• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@denisocka Myslim, ze to funguje tak aj tak :wink:
28. okt 2011 o 09:25  • Odpovedz
@nanulik Nie, nieco take neplanujeme.
28. okt 2011 o 09:26  • Odpovedz
Mne sa naopak zase stava ked odpisujem zaujemcovi v bazari, ze mi jednu spravu odosle viac krat duplicitne, minule 5x jednu spravu. Inde mi to nerobi, len v bazari.
28. okt 2011 o 09:40  • Odpovedz
Ahojte, neviete ako mam vymazat inzeraty, ktore som si umiestnila v mojich nakupoch, v kolonke moj wishlist? Ide o inzeraty, ktore predavajuci vymazal zo svojho albumu, mne tam ale stale ostavaju a nedaju sa vymazat
28. okt 2011 o 09:54  • Odpovedz
@jagatko klikni na hviezdicku, ktoru mas pri inzerate a oni ti potom zmiznu :wink:
28. okt 2011 o 09:57  • Odpovedz
a kde zmizla zrazu tema vianoce 2011? :astonished:
28. okt 2011 o 14:17  • Odpovedz
dakujem no ano presne toto ale vcera to este bolo v hlavnom menu na lavo a teraz to mam hladat kde?
28. okt 2011 o 14:56  • Odpovedz
@martinjasen chcem sa opytat to co
@ewana73 ..na boku medzi temami sme mali aj vianoce 2011 a uz to tam nie je..preco?
28. okt 2011 o 15:45  • Odpovedz
@traktor Ako viem, uz to opravujeme. :wink:
28. okt 2011 o 15:46  • Odpovedz
ked si kliknem na moj bazar a moje inzeraty,ako ich vidia ini,tak mi vyhodi uplne cudzie inzeraty.taktiez ak napisem do adresy http://www.modrykonik.sk/bazar/predajca/huxy/,tak to robi to iste.
28. okt 2011 o 17:56  • Odpovedz
@huxy robí to aj mne
@martinjasen prečo?
28. okt 2011 o 17:59  • Odpovedz
a ja ked kliknem na mojich oblubenych predajcov,tak to robi to iste,cize vyhadzuje inzeraty od uplne inych ludi
28. okt 2011 o 17:59  • Odpovedz
@huxy aj mne to robí, zas dáka chyba :rolling_eyes:
@martinjasen dá sa s tým niečo robiť, alebo clý víkend nič nepredáme?
ďakujeme :wink:
28. okt 2011 o 18:08  • Odpovedz
@macamac
@beruska.zuzanka
uz je to ok,nateraz :slight_smile:
28. okt 2011 o 20:20  • Odpovedz
@huxy jj, akurát som aj ja kontrolovala :sunglasses:
28. okt 2011 o 20:22  • Odpovedz
keď kliknem na fórum, ukážu sa mi témy, do ktorých sa najnovšie pridal príspevok. pozerala som, že pani písala do čiernej listiny. napísala meno, a odôvodnenie. ak však na to kliknem, tak mi otvorí tému, ale vidím tam len meno bez komentu :confused: to čo?? @martinjasen
29. okt 2011 o 09:55  • Odpovedz
@danu @martinjasen

Prosim o pomoc, uz jsem Vas informovala prostrednictvim primeho spojeni z danych prispevku...

Pisu jako Saxana uz nekolik dni (uz mi to nejde ani mazat) a nevim co s tim...prosim o pomoc, nehlede k tomu, ze se blizi Halloween... :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dekuju moc Saxana:wink:Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub
)
29. okt 2011 o 10:01  • Odpovedz
@irriss sáá-xáá - nooo :grinning:
29. okt 2011 o 10:39  • Odpovedz
ahojte chcem sa spýtat preco sa diskusie zo sekcie "volna diskusia" neobjavuju hned na hlavnej stranke, alebo ked idem do fora tak tam to vobec nieje, musim ist až do volnej diskusie ked si xcem pozriet danu temu, ci diskusiu, dufam že ste ma pochopili ako som to napisala :grinning: dakujem
29. okt 2011 o 15:01  • Odpovedz
ja sa chcem spytať prečo mi nekuzauje ked dam kurzor na fotku to že mam synčeka a kolko ma rokov, ale ked si nanu kliknem tak tam to mam. V čom je problem?
29. okt 2011 o 15:44  • Odpovedz
@vejula lebo máš nastavené súkromie len pre priateľov, ked ja nakuknem do tvojho profilu, ani tam nevidím aké staré a akého pohlavia dieťa máš :wink:
29. okt 2011 o 18:13  • Odpovedz
@irriss s tym ti zial neviem pomoct, skus pockat na Martina, pozru sa na to.

@lily25 temy vo volnej diskusii sa neukazuju na hlavnej stranke preto, lebo tam nie su priamo temy, ktore suvisia s detmi, tehotenstvom, porodom.
29. okt 2011 o 19:59  • Odpovedz
@danu

Ahojky, diky za odpoved..tak ja budu strasit dal..dokud mne Martin nevezme koste :wink:

p.s. Uz je to jen obcas..nevim, v cem to je (bylo).. :slight_smile:
29. okt 2011 o 20:09  • Odpovedz
danu dakujem, ale je to skoda lebo niektore temy suvisia s tehotenstvom :unamused:
29. okt 2011 o 20:27  • Odpovedz
@lily25 ak niektore temy suvisia s tehotenstvom oznac nam ich a presunieme ich :wink:
29. okt 2011 o 20:33  • Odpovedz
@danu všimla som si premenovanie tejto témy :unamused: http://www.modrykonik.sk/forum/tema/uzkostna-porucha-gener-je-tu-niekto-s-touto-poruchou/ a teraz to vyzerá tak, že niekto dal tej úzkostnej poruche meno Gener :fearful: ............generalizovaná úzkostná porucha by to nemalo byť?
29. okt 2011 o 22:22  • Odpovedz
@jarunka111 ak chces zmenit nazov temy, napis prosim do ip @janocka link na konkretnu temu+povodny nazov temy.
29. okt 2011 o 22:24  • Odpovedz
chcela by som sa opýtať, či by ste nezmenili hodnotenia v bazáre na nejaký prehľadnejší systém - že by bolo hneď na začiatku vidno, či ide o pozitívne alebo negativne hodnotenie? napr. použiť emotikony plus slovné hodnotenie za tým. ako je to na mimibazare napr.. Je to taký návrh teda. ďakujem.
31. okt 2011 o 11:11  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.