• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
prosim vas admini, preco zasa nejde odpovedat na inzeraty v bazariku??prejavila som zaujem o bundu, predavajuca mi napisala miery a mne vyhovuje, ale nejde mi jej odoslat spravu
14. nov 2011 o 10:18  • Odpovedz
@mirip nehnevaj sa na mna. ale uz mi fakt lezes na nervy. nevies citat? alebo nerozumies pravidlam? ak nie, urcite ti ich niekto vysvetli tak aby si im raz a navzdy porozumela. kedze nerozumies pravidlam, vytvaras inzeraty v rozpore s pravidlami a kazdy den ti nejaky zablokuju. namiesto upozornovania , kto dalsi iní okrem teba takisto porusil pravidla, si ich ich konecne nastuduj, ved to neni mozne ze kazdy den sem pises to iste.
14. nov 2011 o 10:58  • Odpovedz
@danu
@martinjasen Dá sa ten problém s bazárom riešiť? Ďakujem
14. nov 2011 o 11:30  • Odpovedz
@abbey1 skusim to prezistit
14. nov 2011 o 11:31  • Odpovedz
@danu Ďakujem.
14. nov 2011 o 12:09  • Odpovedz
@zanna28 uloz si to medzi oblubenych,nemusis tak cakat kym ti predavajuca odpise,aby si to videla v tvojich nakupoch,a tiez nemusis ani znova hladat danu vec. :slight_smile: ak chces :slight_smile:
14. nov 2011 o 13:03  • Odpovedz
Ako sorry, ale tu už musím reagovať aj ja! Modrý koník bol môj obľúbený bazár, ale....
Mám tu (mala som) inzeráty s novým tovarom! O.k. v rozpore s pravidlami, všetky boli stiahnuté, i keď mamičky mali záujem aj o nový tovar (detské tenisky), ktorý bol kedysi povolený, len tam nesmelo byť slovíčko nové, ale nenosené.
A odblokovanie inzerátu - predám nenosenú podprsenku Triumf nieje v rozpore s pravidlami???
14. nov 2011 o 13:13  • Odpovedz
@drnda303 inzeraty som ti stopla z dovodu podozrenia komercnosti. Mala si cez 20 inzeratov na tenisky, ktore su uplne nove. Nepredpokladam, ze tvoja dcerka, uvadzas, ze ma 1 a 1/2 roka nevynosila cez 20 parov uplne novych tenisiek.
14. nov 2011 o 14:28  • Odpovedz
Samozrejme, že nie. Ale prečo sa nemôžu predávať aj nové veci, keď je o ne záujem? :frowning2:
14. nov 2011 o 14:55  • Odpovedz
14. nov 2011 o 17:13  • Odpovedz
@drnda303 nemôžeš použiť v inzeráte slovo NOVÝ, pretože sa predpokladá že toto je súkromná inzercia a v zásade sa predávajú veci, ktoré už v riadnom obchode raz boli kúpené. Aj keď sú nové, nenosené, nemôžeš to napísať, lebo nie si OBCHOD ale SÚKROMNÁ OSOBA, čiže je to rovnako už z druhej ruky (second hand). Ak chceš predávať nové veci, tak nie si súkromná osoba, ale PODNIKATEĽKA, a môžeš si zaplatiť inzerciu ako každá iná firma.
14. nov 2011 o 17:18  • Odpovedz
@maggie2 ale veď tam je v popise nenosená mikina, nie nová :frowning2:
14. nov 2011 o 17:21  • Odpovedz
Ahojte, neviem ci som sama, ale mam problem, ked kliknem na Moje nakupy a chcem si prezriet na co som reagovala, tak vypisuje ze porucha nie je vo vasom prijimaci, ale ostatne inzeraty na ktore som nereagovala si pozriet viem.
