusat aj moj nick :wink:
12. okt 2011 o 10:33  • Odpovedz
funguje to, ale ked som si chcela pozriet fotooblog, dalo to slovensku stranku... ale pisat a tak by sa tam malo asi v pohode dat...

@vroni nemohol to byt preklep? mozno to necheli adresovat priamo tebe...
12. okt 2011 o 10:36  • Odpovedz
Ano, dá sa tam písať. Určite to bol preklep, ani nijako zvlášť exotický, vroni je nemecká zdrobnenina môjho nudne medzinárodného mena, stopro je na nemeckom koňovi x variácií na tento nick. :sunglasses: :grinning:
Takže intímna otázka na adminky: na aké všetky stránky platí toto meno a heslo?
A predpokladám, že potom rovnaký nick nemôže mať ani nikto v inej zemi.....
12. okt 2011 o 10:45  • Odpovedz
Ahojte. urcite tu niekde je uz takato otazka, ale neviem sa k nej v rychlosti dostat, tak sa spytam... Neregistrovanym zaujemcom o tovar v bazari je treba odpovedat na email? alebo sa to nejako da aj priamo cez inzerat tak ako kontaktuju oni mna?
12. okt 2011 o 10:59  • Odpovedz
@ka3na odpovedaj priamo do inzeratu, na email im to pride automaticky.
12. okt 2011 o 11:00  • Odpovedz
@hori ok, dakujem :slight_smile:
12. okt 2011 o 11:04  • Odpovedz
ahojky. uz som sem raz pisala. stale sa mi neda pridat popis k fotke v mojom albume ked som len na prehlade ale musim kliknut na kazdu fotku. Pisat mozem, ale popis neodosle...
12. okt 2011 o 15:05  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.