• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@mandragora22 takych albumov tu bude teraz vela...idu Vianoce a maminy nakupuju darceky a chcu sa pochvalit :wink:
4. nov 2011 o 15:50  • Odpovedz
@mandragora22 Nechame ich. :wink: Su to hracky.
4. nov 2011 o 16:04  • Odpovedz
@mandragora22
@julianka777 aj ja mam taky album a nechcem sa chvalit. mne to pride tak ze kocky sa ma pytaju co kupujes na vianoce tak nebudem kazdej odpisovat to iste spravim album a mam pokoj. A po druhe aspon to mam prehladnejsie ako nejaky dokument vo worde.
Ale ok idem prec,nechcem sa hadat ani nic podobne
4. nov 2011 o 16:08  • Odpovedz
@nelicefo ja som to nemyslela v zlom :slight_smile:
4. nov 2011 o 16:27  • Odpovedz
@julianka777 tak to som rada. :wink:
4. nov 2011 o 16:29  • Odpovedz
ja mám otázku, prečo sa pre zmenu nedajú pridávať hodnotenia v bazariku? Robí sa nejaká zmena alebo po dlhej až 48 hodinovej dobe tam zase raz niečo nefunguje
4. nov 2011 o 17:40  • Odpovedz
Ak sa nechávajú albumy s hračkami, je smiešne, že sa minulé Vianoce poctivo mazali albumy a vianočnými stromčekmi a darčekmi pod nimi.
Mne osobne tie albumy neprekážajú, vadí mi dvojaký meter posudzovania vhodnosti.
4. nov 2011 o 18:02  • Odpovedz
Akou rýchlosťou a z akého dôvodu sa premenúvajú témy a otázky? Napr. ráno som do nejakej témy prispela, poobede, som chcela vedieť, ako problém pokračuje, no tému som ledva našla, lebo bola premenovaná. Dnes sa mi to stalo dvakrát. Ani v jednom prípade nebolo pri názve uvedené, že by bol upravený adminom. :confused: Tak ako to je? Niežeby som kvôli tomu nespala, ale zaujíma ma to. :grinning:
4. nov 2011 o 19:23  • Odpovedz
@heni79 mas si temu oznacit ako oblubenu a potom podla hviezdicky ju lahko najdes :grinning: :grinning:
4. nov 2011 o 19:24  • Odpovedz
@pici
Už tak robím. :grinning:
4. nov 2011 o 19:26  • Odpovedz
@martinjasen díkk lebo takto si vieme poradit rozne stranky na nakupy :slight_smile: lacne a lacnejsie,kedze ja uz 95 percent darcekov kupujem cez net a myslím si že aj vela dalsich maminiek.
4. nov 2011 o 19:26  • Odpovedz
poprosila by som adminov,aby mi v teme laskavo vratili povodny nazov. dakujem
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/ako-neist-k-chirurgovi-s-problemom-predkozky-vase-rady/
4. nov 2011 o 19:34  • Odpovedz
@abbey1 presne v tomto s tebou suhlasim. ani mne to nevadi, nech si odfoti kto chce, co chce praveze. mne nevadi dvojaky meter, lebo ja album nemam, ale cudujem sa tomu dvojitemu metru, minule sa tu baby pohorsovali, ze mali pomazane, ci stopnute albumy z dovoleniek, lebo na par fotkach nemali seba alebo dieta, ale len prirodu a pritom taketo mozno priam "komercne" fotografie sa nechavaju.

