• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
no vidim ze mi nikto neodpovedal..dakujem

a uz to tu neprehadzujte dobre?? :sweat_smile: :grinning:
8. apr 2009 o 14:28  • Odpovedz
ahojte, neviem kde by som sa to spytala... možno mi pomôžete. môj syn mi pred pár dňami niečo pomačkal na klávesnici, keď som bola na MK a odvtedy sa mi všetky písmenka zobrazujú menšie... neviem ako to mám napraviť, aby boli znova väčšie :stuck_out_tongue_closed_eyes: fakt by mi pomohlo, keby ste mi poradili, lebo takto sa mi zle číta... :pensive:
24. apr 2009 o 10:53  • Odpovedz
veronika daj ctrl alt(zmačkni to naraz) a toč kolečkom na myši,a bude sa ti to zväčšovať a zmenšovať,ja to tak robím doma,ale napr.v práci mi to tak nejde,tak vyskúšaj :grinning: :grinning: :grinning:
:sweat_smile:
24. apr 2009 o 12:39  • Odpovedz
veronikahel - urcite to mas niekde v nasataveni internetoveho prehliadaca....neviem sice aky pouzivas, no vo vsetkych by asi mala byt zalozka typu: zobrazit - a tam potom - nieco ako male pismena, stredne a velke....
24. apr 2009 o 13:04  • Odpovedz
diky baby :slight_smile: som dostala aj do IP radu...
určite sa to stalo tak, ako pise zuzidr, maly asi držal ctrl+alt a ja som kolečkovala s myškou :dizzy_face:
25. apr 2009 o 16:06  • Odpovedz
otázka : chcela by som si zmeniť prihlasovacie meno - login, pôjde to?
6. máj 2009 o 14:25  • Odpovedz
fridrichova.eva - nie, login sa zmenit neda
6. máj 2009 o 15:16  • Odpovedz
v teme "kam s detmi" bola tema o detskom kutiku v OC max žilina...
stratila sa?? :slight_smile:
6. máj 2009 o 16:25  • Odpovedz
aha, tak este som tu videla niekde take podobne... teda reklamu.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. máj 2009 o 12:13  • Odpovedz
zaujímalo by ma, ako je to možné, že denne, keď si otvorím mk, tak tu nájdem rovnaký album od rovnakej užívateľky s reklamou na najlacnejšie autosedačky :confused: :rolling_eyes:
15. máj 2009 o 14:40  • Odpovedz
uzivatelka bola napomenuta, ak porusi pravidla znova, bude jej odoprety pristup na stranky
16. máj 2009 o 01:40  • Odpovedz
18. máj 2009 o 21:13  • Odpovedz
Ja sa chcem spytat, chcela som pridat inzerat, ale nic sa mi tam nezobrazuje. Skusila som to na cz a tam mi to ide, nedalo by sa to nejak prehodit aby mi to islo na sk a nie na cz? dakujem
19. máj 2009 o 14:02  • Odpovedz
o-ou, vytvorila som temu a neviem, ci spravne - v teme porod, ale je to skor pokec o doktorovi, ci je dobry na tehu a porod, ale aj o jeho sestricke, ze berie ludi zboku a tak... takze ak sa to tam nehodi, prosim, prelozte ju do spravnej temy... dakujem...
19. máj 2009 o 18:34  • Odpovedz
macka23 - registracia prehodena :wink:

lifiatko - kedze tu nie je osobitna sekcia ohladne doktorov, taketo temy su bezne v Snazilkach, Tehotenstve, Volnej diskusii ale aj v Porode (hlavne ak ide o porodnika), takze myslim, ze to moze zostat tam, kde to je. ak by sme temu presuvali inde, dozvies sa to tu:
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=38963&vGroupOffset=0&vOffset=330
19. máj 2009 o 18:43  • Odpovedz
moc prosim o odomknutie temy chcem byt sexi mamicka,sme tam baby ktore sme mamicky,chceme byt pekne,preto nevidim dovod preco by sme mali ist do temy kto sa ku mne prida.......chcem sa OPAT zmensit,my nie opat ale prvy krat a dotiahneme to do konca,takze prosim odomknite nam ju
25. máj 2009 o 11:44  • Odpovedz
ja mám otázku:
Ako je možné, že dáma, ktorej, bol zablokovaný prístup si vymyslí iný nick, pod ktorým sa zaregistruje a veselo si tu kopíruje príspevky, zakladá témy akoby sa nechumelilo....

A dievčatá, ktoré si vytvoria iný nick, aby sa vyrozprával io intímnych problémoch sú z MK vykázané bez možnosti návratu?
Ďakujem za odpoveď....
25. máj 2009 o 21:49  • Odpovedz
monky,aj ja som nad tym uvazovala :sweat_smile: :grinning:
26. máj 2009 o 09:08  • Odpovedz
monkula, roasha a aj ostatne uzivatelky, prosim, budte take laskave a nerieste uz tuto uzivatelku. tuto otazku ste tu uz polozili minimalne 10x a odpoved sa nezmenila: je na to dobry dovod, preco ma iny nick, vieme o nej a nick bol vytvoreny po dohode s nami.
26. máj 2009 o 09:19  • Odpovedz
ja sa pýtam prvý krát... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
pod prvým nickom klamala, bude aj pod druhým.... :zipper_mouth: :zipper_mouth:
26. máj 2009 o 09:29  • Odpovedz
26. máj 2009 o 13:32  • Odpovedz
ikke,ved ja ju neriesim,len som uvazovala :wink: :sunglasses:
26. máj 2009 o 21:24  • Odpovedz
hmmm.az teraz som si precitala reakcie zas na mna,mon.ok.mimi ma akurat mrzi a ja si veselo prispievam do temy mimikyky,takto sa znemoznit :rolling_eyes:

no a aby ste mali zas co riesit,tak mam zas novu temu,ale neviem co na tom je,som zena,matka a aj snazilka budem ak tu uz taka tema je nech ju adminka zamkne
28. máj 2009 o 17:27  • Odpovedz
ale sama si sa bonzla, ja som nikoho nemenovala... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
29. máj 2009 o 21:07  • Odpovedz
baby,ktore mate nainstalovanu operu,da sa vam dostat na MK?ja sa v opere dostanem na Mk,ale len cez uplne inu stranku,na ktorej je link na kona,potom funguje normalne.cez internet explorer ide bez problemov. :sweat_smile:
ostatne stranky idu v opere uplne normalne,tento problem mam len dnes ,cca od obeda. :rolling_eyes:
7. jún 2009 o 19:43  • Odpovedz
nejde ani prechadzanie na strechu,ani ceskeho kona,iba svadba :unamused:
7. jún 2009 o 20:34  • Odpovedz
roasha nebola som vcera prihlasena, len som rychlo precitala 2-3 temy bez prihlasenia, ale mne to v opere slo uplne bez problemov, este stale ti to blbne?
8. jún 2009 o 09:09  • Odpovedz
emjee stale,aj teraz mam internet explorer/ten je ok/,nejde mi"preliezat ani zo strechy,svadby,kona....
v opere som sa sem dostala z "najdise",je tam link na kona v jednej teme. :grinning:
8. jún 2009 o 09:15  • Odpovedz
roasha mne v opere ide bez problémov,mne zas blbne int.explorer
8. jún 2009 o 09:23  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.