• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
8. nov 2011 o 17:52 • hajanka
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
8. nov 2011 o 17:54 • lulana79
@latvia aha dakujem aké jednoduché :slight_smile: :slight_smile: zas som o čosik mudrejšia :wink:
8. nov 2011 o 18:29  • Odpovedz
Môžem sa spýtať načo je dobré, aby niekto každý týždeň menil názov témy? Konkrétne Marcovky 2011. Momentálne sa téma volá ,,Máte termín v marci 2011?" :slight_smile:
8. nov 2011 o 20:37  • Odpovedz
@careamell temy sa premenuvaju uz nejaky ten mesiac, a aj tie stare, zmenil sa nazov podla prvotneho prispevku, len to proste v niektorych temach horsie vyznelo :sweat_smile: staci ak napises ip @martinjasen @evastastna s novym nazvom temy ako by to bolo lepsie a nazov sa upravi
8. nov 2011 o 20:46  • Odpovedz
Neuvazuje sa o tom, ze by sa dal pridat aj viac nez 1ks admina do sukromnej skupiny?
9. nov 2011 o 12:11  • Odpovedz
chcem sa spýtať prečo ste mi expirovali inzeráty,teda napísané expirované nezobrazujú sa?ťo že som ich zabudla aktivovať nanovo neznamená že ich chcem vymazať čo som vdaka vám musela kedže ste mi ich stopli, lebo expirované inzerát sa nezobrazuje je to isté ako ked napíšete že ste stopli :angry:
9. nov 2011 o 14:59  • Odpovedz
@mirip Aj mne sa jeden dnes dal "expirovať" no dá sa to hned aj aktivovať :wink:
9. nov 2011 o 15:00  • Odpovedz
@cikyta mne sa aktivovať nedal ani jeden a tak som musela všetkých 5vymazať :angry:
9. nov 2011 o 15:44  • Odpovedz
@latvia tato komunikacia je zbytočna,lebo zmenený názov trva iba 7 dní, a opäť je tam pôvodný.... to akože mám vždy v pondelok vypisovať ????
9. nov 2011 o 15:47  • Odpovedz
@mirip hm... :unamused: Mne ano.
9. nov 2011 o 16:06  • Odpovedz
@latvia chcela by som sa spýtať, prečo sa mi neukazujú v notifikáciách, ak ma niekto spomína. Nie vždy, ale už som si našla náhodne príspevky adresované mne.Ďakujem
9. nov 2011 o 17:25  • Odpovedz
@jarunka111 stane sa to vtedy ,keď sa na "Odpovedz" klikne po odoslaní príspevku (pri úprave preklepov) tak vtedy ťa to nevyfarbí

@jarunka111 ako teraz,toto ti určite neukázalo(to druhé,že ťa spomínam)
9. nov 2011 o 18:13  • Odpovedz
@ani3012 ďakujem ti, toto som teda netušila a aspoň viem, na čo si dať pozor, keď budem niekomu písať ja :slight_smile:
9. nov 2011 o 18:20  • Odpovedz
@mirip a neboli to expirované inzeráty zo sekcie "modne doplnky"? lebo ak áno, tak to bol cieľ zrušenia, aby postupne inzeráty tohto typu odexpirovali.. mne všetky expirované idú nahodiť - aktualizovať
9. nov 2011 o 18:21  • Odpovedz
@benne tričká pre tehotné
9. nov 2011 o 18:27  • Odpovedz
dobrý veče,chcem sa spýtať či sa dá neako zmazať hodnotenie,dotyčná mamina my poslala hodnotenie a to len kôli tomu že som jej napísala ja...prosila ma aby som jej poslala balík na dobierku,poslala som jej ho a 2 týždne ma zavádzala najskôr že jej neprišiel,potom že je v nemocnic,ked som jej písala že ju prosím aby si to prebrala mala stále neaké výhovorky,všimla som si že má už pridané hodnotenie že neprebratá dobierka tak ked si neprebrala moju tak som jej napísala neg. hodnotko a ona mne asi po hodine napísala tiež,píše my vulgurizmy...neviem vôbec čo to je za chovanie...pomôžte neako,dakujem :frowning2:
9. nov 2011 o 20:21  • Odpovedz
prosím si odblokovať inzerát chlapčenská súprava nenosená český výrobok,inzerát opravený a neviem prečo ste mi nedali možnosť na úpravu len že možem zmazať!!!!! už pravidlá splna tak poprosím ODBLOKOVAŤ
9. nov 2011 o 20:46  • Odpovedz
stále tu nikto nie je,mohli by ste mi láskavo odblokovať inzerát? nie je komerčný ako ste popísali, stačí sa pozrieť na iné a navyše je opravený....tiež by ma zaujímalo prečo boli zrušeené modne doplnky mohli ste nechať aspon tému a zredukovať to na kabelky, peňaženky, opasky ..alebo niewčo podobné, teraz žienky pchajú kabelky a peňaženky všade bud k druhým veciam ako + doplnok k nohaviciam,obuvi atd.alebo samostnú kabelku pichnú hocikde či už medzi šále rukavice alebo do obuvi alebo do kategorie iné pre mamičky a tehotné :grinning: fakt by bolo super mať kategoriu s ničím podobným a nebude sa x kabeliek a peňaženiek pchať kade tade do bazáru
9. nov 2011 o 23:51  • Odpovedz
@danu @martinjasen

