• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@martinjasen
nedala by sa kategória v bazáriku "balíky oblečenia" sprehľadniť? Stačilo by rozdelenie: chlapec, dievča, unisex a veľkosti klasika ako v iných kategóriách. Je dosť zložité preklikávať každý jeden inzerát a zisťovať o aké veľkosti ide a či je to oblečenie pre dievča alebo chlapca. Ja osobne ako aj veľa ďalších mamičiek do tejto sekcie ani nechodím kvôli zdĺhavosti. Ďakujem krásne :wink: Pekný deň, Zuzana.
24. nov 2011 o 10:08  • Odpovedz
@zuzana17 Dakujem za navrh, pri najblizsej aktualizacii kategorii to zapracujeme.
24. nov 2011 o 10:36  • Odpovedz
@martinjasen Supeeer :wink: teším sa a ďakujem :wink:
24. nov 2011 o 10:39  • Odpovedz
prosim vas, chcela som dnes napisat do fora a vyhodilo mi to tabulku tom, ze mam potvrdit tieto pravidla, avsak som tam nemala ziadne pravidla - iba napisane, ze pravidlo 1, pravidlo2 a za tym ...
Samozrejme nedalo sa urobit nic ine, iba potvrdit, ze suhlasim s pravidlami, pricom teda netusim co som potvrdila, kedze tam nebolo nic vidno. :unamused:
Ako prehliadac pouzivam mozilla firefox tak neviem ci moze byt problem v mojom prehliadaci, ale teda chcem vas na to upozornit.
24. nov 2011 o 15:08  • Odpovedz
@denisocka
neskor, ale krasne dakujem za odpoved :slight_smile:
24. nov 2011 o 22:44  • Odpovedz
24. nov 2011 o 22:46  • Odpovedz
kedze sa mi zatial nedostalo odpovede tak skusim este raz
@martinjasen dalo by sa v notifikaciach to upravit nejak tak, ako v IP ze co si neprecitam mi ostane stale oznacene..proste mat nejaku moznost ako si to triedit na vybavene a nevybavene zalezitosti
vdaka
24. nov 2011 o 23:02  •  2 deti  • Odpovedz
Chcem sa spýtať či neplánujete aspon čiastočne vytvoriť v bazári kategoriu kabelky a peňaženky,lebo takto kabelky a peňaženky nájdete pichnuté kdekolvek v hociktorej kategorii,navyše ked predáva niekto kabelku alebo peńaženku tak sa inzerát zmaže pokial si ho samozrejme všimnete :grinning: ale ked niekto pichne kabelku k topánkam alebo k šatám je to OK?Inzerát zmazaný nie je.
A navyše sa nájdu tak prešpekulované inzeráty tak šikovne zostavené že napr.

"Predám spoločenské šaty oblečené ....krát,farba,velkosť a + kabelka k tomu. "

no a k tomu dodatok

"možné kúpiť aj jednotlivo"

