• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
a mám stiahnutý další inzerát no super, tak sa konečne pozrite aj na osobu s nickom lucinkao5o3 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a nie rušiť príspevky alebo stopnúť inzeráty len mne,
10. nov 2011 o 16:48  • Odpovedz
@mirip Pri mnozstve inzeratov na nasich strankach nemozeme zablokovat vsetky problematicke inzeraty naraz. Postupne su vsetky taketo inzeraty blokovane. Samozrejme, ak viete o inzeratoch, ktore nesplnaju pravidla, mozete as na ne upozornit. Pravidla nasich stranok su pre vsetkych uzivatelov rovnake.
10. nov 2011 o 16:58  • Odpovedz
@mirip Tento problem tu riesime pravidelne kazdy den. :wink: Preco ste mi stopli inzerat a jej nie. Stopli sme ti ho preto, lebo porusoval pravidla. Inej sme nestopli preto, lebo sme ho neskotrolovali, co mohlo vzniknut napr. tym, ze nedokazeme skontrolovat kazdy inzerat, ktory sa v ten den prida. Je ich prilis vela. Su tu vsak ludia, ktori nam pomahaju a oznacuju inzeraty, ktore porusuju pravidla. Tie kontrolujeme prednostne. Ak oznacis inzerat, ktory porusuje pravidla a oznacis ho prostrednictvom vykricnika urcite ho skontroluje a stopneme ak sa potvrdi tvoje podozrenie.
Niektore inzeraty, ktore porusuju pravidla dokazu prezit aj dlhsie, ale zvacsa pri najblizsej aktualizacii sa dostaneme aj k nim. :wink:
10. nov 2011 o 16:59  • Odpovedz
@evastastna
@martinjasen to je super, a prečo potom stále dookola tá pesnička že ked nájdete nejaký inzerát ktorý porušuje pravidlá odkliknite a my sa na to pozrieme no neviem ako....nerobím to každý deň že stopujem inzeráty ale včera som odklikala x inzerátov práve tej jednej osoby a aj ked boli oznámené tam sa nikto ani nepozrel...tak potom načo ohlasovať inzeráty ked sa aj napriek tomu že boli ohlásené na ne nikto nepozrie????
10. nov 2011 o 17:04  • Odpovedz
tak a zase mám stiahnutý inzerát a že by ste sa konečne pozreli na osobu ktorú som vám už aj menom označila priamo pár správ vyššie tu to nikoho nenapadne že!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10. nov 2011 o 17:10  • Odpovedz
@mirip Tipni si, kolko mame denne oznacenych inzeratov?
10. nov 2011 o 17:11  • Odpovedz
@martinjasen ja typovať nebudem na to tu nie som na to sú tu admini a ked nestíhajú to nie je moja chyba :slight_smile: je vás málo nás X a ken nedtíhate nech vás je viac,ako som si všimla teraz sťahujete inzeráty mne tak ako vždy a keby ste sa tak pozreli aj na iné alebo menovaná vyššie lucinkao5o3 čo má inzerátov na stiahnutie prinajmenšom 8 to je asi v pohode........:grinning:DDD
10. nov 2011 o 17:16  • Odpovedz
ahojte baby, viete mi niektorá poradiť, ako si zistím informácie o osobe, ktorá ma žiada o priateľstvo, ak nemá žiadne inzeráty ? kde nájdem jej profil? dakujem za info
10. nov 2011 o 18:30  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
10. nov 2011 o 18:42 • juliagregor
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
10. nov 2011 o 18:43 • juliagregor
@janulabj srdiecko dostanes od niekoho kto ti ho poslal, nedozvies sa od koho bolo (ak sa ti sam neprizna :wink: ), poslat srdiecko mozes len ked nejake dostanes, napises nick komu ho posles, dotycny tiez neuvidi od koho prislo :slight_smile:
10. nov 2011 o 20:28  • Odpovedz
:angry: :angry: a zase to isté,mnesa blokovali a nebol čas odblokovať inzeráty a na tie čo som xkrát upozornovala tie sú tu stále ozaj asi niekto má zaťažko sa na ne poztrieť? už neverím že pravidlá bazáru platia na všetkých rovnako :angry:

http://www.modrykonik.sk/bazar/ine-detske/6501/tasticky-hello-kitty/