@martinjasen mne je naozaj jedno, co mazete a co nie, ako som uviedla, album nemam. ale mozno by ste sa mali zamysliet nad tym, ze naco diskriminovat ostatne fotografie? samozrejme, okrem vyslovene propagacnych a komercnych. ale preco mazat prirodu z dovolenky, alebo torty, ktore dokaze upiect sikovna mamina? tomu nerozumiem. akoze, je mi to jedno, neber to ako podpich alebo co, len mi trochu rozum stoji nad niektorymi vasimi (admin) rozhodnutiami :confounded: :confounded: :fearful:
4. nov 2011 o 21:02  • Odpovedz
@mandragora22 ( @martinjasen ) Toto, čo spomínaš, je podľa mňa jeden z prípadov nezmyselného mazania fotiek a albumov. Mňa by ešte zaujímalo, aký meter majú na mazanie albumov s ručnými prácami. Kde je tá hranica, kritérium, čo ešte súvisí s deťmi a materstvom a čo nie. Niekedy si tú také fotky vecí, síce ručne vyrobených, ale nesúvisia ani s materstvom, tehotenstvom a deťmi už vôbec a veselo si existujú a komunikácia pod nimi prekvitá. Napr. taká ručne ušitá kabelka, hej? Mne to ale vôbec nevadí, ja to veľmi rada obzerám, čo šikovné maminy dokážu a ja nie. Ale potom nechápem, prečo sa napr. mne, ako aj mnohým iným, zmazal celý album... Ja som počas tehotenstva vyrábala náramky priateľstva, kľúčenky a pod. PRE DETI (!) a album mi bol zmazaný... A dokonca sa mi to ani nikto neobťažoval oznámiť.
4. nov 2011 o 21:10  • Odpovedz
@li_la hm :confounded: ved cakam, ze co napise, tiez ma to zaujima :confounded: len zo zvedavosti
4. nov 2011 o 21:21  • Odpovedz
@mandragora22 No aby si nebola prekvapená, keď to bude náhodou NIČ. :slight_smile:
4. nov 2011 o 21:23  • Odpovedz
@li_la :slight_smile: tiez si myslim :slight_smile:
4. nov 2011 o 21:25  • Odpovedz
@li_la presne tak, maze sa to, cim sa dievcata mozu pochvalit - albumy toriet, strikovane a hackovane vyrobky, rozne vyrobky drobnej remeselnej vyroby a s kludom anglicanov tu nechavate albumy velkoproducentov hraciek, kocikov, textilu. dalej co ma neskutocne vytaca, ze je povoleny iba predaj na bazare, ale inzerat typu kupa je zakazany. pricom nechcem kupit ani kufor, ani 100 tehal, ale nosic pre dieta - toto s detmi predsa suvisi.@martinjasen
4. nov 2011 o 21:33  • Odpovedz
@maca_p No presne! Ako niekto nado mnou povedal, dvojaký meter, ak nie aj trojaký. Viac ma iritujú tie albumy, čo sa nesú v duchu hyper nákupov keby bolo keby... a jedna autorka ma vytvorených 7 albumov s posťahovanými fotkami, čo sa mi páči, čo by sa mi páčilo, čo by sa mi nepáčilo, čo kúpime, čo možno kúpime, čo by sme chceli, ale nebudeme mať a pod... Ale to je všetko vieš o čom...
4. nov 2011 o 21:46  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
4. nov 2011 o 21:49 • heni79
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
4. nov 2011 o 21:51 • li_la
4. nov 2011 o 21:53 • heni79
@heni79 zmazu, aj mna zmazali vcera gumity gum v akcii. a to len preto, ze som si s inou stazujucou postazovala :grinning:
4. nov 2011 o 21:56  • Odpovedz
4. nov 2011 o 21:58 • li_la
4. nov 2011 o 21:58 • mandragora22
4. nov 2011 o 21:59 • mandragora22
4. nov 2011 o 21:59 • mandragora22
@mandragora22 @maca_p A ešte by ma zaujímalo, či vám to niekto aj dal na známosť alebo ste to zistili len tak náhodne, keď ste ako debil pátrali po svojom príspevku, či náhodou nemá nejaké prehliadnuté reakcie a proste... ste sa nenašli?
4. nov 2011 o 22:00  • Odpovedz
4. nov 2011 o 22:00 • li_la
4. nov 2011 o 22:03 • maca_p
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.