• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
aj mne nejde vyhladavac uz dlhsiu dobu neviem preco ale ked nikto nic nepisal tak som nepisala ani ja lebo som si myslela ze problem je umna.pouzivam mozilu :unamused:
30. mar 2009 o 13:11  • Odpovedz
Tiez pouzivam mozillu a ide mi vsetko :wink:
30. mar 2009 o 13:17  • Odpovedz
ja mam operu a vsimla som si, ze mi toto robi, ked mi konci antivirus...opera je totiz dost opatrna ... viac stranok mi nenacita, ked nie je zabezpecena antivirovym programom. s mozillou moc nemam skusenost, ale myslim , ze je to nieco obdobne. explorer nema problem otvorit cokolvek aj bez antiviru. takze je to jedna z moznosti, inak neviem. ale ako vravim, mne to robi vzdy v tomto pripade a ked si nainstalujem antivirus, tak to znova ide.
30. mar 2009 o 18:55  • Odpovedz
ja mam antivirus non stop full time working takze mne skonci az ked skrachuje firma ktora ho predava :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 23:15  • Odpovedz
slnieckova, len opravím, že to IP nedostala pipimiska od kotenko (napíšem ti to aj do IP :wink: , ale chcela som to aj sem)
30. mar 2009 o 23:41  • Odpovedz
pipimiska, sue a spol, OK, beriem, asi som moc tvrdá aj na to, aby som si vedela predstaviť, že by bol niekto tak precitlivelí :sweat_smile:
30. mar 2009 o 23:44  • Odpovedz
neda mi nezareagovat na tu ip .... a ona bola dobry clovek ked jej ho Boh zobral?? :confused: :confused:
31. mar 2009 o 02:37  • Odpovedz
kili a od koho ju dostala, veď napísala, že od kotenko?
31. mar 2009 o 07:15  • Odpovedz
nikto iný než kotenko sa takýmto spôsobom nevyjadruje :rolling_eyes:
31. mar 2009 o 08:08  • Odpovedz
mile adminky,chcela by som vediet,preco sa povymazavali moje prispevky/pozn.neurazaj,neprovokuj/ :slight_smile: -tema:1.,volba prezidenta
2.,vydate /nevydate maminky
3.,zufale maminky
nie som si vedoma,ze by som niekoho urazila,mozno len "babulka" berie prilis osobne,ked som napisala-citujem:
"mame v rodine plno pravnikov,ktori sa nad jej nazorom len pousmiali,porusuje ako "pravnik"zakladne pravidla,a ohurovat moze akurat na MK" :wink:
nepisala som na jej adresu nic urazlive.
to ze tato "dama "pourazala dookola co sa dalo,to je v poriadku? :confused:
staci si precitat temu prezident,a urobime si obraz,kto koho uraza.
ked pre nu je terajsia hlava statu stary ch....,a jeho volici IQ tesne nad hranicou idiocie....-
takychto peral je tu habadej
nepotrebuje dalsi komentar,to je asi spravanie pravnika
za svojim vyjadrenim si stojim,prosim necenzurovat.

:slight_smile:
31. mar 2009 o 09:34  • Odpovedz
to jenna7082,neviem ci to je "antivirakom",vzdy mame nainstalovane "naj-vychytavky",tak moze byt,ze to nepusti. :sweat_smile:
31. mar 2009 o 09:41  • Odpovedz
ja neviem, ako sa vyjadruje kotenko, a tiež nevidím, kde vidíte, že to písala kotenko :confused: . pochopila som to tak, že to píše žena, čo má to dieťa v albume a to je tuším animam (či ako sa to píše)
31. mar 2009 o 10:19  • Odpovedz
jáj, tak teraz som si pozrela, tak aj kotenko má malú v albume. no tak sa ospravedlňujem, to som nevedela, tak automaticky som myslela niekoho iného
31. mar 2009 o 10:20  • Odpovedz
no ved ja som len povedala svoju skusenost a ze to moze byt jednou z moznosti. mne len vtedy opera strajkuje, inac som spokojna. no tak nic :sweat_smile:
31. mar 2009 o 10:31  • Odpovedz
uz je vsetko oki aj v opere,Ď. :slight_smile:
31. mar 2009 o 13:05  • Odpovedz
a co si s tym teda urobila? :dizzy_face:
31. mar 2009 o 14:54  • Odpovedz
jenny,vobec nic. :sweat_smile:
je mozne ze tam bol nejaky virus,a preto mi to dalej nepustilo :slight_smile: ....teoretizujem :wink:
31. mar 2009 o 15:04  • Odpovedz
takze aj ja sa pridam pourazala som v teme prezident hlavne babulku a bola som zmazana beriem ok ale ze najmudrejsia z mudrych babulka uraza vsetkych okolo a prezidenta ponizuje aj ostatne baby tam ako mozu je ok...myslim ze ta tema by mala byt uzavreta lebo babulka len uraza no pise to tak aby nemohla byt vymazana roasha to napisala spravne:slight_smile:to je vsetko
31. mar 2009 o 21:20  • Odpovedz
ta tema sa zamykat nebude len asi by sa tam nemali vyjadrovat uziatelky ktore sa uz vyjadrili a k teme uz nemaju co napisat :zipper_mouth:

takze tymto prosim vsetky horlive uzivatelky aby si stuili do svedomia a dalsia vec nikto nas neziadal ziadne prispevky zmazat, a poprosim Vas nepreberajte to v dalsich temach, dakujem
31. mar 2009 o 21:27  • Odpovedz
boze, mat tak vase problemy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 22:07  • Odpovedz
aha ja nechapava uz som tomu porozumela, ona uraza na urovni... a my ostatne asi na urovni nie sme tak mame drzat hubu a krok... tak o com to potom je? zas len o dobrych a zlych ludoch... :angry:
1. apr 2009 o 20:18  • Odpovedz
nnikka skoda reci hold musime sa vela ucit by sme dosiahli jej uroven :grinning:
1. apr 2009 o 21:09  • Odpovedz
dievcata,kazda sa riadime nejakym tym mottom :wink:
1. apr 2009 o 21:19  • Odpovedz
neviem zasa aky problem riesite :zipper_mouth:
2. apr 2009 o 00:07  • Odpovedz
mala by som otázku,ći môźme v nejakej konkrétnej téme alebo diskusii upozorniť na konkrétneho človeka,ktorý sa prostredníctvom diskusií zoznamuje s ľudmi,poźičiava si peniaze /urobí zo seba chudáka/ a potom ich navráti. :angry: aby nenaleteli ďalśí :angry:
3. apr 2009 o 22:14  • Odpovedz
malo tam byť nevráti :slight_smile:
3. apr 2009 o 22:17  • Odpovedz
ktooooooooooooooooooo??? udaj ho chytroooo :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
3. apr 2009 o 23:46  • Odpovedz
no mame tu temu kde vkladame nespolahlivych nakupujucich resp rpedavajucich ale s takym niecim ako pises sme sa nestretli ale urcite to napis aj verejne :wink:
3. apr 2009 o 23:52  • Odpovedz
ahojte to aj vy mate tak divne roztiahnute a rozlozene tuto stranku ci ja mam daco s prehliadacom?? :sweat_smile:
6. apr 2009 o 17:07  • Odpovedz
aj my bubba :grinning: :grinning:
6. apr 2009 o 20:13  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.