• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@estterka Tema sa nepouziva uz davno. Nezverejnujeme mena zablokovanych uzivatelov.
16. nov 2011 o 15:31  • Odpovedz
@martinjasen a podla coho vieme zistit,ci je niekto blokovany alebo len dlhodobo sa neprihlasuje?
16. nov 2011 o 15:38  • Odpovedz
@estterka Ak mas podozrenie, spytaj sa admina. On ti overi tuto informaciu.
16. nov 2011 o 15:44  • Odpovedz
@martinjasen nie nie do druhýchskupín súkromných sa viem dostať len do tejto jednej nie,už som sa aj zakladatelky pýtala či ma vymazalaodtiala ona mi písala že nie
16. nov 2011 o 16:53  • Odpovedz
@martinjasen nevadí nechaj to tak asi som odtial predsale vypadla a zmazali ma odtial,tam sú totiž všetky snažilky a ja užť do snažiliek nepatrím :grinning:
16. nov 2011 o 17:04  • Odpovedz
dobrý večer chcela by som sa spýtať či v bazári sa nedaju celkom zmazať-zmazané inzeráty mam malu dceru a stale sa tam pozerá na veci ktore sme mali a už sme ich predali :confused: bola by som vám vďačna keby ste ich celkom zmazali dakujem
17. nov 2011 o 19:12  • Odpovedz
@bianka1 ja pri zmazanych inzeratoch nemam ziadne fotky :confused:
aha, uz mam, dlho nacitavalo, sorry, ale ved aby si pozrela zmazane inzeraty, tak na ne musi speci kliknut...(ale to je mimo temu, ospravedlnujem sa)
17. nov 2011 o 21:00  • Odpovedz
@martinjasen @danu @g4bor

Dostat se na KONIKA v posledni dobe je vazne "POROD",
vcetne krizovych bolesti (ze zidle) :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Prosim Vas, pokud je Vam (technikum) znam problem, co se tyce "obtizneho pristupu" na KONIKA, sdelte nam tuto informaci...
My vyckame urcite "trpeliveji" a sve "Nasili a Energii" :wink:
vyuzijeme efektivneji - na zehleni, na vareni, na peceni,....a
"vysmate" si zasedneme opet na KONIKA ale MUSI SE HYBAT!

p.s. Pristup na Konika je jak porod,- Konik je jak muj manzel... :angry: :confounded: :confounded: :pensive: :zipper_mouth:

Dekuji za pochopeni :slight_smile:
18. nov 2011 o 08:04  • Odpovedz
@martinjasen mam podobny problem ako irriss .....velmi pomaly konik,zobrazuje sa my obcas akoby v starej verzii co je nejasne ako teraz pri tej novsej a som z toho zmetena,takties sa my nie vzdy objabuju notifikacie....cim to je? da sa to upravyt? dakujem :slight_smile:
18. nov 2011 o 10:17  • Odpovedz
@bianka1 Zmazat zmazene inzeraty nejde. Sluzi to ako archiv.

@irriss @katuscakzms Zistim. Dam vediet.
18. nov 2011 o 13:13  • Odpovedz
ahojte
@martinjasen a spol. chcem sa opytat, ci by neslo v bazari usporiadat jednotlive veci aj podla ceny? a teda, napr. od najnizsej ceny po najvyssiu? uz sa mi stalo, ze som az po prelistovani snad 10 stran nasla aj volaco za nepamatam, 0,20 ci 0,30 centov? a pekne vecicky. aj ja ponukam za podobne ceny a mrzi ma, ze mi to doma stoji, pricom mi je dost jasne, ze je to preto, ze si to vzhladom k neumernemu mnozstvu ponuk v bazari, malokto vsimne, kedze sa mi veci popresuvaju ihned kdesi na daleke strany :wink: mna by ako kupujucu potesilo, keby som si mohla vyselektovat od najnizsej ceny povedzme body, a dalsie tovary a podla ceny by som potom usudila, ci tovar chcem, alebo nie. takto sa treba dlho prehrabavat, kym najdem nieco pekne a lacne :wink: :wink: :wink: dakujem za odpoved
18. nov 2011 o 13:25  • Odpovedz
@mandragora22 samozrejme, pod pojmom vyselektovat ceny nemam na mysli sucasne triedenie, napr. do 4 € alebo 4-8 €, ale doslova od najnizsej ceny, cize od povedzme 5 centov, 1 centu, podla toho, co je v ponuke. lebo rozpatie 0-4 € je veeeeeeeeelmi široké :slight_smile:
18. nov 2011 o 13:26  • Odpovedz
@martinjasen to malo byt tebe :grinning: :grinning: :grinning:
samozrejme, pod pojmom vyselektovat ceny nemam na mysli sucasne triedenie, napr. do 4 € alebo 4-8 €, ale doslova od najnizsej ceny, cize od povedzme 5 centov, 1 centu, podla toho, co je v ponuke. lebo rozpatie 0-4 € je veeeeeeeeelmi široké
18. nov 2011 o 13:27  • Odpovedz
@mandragora22 Rozumiem, skusim sa o tom porozpravat s kolegami. Neslubujem.
18. nov 2011 o 13:31  • Odpovedz
@irriss @katuscakzms Hladame chybu. Mame nejaky problem s nacitavanim obrazkov. Mozno toto nejako ovplyvnuje aj ostatne veci.
18. nov 2011 o 13:59  • Odpovedz
@martinjasen budem trpezliva :slight_smile: a dakujem
18. nov 2011 o 14:27  • Odpovedz
@martinjasen OK budem sa tesit, ze aspon skusite cosi vyhutat :wink:
18. nov 2011 o 20:30  • Odpovedz
@martinjasen
Rada by som vedela preco sa nerobi nic s tym mnozstvom diskusii a otazok otvraranych na rovnake temy?
Najdem temu, na ktoru som uz len ja odpovedala mozno v 3 rovnakych (podobnych temach), tak ju oznacim vykricnikom a dam tam min. dalsich 10 linkov na rovnake (podobne) temy.
Tema sa (mozno raz) uzavrie, ale s tymi 10-timi rovnakymi (podobnymi) ktore uvediem sa nikdy nic nerobi... a funguju nadalej. Nemala by sa aj tym ostatnym duplicitnym temam automaticky venovat nejaka pozornost? Vzdy sa len ta posledna uzavrie a ostatne funguju dalej + sa neustale otvaraju dalsie nove s rovnakym znenim.
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/poradite-nejaku-mast-na-zapareniny/
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/co-pomaha-na-zaparenu-ritku-2/?page=last&post=last&lastref=il
...tato tematika je len jedna z mnohych a udavam ju sem len ako priklad.
Zaroven sa cudujem uzivatelkam, ktore to este bavi neustale odpovedat na rovnake problemy v rovnakych temach.
19. nov 2011 o 11:50  • Odpovedz
@hajanka

