• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@pici @manofa poznam uz par mesiacov... urcite nie je v skupine ludi, ktori by potrebovali, aby im ludia zobali z ruky. preco ohovaras, ked prd o nom vies?
17. okt 2011 o 17:09  • Odpovedz
@pici ohovara sa vsade,ale oznacit este v prispevku je uz moc...a keby mna tu ma ohovarat kazdy zato,ze nemam rovnaky nazor..no to by tu toho bolo :grinning: mozno je to aj preto,ze mas svoj nazor a nebojis sa ho povedat,tak si niekomu trnom v oku...som zvedava ci sa to aj nejak vyriesi
17. okt 2011 o 17:10  • Odpovedz
@julianka777 boze, si vedla jak ta jedla.
17. okt 2011 o 17:12  • Odpovedz
@olifcek no nehnevaj sa,ale je to moj nazor...ja sa do teba nestaram,tak laskavo moje prispevky preskakuj...
17. okt 2011 o 17:13  • Odpovedz
@olifcek
Nejlepsi je, kdyz nekdo prijde do pruvanu a divi se, ze prasknou dvere... :frowning2:
Vubec nevis o co jde...protoze to, co se deje @pici, trva uz delsi dobu - neni to jen toto, je neustale pod tlakem a casto pod tlakem jednoho cloveka, ktery si dovoli vic, nez je pouhe "pan Blb".Tobe prijde "pan Blb" urazka?Mne ne, protoze vim, o kom mluvim..tys prisla a zacla se angazovat do neceho, cemu nerozumis..vytrhavas veci z kontextu a vidis jen "pana Blba"...
Ja proti pomlouvani nic nemam, ale myslim si, ze je rozdil mezi pomlouvanim a pomlouvanim...Pomlouvani muze byt nesouhlas ale muze byt i UTOK.
p.s. Skoda, zes tu nebyla pred par dny, kdyz pici byla vyzvana menit si nick na "pica"...myslim si, ze "pan Blb" je jmeno jak z Pohadky oproti tomu navrzenemu pro @pici...
17. okt 2011 o 17:13  • Odpovedz
@olifcek Mozno keby si mala problem otehotniet a zacne sa to tu riesit na fore, ze to je kvoli tomu ze k tvojej dusi odmieta nejaka ina inkarnovat.. mozno by si to videla inak. Prispevky @pici vydavam v temach a nemam pocit, ze by niekde na niekoho utocila a chcela niekomu ublizit. Len tu na fore je kazdy, kto ma iny nazor, za rozvracacku a najma tu zlu. Lenze kazdy mame iny nazor a preto ho prezentujeme.
Ak niekedy najdes vyjadrenia pici, ktore by boli takto necitlive, posli link, ja som totiz take nenasla..

