• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@estterka @ olifcek
neviem preco to obhajujete, fakt mi to pripada ako "stojime si za svojim guru za kazdu cenu"..., zavitala som sem nahodou, nasla som tuto debatu, som uplne z nestranneho tabora a poviem, ze to je sila !!!!!
Aby niekto rozoberal tak intimne a citlive veci druheho cloveka...v priestore kde tento nie je a nema sa ako vyjadrit...
a co ma byt ze to je sukromka ??? toto je spravanie sa k druhemu cloveku s uctou a respektom ? kde zostala slusnost ? ubohe....
ja mam obrovsky otaznik co sa tyka ockovania, avsak nesmierne mi prekaza a odradza ma od antiocko postoja a zistenia si blizsich info od tychto ludi ta nazorova nadradenost, "vsevedomost" nazorovych lidrov tohto tabora
a ako vidim, uz su "odbornikmi" aj na plodnost...a aka uzasna novinka pre mna, aj na "duchovno"...darmo, EGO treba posilnovat na vsetkych frontoch
17. okt 2011 o 18:10  • Odpovedz
@veve39 ahoj. ja som ale reagovala, pretoze mi to pride ako v skole na zakladke, ci v skolke. nemam potrebu niekoho obhajovat. ved manof ak by potreboval, napise sem sam.
17. okt 2011 o 18:14  • Odpovedz
To co uz sa tu deje?! :sweat_smile:
Takze teraz podme zakladat sukromne temy, ´anti-pici´, ´klub nadsencov manofa´(kde bude mat samozrejme pici zakazany pristup) :sweat_smile: a takychto by tu mohlo byt viac...a podme sa navzajom ohovarat. Nemam slov...
17. okt 2011 o 18:35  • Odpovedz
@veve39 nie,nemam ziadneho guru. v prvom rade mi prislo divne to,ze vsetci sa tu vo velkom tvaria,akoby nikdy neohovarili-to som si dovolila podotknut..a v druhom rade sa mi zdali byt smiesne spekulacie o tom,co vsetko sa stalo. nic viac,nic menej. a uz davnejsie som si vsimla,ze len ak sa niekto objavi zo znamych ludi tuto,co neockuju a ani len slovickom nespomenie ockovanie je mu to hadzane do tvare,ze ano,ty patris k tym co neockujes a za vsetkym vidis ockovanie a preto mas take nazory ake mas..nie my to stale spominame vsade,vy nam to vsade vycitate,ze za vsetkym vidime len ockovanie a o nicom inom sa nevieme bavit.
17. okt 2011 o 18:51  • Odpovedz
@estterka to je tvoj pohlad na vec... ja nikomu jeho ockovanie a neockovanie neberiem. ale tiez v sukromnych nevypisujem, ze manof je impotentny, len preto, ze sa mi jeho nazory nepacia.. a nedavam suvis tam kde nie je. a co sa tyka ockovania a neockovania.. prave manof svojimi prispevkami ludi urazal ze su vymlety, hlupy, naivny, .. ano konkretne mna tak pooznacoval, "iba" preto, ze ockovat chcem. to ja len na dokreslenie, ze nie vzdy je chudak ten, kto neockuje. za primitivov su tu oznacovane aj druhe strany... prave od zakladatela... ktory sa rad ohrna ako nam globalne vymyli mozgy. pricom jeho retorika je tomu vymielaniu/ neviem ake i, pardon/ velmi podobna
17. okt 2011 o 18:58  • Odpovedz
@pici tak sa mi zda, ze tu argumentuju osoby, ktore za tvoje ohovaranie su zodpovedne...ako sa to hovori? trafena hus zagaga??
17. okt 2011 o 19:01  • Odpovedz
@sisaha vobec nie,nemas pravdu.
@pici beriem,je to velmi citliva vec,neviem si ani predstavit co prezivas. ale mozno si to mohla riesit s manofom cez ipecka,nie? viem aj o pravidle,ze co patri do IP sa nema pisat verejne do fora..mne tak raz tiez vyslo meno v notifikaciach,ze ma ohoavrali v teme kde nie som a teda vobec som to napriklad dalej neriesila. ako co zmozem,ked ma o mne niekto nejaky nazor..a teda naozaj sa nikoho nezastavam,len som chcela objastnit,ze to s tym zavynacom bol len blby omyl.