Prosim NEMAZTE toto tema:

http://www.modrykonik.sk/forum/tema/opis-nasej-financnej-situacie-a-problemov/?page=13

p.s. myslim si, ze si zaslouzi pozornost a hlavne zvazene ukonceni,-ktere podle meho nespociva v mazani ci v uzavreni. Jinak se tu neustale bude otvirat v souladu s timto tematem a rodinnym pripadem dalsi a dalsi tema a podtema a vznikne zmatek. (nevyjadruju se zatim ani pozitivne ani negativne :wink: nemela jsem moznost precist cele...)
Ponechanim mame vsichni sanci prispet svym nazorem a pokud to bude nutne i pomoci, ale k tomu je treba ponechat integralni pribeh autorky a k nemu se navazujici prispevky...

Dekuju za pozornost...
:slight_smile:
10. nov 2011 o 08:45  • Odpovedz
prosim da sa dako zablokovat aby mi nepisala pani caffe5. nebola som spokojna s nakupom a da sa dako zariadit aby mi ona nenapisala zle hodnotenie naschval? informacne sa pytam, lebo v blizkej buducnosti aj tak koncim s bazarom. dakujem za info.
10. nov 2011 o 09:33  • Odpovedz
@jarunka111 ak niekto napise iba tvoj login bez @, vtedy sa ti to nezobrazi v Kto ma spomina. Alebo tvoj login napise s preklepom.
10. nov 2011 o 10:38  • Odpovedz
ja neviem, ci som blba, alebo co, ale dala som si urcite fotky z bazaru do oblubenych a za ten svet neviem kam sa mi to ulozilo :angry: " v moje oblubene" to nie je, tak kde potom???
10. nov 2011 o 12:07  • Odpovedz
@martinjasen ďakujem, toto som vedela, ale ja som myslela tak, ako mi to písala včera @ani3012 :wink:
10. nov 2011 o 12:52  • Odpovedz
@maartinkaa Klik Moje nakupy - Moj wishlist (nie su to tvoje oblubene fotky, ale inzeraty, ktore ta zaujali) :wink:
10. nov 2011 o 13:22  • Odpovedz
@martinjasen diky, uz som si fakt myslela, ze som vadna :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2011 o 13:29  • Odpovedz
prosim Vas baby vysvetlite mi tie srdiečka...alebo kde to najdem, kto mi poslal, ako možem poslat ja....ja som z toho jelen :slight_smile: dakuejm
10. nov 2011 o 13:41  • Odpovedz
@martinjasen @danu @evastastna chcela by som sa spýtať, či neuvažujete v bazári rubriku KÚPIM . Hľadám totiž veľmi špeciálne veci, staré slovenské rozprávkové platne z čias komunizmu a originál pôvodné drevené figúrky 6 ks /Dlhý, Široký, Bystrozraký, Princezná, Princ, Čarodejník/, (nie tie kartičkové čo sú teraz) zo stolovej hry "Dlouhý Široký a bystrozraký". Každú rozumnú cenu by som akceptovala. Preto ma napadlo, že niekto tieto veci má doma, a ani netuší, akú cenu môžu mať pre niekoho druhého a bol pri pripravený ich predať.
10. nov 2011 o 16:32  • Odpovedz
@maggie2 Nezvazujeme. Uz sme ju tu mali a nepouzivala sa.
10. nov 2011 o 16:44  • Odpovedz
@martinjasen @danu @evastastna nechápem vašu ignoráciu, :unamused: mne ste stiahli další inzerát ked bolo v texte napísané nové :unamused: ale niekolko osob si kludne funguje dalej aj napriek tomu že má na fotkách reklamu mimiaukcie .sk alebo xinzerátov stiahnutých z netu a na každej fotke logo bazos.sk ako nechápem opravím inezrát tak mi ho aj tak neaktivujete,mala som na jednej fotke riflí omylom lebo som si nevšimla že tam je mimibazar.sk a ste mi inzerát stiahli,včera som náročky upozornila na jednu žienku ktorá má minimálne 10 inzerátov s fotkami kde je bazos.sk teda stiahnuté z netu a napriek tomu jej inzeráty fičia dalej,určite viete o koho ide a aj tak jej na bazár čo predáva nepozriete......nemám osobne nič proti nej len ptravidlá asi neplatia pre nás všetkých že? :-/
10. nov 2011 o 16:45  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.