• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
prosim zmazte to , nie je prijemne divat sa na dieta v rakve :frowning2:
29. mar 2009 o 11:34  • Odpovedz
a kto vam káže sa tam pozerať? :rolling_eyes: ja často predýchavam aj debilné príspevky tak zmazte aj to, vlastne zmazte celeho kona :rolling_eyes:
29. mar 2009 o 12:50  • Odpovedz
katka, videla som to nahodou, a prislo mi z toho nevolno, nikdy by som dobrovolne taketo fotky nepozerala,bola to nahoda, a vcase ked mam smrtelne chore dieta to na optimizme neprida :cry:
29. mar 2009 o 13:16  • Odpovedz
ona je z českeho kona takze jej album sa tu na prednej stranke neukazuje jedine ak ju najdes v teme o mrtvom dietati a tak kuknes jej album ... co cakaju ludia ze co tam bude mat?

a ked tu palite sviecky a vyzera to tu jak na cintorine to vam nevadi?
29. mar 2009 o 13:26  • Odpovedz
ona CZ nie je jedina uzivatelka co ma v albume svoje dietatko v rakve..baby ja viem ze je to neprijemne sa na to pozerat,ale nemozme byt sebecke.pre matky,ktore stratili svoje dieta je to podla mna dalsi krok ....neveim to presne zadefinovat ani vysvetlit ale proste si myslim zeby ste to mali nechat tak...tymto matkam to urcite pomaha po psychickej stranke ak si to tam daj uak sa potrebuju s tym s celym svetom podelit mozno sa o kazdeho jedneho cloveka co vie ze im umrelo dietatko aspon 0,000001 bolesti pomoze dostat von z ich srdca...
29. mar 2009 o 13:36  • Odpovedz
bubba tak to si teraz napisala riadnu koninu! je to nechutne a zvratene davat fotku sovjho mrtveho dietata na net !!!! :angry: :angry:
urcite by to nezmiernilo tu moju bolest keby som moje mrtve dieta ukazal celemu konu!
29. mar 2009 o 13:49  • Odpovedz
Baby a teraz sa tu o tom idete hadat?

Myslim, ze mamina toho dievcatka ma v svojom srdci uz dostatok bolesti a nepotrebuje si tu citat nejake vase osocovanie...

Nechajte to na adminov, nato tu su... Oni posudia, ci je to vhodne, ci nie...

Mamicka ma urcite svoje dovody, preco tie foto sem dala (osobne sa mi to nepaci) a nebudem ju preto odsudzovat... :wink:
29. mar 2009 o 13:53  • Odpovedz
celý kôň je o tom, že sa chceme pochváliť, aké sú naše deti pekné. myslím, že by mala mať rovnaké právo aj dotyčná, ktorá chcela ukázať svoje dieťa aj bez hadičiek. nič zlé na tom nevidím.
a aj keď si to nejaká tehotná pozrie, tak to hádam nemyslíte vážne, že by jej to nebodaj mohlo vyvolať pôrod. ak je niekto tak precitlivelí, tak nech sa úplne zatvorí pred svetom a nezapína ani počítač ani televízor.
je to blbosť, aby to niekomu mohlo naozaj ublížiť, iba ak rozcitlivie, poľutuje, začne si viac vážiť to čo má.
29. mar 2009 o 14:07  • Odpovedz
pekné a mrtve je ohromny rozdiel.....je mi luto ,že jej dieťatko umrelo ale je to fakt hrozny pohlad na to telíčko v rakvičke...nie som citlivka ale skoro každa je tu matka a na to sa veľmi zle pozerá :pensive:
29. mar 2009 o 17:44  • Odpovedz
Kili, dovolím si nesúhlasiť. Tehotnej babe to podľa môjho názoru môže veľmi ublížiť. Opakujem, je mi strašne ľúto tých maminiek, ktoré majú v nebi anjelov :pensive: a nechcem sa ich dotknúť...a pokiaľ naozaj majú veľkú potrebu sem tie fotky dávať, tak nech ich dajú, ale nech ten album označia :( čierny rámik, prípadne nápis, ktorý bude jasný (ja napr. albumy kde je nápis "môj anjel..." neotváram) nechcem, aby to pôsobilo necitlivo, ale pozor na to, aby sa neublížilo ešte viac :pensive:
29. mar 2009 o 17:48  • Odpovedz
...mne skor prekaza to, ze v teme RECEPTY si niekto zacne 2 temy s roznym nazvom, ale s tym istym obsahom - a pritom tu istu otazku, ktoru chce riesit, polozi este aj v teme, kt. uz existuje a rozobera sa na cca 200 stranach. Niektori ludia su fakt neuveritelni!!!!!!! Ale predpokladam, ze je to len otazka casu a temy budu uzamknute. I ked fakt sa nestacim cudovat.....
29. mar 2009 o 17:50  • Odpovedz
plne suhlasim so Sue
29. mar 2009 o 17:51  • Odpovedz
sue, označenie môže byť dobrý kompromis :wink:
ale aj tak si nemyslím, že to môže nejak ublížiť. poznáte niekoho takého? :confused:
29. mar 2009 o 18:09  • Odpovedz
označenie je dobry napad :wink:
29. mar 2009 o 18:44  • Odpovedz
O tom označení som písala hneď v prvom príspevku :pensive:
29. mar 2009 o 19:05  • Odpovedz
poprosila som autorku albumu, aby v nazve albumu blizsie oznacila, co v nom je...

