• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@lyongirl mas 1 srdiecko..niekto ti ho dal a ty ho môzes poslat dalej..kliknes nan, napises nick komu ho chces poslat..
7. dec 2011 o 19:08  • Odpovedz
@traktor ďakujem a viem zistiť, kto mi ho daroval? Asi nie, že?
7. dec 2011 o 19:12  • Odpovedz
@lyongirl nie, pokial sa sam neprizna :wink: ..ale..nie je to take dôlezite, hlavne, ze si niekto na teba spomenul :wink:
7. dec 2011 o 19:13  • Odpovedz
@lyongirl aké 1 srdiečko ? ja pri nicku nič nemám, len na Mikuláša bola salonka alebo cukrík
8. dec 2011 o 00:09  • Odpovedz
@traktor ako môžemniekomu darovať srdiečko, jasné že ho niekto pošle a potom sa dá poslať dalej ale ako sa k srdiečku dostal ten úplne prvý čo začal posielať ako ho vytvoril?
8. dec 2011 o 00:11  • Odpovedz
ozaj a inak admini ak butete mať čas poprosím odbloknúť inzerát, foto je opravené, ja viem že náplasť na opary by sa mohol dať aj na iné stránky a nie sem no mne sa hodí práve sem nikdy som opary nemávala ani teraz nemám ale v tehotenstve hej,vraj mávajú ženy dosť často že je to oslabenou imunitou a ja som sa s nimi teda natrápila aj pri jednej aj pri druhej a teraz už po oparoch ani chýru tak prečo nepomocť niekomu koho trápia stále :wink:
8. dec 2011 o 00:14  • Odpovedz
@mirip uplne prve rozdal admin..a tie sa posielaju dalej medzi uzivatelmi..
8. dec 2011 o 07:35  • Odpovedz
ja som si na Mikuláša vôbec nič nevšimla, až včera to srdiečko a ináč vôbec mi nejde poslať, vytvorí sa mi tabuľka, či ho chcem poslať, zadám @ a nick a vyhodí mi toto - The heart cannot be sent, try later. Error:error NOT FOUND a niečo také, že neotvárať tabuľku v ďalšom okne či čo a nejde to poslať...
8. dec 2011 o 09:30  • Odpovedz
@lyongirl bez toho @
8. dec 2011 o 09:31  • Odpovedz
@hajanka vďaka, išlo to :slight_smile:
8. dec 2011 o 09:32  • Odpovedz
@traktor tak už mám aj ja srdiečko,len ktovie ktomi ho daroval :dizzy_face:
8. dec 2011 o 13:45  • Odpovedz
Dobrý deň. Mám jednu otázočku. Ako je možné, že na pozastavený inzerát mi pribúda počet ľudí, kotrí si ho otvorili? Pozastavila som ho včera pri čísle 69, večer to ale bolo 70 a dnes 71. :confused:
Prečo sa to deje?
8. dec 2011 o 19:34  • Odpovedz
@heni79 lebo si naň klikáš sama? :confused: :sweat_smile: :grinning:
8. dec 2011 o 19:37  • Odpovedz
@vefi89 :grinning:
To iste nie. Ale vďaka za vtip. :wink:
8. dec 2011 o 19:40  • Odpovedz
@heni79 máš tam záujemcu? preto je pozastavený? nekliká si záujemca? (mne nabiehaju tiež, ked komunikujem.. a kým komunikujem so záujemcom, niekedy podla toho viem, že už to prečítala)
8. dec 2011 o 19:42  • Odpovedz
@benne
Áno, mám záujemcu, už aj peniaze, dnes som aj balík poslala.
Ale keď si kliká záujemca, zvyšuje sa počet videní? :confused:
Ono, nie je to životná otázka, ale vŕta mi to hlavou i tak. :sweat_smile:
8. dec 2011 o 19:44  • Odpovedz
@heni79 áno, zvyšuje, nezvyšuješ si len ty sama na svojich inzerátoch (ako vravím, podla toho viem, že už si zaujemca prečítal poslednu spravu :wink: )
8. dec 2011 o 19:45  • Odpovedz
@heni79 jj je to tak..teraz som to s
@benne otestovala :grinning: ..pozastavila som inzerat a ona si ho pozerala a mne naskakoval pocet videni :grinning: :wink:
8. dec 2011 o 19:45  • Odpovedz
@benne
@traktor
Vďaka dievčatá. Doteraz sa mi to nestávalo, alebo som si nevšimla. :sweat_smile: Záhada ale úspešne vyriešená. :wink:
8. dec 2011 o 19:57  • Odpovedz
ake cukricky sa rozdavali na mikulasa? ja som cukrik nedostala len srdiecka za ktore dakujem :slight_smile: neviem od koho su ale potesili a dufam ze potesia dalsich.....
9. dec 2011 o 09:59  • Odpovedz
@katuscakzms tak ako mas modre srdiecko, bol modry cukrik..ten sa potom dalsi den zmenil na srdiecko :wink:
9. dec 2011 o 10:10  • Odpovedz
@traktor ahaaa tak som ho potom mala len som tu nebola par dni :slight_smile: takze nevidela a mala a mam krasne prekvapenie,dakujem za vysvetlenie
9. dec 2011 o 10:15  • Odpovedz
prosim vas, napriek tomu,že mi okrem panacika neukazuje žiadnu psravu,neviem toho panacika -zaujemcu zmazať - môžte mi s tym nejako pomoct ? http://www.modrykonik.sk/bazar/detske-sportove-potreby/xgn3/6-diely-set-chranice-na-ruky-lakte-a-kolena-vel-s/ @martinjasen @viz
9. dec 2011 o 11:23  • Odpovedz
@denisocka chyba chybycka nastala. Pozrel som to ale neviem, kde a preco. Poprosim ta preto, ignoruj toho "zaujemcu".
9. dec 2011 o 11:55  •  2 deti  • Odpovedz
@viz ignorujem,ale nejde ho ani odstranit,akurat asi zmazat cely inzerat .diky ,poobede to vymazem
9. dec 2011 o 12:27  • Odpovedz
"upratuje" tu este niekto z adminov vobec temy do spravnych kategorii??? nebavi ma 100x pisat upozornenie na tu istu temu,
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/1-5-rocna-dcerka-odmieta-jest-kusky-jedla/
nehovoriac ako dlho trvazmazanie tem, ktore vo fore nemaju co robit... :rolling_eyes:
9. dec 2011 o 14:53  • Odpovedz
@ikke to tie prve to co..???uz tu asi nikto nie je ...sviatkuju :grinning: :grinning: :grinning:
10. dec 2011 o 11:39  • Odpovedz
@ikke ak sa Ti včera neozvali,tak cez víkend sa duplom neozvú....ináč som ani ja nepochopila,čo je to za téma...ten prvý link :confused: :confused:
10. dec 2011 o 13:46  • Odpovedz
otázka na adminov stopli ste mi inzerát http://www.mojasvadba.sk/bazar/svadobna-kozmetika/9dyo/ocne-tiene-nepouzite-nove-92/
žetam nemá bať slovo nové ale v tomto inzerátesom slovo nové vobec nemala napísané,tak sa naučte čítať ok?
a tiež byste mi mohli inzerát aj spolu sotatnými odblokovať
10. dec 2011 o 21:04  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.