• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
ahojte, poprosila by som po radu....par dni dozadu sa mi prestali zobrazovat fotky v inzeratoch bazaru (aj od inych inzerentov) ... mam namiesto nich otazniky, ked kliknem na jednotlivy inzerat, niektore sa otvoria, ine nie, dakujem
31. okt 2011 o 21:05  • Odpovedz
@sandrik toto robí aj mne, ale len cez explorer... cez chrome mi to nerobí... možno je to i prehliadačom?
31. okt 2011 o 21:09  • Odpovedz
Mne sa nezobrazujú ani niektoré foto vo fotoblogoch.
31. okt 2011 o 21:10  • Odpovedz
@vefi89 aha, diky, pouzivam mozillu a explorer, mozno to bude v nich, ale ze tak odrazu :unamused:
31. okt 2011 o 21:15  • Odpovedz
@vefi89 mne to dnes začalo robiť i cez chrome
31. okt 2011 o 23:56  • Odpovedz
@danu
@martinjasen
ahojte.chcem sa spýtať: nedávno ste nielen zamkli ale aj zmazali tému "Staranie sa do výchovy od cudzích ľudí".
táto téma sa mi zdá len slabý odvar toho, čo včera predvádzala sashulka v téme: "Nechcem žiť s jeho /deckom/ synom".
moja otázka: mohli by ste túto tému tiež zmazať? či- aké kritériá musí spĺňať téma na to, aby bola zmazaná?lebo toto ste tu nikdy neobjasnili.
a ako-nerada by som čítala odpoveď typu: nezmažeme, lebo ak má niekto naozaj taký problém,aký je v téme, môže nájsť užitočné rady....-lebo to sedelo aj na tému,ktorú ste zmazali.
ale včera-tie hrôzy a myšlienky chorého človeka, čo tam v téme boli- myslím nepatria v žiadnom prípade na fórum o maminkách a snažilkách.
Ďakujem za odpoveď.
1. nov 2011 o 07:43  • Odpovedz
@martinjasen prosim ta, kedy sa uz konecne na bazariku bude dat aj kupovat prostrednictvom inzeratov? co je nenormalne na tom, ze chcem od niekoho nieco kupit???? preco si nemozem dat inzerat v style kupim to a to, za tolko a tolko? vazne MK uz zacina niest prvky cenzury ako kdesi na dalekom vychode...

este som chcela, davnejsie som sa ta pytala, ze ci bude mozne si dat niektore osoby, ktorej nazory nam nevyhovuju do filtra, aby sa mi nezobrazovali, no odpovede som sa doteraz nedockala. tak ako to je? resp. bude?
1. nov 2011 o 20:55  • Odpovedz
Pred casom bola zrusena kategoria "Modne doplnky" a teraz je kategoria "Ine pre mamicky" ale aj "Ide detske" zaplnena kabelkami, okuliarmi, bizuteriou, opaskami a podobnymi vecami. Neplanuje sa s tym nmieco robit? A predavaju sa tam nove parfumy, co asi maju aj daleko od originalov a podobne nezmysli.
2. nov 2011 o 08:39  • Odpovedz
@maca_p Ahoj, takuto moznost sme v minulosti mali a zrusili sme ju, lebo pouzivalo ju par ludi. Neplanujeme takuto moznost obnovit.
Co sa tyka filtra, zatial to v plane nemame.
2. nov 2011 o 09:31  • Odpovedz
ahoj,bude este tema,, vianoce 2011"?