monky (aj ostatni), ked najdes dve temy s rovnakym obsahom, prosim, oznac ich kliknutim na upozornovaciu ikonku. sme tu sice 3 adminky, ale nie je v nasich moznostiach citat vsetky temy...
29. mar 2009 o 20:47  • Odpovedz
adminky,neukazuje mi profil, nejde mi ani vykricnik,dokonca ani smailovia.
29. mar 2009 o 21:34  • Odpovedz
nainstalovanu mam operu.
Ď.
29. mar 2009 o 21:35  • Odpovedz
kili,velmi sa mylis,ked si myslis ze to nemoze ublizit...
niekomu beru krv a smeje sa,niekto vidi kvapku krvi a odpadne...
moja kamaratka odpadla koli tomu ,ze sa nemohla zmierit s tym ,ze ju gynekolog musi vysetrit...
nie vsetci su ako ty ...

ak v televizore ukazuju vazne nehody,dopredu upozornuju divaka,ze ak su labilny,nech sa nepozeraju...
niekto mi napisal,,ak nechces,tak sa nepozeraj,,
nakolko tento album nebol nijak zvlast oznaceny,netusila som,ze tam uvidim mrtve dieta v rakve...

k.a.t.k.a ...teraz si sa dost kopla,pretoze naopaj jej album sa objavil prave na prednej strane..
nikdy si nevyhladavam albumy...iba s kockami,s ktorymi si pisem..
bola som na nete o dvanastej,a vyskitol sa mi takyto pohlad na prednej strane pred spanim...

neviem ci ste kazdy dostali od nej ip,pretoze ste si tu napisali svoj nazor,ale mne ho poslala,aaa nevyzerala smutne ale zakerne ked na mna isla vetami ,,co sa ty tu poflakujes,mala by si uz spat,alebo sa chod snazilkovat s manzelom,,a dodala,,ked sa ti to vobec podari,, ...

a dalsia ip -,, keby si bola dobry clovek,boh by ti uz davno dal dieta,,...nemam slov...
30. mar 2009 o 01:32  • Odpovedz
kedy sa prosim vas opäť otvori tema Novy prezident SR ? dufam že nie po volbách :rolling_eyes: Alebo treba zaloziť novu diskusiu?
30. mar 2009 o 10:02  • Odpovedz
pipimiska :astonished: to snad nie!!!! :astonished: :astonished: :angry:
30. mar 2009 o 10:03  • Odpovedz
boze baby, uz to nerieste.... tie fotky... neschvalujem, ale ani neodsudzujem... uznavam, ze kto ma zvyk pozerat albumy a tento teda vobec uvodnou fotkou nenaznacuje, ze tam objavim fotku dietata v rakve, tak mi to moze sposobit sok (a nemozete za vsetky baby tvrdit, ze to sok nesposobi, pretoze kazda sme ina povaha.... ja osobne mam problem uz len s rakvou, nie este s dietatom v rakve... ale nechajme tak...), ale zase si nemyslim, ze by to bol sok na cely zivot... pretoze bez ohladu na to, ze s kotenko sucitim a viem si predstavit, aka to musi byt bolest pre matku.. stratit dieta... no napriek tomu ju nepoznam, nepoznala som dietatko, takze sa ma to az tak velmi nedotyka... Sucitim, ale nesmutim..... takze ak zistim omylom, ze v albume su taketo fotky, tak ten album jednoducho viac neotvorim a neriesim.... :slight_smile:

