• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@danu :slight_smile:diky
17. okt 2011 o 12:31  • Odpovedz
@silvia1983 je to opravene
17. okt 2011 o 12:31  • Odpovedz
OK, je to opravené, tak prosím o odblokovanie. Ďakujem.
17. okt 2011 o 12:55  • Odpovedz
Ako je mozne ze som pridala veci do bazaru a nikde sa nezobrazuju.....ani na hlavnej stranke,ani medzi inymi inzeratmi
17. okt 2011 o 12:59  • Odpovedz
@kamilecka toto som uz raz riesila aj ja. Ak si davala inzeraty na bundicky a overal, tak ja ich vidim :wink: neviem preco ale tomu kto to zadava sa to objavi az neskor.. :confused:
17. okt 2011 o 13:01  • Odpovedz
@zuziq ano vetrovky a overal som davala ...nevidim ich,ani medzi ostatnimi inzeratmi..... DIk :wink:
17. okt 2011 o 13:02  • Odpovedz
strihalka co se to deje s konikem?k foto mi chodi komentare, ale notifikace zadna, clovke aby pidil co se kde deje, to same ve skuponach, nekdo mi pise a ja se to dozvim po 5hodinach a to jen nahodu ze najedu na tu danou diskuzi...podivam se do notifikaci a atam nic....co se to deje????
17. okt 2011 o 13:05  • Odpovedz
@andreah25 inzerat mas odblokovany
17. okt 2011 o 13:23  • Odpovedz
Díky :slight_smile:
17. okt 2011 o 13:24  • Odpovedz
rieším podobný problém, môj nový inzerát na čižmičky sa neobjaví vo verejnom bazáriku (len v mojom), ale ako to čítam nie som sama, čo mám robiť aby sa to objavilo aj pre ostatných? Díky
17. okt 2011 o 13:40  • Odpovedz
@danu ..Jeste mam prosbu, chtela jsem devcatum, co mi odpovedely na Otazku odpovedet a zareagovat, ale nepusti mne to k moznosti odpovedet (ani jednou :frowning2: )...Jestli muzes (jestli to jde), udelej mi prosim z Otazky Diskusi...dekuju
17. okt 2011 o 13:46  • Odpovedz
@irriss prehodene na Diskusiu
17. okt 2011 o 13:50  • Odpovedz
@danu
Ty mas dneska smlouvu s "Bleskem" ?!) .. :slight_smile:
jsi rychlejsi nez vyslovene prani... :wink:
t.j. Zazraky na pockani :wink: :slight_smile:
Diky
17. okt 2011 o 13:52  • Odpovedz
Dobry den prosim Vas kde sa riesia take veci ked som uhradila predavajucej balicek a neprisiel mi, na maily nereaguje :(
17. okt 2011 o 14:03  • Odpovedz
@danu @martinjansen @evastastna
mozem sa spytat. kontrolujete obsah sukromnych tem? a korigujete aj tam, ci sa drzia temy, ci je to vylucne na nich o com sa tam bavia, asi ano co?
preco sa pytam?

dosla mi dnes notifikacia... ze @manof ma spomina. kliknem a ze, lutujeme toto nie je stranka na MK. to je jedna vec , je to asi chyba technicka, lebo by malo vypisat ze stranka existuje ale je sukromna... cize darmo ma spominaju ked si neprecitam...

dalej ma zaujima, ci povazujete za korektne aby niekto z antiockovacej armady a ich stranky rozoberala a venoval sa mojmu otehotneniu v style o mne bezo mna? a pekne ma tam oklepal, len preto, ze v otvorenych diskusiach nie som protiockovaniu... s tym ze vam este aj dotycny posle vysvetlenie, ze : citujem :

"Tak aspoň v skratke: bola reč o tom, že prečo nemôžeš otehotnieť. Tak sme sa zhodli, že by si asi najprv musela výrazne zmeniť svoje dlhodobé duševné naladenie. Inak sa skrátka sotva ktorá duša bude ochotná k Tebe inkarnovať.