myslím že v tomto prípade by tiež nemal inzerát fungovať,nie?
alebo potom upraviť prvidlá?
24. nov 2011 o 23:12  • Odpovedz
@mirip zabudla si sem hodit priamo link na tu osobu, ktora pravidla porusuje
24. nov 2011 o 23:25  • Odpovedz
@pici nie nezabudla,odklikala som a admini vedia,len pravdilá sú v tomto na hrane čo sa može a čo nie samotná kabelka-peňaženka nie ale ked je s vecami /obuv,šaty atd/ tak hej a aj v prípade že je tam v popise napísané že možné kúpiť aj jednotlivo :wink:
24. nov 2011 o 23:27  • Odpovedz
@strapco13 Je mozne sa to zmeni, ale zatial neviem ti povedat ako a kedy.
25. nov 2011 o 10:03  • Odpovedz
@mirip Zatial neplanujeme.
25. nov 2011 o 10:04  • Odpovedz
@barbarka S tymto som sa nestretol, skus mi to popisat kde sa to a ako. Posli mi to priamo do IP. Ak skusis znovu, ziada to od teba znovu to potvrdenie?
25. nov 2011 o 10:05  • Odpovedz
@martinjasen Mne to robí to isté, čo @barbarka .
25. nov 2011 o 10:09  • Odpovedz
@li_la Skus mi do IP co najpresnejsie popisat ako sa to stalo.
25. nov 2011 o 10:10  • Odpovedz
@barbarka Uz viem o co ide. Omylom sa spustila na online verziu nejaka funkcia, ktora je vo vyvoji. Uz pracujeme na to, aby sa to zrusilo.
25. nov 2011 o 10:18  • Odpovedz
@martinjasen osobne si myslím, že pre novoregistrovaných to bude veľmi šikovná funkcia, aby len tak naslepo neškrtali áno s pravidlami pri registrácii, ale aby im to pekne celé vybehlo na oči ked pôjde "do tuhého" :wink:
25. nov 2011 o 13:24  • Odpovedz
Admin, tipujem to na Evu Stastnu, mi stopol album "co uz mame na Vianoce"... Nic, okrem hraciek a veci pre deti tam nemam... Aj ta kosacka je dokonca detska, znacka Bosch... na stranke slnieckovo.sk si ju medzi naradim mozete pozriet... Akoze o co tu niekomu ide????
25. nov 2011 o 19:52  • Odpovedz
@lulana79 to sa tu stáva,niekto má v albume hocičo a niekomu všetko bloknú,už sa nad tým ani nerozčuluj,jednoducho admini si všímajú len zopár ludí a statných nie :sunglasses:
25. nov 2011 o 23:01  • Odpovedz
@lulana79
krasna slovenska zavist :slight_smile:))

ale ked je v abume hole dieta to je ok podla adminov, propagovat hole tela deti pipi a tak to je v poriadku !@!!!!!
25. nov 2011 o 23:25  • Odpovedz
prosim vas,ako si zmazem vlastne albumy?dakujem za radu :wink:
26. nov 2011 o 11:04  • Odpovedz
@mirip
@monika15 veď to, že vidia len to, čo chcú vidieť a blokujú, čo chcú blokovať...
26. nov 2011 o 11:04  • Odpovedz
@lemge otvoríš si album tak, aby si videla všetky foto a napravo to nájdeš :wink:
26. nov 2011 o 11:05  • Odpovedz
@benne dakujem :slight_smile:
26. nov 2011 o 11:35  • Odpovedz
@mirip ja chcem len podotknut,ze si pred rokom tu bola taka kolonka,ze modne doplnky,viem to urcite.Kabelka bola prva vec,co som si kupila cez konika :dizzy_face:
26. nov 2011 o 11:40  • Odpovedz
@janus32 ja viem že bola,zrušili ju
26. nov 2011 o 11:47  • Odpovedz
@mirip a je to samozrejme velka skoda :frowning2:
26. nov 2011 o 11:50  • Odpovedz
Zaujímalo by ma, k čomu bolo dobré zmenenie názvu v tomto fóre - http://www.modrykonik.sk/forum/tema/ako-zabalit-darcek-nepravidelneho-tvaru/?page=1#post-62077517 , keď sa nejedná o balenie darčeku nepravidelného tvaru, ale o balenie darčeka bez baliaceho papiera????
26. nov 2011 o 13:55  • Odpovedz
@lulana79 ale moja neboj sa. cista slovac. aj mne tak stopli album :rolling_eyes:
26. nov 2011 o 14:01  • Odpovedz
@lulana79
ja viem, mne stopli bo som dala kufor plny hraciek... len hraciek do donesla moja mamina malemu
tak na druhy den ze nesplna pravidla co ten kufor im vadil H... s prepacenim ale nejaka
zdeptana mamicka to oznacili a oni hned mazali ale neva :slight_smile:()))))
26. nov 2011 o 15:28  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.