• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@li_la to ti neda nikto na znamost :slight_smile:
4. nov 2011 o 22:03  • Odpovedz
baby skuste IP :sweat_smile: ..zas zamknu temu..nebude to skoda?
4. nov 2011 o 22:05  • Odpovedz
@mandragora22 A veď to je v podstate drzosť, nie?
4. nov 2011 o 22:05  • Odpovedz
@li_la neriesim :wink: vzdy, ked riesis, tak mas problem. tak bud laskavo ticho a pis mi IP :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2011 o 22:06  • Odpovedz
@traktor najprv nech odpovedia, potom nech zamknu, ci? :slight_smile:
4. nov 2011 o 22:07  • Odpovedz
@mandragora22 je piatok..tak odpoved pride urcte v pondelok..
4. nov 2011 o 22:08  • Odpovedz
@traktor jaj, ja som nevedela, ze net cez vikend nefunguje :sweat_smile: ale nie, teraz vazne, ved OK, pisem cez IP, a cakam na odpoved :slight_smile:
4. nov 2011 o 22:10  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
4. nov 2011 o 22:11 • li_la
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
4. nov 2011 o 22:11 • mandragora22
4. nov 2011 o 22:27 • mirip
4. nov 2011 o 22:43 • mandragora22
@mandragora22 ešte nie ešte len skladám, čo netreba žehliť žehličku štartujem až o chvílu a len som odpisovala na inzerát záujemcovi, mna to netrápi, len zase sa tu nerieši čo sa má v tejto téme a admini nabehnú xpríspevkov zase vymažú a zamknú tému a ak naozaj nieto budeme potrebovať od nich niečo tak zase len cez IP :zipper_mouth:
4. nov 2011 o 22:46  • Odpovedz
@abbey1 mazali sa stromceky s darcekmi ktore boli zabalene, stromcek so skatulami teda uzivatelom vela napadov na darceky neda. ak boli pod stromcekom viditelne hracky, nestopovala sa fotka stromceka.
@heni79 rychlostou takou akou ju admin najde :slight_smile: temy sa premenuvaju aby mali uzivatelia viac info uz z nazvu, o com tema je, kedze niekedy mamicka zalozi temu v style Pomozete mi? pripadne nejak inac z nazvu neusudis o com pise
@mandragora22 vela mamiciek si z fotoblogu robi neplatenu reklamu (torty, pletene veci) preto su tieto albumy stopovane. okrem toho si pridavaju kazdu hodinu nejaku fotku aby mali album stale na prvej strane fotoblogov....ked sa chcu pochvalit co robia, nech si daju albumy pre priatelov. potom tu bude kopec albumov s tortami a hackovanymi vecickami, co mnohe mamicky otravuje furt kukat na taketo veci.MK nie je kucharska ani hackovacia stranka. a samozrejme takmer vsetky si neskor menia albumy tak, aby obisli pravidla. najprv napisu ze objednavky prijimaju, po stopnuti albumu napisu ze to nerobia na objednavky, obchadzaju pravidla...nech si zaplatia reklamu v katalogu firiem ak chcu nieco predavat, alebo nech predavaju na inych portaloch ktore sa na to specializuju
5. nov 2011 o 09:41  • Odpovedz
@li_la albumy sa stopuju, nemazu, zaroven mas napisany aj dovod stopnutia. rucne prace a ine veci nesuvisiace s materstvom tu samozrejme nemaju co robit, pokial to nie je taska na kocik a podobne. a hranica je tu velmi tenka, co je ok a co uz nie, aj prave z dovodu ze mamicky si to vedia "odovodnit " roznymi argumentami, o ktorych by sa dalo viest niekolkorocne diskusie. a samozrejme stopuju sa aj albumy s vyrobkami vyliucne pre deti, pokial im admini dokazu ze s tym kseftuju, beru objednavky a podobne. ani nasledna oprava albumu ze neberu objednavky im nepomoze, kedze to tajne robia cez ip... :rolling_eyes:
5. nov 2011 o 09:45  • Odpovedz
@latvia
Ďakujem za info. :slight_smile:
5. nov 2011 o 10:09  • Odpovedz
@latvia A aký je rozdiel medzi stopnutím a zmazaním? Lebo ja v tom rozdiel nevidím, je to jedno a to isté, album sa nedá prezerať, nedajú sa do neho vkladať fotky ani nič, takže... Áno, hranica je tenká, a asi preto je taká flexibilná pri rozhodovaní... a občas sa niečo vyskytne nad ňou, niečo pod ňou... A ako tajne cez IP to robia, keď o tom viete? Potom sledujete IP?
5. nov 2011 o 10:55  • Odpovedz
Chcem sa spytat, preco mi bol stiahnuty inzerat na "Poukážky na nákup". Ved polovica mamiciek na MK chodi nakupovat do DM drogerie rozne potreby pre dojcata a tak isto je na tom aj C&A obchod, kde sa s uvedenou poukazkou da ziskat celkom slusna zlava z oblecenia pre deti. Za par sekund som tu nasla 2 podobne inzeraty.