2. nov 2011 o 11:17  • Odpovedz
2. nov 2011 o 11:18  • Odpovedz
2. nov 2011 o 11:19  • Odpovedz
jej,ano tu myslim,ja som klikla na ten link od vas,tak sa mi to zobrazilo,ale kde ju mam hladat na hlavnej stranke MK?Predtym som ju mala normalne viditelnu,ale teraz nie,asi si sedim na vedeni... :cry:
2. nov 2011 o 11:22  • Odpovedz
no tak som z toho jelen :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja to tu fakt nemam,pomozteeeeeeeee mi,prosiiiiim :grinning:
2. nov 2011 o 11:58  • Odpovedz
@anelehka na hlavnej stránke ju nemám ani ja, ale keď klikneš fórum, tak je to pod predstav sa nám :grinning:
2. nov 2011 o 12:00  • Odpovedz
@anelehka 4. odspodu
na hlavnom nie sú všetky témy :wink:
2. nov 2011 o 12:01  • Odpovedz
jejda,dakujem,no tam som to nehladala,ake logicke,hladat vianoce,pod predstav sa nam :grinning: ved to mohlo ostat na ploche a po vianociach to mohli odstranit :dizzy_face: nuz co,som dievca z dediny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. nov 2011 o 12:03  • Odpovedz
@anelehka ale ved ono to je na ploche.. ked klikneš forum, naľavo máš zoznam podtém a 4té odspodu sú Vianoce :wink:
2. nov 2011 o 12:31  • Odpovedz
neviem prečo ste mi stiahli zase inzerát,taška je nová ale slovo nový nová som nepoužila, fotky som nafotila ja a perfektne sa nosí ako prebalovacia taška,všetko sa do nej zmestí,a mna dokonca pre dve deti,a prebalovacie tašky sú pre deti ak sa nemýlim a navyše kabelky ktoré tu v pohode sú a hocikde ich v bazári nájdete aj v kategórii kde by ste to nečakali tie nestopnete taký tu máte v bazári bordel že až :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:prosím si odblokovať inzerát
2. nov 2011 o 13:51  • Odpovedz
Prosim vas, kniha o brusnom tanci, nie je pre maminky a buduce maminky? Dakujem
2. nov 2011 o 13:52  • Odpovedz
@mirip tasku Oriflame som ti stopla z dovodu, ze nejde o detsku prebalovaciu tasku, ale o klasicku viacucelovu tasku. Keby sme to mali brat tak, ze sa do nej zmestia plienky a ine veci potrebne pre babatka-deti tak mozme povolit predaj aj kabeliek, kedze aj do nich sa zmestia veci potrebne pre babatka-deti. Predpokladam, ze viacucelova taska, ktoru predavas neobsahuje prebalovaciu podlozku pre babatka, ci?
2. nov 2011 o 14:47  • Odpovedz
@danu tak sa potom pozri aj na iné kabelky ktoré sa tu vpohode predávajú,stačí sa do vyhladávača pozrieť a nahodiť tam slovo kabelka,že kolko ich tu funguje a tie nestopnete :angry:
2. nov 2011 o 14:56  • Odpovedz
@danu ako nehnevaj sa na mna,poslala som avízo na zopár tašiek a kabeliek a tie tu fungujú v pohode :rolling_eyes:

lebo si admini vobec neuvedomujú jednu vec,zrušila sa kategoria doplnky a tak také veci ako kabelky,tašky,peňaženky,atd žienky v inzerítoch pcahjú dohoci ktorej inej témy...takže ste si to len zhoršili zrušením tej kategorie a navyše zase niekomu stopnete a inému nie
2. nov 2011 o 15:06  • Odpovedz
@mirip samozrejme, ze ich stopujeme. Ak nejake najdes, mozes ich oznacit a budu stopnute.
2. nov 2011 o 15:12  • Odpovedz
@danu myslím že by sa tuhodila ešte kategoria kabelky,peňaženky,opasky a maliby ste aj vy pokojamenej roboty,ked bola kategoria doplnky tak tam bolo ozaj kadečo
2. nov 2011 o 15:15  • Odpovedz
@mirip o takej kategorii neuvazujeme
2. nov 2011 o 15:20  • Odpovedz
dúfam že už budú moje prosby počuté, neraz som už písala, že si prosím zrušiť účet na tejto stránke, už ma to tu nebaví a je to dosť od veci, stále to isté dookola. zruš mi úž účet :angry:
2. nov 2011 o 19:44  • Odpovedz
@maca793 myslím že raz admini povedali že ak sa po určtu dobu neprihlásiť učet sa vymaže ale nebude sa to týkať príspevkov v diskusii @martinjasen je to tak?
2. nov 2011 o 20:49  • Odpovedz
@maca793 ucet sa zrusit neda. zmaz si albumy,inzeraty kratke spravy a udaje v profile. neprihlas sa viac a tvoj ucet bude neaktivny :wink:
2. nov 2011 o 20:53  • Odpovedz
Ja sa snažím nahodiť inzerát a nič, stále ma vyhadzuje :frowning2:(((
2. nov 2011 o 21:00  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.