http://www.modrykonik.sk/bazar/detske-nohavice-rifle-teplaky/7hxu/kenvelo-gate/
http://www.modrykonik.sk/bazar/hracky/g792/psicek/
http://www.modrykonik.sk/bazar/deky-zavinovacky-fusaky/3mpo/tenka-deka/

:angry: :angry: :angry: :angry:

proti tej užívateke nemám nič len ju udávam ako príklad , že niekto si opakovane porušuje pravidlá bazáru a inzeráty stále má aj ked ich po stopnutí nahodí zas a znova a s tou istou chybou -reklamou a fotkami z netu stiahnuté a nič sa s tým nerobí a niekomu sa vymažú alebo stopnú nadobro a nemá ani mžonsť ich upraviť /tak ako mne ste stiahli jednu súpravu bez mžnosti ju opraviť a další inzerát po oprave stále mám stopnutý/
11. nov 2011 o 01:02  • Odpovedz
@emily_666 ak ta poziadala ta osoba o priatelstvo, tak ti musela prist sprava a tam sa pise xyz by rada patrila do kruhu tvojich priateľov. Vaše priateľstvo môžeš potvrdiť v jeho fotoblogu alebo klikni priamo na tento link a mas tam link.. ty si klikni na to *v jeho fotoblogu * a hned sa ti zobrazi jej /jeho fotoblog a ty sa uz rozhodnes, ci priatelstvo potvrdis..o priatelstvo vsak ziadaju aj uplne cerstvo registrovany, niekedy pre nas uplne neznamy clovek / ten môze mat aj prazdny fotoblog/..takze ak priatelstvo prijmes, tak si zvaz, ci toho cloveka poznas, ci si s nim aspon pises..ci o nom aspon nieco tu vies..ak nie, neprijala by som ziadost..netvrdim, ze taky clovek je zly, alebo nieco podobne, ale s priatelom by sa mala mat aspon nieco spolocne :wink: ..ak ho spoznas neskôr, stale sa môzes k ziadosti o priatelstvo vratit a potvrdit ju :wink:
11. nov 2011 o 06:43  • Odpovedz
@mirip daj im cas..si nahnevana, lebo ti bol stopnuty inzerat, to sa da popchopit, ale neda sa pri takom pocte inzeratov / a klazdy den pribudaju dalsie a dalsie/riesit kazdy jeden a hned..to by musel admin non stop otvarat kazdy jeden a hladat , kto co ma nespravne..ak aj oznacis inzerat, ktory porusuje pravidla..no nie si sama..pozri, kolko je tu uzivatelov..cize zas je to potom velky pocet oznacenych inzeratov a je tu este forum, su tu otazky, technicke problemy..toto vsetko treba riesit a neda sa to urobit hned..skus dat adminom cas..urcite sa k tebe oznacenym inzeratom dostanu...a ja si myslim, ze budme este radi, ze tu nie su platene inzeraty..a ze tu mame moznost *aktualizuj*, ktora na inych bazaroch nie je..
11. nov 2011 o 07:09  • Odpovedz
@mirip inzeraty oznac, napis do poznamky ze to vklada opakovane a admini sa na to pozru. ak tieto inzeraty boli fakt vkladane opakovane s chybami, urcite sa to bude riesit. nie je mozne skontrolovat okrem zlych inzeratov este aj to, ci to uzivatel robi opakovane, pokial to nerobi kazdy den alebo pokial na to niekto neupozorni. adminom pomozes, ked to oznacis, a napises aj svoj komentar.oni sa snazia, ver mi :wink:
11. nov 2011 o 18:24  • Odpovedz
@martinjasen chcem sa opytat,uz som viackrat videla,ze maju v popise napisane...ze pekne,ako nove..slovicko nove pokial ja viem sa nemoze pouzivat,ak by som vam chcela oznacit na skontrolovanie,ktore z tych moznosti mam kliknut?Inzerát je v rozpore s pravidlom:

Duplicitný inzerát (V popise zadaj adresu pôvodného inzerátu)
Obsahuje nepovolené znaky alebo je písaný VEĽKÝMI PÍSMENAMI
Fotka nie je odfotená inzerentom (napr. je z internetu), prípadne obsahuje nepovolenú vodotlač (napr. kontakt alebo reklamu)
Komerčný inzerát (napr. nový tovar, objednávka, služby)
Inzerát je v nesprávnej kategórii
Zavádzajúca, nejasná cena.
Inzerát nepatrí na túto stránku.
Sieťový predaj príp. multi-level marketing (napr. Avon, Oriflame, Tupperware...)
