• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@martinjasen
@traktor to s tymi fotkami uzivatelov mavam aj ja. posledny tyzden velmi casto :slight_smile:
19. nov 2011 o 21:10  • Odpovedz
@traktor @martinjasen
podobny jev je i u mne...hlavne u tech textu, kdy vyplnim prispevek a odeslu a objevi se mi, ale v zapeti zmizne...
Vetsinou si uz prispevky "zalohuju" a kopiruju a nebo se bohuzel nastvu a neprispivam :confounded:
Hlasim i prodlouzeny cas na moznost pridat nekomu "paci sa mi"..musim cekat i nekolik minut, aby byl "paci sa mi" dotycnemu pridan... :frowning2:
Nektere notifikacie se mi neobjevi v novych..najdu je az dodatecne..a nahodou.. :frowning2:
Vim, ze resite technicke problemy, zmeny..vim, ze o mne vite, ja jen upozornuju na to, ze situace i nadale trva.. :unamused:
dik
Pekny vecer :slight_smile:
19. nov 2011 o 21:11  • Odpovedz
@irriss mne tu chyba grcajuci smajlik :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2011 o 21:14  • Odpovedz
@mandragora22
:wink: Napiseme seznam smajliku Jeziskovi :wink:
19. nov 2011 o 21:29  • Odpovedz
@mandragora22 grcajúci aj mne.. plus ten, čo sa za hlavu chytá a očami prevracá :sweat_smile:
19. nov 2011 o 21:34  • Odpovedz
@benne
@irriss
@mandragora22 aj mne smajlici pripadaju taky ..nudny? :sweat_smile:
19. nov 2011 o 21:35  • Odpovedz
@akika722 náhodou ten s vyplazeným jazykom sa mi tuto lepšie ráta, než ten skypový, lebo tam je taký veselý, ale tu je taký origoš, vyplazený, ako na základke
19. nov 2011 o 21:37  • Odpovedz
@benne ok ok tak toho nech nechaju no :grinning: aj ked neverim že by ich zmenili :sweat_smile:
19. nov 2011 o 21:39  • Odpovedz
@benne ok ok tak toho nech nechaju :grinning: aj ked neverim že by ich zmenili :sweat_smile:
19. nov 2011 o 21:40  • Odpovedz
@irriss este mi povedz, ktory z adminov je jezisko? ten s bradou? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2011 o 21:56  • Odpovedz
@mandragora22
16.nov. v 10:10 hodin se ukryva odpoved na Tvou tajemnouuuuuuuuuu otazku :pensive:

p.s. ale jednalo se o jinou situaci.. :wink: tezke vysvetlovat s nekolikadennim odstupem :wink: :slight_smile:
Ale prave jemu by to sluselo... :slight_smile:
19. nov 2011 o 22:00  • Odpovedz
@irriss ze? tiez si myslim :grinning:
19. nov 2011 o 22:04  • Odpovedz
mily jezisko, poprosime grcajuceho smajlika, potom smajlika, ktory sa chyta za hlavu a prevraca ocami, dalej smajlika, ktory odpadava a este mozno volaco pridame :slight_smile: :slight_smile: :wink:
19. nov 2011 o 22:06  • Odpovedz
naco vam dalsich smajlov? :slight_smile: aj mne by sice pomohli na presnejsie vyjadrenie emocii, tak ale to tu bude vsetko ogrcane :grinning: smajlov nahradme peknymi slovami :wink: rozvijajme si slovnu zasobu :slight_smile: :grinning:
20. nov 2011 o 13:35  • Odpovedz
@latvia pokúsim sa, no pri niektorých príspevkoch ostávam speechless :zipper_mouth:

:grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2011 o 15:12  • Odpovedz
mozem sa opytat preco stale vymazu prave moj album a to az po 2-3 tyzdnoch??ked to vela ludi komentuje a dava mi radi ako a co?????
20. nov 2011 o 18:41  • Odpovedz
@gawin a dovod stopnutia si si precitala? :confused:
20. nov 2011 o 18:50  • Odpovedz
@latvia hej ze nesplna pravidlaaa..ked tam bol len maly a do konca ten album som uz mala viac nez mesiac...dneska 2 albumy mi zmazali...
20. nov 2011 o 23:57  • Odpovedz
@ikke
@elise
co sa toho tyka mohla by byt ako ze odporucame detom ,
ja som mimo sk ale snazim sa malemu slovenske rozpravky a mozna nieco ked nove vyjde
alebo napriklad nejaky ten filmik pre dety ze ci sa oplati ist na to
ako Cars 2, sesternica bola s detmi deti po polku rozpravky s placom vychadzali.. pretoze sa bali...
vobec to nebolo pre vek deti co oni udavali a tak na konec uz ledva tam niekto ostal strasne to tu nadavali,
tak by sme napriklad vedeli ze dieta neodnesiem na taku rozpravku....
21. nov 2011 o 04:25  • Odpovedz
21. nov 2011 o 09:57  • Odpovedz
@hajanka Duplicitne temy.

Ciel je vytvorit forum tak, aby sme duplicitne temy vobec nemuseli zatvarat a pritom by neotazovali tych, ktori ich tu nechceu citat desiatky.
Najcastejsie duplicitne temy vytvaraju novacikova, je to asi preto, lebo nevedie dostatocne pouzivat stranku (hlavne vyhladavanie).
Preco do buducnosti nechceme zamykat duplicitne temy? Je to hlavne z dovodu, ze kazda otazka ma osobny charakter a je to jedinecny problem konkretneho cloveka. Uvedomujem si, ze niektore temy su skutocne rovnake. V tom pripade treba oznacit ako duplicitnu temu a pridat do oznacenia (alebo priamo do temy), kde je mozne pokracovat. V sucastnosti zamykame hlavne tie temy, ktore sa este nerozbehli (maju iba niekolko prispevkov). Ak je tam uz viac prispevkov je to uz dost nasilny zasah do diskusie.
Tu by som este spomenul ten faktor, ze diskusie vo vseobecnosti sluzia skor na miesto diskusie nez miesto, kde sa zbieraju informacie o nejakom probleme. Problem, ktory nam tu vyskakuje je problem Otazok, tie su trochu nejasne, zvazujeme zmenu nazvu na Ankety.
V kratkej dobe pride zmena v katagorizacii fora a zmeni sa aj hlavna stranka fora. Bude ovela viac kategorii, cim uzivatelem bude moct v ramci kategorie lahsie vyhladavat temu. Pridame aj lepsie vyhladavanie, bude mozne vyhladavat v temach (ako je to teraz), alebo iba v nazvoch tem. Nebude uz hlavny zoznam aktualnych tem, uzivatel si prv zvoli kategoriu, a nasledne vidi v nej aktualne diskutovane temy.

Ak su nejasnosti k tomu, pytajte sa.
21. nov 2011 o 10:21  • Odpovedz
@irriss @traktor @mandragora22 Myslim, ze od stvrtka sme mali poruchy v nacitavani obrazkov, IP... Riesime to, s obrazkami sa este trapime. Verim vsak, ze to bude velmi rychlo fungovat ako ma.
21. nov 2011 o 10:27  • Odpovedz
@martinjasen
Ahoj Martine
ok..dekuju:slight_smile:
Pred chvili jsem si vsimla, ze chybela ma odpoved (19.11) coz datumove odpovida.. :wink: v jednom tematu,nevsimla jsem si toho driv, az prostrednictvim ranni nahody pres ostatni devcata :wink:
Tak drzim palecky, at se Vam to podari odstranit..jinak zaroven bych Ti chtela rict, ze uz se mi pod prispevky neobjevuje ta "zaklinaci veta", co mne trapila nekolik tydnu:slight_smile: takze dekuju i @g4bor :wink: a hlasim porucha odstranena..
21. nov 2011 o 11:17  • Odpovedz
Ahojte
mam otazku a adminov ...dalo by sa v notifikaciach to upravit nejak tak, ako v IP ze co si neprecitam mi ostane stale oznacene..proste mat nejaku moznost ako si to triedit na vybavene a nevybavene zalezitosti
vdaka
21. nov 2011 o 13:55  •  2 deti  • Odpovedz
Ahojky, odkedy som pridala fotku do profilu, zmizlo mi zobrazovanie tyzdna tehotenstva. Mam to stale vyplnene ale zobrazi sa to len ked rozkliknem meno a nie ukazem mysou na fotku. Mam nastavene sukromie len pre priatelov, ale nevidia to ani oni a a ni ja sama :confused:
21. nov 2011 o 18:43  • Odpovedz
Ahojte, ja by som uvítala, v sekcii "vybrali sme", aby sa po rozkliknutí dala selektovať na články a albumy :wink:
21. nov 2011 o 19:32  • Odpovedz
@danu http://www.modrykonik.sk/bazar/detska-obuv/x3wv/predam-nenosene-sandalky-peppa-pig/
poprosím aktivovať inzerát.
Aký je s ním problém?
Objednala som malej sandálky z anglicka a nesadla nám veľkosť. Nie som jediná, čo má takýto inzerát. DEnisa
22. nov 2011 o 14:04  • Odpovedz
@urma mali by to vidieť,keď otvoria priamo tvoj profil...ale vo fóre to neuvidia,keď nabehnú myškou na tvoj pas....

