• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@martinjasen ak sa nemylim, existuje rakuska verzia mk, aky ma nazov ?
dakujem
15. nov 2011 o 13:41  • Odpovedz
@irriss vies,uz drviva vacsina ludi anglicky hovori. a ak nie plynulo,tak aspon nejake vyrazy pozna.o to mi nejde.ale pride mi totalne nevhodne,aby sa slovenske vyrazy na slovenskej verzii stranky premenuvavali na anglicke.naco dofrasa??? doteraz to fungovalo a odkedy nejaky superunudeny blazon to tu chytil do ruk,tak sa uplne nezmyselne premenuvavaju dlho zauzivane temy,koriguju sa prispevky od mamiciek a teraz toto.cele zle. :angry: :angry: :angry:
15. nov 2011 o 14:02  • Odpovedz
@silvia1983 Je to nemecka verzia - www.brautpunkt.de
15. nov 2011 o 14:06  • Odpovedz
@martinjasen ďakujem krásne Už všetko funuje ako má :wink:
15. nov 2011 o 17:43  • Odpovedz
Prečo sa nedajú pridávať fotky do inzerátov a teda nahadzovať inzeráty? Alebo to nejde iba mne?
15. nov 2011 o 19:13  • Odpovedz
Nejak sa kazi MK ziadne fotky sa neukazuju?To preco?
15. nov 2011 o 19:24  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz
Mám tiež otázku,prečo sa nedajú pridať fotky,keď pridávam nové inzeráty-skúšala som to viackrát,ale už toho mám plné zuby :angry: :angry: :zipper_mouth:
15. nov 2011 o 19:32  • Odpovedz
@jania023 som na tom rovnako....
15. nov 2011 o 19:35  • Odpovedz
ani mne to nejde, myslela som si že je chyba v mojom počítači :angry:
15. nov 2011 o 19:41  • Odpovedz
to co sa deje?...mam uplne rozhaseny MK
15. nov 2011 o 19:47  • Odpovedz
nedajú sa pridávať fotky, stále to hlási chybu pri nahrávaní, mohol by niekto napísať čo sa deje, a dokedy to bude raplovať :frowning2:
15. nov 2011 o 19:50  • Odpovedz
aj ja sa pridávam, žiadne fotky sa nezobrazujú, prečo? :unamused: :unamused: :unamused:
15. nov 2011 o 20:18  • Odpovedz
@martinjasen ahoj, mam taky problem, neviem odpisovat na IP, ked si tam kliknem, vyhodi ma , ze porucha nie je v mojom prijmaci.. :confounded: ..pozries sa na to , prosim, dakujem :slight_smile:
16. nov 2011 o 07:40  • Odpovedz
@traktor niesi sama nejde to ani mne ... :confounded:
16. nov 2011 o 08:45  • Odpovedz
Koník blbne mne osobne už od soboty. Najskôr len odpovede na bazár, teraz aj Ip. Ja len dúfam, že predávajúce sa dostali k mojim správam, lebo ja som peniaze poposielala. Mne osobne neodpovedal z adminov nikto. Len Danu, že to dá preveriť a nič. :frowning2:
16. nov 2011 o 09:02  • Odpovedz
Veru :unamused: :unamused: :unamused:
16. nov 2011 o 09:05  • Odpovedz
@danu
@martinjasen

Nejdu si stezovat, ale pozadat o navraceni puvodniho nazvu mnou zalozeneho tematu pred par minutama... :wink:

Tento Vami "UPRAVENY" nazev se nestotoznuje se zamerem diskuse...
Dekuji za pochopeni a za navraceni puvodniho nazvu k tematu na Volne diskusi..

Nazev musi byt jasny od prvniho pohledu, ale to neznamena, ze globalni...byl tam presne udan "problem" takto po Vasi uprave je z toho "kase"...muze jit o milovani z ulice az k manzelske posteli...
NAM (je nas vic, kdo touzil po tomto tematu) jde primo o problem v "manzelske posteli". :wink:
16. nov 2011 o 09:23  • Odpovedz
pripajam sa k
@irriss . nad nazvom sme uvazovali viacere. chceli sme aby vystihol prave tie situacie, ktore sa v nadpise spominali. zmena vobec nevystihuje to, o co nam v diskusii ide.
16. nov 2011 o 09:29  • Odpovedz
@traktor Mali sme vcera nejake tech. problemy, nefungovalo viac veci, uz by to malo byt opravene.