5. nov 2011 o 11:51  • Odpovedz
@jana17 skús tému DK kupony, tam si mamičky medzi sebou vymieňajú
5. nov 2011 o 11:59  • Odpovedz
@jana17 bazar sluzi na predaj konkretnych tovarov, co poukauky nie su. Ak vidis inzeraty, ktore porusuju pravidlá pokojne ich oznac vykricnikom

@li_la ak by boli albumy mazane, uzivatelia by netusili preco, nedostali by o tom ziadne informacie. A ak sa album zmaze, je potrebne vsetky fotky a popisy pridat znovu. Ak je vsak album stopnuty, staci ho upravit tak aby bol v sulade s pravidlami a nasledne bude opat aktivovany
5. nov 2011 o 11:59  • Odpovedz
@mirip Dik, skusim tam, musim to pohladat
@janocka Vsak neva, hodim inzerat aj na ine servery, kein Problem :slight_smile: juuuj a s tym porusovanim a nahlasovanim... no neviem, co by som tu musela vidiet, aby som to oznacila vykricnikom. Myslim, ze na toto su tu ine zalobabky :grinning:
5. nov 2011 o 12:20  • Odpovedz
@jana17 vieš ked sem nahodíš do bazáru, že predávaš kupony do DM, je to aj reklama na DMku a aj ti napíšu že to sen nepatrí...to je už tzv kšeftovanie ale ked nabehneš do tek témy tak sa s babami dá dohodnúť aj na výmene, vymeníš čo nepotrebuješ za to čo chceš a dajú ti pokoj...lebo to si s mamičkami navzájom vypomáhate
5. nov 2011 o 12:30  • Odpovedz
mozem sa spytat,preco mi nejde pridat hodnotenie? dakujem.
5. nov 2011 o 14:03  • Odpovedz
ahaa,vy ste to zasa pomenili... :wink: uz to mam... :grinning:
5. nov 2011 o 14:04  • Odpovedz
nerozumiem aky malo zmysel dat to pridavanie hodnotenia na spodok stranky ale budiz :confounded:
5. nov 2011 o 14:15  • Odpovedz
@li_la ja v tom rozdiel vidim. uzivatel sa takto "donuti" precitat si pravidla a postupovat podla nich. s pravidlami uzivatel suhlasi uz pri registracii, takze by to malo byt samozrejme ze si ich precital a podla nich postupuje. vacsina mamiciek si po stopnuti tie pravidla precita a nabuduce vie ktore fotky nema davat do albumu a tympadom viac stopnute nie su. kebyze admin fotku zmaze, mamicka nie je nutena si precitat pravidla a nadalej pridava nevhodne fotky,samozrejme takychto uzivatelov je tu vela, ktori namiesto precitania si pravidiel radsej frflu ze im bol opat stopnuty album a nechapu preco (vo vseobecnosti).
5. nov 2011 o 15:49  • Odpovedz
Viem ze mate kopec inych veci...len ma zaujima, ak raz niekoho bloknete - je to nastalo, alebo len na urcity cas? Moze sa ten isty uzivatel znovu prihlasit pod inym nickom a dalej si tu " nazivat"?
5. nov 2011 o 16:31  • Odpovedz
Chcela by som sa admin. opýtať, prečo nemôžem mať v bazári deku... Odôvodnenie, že deka nie je pre deti ale dospelých... No ja neviem.... A kabelky sú pre koho? Tiež pre dospelých a tie sa tu môžu predávať. Mám dve deky v bazári a predávam ich hlavne ako prikrývku pre deti buď do kočíka alebo do postieľky. Napr. do škôlky nosíme vždy na zimu deky... V poslednej dobe mám "šťastie" na zvláštne bloknuté inzeráty... Ďakujem
5. nov 2011 o 17:47  • Odpovedz
@sticker kabelky sa uz nemozu predavat v bazari, kategoria modne doplnky, kam kabelky patrili, je uz zrusena. a aka bola ta deka? klasicka velke rozmery, normalny vzor alebo detsky vzor a male rozmery? lebo tam je rozdiel. to je ako ked zada niekto inzerat ze koberec do detskej izby, a s dietatom dany koberec nema nic spolocne, moze ho clovek dat do akejkolvek izby...to len ako priklad
5. nov 2011 o 19:06  • Odpovedz
@langkofel ak mas podozrenie ze niekto bol zablokovany kvoli porusovaniu pravidiel a vytvoril si iny nick tak to napis adminom do ip
5. nov 2011 o 19:09  • Odpovedz
@latvia Mne je to v podstate jedno, len ma to naozaj vytočilo, lebo kabelky sú tu naozaj stále. Stačí zadať kategóriu Iné pre mamičky...... Deka nemá detský motív, ale naozaj mi nejako nedošlo, že len detské motívy tu môžem dať. Lebo ja malým nedávam len detské motívy, tak som to podľa seba brala. Ale ďakujem za odpoveď :slight_smile:
5. nov 2011 o 19:12  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.