Mne osobne prisli slova danej uzivatelky necitlive a stojim si za tym, ze to je bolavy utok a myslim si, ze ani jedna z nas by si nic take o sebe precitat nechcela.
17. okt 2011 o 17:14  • Odpovedz
tak tak... to je ako keby ste s kamoškou klepali o spoločnej známej a len tak počas rozhovoru jej poslali SMS,že o tebe sa bavíme,ale do toho ťa nič,lebo je to len medzi nami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Urobil to vôbec niekto z vás ? Ja už keď sa o niekom bavím,tak určite mu nedám avízo :sweat_smile:
17. okt 2011 o 17:15  • Odpovedz
@olifcek nie je to utocne hej? oukej. ja som divna. mas pravdu. ja som dusevna mimoza, ktora odpadava, ze v teme o ockovani je niekto taky hrdina, ze sa sukromne bavi o veciach mne osobnych a s temou zjavne " velmi" suvisiacim... ja lezem do tem ktore ma zaujima, a tolko casu snorit kto kde pise a co, navyse ak mi je nesympaticky... tak pardon, tolko casu nemam... ako som sa ku komu vyjadrila necitlivo? ja som aspon taka "mimoza" ze ked sa vyjadrim, tak tebe do "huby" a nie tebe za chrbtom s tym ze ta este oznacim a potom veselo napisem, ze ano, tema je ockovanie, a vsetci sme sa tam zhodli..... ani neviem kto tam chodi a vyjadruje sa na moje margo, v kazdom pripade to nie su ludia, s ktorymi tu komunikujem... otazka nebola na teba, ale na adminov, vobec si nemusela reagovat. toto su otazky adminov, jasne bola polozena otazka a cakam odpoved od nich. a ci sa ja stazujem alebo nestazujem , moja vec nie?
@estterka no ja v sukromnych temach rozoberam uplne ine veci, a ked niekoho rozoberam ,aspon ho neoznacujem
17. okt 2011 o 17:15  • Odpovedz
@ani3012
UUUUUPLNY souhlas...vzdyt o to tu jde...ze jde o promysleny cin..soustavny... :angry:
17. okt 2011 o 17:17  • Odpovedz
@olifcek hlavne ty si v obraze, ze? samozvana odbornicka na to, co sa slusi a neslusi... kto ho ohovara? zjavne si v tej skupine takisto, tak pozdrav ohovaracov, ze pokial maju nieco k mojmu tehotenstvu, rada si vypocujem... ale osobne anylyzy prenechajte psychologom.. ci uz aj ti su vlastne naprd.. ze? lekar nelekar. tu sa nenosi verit lekarom...
17. okt 2011 o 17:19  • Odpovedz
@julianka777 tak Ty sa nestaraj do inych... nerob, co nechces, aby Tebe robili

@irriss pici riesili uz par tyzdnov dozadu tusim, ci? ked je taka silna ako tvrdis, naco tu hlada podporu?

booze, co mna poohovarali, kolko na mna v ip utocili... asi by som sa mala zosypat, alebo ist zalovat, he he :grinning: :grinning:

smiesne, ze ,,...a vidis jen "pana Blba"... " no to teda nie, ale ked si v noci citam nejake temy, tak pici tam vie byt tiez necitliva.. niekedy s nou i suhlasim, no casto nie...

ale toto tu mi pride detinske

tak uz idem zase prec, opat to tu nema uroven... ze otazky pre adminov a je to tu ako v skolke. pici vodu kaze, vino pije. ked chcela byt fer, naco s tym liezt sem? mna nezaujima, co s kym ona cez ip riesi...

pa na cas zas x;o) idem do sukromiek... a mozno budem i ohovarat, takze bacha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. okt 2011 o 17:20  • Odpovedz
@olifcek a do koho sa staram???menovala som niekoho???vravim ti nevsimaj si moje prispevky...koncim,k tebe nema vyznam sa ani vyjadrovat...pekny vecer :grinning:
17. okt 2011 o 17:22  • Odpovedz
@kvetinqa pici by paq nemala pisat o tom, co je pre nu tak zranujuce..
@pici ano> vyvestis mi z gule, jasnovidka?
17. okt 2011 o 17:23  • Odpovedz
@julianka777 adminiiiiiiii julianka na mna utociii.. prosim, vyrieste toooo :grinning: :grinning: :grinning:

oki, idem, bo nemam cas natahovat sa

vela zdravicka vsetkym

@pici a Ty sa nauc, ze nie vzdy mas pravdu...
17. okt 2011 o 17:24  • Odpovedz
@olifcek
Vis kde jsi? Otazky pro admina.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Co z toho vyplyva?
Ze kdo je v jine komnate jsi TY :wink:
Pises, ze to tu nema resit, toto je tema pro dotazy jako je ten od @pici a nikdo by tu nemel zasahovat...8vcetne mne9..je to tema pro adminy a dotazujici...
@pici je na spravnem miste, ale Ty (i ja :wink: ) jsme mimo misu...
17. okt 2011 o 17:24  • Odpovedz
@olifcek prosim ta kto tu hlada podporu, toto je tema otazky adminom.. napisala by som to aj velkym aby si to pochopila.. ale je to v rozpore.. kto tu hlada podporu. ? ze sa ma niekto zastal.. aha... baby... poslem vam dakovne listy, ked som vas o to tolko prosikala... nebud smiesna... pytala som sa adminov. verim ze si to pochopila
prosim ta , neviem tu sukromnu temu najst, jedna vec, druha vec je ze by som si to rada vydiskutovala s ludmi, ktorich tak uprimne trapi moje tehotenstvo, vies ale nejde to kedze je to sukromna tema... a po tretie... na zdravie... k tomu vinu :D fakt mimo. vodu kazem vino pijem? koho tu ja spinim odveci a nepoviem mu do ust? ved to je tu najvacsi problem, prave moja otvorena povaha.. tak pouvazuj... kto vino kaze vodu pije..
17. okt 2011 o 17:26  • Odpovedz
baby vsak vyjadrovat sa o hoccom v sukromke je ok.lenze manof pici v sukromke oznacil.teda vedel,ze jej sa to v notifikaciach objavi.tam vidim tu ranu pod pas.s rukou na srdci-mnohe sme sa uz vyventilovali za pocitacom,mozno aj v sukromkach :wink: .to je ok.ale nebudem predsa oznacovat s @ niekoho o kom sa vyjadrujem v sukromke.je logicke ,ze danej osobe sa to v notifikaciach objavi.lenze ta dana osoba sa k debate nedostane,lebo ide o sukromku.teda nema moznost samu seba obhajit.a rozoberat v teme o neockovani niecie tehotenstvo-to je uz o com.opakujme-tehotenstvo je velmi specialne pre danu osobu a NIKTO nema pravo si on usta otierat.trosku ucty k malemu cloviecikovi je na mieste -ci? :confused:
17. okt 2011 o 17:27  • Odpovedz
@olifcek
na fotce vypadas sympaticky, ale za tou maskou se skryva nejedna postavicka z pohadky ...ale kladna osoba to nebude...asi budes hoooodne nestastna, kdyz jsi schopna poskladat z pismenka jed...
a prestan tu kricet jako na pisku, ze Ti rozbili babovicku... :wink:

olifcek @julianka777 adminiiiiiiii julianka na mna utociii.. prosim, vyrieste toooo
17. okt 2011 o 17:27  • Odpovedz
@pici este musim.. ja netvrdim a ani si nemyslim, ze si citujem ,,dusevna mimoza"

ak som natrafila na prispevok od Teba s ktorym som suhlasila, dala som kludne like... a sorko, nechce sa mi hladat utocne prispevky. ja do verejnych tem nakukam fakt malo... nemam cas....
@irriss vidis ako ste ma strhli? ved ma premazu spolu s vami.. admini sorry za pracu navyse...
nechaj moje hodnotenie na lekarov... nastastie patrim medzi stastnych ludi...