Poznám pár ďalších takých prípadov a (z duševnej stránky) sa podobáte ako vajce vajcu."

tak ja len , co si o tom myslite, ci je korektne v uplne inej teme sukromnej rozoberat sukromie niekoho ineho, napriek tomu ze IP funguje a nemat moznmost sa k tomu vyjadrit?
17. okt 2011 o 15:10  • Odpovedz
prosim poradte , ked idem do sukromnych skupin v zatvorke je 394, no zobrazi sa mi len zopar z nich a nie je tam zrovna ta , ktoru hladam
17. okt 2011 o 15:21  • Odpovedz
@pici tak toto je sila. Ako moze byt niekto tak hlupy, ze ta este aj oznaci?!? nehovoriac o tom, ze ta ohovaraju niekde, kde sa nemozes branit..

Aj ja mam jednu otazku, neviem komu ju adresovat, ale dost ma stve upravovanie prispevkov. Myslim si, ze som dost inteligentna na to, aby som zostavila zrozumitelny a jasny prispevok bez toho, aby to tu niekto po mne opravoval. Ak sa vam nepaci dlzka prispevkov, tak dajte limit, ale nechapem ako si mozete dovolit upravit nieco, co je pod mojim menom... Ja som pod tym podpisana a vobec sa mi nepaci, ze tu ide moje slova niekto menit. Viem, ze nemenite obsah, ale argument, ze prispevok bol upraveny, aby bol jasnejsi mi pride uplne od veci.
17. okt 2011 o 15:54  • Odpovedz
@kvetinqa to iste sa mi stalo napriek tomu, ze prispevok nebol nijako upraveny.. clovek potom vyzera ze sa nevie vyjadrovat
17. okt 2011 o 16:15  • Odpovedz
@pici tak to uz je moc...za prve aby ta ohovarali v sukromnej teme a este aj oznacili a za druhe ze nemozes otehotniet,lebo nie si proti ockovaniu...no tak v tom pripade by som ja asi nikdy nebola tehotna...
17. okt 2011 o 16:25  • Odpovedz
@julianka777 ale teda ja tam nikde nevidim,ze nemoze otehotniet kvoly ockovaniu,alebo suvis ockovania s tym. a budme uprimni,vy ste nikdy nikto nerozpravali o niekom za jeho chrbtom v realnom zivote?
17. okt 2011 o 16:28  • Odpovedz
@estterka napisala ze:" a pekne ma tam oklepal, len preto, ze v otvorenych diskusiach nie som protiockovaniu..." tak som to pochopila tak,ze asi koli tomu nemoze otehotniet..ale to je jej vec...ano ohovarala,ale isto nie v nejakej sukromnej teme a este aj niekoho oznacit v prispevku
17. okt 2011 o 16:30  • Odpovedz
@estterka ohovarat ok..myslim, ze toto sa da brat..kto dnes neohovara :sweat_smile: ..ved preto su aj sukromky, aby sa mohlo viac a neslo to von / a nie len preto :wink: /..ale mna by sa teda tiez dotklo toto *"Tak aspoň v skratke: bola reč o tom, že prečo nemôžeš otehotnieť. Tak sme sa zhodli, že by si asi najprv musela výrazne zmeniť svoje dlhodobé duševné naladenie. Inak sa skrátka sotva ktorá duša bude ochotná k Tebe inkarnovať. *..kto im dal pravo na take nieco?
17. okt 2011 o 16:31  • Odpovedz
@estterka ja si myslim,ze to julianka myslela tak,ze to bolo v teme kde su neockujuci rodicia :wink: .
a takisto mi to pride byt riadne nefer a riadne pod pas.je to fakt riadna drzost oznacit niekoho,vyjadrovat sa k nemu v sukromnej teme a navyse rozoberat tak citlivu temu ako je dlhodobe planovanie dietatka-teda snazenie sa otehotniet.
je v poriadku si povedat vo verejnej teme vlastny nazor,ano pici a manof veru nie su "jedna krvna skupina" a nesuhlasia jeden s druhym.pokial svoj nesuhlas vyjadria na verejnej teme,je to ok,vsak kazdy mame na to pravo.na tom nic zle nevidim.ale ohovorit ju v sukromnej teme a vyjadrovat sa k jej tehotenstvu , s ktorou jej tehu nema absolutne,ALE ABSOLUTNE,nic spolocne.to je rana pod pas a slusnost kaze sa za to ospravedlnit.