Co ma vsak zarazilo, bola odpoved do IP, ktoru dostala od kotenko pipimiska.... to uz je "trosku" silna kava... uznavam, ze zena ma mozno chaos v dusi (nechcem napisat v hlave...), tak si mozno ani neuvedomuje, ze takymito tvrdymi slovami (ktorymi si zjavne vybija zlost) ublizuje.... nikdy totiz nevie, co si dotycna zena, ktorej toto do IP napise prezila... kazda mame za svojim nickom totiz nejaky osud a nikdy nikto nevie, ako tomu druhemu ublizi.... slovne... ono nie vsetko kazdy vesia na kona... takze tak....

Takze fotky su podla mna na takejto stranke morbidne (ospravedlnujem sa za vyraz, iny nenachadzam...), ale je mi to v podstate jedno... viac si ich jednoducho nepozriem... a uz akosi neriesim ani samotnu autorku albumu.... smutok za dietatom je totiz jedna vec, utok na cloveka, ktory si iba vyjadril svoj nazor (a nemyslim, ze urazlivo) je vec druha....

pekny zvysok dna vsetkym :slight_smile:
30. mar 2009 o 10:52  • Odpovedz
volakedy bolo "modou" fotit si mrtvych pribuznych... ja som jedna z tych ktora ma neskutocnu fobiu z pohrebov a vobec ludi v rakve... tak, ze taketo akcie nevyhladavam a skor sa im vyhybam... aj my sme mali doma fotky mrtveho dedka a prababiek a pradedkov az kym mama nezistila, ze tie fokty su pricinou preco mi vypadali vlasy a nemohla som v noci spavat tak ich vyhodila a to som mala 5 rokov... taktiez posledne uz som dospela ale vadi mi to a najma male babatko (a to tu nie je jedine... :angry: )

mrtvych by sme mali nechat odijst v pokoji a nie si ich stale pripominat a zivit v sebe trapenie...
30. mar 2009 o 11:11  • Odpovedz
katka tema otvorena, prepac vcera bola nedela a venovala som sa rodine nie MK :wink:

k fotkam mrtvych tiez sa mi nepacia ale neodsudzujem zato inych, tiez som sa na taku foto musela pozeravat u babky na dedka :zipper_mouth: ale ja zastavam nazor ze ludi by sme si mali uchovat ako vyzerali ked zili, smiali sa, hnevali, plakali ale nie ked lezie v truhle :zipper_mouth: mne ked zomrel brat sme ho nefotili a ani nebol otvoreny, dali sme vyvolat a zvacsit 2 jeho pekne fotky a tie dali do ramov a vystavili tam aby ho ludia videli ako sa smial a tesil o zivota :unamused:
30. mar 2009 o 11:40  • Odpovedz
zuzulka,a k mojej otazke vyssie?ci som jedina,co mi to nejde?
30. mar 2009 o 12:21  • Odpovedz
uz mi nejde ani vyhladavac......robte niecooooo.....:relaxed::relaxed::relaxed:
30. mar 2009 o 12:31  • Odpovedz
napr.aj ked som v teme,a zadam listovanie v teme,tam mi nenacita stranky
30. mar 2009 o 12:40  • Odpovedz
aj ja som videla album zrovna keď bol na prvej strane. dosť ma to vzalo :frowning2: .
Chápem jej bolesť, ale ....

pipimiska - k ip do si dostala
:fearful: :fearful: :fearful: - no comment
30. mar 2009 o 12:49  • Odpovedz
roasha, no vyzera ze si jedina :zipper_mouth: skusim vyzistit a napisem potom IP :wink:
30. mar 2009 o 12:49  • Odpovedz
teraz som si supla internet explorer,ten je bez problemov,len ja ho nemam rada. :sweat_smile: :grinning:
30. mar 2009 o 13:08  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.