• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@martinjasen aha dobre dakujem:slight_smile:
25. okt 2011 o 17:08  • Odpovedz
25. okt 2011 o 17:27  • Odpovedz
Ak si v bazáre označím niečo ako obľúbené, robím to preto, že sa mi to páči, ale ešte zvažujem kúpu.. ak som pred istým časom označila niekoľko vecí ako obľúbené, a predávajúci zmazali inzeráty, prečo mi ich tam teda stále ukazuje? ako to teraz odstránim z tých obľúbených? Ďakujem :slight_smile:
26. okt 2011 o 09:04  • Odpovedz
@vefi89 otvor si moje nákupy-> môj wishlist a pri každom inzoši máš hviezdu, klik na ňu, refresh a inzeráty budú fuč :wink:
26. okt 2011 o 09:10  • Odpovedz
@beruska.zuzanka ďakujem pekne :slight_smile:
26. okt 2011 o 09:15  • Odpovedz
:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: už by ste si admini mohli všímať aj iných inzerentov a sťahovať im nové veci ktoré predávajú a bežia im tu xy týždnov a nie len niektorých!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
26. okt 2011 o 10:38  • Odpovedz
@mirip vraj stačí kliknúť na hviezdičku ktorá ich označuje a tým sa odznačí:slight_smile:
26. okt 2011 o 18:43  • Odpovedz
mohli by ste mi admini znova aktivovať inzerát, a už ste má vážne naštvali, nedám pokoj a nedám pokoj, x inzerátov označím a som zvedavá či všetky stiahnete tak pohotovo a rýchlo ako ten moj :angry: :angry: :angry: :angry:
26. okt 2011 o 20:19  • Odpovedz
@mirip inzerat si skopiruj ako novy ked si si opravila chybu a ten stopnuty zmaz a hotovo. Naco cakat x dni?
26. okt 2011 o 20:24  • Odpovedz
@martinjasen menili ste zoradenie v liste pod seba,co sa tyka mobilu? Stale mam v kope posledne 3 veci,neda sa mi kliknut na kazde zvlast
26. okt 2011 o 20:27  • Odpovedz
zaujímalo by ma kde zobrazuje reklamu další moj inzerát, má síce visačku ale je to reklama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! navyše sú síce nové, nenosené s visačkou ale slovo nový tam nie je!!!! keby som vycapila tričko s logom adidas aleno nike tak to už reklama nie je že?????ked tam je logo cez celé tričko
26. okt 2011 o 20:31  • Odpovedz
toto je podla vás reklame, ked vidno visačku ?
http://www.modrykonik.sk/bazar/detske-nohavice-rifle-teplaky/o9gz/riflicky-na-traky-slonikove-nenosene-s-visackou/

a toto akože reklama nie je že???tak napr.

http://www.modrykonik.sk/bazar/detske-ciapky-rukavice-saly/khb4/adidas-uniciapka/
http://www.modrykonik.sk/bazar/detske-mikiny-svetre-vesty/clp8/adidas-v-100-stave/
a ešte v nom udáva dotyčná že je NOVÁ!!!!
http://www.modrykonik.sk/bazar/detske-ciapky-rukavice-saly/3p7o/uni-ciapka-adidas/

mám pokračovať? si urobte poriadok v pravidlách a utriedte čo a ako a konečne si všímajte aj iné inzeráty nie len od určitých ludí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26. okt 2011 o 20:41  • Odpovedz
@mirip na fotke mas reklamu resp. odkaz na mmb-mma po odstraneni ti bude inzerat aktivny.
26. okt 2011 o 20:56  • Odpovedz
milí admini mohli by ste si konečne pozrieť všetkých inzerentov? mne stačila pol hodina na to aby som tu našla zopár osôb čo nakupuje výhodne cez ebay.uk leb tam je to tak čím vačšie množstvo tým výhodnejšia cena a ked je to ešte v akcii tak duplom velmi nízka cena a namiesto toho aby si zaplatili členstvo na mimibazare lebo len vtedy tam môže uvádzať že ide o novú vec ked má minimálne 1* teda zaplatené členstvo alebo kúpené aukcie a dávať tam a to si kludne nahodia a zadarmo a nič sa s tým nerobí....a to fakt stačí do vyhladávača nahodiť slovo nový-nové-nová a už aj vidíte opakujúce sa mená......som zvedavá nahodila som si ich do oblúbených predajcov či im tie inzeráty budú tieť tak šikovne stiahnuté ako sťahujete nie len mne ale aj zopár osobám na koníku... :confounded:
27. okt 2011 o 01:00  • Odpovedz
@denisocka Aplikaciu pre mobil zatial nevyvyjame. O tejto chybe uz vieme, ale je problem to odstranit, lebo to moze byt problem konkretneho mobilu. Nemame moznost to ani testovat.
27. okt 2011 o 09:55  • Odpovedz
@martinjasen ok - prezijem to . len som si vsimla,aže v mobile je to teraz dokonca pod sebou nie vedla seba a problem ostava
27. okt 2011 o 10:00  • Odpovedz
aký šikovní zase ste mi stiahli inzerát že nová vec a tento čo som sem klikla včera link

