• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
Čo sa deje? Stále žiadna zmena, stále mi nejdú nahrať inzeráty :frowning2:
2. nov 2011 o 21:13  • Odpovedz
@drnda303 ani mne nejdu, a je už večer, takže skôr ako zajtra nápravu nečakám.. a nejde to už minimálne 2 hodiny
2. nov 2011 o 21:16  • Odpovedz
presne tak, zblblo mi to okolo 19.00 a odvtedy nič :frowning2:
2. nov 2011 o 21:19  • Odpovedz
pridávam sa, zase raz nefunguje bazár ako má. Prečo má táto stránka toľko porúch a je nonstop niečim spomalená?
2. nov 2011 o 21:35  • Odpovedz
ano ani mne to nejde opat :-/ a to mi zakaznicka caka na fotos opat ach jo :frowning2:
2. nov 2011 o 21:37  • Odpovedz
čo sa deje, 3xsom nahodila inzerát a vždy mi vyhodilo poruchu?????????????
2. nov 2011 o 21:56  • Odpovedz
@martinjasen no skoda, ze neuvazujete o filtri, kazde dobre forum ho ma, napr. forum rodinka.

martin, mam problem s tymto inzeratom co ste mi stopli, neviem komu na nom co vadi: http://www.modrykonik.sk/bazar/satky-nosice-klokanky/j7xu/m-u-t-s-y-vynikajuca-klokanka/ nebsahuje vykricniky, srdiecka, krasotinky - proste nic. velke pismeno je akurat M. ci zas nejake nove" ruulz?"

velmi ma mrzi, ze ste zrusili kategoriu KUPIM. ved kto chce kupit, musi aj predat a naopak - ponuka -dopyt - obchod - nakup. nechapem... kocky mi tam dali 4 likes, tak to nebude az take nezaujimave. mimochodom, co som tam mala inzerat, co ste mi stopli, ze kupim nosic Manduca do 50 eur. hod si manducu do vyhladavaca, vyhodi ti tam zopar ponuk v sialenej cenovej relacii. tento nosic sa predava v kamennych obchodoch aj za 99 eur. vsimni si, ze ceny na bazari su premrstene, nakolko ich kocky predavaju aj po 85 eur a jedna za tuto cenu ponuka dokonca model roka 2009! sialene!!! jedna uzivatelka v bazari predava doknca 2 manducy - urco, ze ich nosila obe naraz... ak je vec stara 2 roky, je uz bez zaruky, tak sa predava za 1/2 ceny predsa... taketo nieco nekontrolujete, niekto si tu kseftuje a ja nemozem kupit to co chcem a potrebujem. smiesne! aj tieto vase pravidla bazara su sialene!! ako keby sme boli kravicky v kravine, pekne v rade zaradene... kde je tu sloboda vyjadrovania? hned stopnete inzerat. trapne.

rozmyslam, ze sa obratim na SOI, ved nie je mozne, aby bola jedna skupina uzivatelov takto okliestena. ak ponukate produkt, tak nech je pre vsetkych - inak si to premenujte, nech sa to nevola bazar, lebo to nie je bazar.
2. nov 2011 o 21:57  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
2. nov 2011 o 22:47 • mirip
@martinjasen
@danu ahojte-napriek tomu,že ste tu boli a napriek tomu, že vidíte lajky od mamičiek pod mojím príspevkom / tak asi si myslím,že to nezaujíma len mňa/ zo včera o 7.43, neodpovedali ste mi na moje otázky
budem rada,ak nebudú odignorované
díky
2. nov 2011 o 22:57  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
2. nov 2011 o 23:03 • mirip
2. nov 2011 o 23:07 • maca_p
@mirip ako nechápem, chcem vedieť kritérium,ktoré musí spĺňať téma na to,aby ju celú vymazali a potom kritériá, kde stačí tému len zamknúť
toto tu stále nie je vysvetlené
lebo-nech sa nehnevajú-takej osobe,ako je sashulka, by som nerobila tú láskavosť, žeby som jej tému tu nechala vo fóre
nestačí len zmazať niektoré príspevky, podľa mňa ju treba vymazať celú
lebo to, čo predviedla, nie je hodne existencie na stránke pre mamičky/budúce mamičky