14. nov 2011 o 17:38  • Odpovedz
mám presne ten istý problém ako @lucy1990 :confused:
14. nov 2011 o 17:40  • Odpovedz
@bobocka to ja som sa tu pýtala-už veľmi dávno, že ako budujeme "národnú hrdosť a povedomie" Slovákov, keď na slovenskej webovej stránke máme anglické názvy :unamused:
už vidím,ako v iných kútoch sveta majú "naše" slová bežne na stránkach :unamused:
len neviem, či sa odpovede dočkáme-ja som to vzdala :unamused:
14. nov 2011 o 17:42  • Odpovedz
Hodnotia sa aj kupujuci?dakujem za odpoved
14. nov 2011 o 19:43  •  1 dieťa  • Odpovedz
@mimuska2 samozrejme :slight_smile:
14. nov 2011 o 19:50  • Odpovedz
@vefi89 dakujem
14. nov 2011 o 19:51  •  1 dieťa  • Odpovedz
@macamac cele je to trapne.vrcholne trapne.nevsimla som si,ze si sa na to stazovala,no teraz som pozrela,ze to co som napisala ja sa "paci" 19 maminam. a odpoved od adminov ziadna :angry: typicke.sklamana som dvojnasobne.najprv z uplne nezmyselneho premenovania slovenskeho nazvu na anglicky a v druhom rade za ziadne odovodnenie. ja chapem,ze admini maju toho vela a sprava takejto stranky nie je jednoducha,no kedze si ty v minulosti polozila otazku zhladom na toto a aj vcera a nic.ziadna odpoved-ubohe strkanie hlavy do piesku :angry: ale keby som ich za nieco pochvalila,tak ver tomu,ze mi hned pride spatne podakovanie :angry: ale ked uz ide kritika na ich triko,tak sa nevyjadria,naco,vsak to tie matky raz prestane bavit :rolling_eyes:
14. nov 2011 o 20:11  • Odpovedz
@bobocka ja som tam mala tiež viac lajkov, aj som sa znova na to pýtala-aj že mám olajknuté,tak asi že to zaujíma viac maminiek-a nič. skrátka-ticho....čo už
14. nov 2011 o 20:39  • Odpovedz
Môžeme poprosiť, aby so niekto kompetentný vyjadril k problémom s bazárom?! Ďakujem.
14. nov 2011 o 21:05  • Odpovedz
@abbey1 pripajam sa. cely den to blbne, neda sa odpovedat. a nikto s tym nic nerobi
14. nov 2011 o 21:16  • Odpovedz
Preco na MK nieje rubrika "Kupim"? Neplanujete ju zalozit?
15. nov 2011 o 08:49  • Odpovedz
@stanislavao Bola tu, ale vyuzivala sa malo, tak bola zrusena. Obnovenie kategorie sa neplanuje
15. nov 2011 o 08:51  • Odpovedz
@lucy1990 @lubica69 Dotazy k technickym problemom preposielam na programatorov. Budem informovat, ked budeme vediet v com je chyba a kedy to bude fungovat.

@bobocka Moj wishlist - je to problem jasneho pomenovania. Nenasli sme zatial dobry ekvivalent v slovencine. Inzeraty, ktore ma zaujali pouzivame na tie, na ktore uzivatel reaguje. Oblubene inzeraty nevystihuje tieto inzeraty, hoci sa to zauzivalo. Ak vas napadne nejake pomenovanie poslite mi to do IP, zvazime.
15. nov 2011 o 10:41  • Odpovedz
@martinjasen uz je to v poriadku, dakujem :slight_smile:
15. nov 2011 o 10:47  • Odpovedz
@martinjasen prečo ak si vo svojom bazáre chcem zmazať nejaké inzeráty tak to nejde? Resp. aj keď ho zmažem, stále v bazáre svieti....
15. nov 2011 o 10:59  • Odpovedz
@martinjasen už to ide :sweat_smile:
15. nov 2011 o 11:03  • Odpovedz
@martinjasen tak vsetko moze som cakala,ale toto vysvetlenie teda nie.neverim,ze slovak dokaze zo seba vypustit,ze anglicky vyraz moj wishlist vystihuje lepsie kolonku v slovenskej stranke aku spravuje ,ako slovensky vyraz moje oblubene :rolling_eyes: :confused: jendoznacne sa priklanam k staremu nazvu.je vystiznejsi! vsak si to kurnik preloz :angry: :angry: :angry:
15. nov 2011 o 13:05  • Odpovedz
@bobocka
navrhuju "Preferiti"....je to srozumitelne mezinarodni :wink:

tady Italovi neco napsat "do menu" anglicky, tak se snad ani nenaji... :grinning:
15. nov 2011 o 13:19  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.