Iný dôvod
vdaka
11. nov 2011 o 21:40  • Odpovedz
@bartokami daj iný dovod a napíš do poznámky :wink:
12. nov 2011 o 08:03  • Odpovedz
poprisím o odblokovanie inzerátu http://www.modrykonik.sk/bazar/spodna-bielizen/czf8/neviditelna-podprsenka-80c-100-stav/ ktorý ste mi 10.11. zablokovali je opravený a stále neodblokovaný,dík
12. nov 2011 o 10:42  • Odpovedz
poprosím odblokovať inzerát
http://www.modrykonik.sk/bazar/obuv/cmwk/hnede-topanky-nove-slov-vyrobca-cena-s-postovnym/
ale ak by sa dalo tak ešte dnes, lebo vela ludí si pozrie inzeráty pridané alebo aktualizované v ten deň a viac nie, ked viete šikovne zablokovať mohlo by aj odblokovanie trvať menej ako 2-3dni,ďakujem
12. nov 2011 o 15:19  • Odpovedz
ahojte, chcem sa spytat, preco pre inzerujuce maminky nie je povinnostou vyplnenie, odkial su? takmer pri kazdom druhom tovare sa inzerujucej maminy musim pytat odkial je... dakujem za odpoved
12. nov 2011 o 15:23  • Odpovedz
@martinjasen @latvia Neuvazuje sa o tom, ze by sa dal pridat aj viac nez 1ks admina do sukromnej skupiny?
12. nov 2011 o 17:31  • Odpovedz
@mirip inzerat mas odblokovany. Nabuduce ta poprosim, precitaj si pravidla, a nebude ti inzerat stopnuty vobec :wink:
12. nov 2011 o 19:05  • Odpovedz
@danu ked som to prvy krat videla,tak som tazko preglgla,no bola ticho.ale teraz som zbadala,ze jedna maminka ohladom toho polozila otazku a uz mi to nedalo-kto vymyslel zmenit slovensky nazov v bazari "moje oblubene" na "moj wishlist"????? ja viem anglicky dobre,no pokial viem,som na slovensku a povazujem zmenu slovenskych nazvov na anglicke za viac nez trapne a nezmyslne.akoze teraz kedze dve tretiny sveta anglicky hovoria,tak sa ideme opicit a nahradzovat nase slovenske vyrazy anglickymi??? ze vam hanba nie je :angry:
13. nov 2011 o 00:32  • Odpovedz
Včera som na bazári prejavila záujem o 2 knihy u 2 rôznych predávajúcich. Dnes som zistila, že nemám komunikáciu s nimi medzi Mojimi nákupmi. Ostatné obchodíky tam mám. Môžete mi povedať, čo je vo veci? Teraz neviem, či oni majú info o mojom záujme. Ak si znova vyhľadám ich tovar, tak tam moja správa im je zapísaná. Ozaj neviem!
13. nov 2011 o 11:07  • Odpovedz
@abbey1
Ahoj, presne toto sa stalo aj mne, len ja som bola ten, ktorý tú správu nedostal. Bolo mi povedané, že zatiaľ sa nikto nesťažoval, že som prvá, tak možno teraz sa s tým niečo bude robiť :grinning: :grinning: :grinning:
13. nov 2011 o 11:10  • Odpovedz
@abbey1 aj mne sa to stalo a dosť mi to vadí, lebo som si tú danú vec neuložila do obľúbených a keďže som to nenašla v "o čo som prejavila záujem", tak som to musela hľadať nanovo :unamused:
13. nov 2011 o 13:23  • Odpovedz
@zanna28 Presne tak. A hlavne neviem, či moje správy dostali predávajúce.
13. nov 2011 o 13:38  • Odpovedz
@martinjasen Skúšala som i dnes reagovať na inzerát a zasa sa mi nezobrazuje v Mojich nákupoch. Ďakujem za objasnenie.
13. nov 2011 o 14:21  • Odpovedz
Tak odpovede predávajúce dostávajú, a inzerát sa mi po odpovedi od nich zobrazí. Inak nie.
13. nov 2011 o 16:49  • Odpovedz
jaaaaaj,aj ja vcera vecer premyslam,ze preco ked som zareaovala na nejaky inzerat sa mi nezobrazuje v mojich nakupoch..tak je to,ze predavajucaa sa musi najprv ozvat,hmm..no blbe..ale nasla som riesenie,ze si ulozim ten inzerat do oblubenych:slight_smile: a tak aspon ho vidim,nemusim ho zas hladat:slight_smile:
14. nov 2011 o 09:08  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.