• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@jenny2009
@hajanka ja to badám už tuším druhý týžden, že to akosi nefunguje.. plus tie notifikačné mejly ako som písala vyššie.. tak teraz mi jeden prišiel po 12 hodinách..

prečo je to? mení sa bazár? nejaká chyba? neviete o tom? viete o tom, ale neviete prečo? prečo je to?
16. okt 2011 o 09:48  • Odpovedz
@benne ja som sa na to adminky pytala este v auguste k vyhladavaniu v bazari, ze by tam bolo vhodne spravit nejake nove podpolozky, 9.augusta mi aj odpisala ze sa to bude prerabat a ze sa na to opyta. No uz mame oktober a mne je uz doslova trapne sa na to stale vypytovat, lebo uz som sa pytala viac krat ci sa s tym ineco robi... nikto nic neda vediet, zistime, opytame sa, dame vediet... a nist.
Bazar nefunuje tak ako ma a uz ovela dlhsi cas ako len tyzden. Inzeraty sa nezobrazuju tak ako maju. Notifikacie nechodia. Strany, pocty inzeratov na stranu a celkove mnozstva inzeratov v skupinach nesedia... mali by ho rovno zrusit.
16. okt 2011 o 09:57  • Odpovedz
dakujem hajanka aj benne ano aj minuly tyzden sa mi to stalo ked som aktualizovala, tak musia adminky preverit technicke zalezitosti
ahojte a peknu nedelu prajem
16. okt 2011 o 09:57  • Odpovedz
@jenny2009 no ved, len bud nema kto preverit, alebo nie je na to cas :confounded: alebo chut... netusim ako to tu funguje. MK ma dvoch adminov a ti sa tu ukazu raz za par tyzdnov :confounded:
16. okt 2011 o 09:58  • Odpovedz
@hajanka no to viem, že ani správy záujemcov nechodia ako majú, respektíve.. chodia, iba predávajúcim sa neukážu ako nové a teda ostávaju bez povšimnutia..

druhý týžden badám to spomalené aktualizovanie.. ostatné veru dlhšie, tak ako si písala.. :confounded:
16. okt 2011 o 09:59  • Odpovedz
vidis a teraz tvoj prispevok mi nebol hlaseny len som sa tu vratila tak vidim ze pises, inak inzeraty uz su publikovane tak neviem ... ale v kadzom pripade ma to nejaku technicku zavadu :slight_smile:
16. okt 2011 o 10:00  • Odpovedz
@jenny2009 to robi aj mne, nechodia mi notifikacie, alebo pridu neskor vsetky naraz (pritom boli posielane s odstupom casu) alebo vobec. A vecne treba ozivovat stranku.

K tomu publikovaniu inzeratov, pridala som novy inzerat, hladam v bazi v konkretnej podskupine nebol, ale od inych uzivateliek tam nove pribudali, len moj nie. A to som sledovala cely vecer. Bol tam az na druhy den rano a pred nim uz niekolko novych. Tak neviem ci sa vobec niekomu zobrazil v realne pridanom case, alebo len rovno skocil medzi tie starsie :confounded:
16. okt 2011 o 10:02  • Odpovedz
takto sa zobrazuju inzeraty v bazari, po jednom, po dvoch na jednej strane :confounded:
16. okt 2011 o 10:33  • Odpovedz
@hajanka aj mne :slight_smile: ,ale beriem to ako znamenie,že tam nemam traviť tolko času :grinning:
16. okt 2011 o 10:50  • Odpovedz
@hajanka tipujem, že všetkým s atak zobrazujú.... a potom sa môžeme čudovať, že nepredávame... :confused:
16. okt 2011 o 10:51  • Odpovedz
@hajanka áno aj ja som sa nato chcela opytať že čo to je :confused: ukaže mi že napr.overal v 86najdenych 150 a ukaže mi 25 :sweat_smile: že dik :sweat_smile:
16. okt 2011 o 10:55  • Odpovedz
a nie sú tam zarátané inzeráty aj tie pozastavené ?
16. okt 2011 o 11:33  • Odpovedz
@ani3012 včera som pozerala oteplováky.. a dnes su tam také, čo tam včera neboli, no podľa dátumu tam sú od 12.10.
16. okt 2011 o 11:38  • Odpovedz
@benne to ma len tak napadlo :wink:
16. okt 2011 o 11:58  • Odpovedz
@ani3012 ved viem, viem.. topiaci sa aj slamky chytá :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2011 o 12:18  • Odpovedz
co se to deje s konikem?k foto mi chodi komentare, ale notifikace zadna, clovke aby pidil co se kde deje, to same ve skuponach, nekdo mi pise a ja se to dozvim po 5hodinach a to jen nahodu ze najedu na tu danou diskuzi...podivam se do notifikaci a atam nic....co se to deje????
16. okt 2011 o 21:03  • Odpovedz
mam ten isty problem ako @strihalka .... vela krat mi nepridu ziadne notifikacie a nemat oznacene oblubene temy, tak ani netusim ze ma niekto spominal...
16. okt 2011 o 21:18  • Odpovedz
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/mudr-frantisek-janicek-z-galanty/?page=5

nazov tejto temy bol zmeneny s chybou v mene Frantisek je s kratkym i, bez dlzna.
16. okt 2011 o 22:07  • Odpovedz
mam problem, ale mozna, ze jen ja....jsem totiz technicky antitalent.... :angry: :confounded: :cry: :frowning2: :unamused:

Zadala jsem pred pa mnutama "Otazku"..to jsem jeste sama zvladla... :unamused:
ale neukazuje se mi na PC..kdyz aktualizuju Forum, tak se neobjevi, v Otazkach a Diskusi take ne..jen kdyz kliknu na "Moje prispevky"
Co delam spatne?? Dekuju
17. okt 2011 o 10:34  • Odpovedz
prosím o odblokovanie môjho inzerátu, ktorý ste mi blokli z dôvodu, že tam nemám reálne foto. Reálne foto som tam už dala, foto z netu som tam ale tiež ponechala, pretože na mojej fotke bundu nie je tak dobre vidieť, tak dúfam že to už vadiť nebude. Prosím aby ste mi dlho inzerát nezdržiavali, pretože mi znemožňujete predaj a ja ju potrebujem súrne predať, pretože si musím kúpiť druhú, čož ale nie je za čo bez predaja tejto. Nabudúce by som však ocenila, ak by ste ma na čosi upozornili, samozrejme hneď opravím, pokiaľ nie, potom blokujte. Pravidlá som síce čítala ešte v čase registrácie sem, ale ospravedlňujem sa, nezapamätala som si všetko, čož si asi ani Vy všetko čo niekedy čítate nepamätáte. Takže, nabudúce si dám na to pozor, ale dnes potrebujem mať ten inzerát konečne odblokovaný. Ďakujem.
17. okt 2011 o 11:30  • Odpovedz
@irriss musíš si ručne voliť nie "forum" ale "volna diskusia", kedže všetky otázky aj diskusie z tejto sekcie sa na hl.stránke neukazujú.. ja som ťa tam našla: http://www.modrykonik.sk/forum/tema/co-vybrat-k-narozeninam-pro-12ti-letou-slecnu/ :wink:
17. okt 2011 o 11:36  • Odpovedz
@martinjasen, @evastastna zdravím, otravujem opäť.. čo je s bazárom? prečo neukazuje všetky inzeráty.. to že ukazuje inzeráty neskôr, než sú nahodené, to mi tak nevadí.. ale to, že nemôžem vyberať zo všetkých, reálne ponúkaných vecí, kedže polovicu mi bazár "zatají", to je trochu nefér a tiež.. notifikácie na e-mail - nefungujú.. ďakujem za odpoveď :wink:
17. okt 2011 o 11:39  • Odpovedz
17. okt 2011 o 11:40  • Odpovedz
@benne hehe, aj Ty Brutus :grinning:
17. okt 2011 o 11:40  • Odpovedz
@martinjasen @evastastna aj ja sa pripájam k @benne nielen predáva, aj nakupujem a nie som spokojná s tým, že nemôžem vyberať zo všetkých reálne nahodených inzerátov, len z toho predpokladám "náhodného výberu", ktorý sa mi otvorí, je to nejaká technická chyba? Kedy sa predpokladá jej odstránenie? Ďakujem pekne za odpoveď :wink:
17. okt 2011 o 11:42  • Odpovedz
@beruska.zuzanka
@benne
Dekuju za pomoc...
ja jsem to uz vyresila tim, ze jsem ji prehodila sem, ted bych jen chtela poprosit admina..
treba @danu :slight_smile: (ta tady vzdycky tak pekne rano v pondeli po nas cisti "cesticky" :wink: :slight_smile: :grinning: ..)
aby mi ji nechala tu "viditelnejsi "Oco, mama, rodina" a zrusila tu ve volne Diskusi
(kde mi prijde schovana:wink: ), ...protoze jde o Duplikat...
Dekuju
Pekny den
17. okt 2011 o 12:13  • Odpovedz
@irriss daj mi prosim link do ip :wink:
17. okt 2011 o 12:16  • Odpovedz
@danu
poslala..dekuju :slight_smile:
17. okt 2011 o 12:20  • Odpovedz
@andreah25 inzerat ti nemoze byt odblokovany z dovodu, ze si tam ponechala fotku z internetu.
Nie je v nasich silach, aby sme kazdeho uzivatela pred stopnutim inzeratu najprv upozornili, na to sluzia pravidla Bazaru, ktore ked si uzivatel precita, predide tym stopnutiu inzeratu. Po oprave inzeratu klikni na opravil som a inzerat ti bude odstopnuty.
17. okt 2011 o 12:29  • Odpovedz
@irriss vybavene
17. okt 2011 o 12:30  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.