@benne tak na toto som dostala odpoveď kedysi dávno: výborný nápad,posuniem našim technikom..... :grinning:
22. nov 2011 o 14:10  • Odpovedz
@martinjasen @danu
Preji pekny den!
Uz delsi dobu mne mrzi-stve se divat na devcata-maminky a na situaci v Bazaru,
:frowning2: -maminky,-co se tu trapi a jde casto i jen o par eur...
to znamena, ze je nejen krize, ale jedna se tim o jeste vetsi a bolavejsi podvod, protoze se okradaji opet "mali lide"...opet ta "bezmocnejsi a citlivejsi" :wink: cast lidi a maminek..a v neposledni rade DETI.
protoze pak je z toho nervni mamka, nasledne dite a mozna i o nejakou susenku mene..stve mne toooooooooooooooo
Ja jsem kdysi chtela "prodavat" v Bazaru, bylo mi to stopnuto a pritom bych urcite patrila mezi uprimne a spokojene "obchodniky a klienty"...Jenze jsem pozadovala jiny zpusob nez umoznuji Pravidla (staly odber)..ano, respektuji Pravidla a tudiz jsem vse stahla..
Ale
Pokud clovek selze, ani Pravidla nepostacuji na obranu a ochranu...Mel by byt jasny TREST
Nejen Pravidla na dodrzovani, ale zaroven Pravidla za NEDODRZOVANI danych pravidel...

Porad mi neni jasna vec:
PROC, kdyz trva zaregistrovani necele 2 minuty, proc neni treba byt zaregistrovani, kdyz chci vyuzivat BAZARU?
Jedna se o ochranny system koho? Opravdu nelze situaci "osetrit" lepe a tim usetrit trapeni?
24. nov 2011 o 08:19  • Odpovedz
@irriss Uz coskoro budeme aktualizovat pravidla v bazari, tam budu opisane pravidla pre vkladanie inzeratov, hodnoteni a priebeh obchodu.
Zvazujeme tiez novinky, aby sme zabranili podvodom v barazi. Nerad by som vsak este presne opisoval ako to bude vyzerat, ale ak sa chces zapojit do toho procesu rad ti o tom napisem, ze co ty na to.
24. nov 2011 o 10:01  • Odpovedz
@martinjasen

:slight_smile: potesil si ma... :slight_smile:
to vies, ze chcem :wink:

ale nevim, jestli budu ten spravny clovek, preci jen nejsem "hloubkovy pozorovatel"..t.j. nemam praxi v Bazaru, tim, ze ho nevyuzivam...chtelo by to vyzvat spolehlive maminky (neni jich tu malo :wink: ) co maji zkusenost a denni praxi..ty budou urcite lepe vedet, kde jsou diry a nasledna propast pri nakupu i prodeji...
Preji Ti pekny den! :slight_smile: a dekuju za odpoved :slight_smile:
24. nov 2011 o 10:07  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.