17. okt 2011 o 19:05  • Odpovedz
@estterka ano mala som to riesit priamo s nim. aj som riesila. odpovede som sa dockala... iba som chcela ukazat, aky je "ferový"
17. okt 2011 o 19:08  • Odpovedz
@sisaha nie @essterka chce byt spravodliva... viem ze ona to urcite nebola
17. okt 2011 o 19:08  • Odpovedz
@pici aha,tak aspon vieme,o co tu islo vlastne :wink: teda neviem,ako by si to chcela riesit od adminov,co by mali spravit.
17. okt 2011 o 19:09  • Odpovedz
@estterka to je druha vec, ktora vyplynula z prvotnej otazky, a to ci niekto reguluje co sa rozobera v sukromnych temach? jasne ze barskto ohovara... toto je ale podle. aby mi niekto pisal o volovinach s rekinkarnaciou
17. okt 2011 o 19:10  • Odpovedz
@pici asi do toho dotycneho vstupi zly duch :grinning: a nevedel co pise...
17. okt 2011 o 19:11  • Odpovedz
kukam, mat Rotschildov majetok a vase problemy, som najstastnejsi clovek na zemeguli! :confused: :astonished:
17. okt 2011 o 19:12  • Odpovedz
@pici ja napriklad na reinkarnaciu neverim, mavla bych rukou a sla dalej :slight_smile: alebo napisala dotycnemu ip, nech da pokoj. najma, ked sama pises, ze voloviny...
17. okt 2011 o 19:14  • Odpovedz
@estterka ja nemam nic proti ludom, co neockuju, ani to nijako neovplyvnuje moj pohlad na nich, mozno ani ja nieco ockovat nebudem...tymi, ktori maju patent na vsetko, asi uz aj na to, preco sa niekde dari a niekde nedari pocat dieta, som myslela hlavnych "lidrov" anti ockovacieho tabora
a ak zeny, matky, nevedia odlisit bezne "ohovaranie" (neviem, preco by vsak malo byt aj toto normalne ...) za zavretymi dverami od trapnych, ubohych vyrokov a "receptov" na pocatie na adresu inej zeny, dokonca ste mali tendenciu to zlahcit ci obhajit, to mi pride velmi nepochopitelne, smutne...a preto som spomenula ze mi to pride ako statie si za svojim guru....
dotycneho "odbornika"nepoznam, nemala som s nim ziadny nazorovy stret a ani debatu a po tomto uz ani iste mat nebudem....
17. okt 2011 o 19:14  • Odpovedz
@pici Nechcem nič iné, len Ťa podporiť. Plne chápem o čo Ti ide a je mi divné, ak si ktosi myslí, že požadovať to, aby si vedela, kto čo o Tebe hovorí, je zlé. Jednoducho len nemáš rada ak sa o Tebe hovorí za Tvojím chrbtom a najmä ak Ty sama o druhých za ich chrbtom nehovoríš. Vieš ale, ľudia ohovárajú, lebo závidia. Na Tvojich príspevkoch som si všimla, že si silná a vyrovnaná žena a to možno niekomu vadí, alebo lepšie povedané Ti toto závidí, pretože väčšina ľudí sú zbabelci, ktorí sú bohužiaľ silný len keď sú v anonymite. A pre tých, čo útočia na to, že nemáš čo hovoriť o svojich problémoch s tehotenstvom ak nechceš byť rozoberaná, tak to je trápne. Človek predsa práve preto sa zdôveruje, aby istú silu získal, a len slabosi útočia na citlivé miesto len z dôvodu, aby si dokazovali, že oni sú silnejší, pretože inak to nevedia. Takých ľudí mi je ľúto a nad takými sa treba len povzniesť. Tiež som často v nemilosti vzhľadom na svoje príspevky a tiež som si užila bombardovanie cez IP, nič si z toho nerob a povedz si, že si na tom oveľa lepšie ako oni. Držím palce a pevné nervy a hlavne nech sa to s tým otehotnením čoskoro podarí :grinning: .
17. okt 2011 o 19:17  • Odpovedz
@olifcek vidim ze si to stale nepochopila
17. okt 2011 o 19:31  • Odpovedz
dakujem vsetkym ze ste sa zapojili, predpokladam ze to bude cele zmazane.. otazkou len ostava kedy sa k tomu vyjadri niekto "zhora"
17. okt 2011 o 19:33  • Odpovedz
dalsia perla inteligentneho cloveka