http://www.modrykonik.sk/bazar/detske-mikiny-svetre-vesty/clp8/adidas-v-100-stave/

v pohode funguje dalej :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
a mnoho iných tiež nových vecí fičí dalej už by ste si mohli všímať aj iných inzerentov čo tu predávajú nové veci alebo pravidlá bazáru majú platiť len pre mna a druhých nie???????
27. okt 2011 o 11:30  • Odpovedz
@mirip zbytočne sa rozčuluješ, napíšu ti, že taký inzerát máš označiť ako nevhodný ..... len ja by som to nedokázala, príde mi to ako buzerácia...
27. okt 2011 o 11:32  • Odpovedz
@mirip ja nechápem len, čo teraz sleduješ, že budeš atakovať?? poriadne si prečítaj podmienky bazáru, a keď sa ti nepáči nejaký inzerát, tak klikni na výkričník... podľa mňa si na dobrej ceste k zastaveniu účtu, príp. kvôli tebe znova zamkú túto tému
27. okt 2011 o 11:38  • Odpovedz
@mirip si ani neuvedomuješ ,akú dobrú reklamu im robíš ty tu :grinning: :wink:
27. okt 2011 o 11:39  • Odpovedz
koľko "priestupkov" musí urobiť užívateľ, aby sa mu bloklo konto?
27. okt 2011 o 12:00  • Odpovedz
@vefi89 kvoli mne nezamkli tému ani inú ani túto nikdy zamkla sa kvoli iným hádali sa tu kvoli inej hlúposti, prečo by mi mali zastaviť účet nechápem, dôvod na to nemajú, ja adminom nenadávam len som nahnevaná lebo niekomu stopnú, inzeráty kde sú nové veci hned a iné tu kolujú xyz týždnov, pravidlá bazáru by mali platiť na každého rovnako, nie len pre určitých ludí
27. okt 2011 o 14:56  • Odpovedz
@martinjasen asi sem tato moja otazka nepatri kedze sa tu riesia strasne vazne veci :grinning: ale niekedy ked som chcela poslat niekomu spravu tak tam bolo myslim ze posli dalej alebo posli vsetkym alebo tak dajako.a teraz chcem zaslat spravu 1uzivatelovi a 1 adminovi a neviem ako.dakujem za radu.
27. okt 2011 o 16:20  • Odpovedz
@tadotami Napis za sebou dva loginy. Oddel ich iba medzerou.
27. okt 2011 o 16:22  • Odpovedz
27. okt 2011 o 16:23  • Odpovedz
@mirip vies musis pochopit jedno adminov je len par predavajucich je 1000 nemaju sancu vychytat vsetky inzeraty ktore porusuju pravidla oni vlastne blokuju inzeraty len vtedy ak su na ne upozorneni maju aj inu pracu (rodina,deti realna praca)nie len tu sediet a kontrolovat inzeraty...ak ti tak vadi ze niekto porusuje bazar tak ho oznac a oni ho stopnu :wink:
27. okt 2011 o 16:28  • Odpovedz
@michelleuk ale aj admini by si mali uvedomiť že každým dňom sem pribúda stále viac zaregistrovaných ludí a keď nestíhajú nech ich je viac.................
28. okt 2011 o 00:46  • Odpovedz
@tadotami
@martinjasen ja som v IP oddelovala čiarkou :confused:
28. okt 2011 o 08:13  • Odpovedz
ahojte, neviete, je nejaky problem s odosielanim sprav v bazare? Uz viac krat sa mi stalo, ze som napisala zaujemcovi spravu, odoslala, ale akoby mi to neodoslalo :unamused: . Vyzeram potom ako ignorant ..... :cry: . Neviem, len, ci to je chyba v mojom NTB, alebo tak vseobecne ......
28. okt 2011 o 08:45  • Odpovedz
@martinjasen ja napíšem ešte raz svoju otázku kedže som už bola odignorovaná. Niečo ako "neobľúbený predávajúci" sa nechystá?
28. okt 2011 o 08:50  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.