a výhovorky typu-možno niekomu poslúži, ak bude mať podobný problém-tentoraz neberiem
lebo to isté platilo aj pre tému "staranie sa do výchovy od cudzích ľudí"
a tým,že ju mázli, som stratila možnosť prečítať si správy pre mňa v notifikáciach-a to sa mi nezdá "slušné"
dodnes neviem, čo mi kto písal-zostalo nedočítané, nedopovedané

ja som za zmazanie tej témy, aj keď mi to asi moc nepomôže
a kto bude mať podobný problém, nech si založí novú diskusiu :wink:
2. nov 2011 o 23:09  • Odpovedz
2. nov 2011 o 23:21 • mirip
3. nov 2011 o 07:52 • lindda
mohli by ste dat vediet do kedy sa nebudu dat pridavat inzeraty????dakujem
3. nov 2011 o 08:07  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “na žiadosť pisateľky komentára sa komentár zmaže”
3. nov 2011 o 08:18 • lubiky
3. nov 2011 o 08:22 • mirip
@elise Je to tak ako napisal @nelicefo
3. nov 2011 o 09:36  • Odpovedz
@lubiky @julianka777 Vieme o tom, pracujeme na tom.
3. nov 2011 o 09:40  • Odpovedz
3. nov 2011 o 10:23 • mirip
@lubiky @julianka777 Pridavanie inzeratov uz ide. :wink:
3. nov 2011 o 10:26  • Odpovedz
@martinjasen :confused: prosím ťa - som neviditeľná? :confused:
lebo- mám zas notifikácie- idem kuk sem-a už ste to tu premazali, zas neviem, čo mi kto písal :unamused:
a ste tu-a stááááááále ste mi neodpovedali na moje včerajšie a predvčerajšie dotazy-a vidím, že to zaujíma aj iné maminy
ďakujem!!!!!!!!!!!!!!!!!
3. nov 2011 o 10:49  • Odpovedz
@macamac http://www.modrykonik.sk/podmienky/#forum

Admin stranky zvazi podla pripadu, co urobi s temou, ktora porusuje pravidla.
3. nov 2011 o 10:53  • Odpovedz
@martinjasen aha-díky, takže je to subjektívny pocit admina :wink:
3. nov 2011 o 10:55  • Odpovedz
3. nov 2011 o 14:36 • maca_p
Mám technickú otázku, odhlásenie by sa nedalo vyriešiť inak?? Lebo keď rozkliknem Môj účet a chcem sa dostať na položku odhlásiť, tak sa mi tabuľka s možnosťami zatvorí a ja to odhlásiť potom naháňam aj 5 krát po sebe. Je jedno, či na to kliknem, aj tak sa mi to zatvára. Ďakujem
3. nov 2011 o 17:29  • Odpovedz
bré ránko, menila som si v profile foto ale manželove sa mi vôbec nedalo zmeniť. Dalo by sa s tým niečo urobiť? Díky :sweat_smile:
4. nov 2011 o 08:29  • Odpovedz
4. nov 2011 o 13:40  • Odpovedz
@vefi89 To by bolo super, ale neda sa to urobit iba pre jednu temu.
4. nov 2011 o 14:23  • Odpovedz
@martinjasen nechcem byt necitliva, ale co urobia admini s takymito albumami? nie je tam jedna jedina fotka rodiny, dietata, nic, skor mi to pripada ako propaganda cohosi...
osobne nic proti uzivatelke nemam, ani ju nepoznam, len mi to "padlo" do oka, som zvedava, co mi odpovies :wink:

http://www.modrykonik.sk/fotoblog/michalag/album/a-blizia-sa-vianoce/8059001/
4. nov 2011 o 15:35  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.