@irriss Posli mi linku na temu a aky nazov chcete.
16. nov 2011 o 09:43  • Odpovedz
@martinjasen
Milovani je Tve "splnene prani" nebo Vase "splnena manzelska povinnost ?"Jak to citis prave TY?

p.s. Dekuji za pochopeni i za "reklamu tematu"
:zipper_mouth:

link:
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/jak-vnimate-milovani/
16. nov 2011 o 09:48  • Odpovedz
@irriss Pls aj s diakritikou. :wink:
16. nov 2011 o 09:56  • Odpovedz
@martinjasen
Dekujeme:slight_smile:

KRASNE jsi nam to ozdobil...uz jen obrazek tomu chybi!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

p.s. Dokonala prace, - cekame, ze prispejes..
my jsme trpelive zeny....my na Jeziska (ne)verime :wink: ...a takovy darek bys nam asi (ne)mohl "dat", vzhledem ke sve pozici..ale mohl by ses vydavat za Jeziska..ty si nick muzes zmenit :wink: ..poradim - @jezisek :zipper_mouth:

Budem se tesit na "Jeziska".. nazor muze je dulezity a bohuzel na MK ojedinely :cry: !
16. nov 2011 o 10:10  • Odpovedz
@martinjasen
ja už fakt nechapem.. čo tymto menenim nazvov tem chce vedenie a admini MK dosiahnut????
zrejme prvotny umysel bol urobit to zaujimavejšim, ale reakcie mnohych uživatelov su , že admini ukazuju svojim uživatelom , že su hlupaci,ktori nevedia nazvat temu, o ktorej sa chcu rozpravat
sama som už prosila,aby sa zmenil naspat nazov temy o Odentovi a nedočkala som sa ani odpovede, nieto zmeny

mohla by sa urobit naprava v zmysle, že by sa pred zmenou najskor oslovil zakladatel temy, ktory by dal suhlas?
16. nov 2011 o 10:13  • Odpovedz
@dulkagabulka V skutocnosti to sposobilo 30% narast navstevnosti vo fore. Takze chapem, ze v niektorych pripadov bola nespokojnost, ale vysledok nas presvedcil o zmysluplnosti tychto zmien.
16. nov 2011 o 10:24  • Odpovedz
@martinjasen
:fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
Opet se prejmenovalo diskutovane tema, :confounded:
povazovala jsem "navrat puvodniho nazvu za definitivni", :slight_smile:
s tim, ze byla dodana potrebna argumentace, aby k tomu mohlo dojit...

:unamused:
16. nov 2011 o 13:35  • Odpovedz
@martinjasen
zrejme technicka chybicka se vloudila..puvodni nazev je opet zpet :wink: :slight_smile: ale i tak, mam jeste jeden dotaz..
dnes rano se mi stalo a nejen mne, ze napsany prispevek zmiznul...

nejedna se "zakrok" t.j. o smazani adminem..proste "prirodni ztrata" :wink:
je to tim, kdyz dojde k udrzbe nebo k technickym krokum? - napr. prejmenovavani tematu..tudiz ve stejnem case dojde i ke ztrate napsaneho prispevku ? Mam na mysli napsany, odeslany, otisteny.. :wink:
dik
16. nov 2011 o 13:54  • Odpovedz
prečo sa mi neukážu fotky inzerátov?? ku inzerátom je namiesto foto otáznik..
16. nov 2011 o 13:57  •  3 deti  • Odpovedz
@martinjasen chcem sa spýtať neviem sa dostať do témy, som v sukromnej teme Levičanky ale ked kliknem na nu tak mi vyhodí že téma neexistuje mám skúsiť ísť do inej témy že ich je na koni dosť,pritom téma uzamknutá nie je a zakladatelka je kamarátka a nevyškrtla ma zo zoznamu,hapruje koník zas?
16. nov 2011 o 14:12  • Odpovedz
chcela by som sa spytat,podla coho doplnaju admini blokovanych uzivatelov do temy blokovani uzivatelia a preco tam tolko blokovanych nickov chyba.
16. nov 2011 o 15:31  • Odpovedz
@irriss Vcera od vecera do dnesneho rana sme mali nejake technicke problemy, niektore veci nefungovali tak ako by malo. Ale uz je to opravene, stratene veci sa vratial, len co sa aktualizuje databaza, asi uz sa tak stalo.

@adka7755 Skus si aktualizovat prehliadac, alebo skus iny (chrome, mozilla).

@mirip Iba do jednej temy ta nechce pustit, alebo do vsetkych v ramci sukromnej skupiny?
16. nov 2011 o 15:31  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.