howgh
17. okt 2011 o 17:29  • Odpovedz
@irriss ja sa uz nevyjadrujem,lebo to nema zmysel :grinning:
17. okt 2011 o 17:29  • Odpovedz
@olifcek
...nevim o tom, ze by te nekdo volal..prisla jsi sama...nikdo te nestrhaval..pis za sebe laskave
17. okt 2011 o 17:30  • Odpovedz
@olifcek ja som to pisala tebe? alebo manofovi? alebo komukolvek v teme o ockovani? nie? tak potom? uz si si vsimla ze si v inej teme?
17. okt 2011 o 17:31  • Odpovedz
okej,asi vam nedochadza,kto v tej teme kazdy je a kto nie. no ja vam poviem narovinu,ze to,co bolo v tej teme od manofa o pici,jej neskor napisal do ipcka,nic viac nic menej neriesil. a to,ze tam dal ten blby zavinac,bola len a len blba chyba,ziadny umysel alebo premysleny tah. tolko o tom,viac sa k tomu nevyjadrujem,lebo aj mne sa stalo,ze som si takto o sebe nasla v sukromke,kam nepatrima vobec mi nenapadlo,ist to niekam zalovat.
17. okt 2011 o 17:31  • Odpovedz
@julianka777
ja jdu taky...SILNE mi to pripomina schvalne a umele vyvolana temata, ktere zacinaji detskou masti na prdelku a skonci u ockovani
17. okt 2011 o 17:32  • Odpovedz
@olifcek je na @pici, ci sa zdoveri ci ma alebo nema problem otehotniet, ale aby tu niekto rozoberal v sukromnej teme, kde ona nema pristup nezmyselne dovody jej problemu a este juoznacil, tak to uz je sila. Keby jej to dany clovek povedal "do oci", tak sem urcite pici nepride. Ide o to, ze to riesi niekto tam, kde nie je pristup. Na fore plati pravidlo, ze ohovarat a utocit sa nemoze, v sukromnej teme sa to moze?!
17. okt 2011 o 17:33  • Odpovedz
@estterka ako sme sa vsetci zhodli.. mi neprislo pardon ako ze on ma raz spomenul okrajovo. a co ja riesim je este stale snad moja vec. nikto vas fakt neziadal ani o zastavanie ani o hanenie... pisala som adminom. a otazka bola jasne polozena...
17. okt 2011 o 17:36  • Odpovedz
@pici my rozvracacky to tu mame tazke :grinning: @irriss
17. okt 2011 o 17:43  • Odpovedz
@kvetinqa to ano. tu je kazdy rozvracas ktory nejde s davom. alebo s antidavom a ma svoj nazor @irriss
17. okt 2011 o 17:44  • Odpovedz
@estterka no asi to ozaj naschval nebolo.manof nepotrebuje na seba takto putat pozornost.ockujuci ci neockojuci rodicia vedia kto je,na ktorej strane stoji. a urcite si nemyslim,ze je to hlupy clovek,.prave naopak a temu ockovanie-resp neockovanie- ma riadne podchytenu.vzdy ma po ruke niekolko relevantnych linkov.vie o com hovori.aj ked nerad pripusta,ze druha ockujuca strana by tiez mohla mat pravdu,ale to je o inej teme.
tu ide len o to,ze to nestastne @ tam pridane bolo,teda pici sa dozvedela,ze rozoberana na sukromke bola.on jej napisal ip a objasnil jej co tam bolo.no hned za tym malo podla mna nasledovat ospravedlnenie.pretoze takto otvorene niekomu napisat,ze sa musi inak naladit,inak sa k nej mimco nedostane( vlastna interpretacia toho co bolo napisane).to urcite na mieste nie je.podla mna je to strasne krute.nema ani paru o tom ako ona po miminku tuzi a co vsetko pren robi a takto necitlivo sa tej temy dotknut to je viec nez zle.ak je aspon trosku chlap,tak mozno tazko preglgne,no ospravedlni sa.to by na mieste bolo.aj ked neviem ci ona o to stoji. :confused:
17. okt 2011 o 17:46  • Odpovedz
@estterka
citovane manofa
"Vypadli mi dve slová, tak oprava:

Však som Ti otvorene napísal, o čom sme sa bavili, tak aký máš problém?
Keby si svoje súkromné veci riešila medzi kamarátkami v úzkom kruhu a nie úplne verejne, kde to vidí celý internet, tak by sme ani nemali materiál na debatu o Tebe.

Vlastne si sama za to môžeš. "

tak bud si myká, alebo ste tomu predsa len venovali viac casu.. ale v podstate ma to neprekvapuje, byt hrdinom za zamknutymi dverami sa tu nosi...
17. okt 2011 o 18:00  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.