ja povazujem tehotenstvo za takmer "posvatnu"temu.v drvivej vacsine je kazde tehotenstvo pre rodica magicke a extremne dolezite.niekomu sa podari na prvy sup,niekomu neplanovane a niekto na vytuzene babatko caka riadne dlho.je to extremne citliva tema a otierat si o to usta je viac nez nevhodne.
17. okt 2011 o 16:39  • Odpovedz
@bobocka suhlasim, nevhodne, neprijemne, necitlive, drze, arogantne, primitivne! a ak su tam vsetky matky, mozu sa hanbit, :rolling_eyes: :angry:
by ma zaujimalo co povedia na mna, jedno dieta mam, druhe nemozem mat-pravdepobne by este asistovana reprodukcia pripadala do uvahy - akoze som bola dusevne dobre naladena, a teraz som uz zle? :pensive:
ubohé skutocne :angry:
17. okt 2011 o 16:43  • Odpovedz
@traktor
Osobne si myslim, ze jde o schvalne zamerenou zbran v podobe "slova"..myslim si, ze tento utok byl promysleny. :angry:
To, ze se radky tykaji tehotenstvi je neomluvitelne, zvlast, kdyz dotycny zna a dobre zna situaci @pici a vi, ze se prave nyni nachazi ve velmi citlive situaci...Slovem se da ublizit, ale @pici je nastesti silna a svoje mimi urcite ochrani pred podobnym stresem a utokem "pana Blba"
Ja zadam admina,aby proveril pasy a opet procistil dvoji nicky...podle meho jde o osobu, ktera je tu nekolikrat v podobe nekolika nicku-aspon timto zabranit sireni a zbrojeni zlych jazyku.... :wink:
V pripade, ze "pan Blb" se prohresil a nesplnil Pravidla hlasuju za vyhozeni z Fora....
Dneska @pici, zitra ja..ci kdokoliv jiny....

p.s. soukroma temata jsou bez Pravidel??
17. okt 2011 o 16:45  • Odpovedz
@estterka ohovarat je jedna vec, ale riesit otehotnenie/neotehotnenie niekoho ineho v sukromnej teme, kde sa dany clovek nemoze ani branit, je vec dalsia. Je prirodzene, ze nie vsetci zdielame rovnake nazory, sme rozni, ale utocit zbranami tak bolavymi ako je toto, je podla mna uder pod pas....

@pici ja nechapem tuto cenzuru. Prispevky tu admini veselo upravuju, ale riesit dolezitejsie veci- ako napriklad preco sukromne temy pravidla nemaju a moze sa tam utocit a ublizovat tak to uz nie....
17. okt 2011 o 16:59  • Odpovedz
@irriss ako sa opovazujes niekoho nazvat "pan Blb"????

sukromka je na to, aby sa tam ludia bavili, o com chcu. teraz sa mam i ja stazovat, ze ma tam a hentam ohovarali? alebo ini sa takto maju rozculovat?

ved pici pise vela, vsade, takze o jej problemoch, ci postojoch si vie kazdy vela precitat...

urcite niesom za kvoli takej kravine za vyhadzovanie cloveka z fora, to uz kde sme?
17. okt 2011 o 17:05  • Odpovedz
@kvetinqa utocit? mne ta ip neprisla utocna.. pici sa castokrat vyjadruje necitlivo k inym....
17. okt 2011 o 17:05  • Odpovedz
by ma zaujimalo,v kolkych sukromnych temach sa teraz nadava na manofa ako reakcia na tieto prispevky v tejto teme teraz :wink:
17. okt 2011 o 17:07  • Odpovedz
@julianka777 nie nie... utoci na mna prave preto , ze mu nezobem z ruky... neviem v akom zmysle si mnou drali klavesnice.. ale tak podla nich to asi je k teme :D
17. okt 2011 o 17:07  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.