• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@sticker nejde len o motiv, ide o to ci je to klasicka velka deka ktora ked sa na nu kuknes tak ta hned nenapadane ze je to detske...neviem ci pisem zrozumitelne :sweat_smile: neviem sa vykoktat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ano, kabeliek je tu furu, lebo uzivatelia kaslu na pravidla a tak strcia cokolvek kdekolvek len aby to predali...take inzeraty oznac vykricnikom a admini to stopnu. zial, je to o tom, ze uzivatelia si robia co chcu, ludi nezmenis :confounded:
5. nov 2011 o 19:17  • Odpovedz
@janocka ahojky, chcem sa opýtať, ako môžem dať hodnotenie človeku, ktorý mi napísal záujem o vec z inzerátu, vypýtal si aj č.ú., že danú vec zoberie, č.ú. som dala a pani sa viac neozvala. ani neodpovedá na správy v inzeráte či IP. ja som kvôli nej mala takto vyše týždňa pozastavený inzerát zbytočne. podľa mňa by mala byť možnosť napísať hodnotenie na takéhoto človeka, ktorý len zavádza. :angry:
5. nov 2011 o 19:19  • Odpovedz
@darinkazv predaj neprebehol, nenatahovala ta zrejme 3 tyzdne, neviem ci je dobre dat negatko kvoli tomu ze sa neozvala, nevies ci to nebolo kvoli niecomu vaznemu :confused: ked nechces doplacat na takychto nezodpovednych ludi, tak si napis do podmienok predaja ze rezervujes inzerat trebars na 2-3 dni, po tomto case aktivujes nazad inzerat pre inych zaujemcov a je to :wink: aspon ja by som to tak robila
5. nov 2011 o 19:22  • Odpovedz
@latvia tak nenaťahovala ma. ale videla som, že tu komunikuje v témach a aj na hodnotká reaguje a mne nevie ani odpísať, prepáčte alebo čo. to sa mi proste nepáči. keď vie komunikovať s ostatnými, tak aspoň tá slušnosť, že napíše mne jednu vetu. :confounded:
5. nov 2011 o 19:28  • Odpovedz
@darinkazv to verim ze ta stve, niektore preoste nemaju potrebu sa vyjadrit :rolling_eyes: preto by som sa s takymi ludmi nebabrala a dala im ultimatum, pockam 2 dni, potom tovar posuvam dalej. zbytocne necakaj na to, ze natrafis na vychovaneho cloveka :sweat_smile:
5. nov 2011 o 19:31  • Odpovedz
@latvia no, čo už s mojou naivitou, že si myslím, že každý bude fér, keď som fér ja. ja si to zvyknem overiť na hodnoteniach a potom sa rozhodujem. niekedy sa mi oplatí rezervovať na požiadanie aj na 3týždne. ale táto mala aj hodnotenie dobré, tak som neváhala. a nestalo sa mi to len s ňou. ďalšej som ja zas prejavila záujem, dohodli sme sa na dobierke, ona povedala, že posiela a to bola jej posledná správa pre mňa. tovar neprišiel a ani nereagovala na moje správy, ktorých bolo min. 10. ja také ženy nikdy nepochopím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. nov 2011 o 19:42  • Odpovedz
@sticker Ak máš na predaj deku, ktorá sa hodí napr. skôr do obyvačky alebo do spálne, daj ju na modrú strechu. :slight_smile:
5. nov 2011 o 20:24  • Odpovedz
@latvia Tak ďakujem za odpoveď.
5. nov 2011 o 20:25  • Odpovedz
@darinkazv vymaž ju ako záujemcu a hotovo, ja som tak xkrát spravila to vidíš alebo vycítiš, hned, ja som mala nahodenú novú vec ,fakt bola nová.,lebo pre druhú dcéru som rodinu prosila nech handry nekupujú že mám po prvej a ked bude treba teda čo bude treba si radšej dokúpim že ked už chcú nech dajú balík plienok a hotovo, no niektorí si nedali povedať a som dostala napr. s krátkym rukávom 74ku a to nosíme teraz a načo mi bude teraz z krátkym, tak som to sem dala,bolo to ešte z visačkou, nebolo preležané ani nič a hned prvá otázka čo bola či sa dá tovar vrátiť atd.tak ked sa potom viac neozvala vymazala som záujemcu a aktivovala inzerát, najlepšie urobíš ked inzerát pozastavíš až ked máš peniaze a ideš poslať balík
6. nov 2011 o 00:50  • Odpovedz
@darinkazv ja mám napr. iný problém, je jasné že mamičky si skor všimnú inerát čo dáva mamička ktorá má x hodnotení ako od tej či ich má len zopár, u mna odišlo minimálne 30vecí už a odnotení len zopár, tie čo si spomenuli, ostatné len podakovali cez odkazy v inzeráte že balík došiel a že sa im páčia veci,a mne je blbé niekoho žiadať nech mi dá hodnotenie :confused:
6. nov 2011 o 00:52  • Odpovedz
Mám otázku na administrátorov, či vyslovene poľujú na moje inzeráty, alebo ma má ktosi tak v zuboch, že ma udáva. Nechápem, čo je zle teraz na inzeráte ,,nenosené krásne šaty" kde text je: Ani raz neboli oblečené, kúpené nové. Krásne, saténové čierne, na prsiach zlatá látka potiahnutá čiernou čipkou. Rozmery: šírka cez prsia 45cm, pod prsiami 39,5cm, dĺžka šiat bez ramienok je 71,5cm. Ramienka sú nastaviteľné. Cena 8 eur vrátane pošty.