1. Navrhy s vykricnikem by mohly byt verejne vyvesene...
vcetne odhalenych dvojich nicku...at je tu "cistota a pruhlednost deni"
2. K pravidlum bych dodala autorskou POVINNOST diskutovat,
pokud otevru diskusni tema..v opacnem pripade OKAMZITE predelat na Otazku...
3. Je mozne skrtnout "pritele" z pratel?
19. nov 2011 o 11:57  • Odpovedz
@irriss k tej 3. to sa pytas? :confused: lebo mozne to je :slight_smile:
19. nov 2011 o 13:04  • Odpovedz
@latvia
ano, pytam sa, dakujem :wink:

jak na to? :fearful:
19. nov 2011 o 13:05  • Odpovedz
@irriss jaaaj, pridaj si ma ako priatela, potom ti presne poviem, ked ta vykopnem :grinning:
19. nov 2011 o 13:19  • Odpovedz
@irriss musíš na jeho profil a vlevo ve sloupku pod foto je odstranit z přátel :wink:
19. nov 2011 o 13:21  • Odpovedz
@irriss Daj si svoj fotoblog,vyber priatela ktoreho chces odstrelit :grinning: ,nasokči ti jeho fotoblog a tam v pravo dole mas možnost odkliknut si jeho odstranenie. :wink:
19. nov 2011 o 13:22  • Odpovedz
tak tak :slight_smile:
19. nov 2011 o 13:25  • Odpovedz
@latvia
ok...nejdriv jsem to brala jako vtip.. :wink: ...(potvrzeno)
muzes zacit kopat...a.ja si jdu zatim najit zbran, ale nejakou, na kterou neni treba oci... takze "strilet se nebude"...jinak by to bylo hromadne... :grinning:
19. nov 2011 o 13:40  • Odpovedz
Bolo by možné vytvoriť niečo ako neprečítané príspevky? Myslím to tak, že ak sem neprídem pár dní, tak nabehnem na svoju tému a tam musím potom prácne hľadať, kde som prestala čítať.niektoré sú veľmi ukecané, že @irriss :grinning:. Hodila by sa nejaká ikonka, na ktorú kliknem a tá ma hodí na prvý neprečítaný príspevok.
19. nov 2011 o 13:48  • Odpovedz
@limoncino :grinning: :grinning: :grinning:

ja bych brala vetsi zasobu smajliku...
potrebovala bych toho ze Skype, toho s tou prdelkou, jak si stahuje kalhoty :pensive: , urcite by mi to usetrilo dlouhe psani....
a nebo aspon toho upoceneho :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. nov 2011 o 13:57  • Odpovedz
19. nov 2011 o 16:44  • Odpovedz
@martinjasen ahoj, neviem ci je porucha len u mna , ale nevidim vo fotoblogoch profilove fotky..u niektorych uzivateliek celkovo fotky, len text...a dalsi problem mam, ze napisem text napr. do otazky , odoslem a ten text tam nie je....to s tym textom mam uz viac dni..raz to ide dobre, raz mi ho neprida..+ mi nesli otvorit niektore IP.. :confounded: co s tym je?dakujem
19. nov 2011 o 21:04  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.