No, že Ty zrovna ideš niekomu kázať o tom, kde sa čo hodí či nehodí, keď prvých 10 (ak nie viac) Tvojich príspevkov v téme "Čo je to s našimi deťmi" bolo úplne mimo tému...

Inak ozaj úbohosť, ponosovať sa adminom na to, že niekto o Tebe rozpráva v súkromnej téme, do ktorej nemáš prístup...

O nejakej svojej vyrovnanosti môžeš hovoriť tomu, čo seno žerie, nie mne resp. nám. Ten, kto je naozaj vyrovnaný, nerieši, že niekto o ňom niečo hovorí v nejakej súkromnej debate, kde je len 99 ľudí a nie celý internet. Vlastne len potvrdzuješ to, čo som o Tebe napísal už predtým.
17. okt 2011 o 19:34  • Odpovedz
Docasne uzamykam temu.

Asmira Team
17. okt 2011 o 19:36  • Odpovedz
Po poslednych hadkach v tejto teme som sa rozhodol, ze ju necham tyzden zamknutu. Vase dotazy posielajte Internou postou priamo mne, alebo @evastastna .
Verim, ze po tyzdni bude tato tema sluzit na co je vytvorena. Do buducnosti zvazime jej pouzitie, lebo nebol tyzden, kedy sa to tu nezvrhlo do osobnych utokov. Je zaujimave, ze problemy ktore riesime internou komunikaciou su take iste, ake tie, ktore riesime aj tu. Len pri ich rieseni nevznikaju utoky ako v tejto teme.

Asmira Team

PS: ak bude nieco dolezite, pridam to aj tu, kedze vela z vas ako prve ide do tejto temy. Pekny den.
18. okt 2011 o 10:04  • Odpovedz
Ahojte,

Par informacii k problemom v bazari, kedze mam novinky.

Zle zobrazovanie inzeratov (pocty inzeratov, zobrazovanie na stranke menej inzeratov) - ukazalo sa to ako problem s indexovanim inzeratov. Spustili sme proces, ktorym sa to opravi. Pocas nasledujucich par hodin, moze byt z toho dovodu znizena funkcionalita. Tykat sa to bude hlavne vyhladavania. Ak vam ho nezobrazi, vyckajte do vecera.

Zobrazanie novych inzeratov a aktualizovanych - niekedy to bolo par minut, teraz to moze byt aj v hodinach. Dovod je, ze novych a aktualizovanych inzeratov zacalo pribudat velmi vyrazne a co nebol prisposobeny system. Nastavujeme ho tak, aby to zvadol. Termin, kedy to bude fungovat ako ma zatial nie je isty.

Notifikacia na email - objavili sme, ze poslednych niekolko dni sa zahltil mailovy server, takze konecne sme nasli pricinu, preco nedochadzali emaily. Dnes to ma byt odstranene.

Ked bude nieco nove, budem informovat.

Pekny den,

Martin
Asmira Team
18. okt 2011 o 14:28  • Odpovedz
vsetky problemy ktore spomenul @martinjasen s bazarom su vyriesene.
18. okt 2011 o 16:51  •  2 deti  • Odpovedz
Dnes sme urobili zmeny v bazari. Rozdelili sme vas predaj od nakupov. Zobrazuju sa vam v hornom menu: Moj bazar (vase inzeraty) a Moje nakupy (inzeraty o ktore mate zaujem, komunikujete s predajcom). Funkcionalita bazaru sa nezmenila, mate vsetky moznosti ako predtym.
Ak su nejake problemy, alebo nejasnosti piste mi do IP.

Asmira Team
21. okt 2011 o 16:36  • Odpovedz
Ahojte,

temu znovu odomykam. Rad by som iba pripomenul ako by mala tato tema fungovat.
Ak mate technicky dotaz, nieco nefunguje tak ako by malo, neviete ako sa nieco pouziva, vlozte dotaz do tejto temy.
Nevkladajte tu dotazy ak mate problem s inym uzivatelom, alebo dotaz na pravidla, taketo dotazy posielajte priamo adminom stranky, ktori su zverejneni v lavom dolnom rohu stranky. Je to preto, lebo tieto dotazy tu casto vyvolavaju hadky a potom je tema nepouzitelna. Admin vam odpovie presne na vas dotaz, alebo zacne riesit vas problem s inym uzivatelom.
Ak niekto vie odpovedat na niekoho otazku, urobte tak, tym nam pomozete. Hlavne sa to tyka dotazov, ak niekto nevie ako sa nieco pouziva. Ak nie ste si isty, radsej neodpovedajte.
Ak mate dotaz, prosim spomente niekoho z adminov cez @.

Pekny den Vam prajem,

Asmira Team
24. okt 2011 o 10:28  • Odpovedz
ja by som sa rada spytala ci sa da nejako trvale nastavit zoradenie inzeratov podla datumu pridania, nie podla novych sprav, 100x denne si to musim preklikavat a stale to mam podla sprav. dakujem za info.....
24. okt 2011 o 10:55  • Odpovedz
prosim vas, ako dosiahnem, aby mi inzeraty zostali nastavene podla datumu pridania? nechcem to mat zoradene podla novych sprav.
24. okt 2011 o 11:24  • Odpovedz
ked chcem pridat inzerat, tak mi vyhodi poruchu, ale ked dam znovu nacitat stranku, tak inzerat tam je vlozeny. ale poruchu vyhodi pri kazdom jednom novom pridani.
24. okt 2011 o 11:41  • Odpovedz
Chcem sa opýtať ako to je so zmazaním inzerátu v obľúbených položkách, pretože mne sa nedá zmazať pokiaľ ho už zmazal predajca:slight_smile:Skúste to nejako doriešiť a bude to super.ďakujem :slight_smile:
24. okt 2011 o 12:11  • Odpovedz
poprosim adminov o znovuzaktivovanie inzeratu kedze som ziadne pravidlo neporusila :angry: . pozorne si pozrite fotky su rozdielne a tie tricka mam v dvoch velkostiach. takze inzerat nieje duplicitny. dakujem
24. okt 2011 o 12:30  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.