To tam vadí tá vetička, že boli kúpené nové? Mimochodom znamená to, že neboli kupované na bazáre, pretože mám v inzeráte aj také, ktoré som v bazáre kúpila, ale som ich ja osobne ani raz nemala, tak na tieto som len upozornila, že som ich nekúpila z bazára, ale v obchode. Čo je na tom zlé??? To sa už budeme chytať za slovíčka. Láskavo si postriehnite na tých, čo majú plné albumy inzerátov, kde majú vyslovené popísané ,,nové veci". Už ma tu tá buzerácia začína maximálne vytáčať a postupne sa začínam utvrdzovať, že MK je len pre pár vyvolených. Ďakujem.
6. nov 2011 o 09:52  • Odpovedz
@andreah25 asi pojde skor o to, ze v titulku inzeratu nemoze byt napisane krasne, nadherne atd. lebo je to subjektivny pocit, tuto je vysvetlenie http://www.modrykonik.sk/fotoblog/martinjasen/clanok/stopovanie-inzeratov-v-bazari/ :wink:
6. nov 2011 o 10:26  • Odpovedz
@lucy1990 Ok, ak je problém toto, dám to slovíčko odtiaľ preč, lenže ako dôvod stopnutia inzerátu mi bolo napísané, že nesmiem používať slovo ,,nové". Aj tak si ale myslím, že to, že som ho tam použila, tak nijako neporušujem pravidlá bazáru. To môže byť tiež len niekoho subjektívny názor, nie? Mne skôr ale ide o to, že akoby tu začala poľovačka na istých ľudí, pretože niektorú si tu veselo predávajú ,,nové veci" v neskutočnom množstve a to je v pohode. Sorry, občas sa mi stane, že omylom použijem nejaké slovo, ktoré by tu nemalo byť, nie je to úmysel, lenže robiť niečo na počítači s malým dieťaťom za chrbtom, škoda, nedokážem 100% rozmýšľať a pritom kontrolovať čo robí moje dieťa a urobím chybu (,,nevhodné slovo, zle zadaná veľkosť, alebo zlá foto a iné). Pripúšťam si to, ale skôr by som ocenila, keby som bola upozornená a nie hneď stopovať inzeráty, čo poslednú dobu sa mi stáva. Nechcem sa zapojiť do bonzovania, i keď si osobne myslím, že ja som cieľom bonzákov.
6. nov 2011 o 11:05  • Odpovedz
@andreah25 už x-krát bolo povedané, že stopujú len tie inzeráty, ktoré boli, použijem tvoj výraz, "nabonzované", nie je to verejné tajomstvo, vždy sa o tom rozpráva, že inzerátov je privela a preto ich môžu pomáhať "selektovať" užívatelia a aj tak je ich dosť veľa "nabonzovaných" a aj adimini niekedy spravia chybu a stopnú inzerát, ktorý nemusia. Slovko "nový" je tabu, jednoducho v žiadnej podobe ho nepoužívam, jedine že sa jedná o značku New look :sweat_smile: :sweat_smile: , prívlastky v nadpisoch som tiež mazala a menila, až ked martinjasen uverejnil článok o stopovaní inzerátov

to že inzeráty stopujú, je vždy lepšie, než keď ich rovno mazali a musela som ich pracne nahadzovať znovu, každý užívateľ je upozornený, pri registrácii, že má si prečítať a dodržiavať podmienky, aj to, že sa podmienky môžu meniť a aj tak je povinný ich dodržiavať
6. nov 2011 o 11:26  • Odpovedz
@andreah25 ja ta uplne chapem, len som chcela pomoct...ak je dovod stopnutia slovicko nove, tak potom im asi vadi to, ale pride mi to blbost, kazdy pochopi, ze si tym chcela povedat, ze si ty ´prvy majitel a kupila si to v obchode a nie v bazare od niekoho ineho. Je druha vec, ze niektore maminky sa zabavaju oznacovanim inzeratov, ale to nezmenime, tiez mi to nie je po chuti :confounded: Ale nikdy nikde nenastane 100% spravodlivost..
6. nov 2011 o 11:28  • Odpovedz
:wink: @martinjasen @danu

