• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
ok :wink:
18. sep 2008 o 16:21  • Odpovedz
elise sak je tu toho dost ci nie?pomaly kazdy serial ma svoju temu :sweat_smile: :sweat_smile: a pod...
18. sep 2008 o 19:23  • Odpovedz
marika80 - beirem vysvetlenie ako logicke :slight_smile:
18. sep 2008 o 19:38  • Odpovedz
mne manzel nasiel v nadstavenach, ze sa daju reklamy vypnut.....teraz ma to uz vobec neotravuje, aj keby chcelo
21. sep 2008 o 00:13  • Odpovedz
to sme vypli my tu :grinning: :grinning: :grinning: ta reklama neotravuje uz nikoho :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2008 o 10:42  • Odpovedz
to ano, ale mam pokoj aj na zozname a podobne....fakt sa to da nadstavit! :wink: :wink: :wink:
21. sep 2008 o 11:12  • Odpovedz
kde????????????pomoooooooc :confused: :confused:
21. sep 2008 o 22:41  • Odpovedz
no a dik za zrusenie tej reklamy :dizzy_face:
21. sep 2008 o 22:42  • Odpovedz
melory mozes mi prosim ta napisat kde sa da nastavit to zrusenie tej reklamy. mne sa to stale objavuje aj na inych strankach. dakujem krasne
22. sep 2008 o 17:33  • Odpovedz
Chcem sa spýtat ked som založila tému a zabudla som zaškrtnút aj českú verziu.Dá sa to spravyt dodatočne?
22. sep 2008 o 20:50  • Odpovedz
da, posli mi do ip nazov temy, alebo este lepsie link
22. sep 2008 o 21:34  • Odpovedz
trakze nivea tu bude strasit este tyzden :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2008 o 23:35  • Odpovedz
no vsimla som si ju uz vcera :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. sep 2008 o 14:16  • Odpovedz
ahojte je tu prosim vas taka tema ze tehotne aj ked mali menzes dakujem lebo ja som nemasla
23. sep 2008 o 15:44  • Odpovedz
23. sep 2008 o 16:16  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
28. sep 2008 o 09:04 • mimusiacik
caute admini, aj ked toto je skor pre programatorov...

napadli ma 2 veci v suvislosti s MK, co by mne hrooozne vyhovovali.

1. vyhladavanie v albumoch - nedalo by sa spravit, zeby sa vyhladavalo priamo podla nicku? proste okienko, do ktoreho vpisem nick a system najde vsetky albumy daneho usera. je to zufale, ked sa da len podla pismenka, kym sa preklikam na niekedy aj 5-6 stranu a este aj sledovat kazdy jeden album, parkrat sa mi uz stalo aj, ze som zelany preskocila a potom som nadavala jak chora vrana, kym som to nasla...(ak uz tento napad prezentoval nieko iny nejakej inej teme, ospravedlnujem sa, ale mylsim, ze toto by ocenila kazda jedna baba, co sem chodi)

2. nedalo by sa zaviest nieco ako message of the day(MOTD)? co by sa zobrazilo na uvodnej stranke hned po prihlaseni. Predstavovala by som si to len take heslovite. tam by som uvitala informacie, ktore pisete castokrat do niektorej temy tuna. musim sa priznat, ze do tejto sekcie chodim uuuuuplne minimalne, uz ked naozaj ze nieco potrebujem a preto napriklad som vobec nezaregistrovala temu Nove pravidla albumov od 18/06/08. No a v tom MOTD by teda v tomto konkretnom pripade bola len veta nove pravidla albumov (podrobnosti v sekcii modry konik).

Proste dolezite zmeny alebo infomacie alebo upozornenia len jednou vetou zobrazit na stranke 'Domov' s odkazom na podrobnosti v inej teme. Uplne by na to stacil rpiestor ktory je prazdny pod uputavkami na najnovsie aktualizovane albumy.

az sa vam to zda ako blbost, tak nic, ale mne to pride celkom rozumne... :wink:
6. okt 2008 o 19:12  • Odpovedz
kacenqa:
zatial by ti mozno pomohlo http://www.modrykonik.sk/photos/nick_uzivatelky
to nenapadlo mna, ale adminku na MS anaxamon. myslim ze aspon trosku to ulahci vyhladavanie albumu konkretneho uzivatela.
6. okt 2008 o 19:37  • Odpovedz
kacenqa
1/ albumy ak vies nick najdes takto: http://www.modrykonik.sk/photos/kacenqa je tvoj album, za svoj nick dosad iny a mas to - tot take prechodne riesenie :wink:
2/ sa mi hrozne pozdava tento napad :grinning:

realizacia - momentalne programataori pracuju na velkej zmene stranok, blizsie podrobnosti neviem, ale skor ako zaciatkom buduceho roka to nebude
6. okt 2008 o 20:05  • Odpovedz
ahojte, chcem sa adminov spytat, preco mi v pase zmazali foto, na ktorom bolo moje babo??????
9. okt 2008 o 17:12  • Odpovedz
caute adminosi :sunglasses: nedali by sa zaclenit vsetky "plavania babetiek"z roznych miest slovenska do jednej :sweat_smile: :sweat_smile: sako to normalne zacina nejako moc narastat :sweat_smile: alebo ich svihnut do regionov :grinning:
9. okt 2008 o 19:35  • Odpovedz
slavica lebo v nastaveniach kde vkladas fotku je jasne napisane - pouzi svoju realnu fotku

bubba mrknem to
9. okt 2008 o 20:03  • Odpovedz
emjee, tak potom to robte aj inym ok?? aby to bolo fer.
9. okt 2008 o 22:16  • Odpovedz
slavica, robia, neboj.. aj mne emjee vymazala... len nemôžu byť všade...
9. okt 2008 o 22:21  • Odpovedz
9. okt 2008 o 22:24  • Odpovedz
emjee, ja neviem prečo nemožte denne skontrolovať fotky v pasoch :confused: ved je tu na SK konikovi len niečo nad 15000 užívateľov! to sa fakt nedá? :fearful: :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
9. okt 2008 o 22:29  • Odpovedz
stefi :grinning: :grinning: :grinning: to bol fakt for vecera si ma pobavila :grinning:
9. okt 2008 o 22:52  • Odpovedz
neviem kolko je presne na koniku, ale spolu s mojasvadba je tu 41509 registrovanych, na ceskom beremku resp. konikovi dalsich 38628
9. okt 2008 o 22:55  • Odpovedz
Ja mam problem s inzeratmi v Bazare. Obcas by som ich chcela obnovit, aby neboli so starym datumom, ale neprisla som na iny sposob, ako inzerat napisat znovu, znovu navkladat fotky a potom povodny vymazat. Na inych strankach je to napr. riesene odkliknutim ikonky Obnovit inzerat. Mozno sa to nejako da aj na MK, ale neprisla som na to. Ak tato moznost neexistuje, nemohla by?
10. okt 2008 o 21:38  • Odpovedz
zuka, bohuzial taka obnova u nas zatial neexistuje, ale buduci rok sa planuje rekonstrukcia bazaru tak snad sa dockame kopec noviniek a zlepsovakov :wink:
10. okt 2008 o 22:48  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.