Prosim Vas, uz nekolik tydnu neprestavam "carovat" a to uz je daaaaaaavno po Carodejnicich... :wink:
Upozornovala jsem uz nekolikrat na tuto moji situaci, ktera mi zacina vadit cim dal tim vic...
prispevek se sam od sebe upravi po napsani a ve snaze pouzit moznosti "opravit preklepy"..sice smazu, ale okamzite se to "carovani" objevi znovu a tudiz moje snaha o napravu a vygumovani zaklinadla je Zbytecna...... :frowning2:
Dekuju Vam za pomoc..

naposledy zde - dnes v 11:44hod
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/zvracanie-z-otvoreneho-sunaru/?page=last&post=last&lastref=it
6. nov 2011 o 11:50  • Odpovedz
Pridávam sa k
@irriss aj ja by som rada dostala odpoveď na svoju otázku, ktorú som položial pred cca tromi dňami a tu sa stále dookola rieši tá istá vec, na ktorú bola daná odpoveď už hádam tisíckrát... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. nov 2011 o 18:23  • Odpovedz
@andreah25 ja si osobne myslím, že ak si napísala: kúpené nové - je to v poriadku. Ale ak by si napísala kúpené, nové - vtedy by to v poriadku nebolo. Lebo v prvom prípade si dala najavo, že si bola prvá kupujúca, t,j. že si kúpila vec v novom stave. V druhom prípade by si iba povedala to, čo je v rozpore s pravidlami, t.j. že si vec kúpila a tá vec je stále "nová". Lenže obávam sa, že admini takýto jemnocit vo formuláciách nevededia rozoznať.
6. nov 2011 o 21:50  • Odpovedz
@maggie2 myslím,že si to vystihla presne.... :wink:
6. nov 2011 o 22:32  • Odpovedz
rubrika "Ine pre mamicky a tehotne" je zaplnena kabelkami a bizuteriou. Je uz povolene na MK davat taketo inzeraty, alebo nie? "Modne doplnky" boli zrusene, tak mamicky to pchaju vsade, kde ich napadne. neskutocne nieco.
7. nov 2011 o 06:38  • Odpovedz
@stanislavao kategoria modne doplnky je zrusena , kuk tu http://www.modrykonik.sk/fotoblog/martinjasen/clanok/zrusenie-kategorie-modne-doplnky-v-bazari/ , ak taky inzerat vidis, oznac ho, ulahcis tym adminom pracu :wink:
7. nov 2011 o 07:06  • Odpovedz
@traktor
ja ich znacim, ale ked si pozriete tu kategoriu, ze "Ine pre mamicky a tehotne" tak to by som znacila od rana do vecera. viem, ze modne boli zrusene, ved prave preto to pchaju vsade.
7. nov 2011 o 07:08  • Odpovedz
@stanislavao zial..vsetko je o ludoch..nedaju si povedat a potom sa tu stazuju, ze im je inzerat stopnuty..
7. nov 2011 o 07:09  • Odpovedz
@traktor no a este ja kavovar je v tej rubrike. tak to je uz sila.
7. nov 2011 o 07:14  • Odpovedz
@martinjasen chcem sa opýtať, kedy sa dočkáme triedenia balíkov oblečenia v bazári aspoň podľa veľkosti? :slight_smile:
7. nov 2011 o 07:58  • Odpovedz
@piacere súhlasím, už sa to tu riešilo, ale nejak sa to nedoriešilo.... mohlo by to byť označené aspoň nejakým intervalom, čo ja viem 0-3 mesiace ... alebo nejak podobne. Často sú tam veľmi dobré vecičky, ale jednoducho je to strašne zdĺhavé hľadať veľkosť čo sa nám hodí ...
7. nov 2011 o 08:13  • Odpovedz
@maggie2 Díky za info, presne bolo napísané ,,kúpené nové" a presne som tým chcela vystihnúť to, že som prvý majiteľ, nič viac, pretože predávam aj šaty, ktoré som mala kúpené na BB. Nejde mi o žiadne porušovania pravidiel, to vôbec nie. Len tak ako sa uvádza, že ak sa niečo označí ,,krásne alebo iný prívlastok" tak je to subjektívny názor, tak podľa mňa aj posudzovanie inzerátov na stopnutie je len niekoho subjektívny názor. Čo už, dnes ma ale ten hnev už prešiel, tak to už beriem s nadhľadom, no včera mať po ruke admina, alebo lepšie toho čo na mňa striehne a bonzuje, tak sa asi nezdržím ..... :angry:
7. nov 2011 o 08:16  • Odpovedz
@danu @martinjasen

Dostala jsem do IP radu se obratit primo na techniky, prave jsem jim "odhalila" svuj problem a pevne verim, ze jsem to udelala vcas - a ze z mych "zaklinadel" nebudou "proklinadla"... :wink:
7. nov 2011 o 08:39  • Odpovedz
Prepáčte, ale album budem mať stopnutý do konca života?
Zas a znova som si prečítala pravidlá a nemám tam nič, čo by ich porušovalo.
A album už niekoľko dní čaká na odkontrolovanie adminom a nič sa nedeje... :frowning2:
7. nov 2011 o 09:52  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.