• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@ikke bola si aj ty za čas admin viešako to chodí.........výhovorky nestíhame,málo nas je atd a cez víkend tu ani noha nepáchne tiež niečo sivšímajú iné vobec nie ani sa nemá cenunad tým vzrušovať,holt bordel tu je brdel :grinning:
10. dec 2011 o 21:07  • Odpovedz
@martinjasen ahoj. skusam..co takto, teraz , v case ocakavania Vianoc ponechat albumy s touto tematikou..ze len pre tento cas vynimka..je to krasne, ked sa ludia snazia skraslit si dom..tesia sa s kazdej ozdoby..je tu taka ta sviatocna atmosfera...po..uz to zas mazte..teraz..skuste zazmurit jedno ocko..druhym sa môzte tiez tesit, co kto pridal :grinning: :wink:..alebo da sa zalozit tema, kde by si baby mohli pridavat fotky, kto to ma ako doma vyzdobene?..myslim, ze aj to by stacilo..a bolo by to fajn..
11. dec 2011 o 14:50  • Odpovedz
@traktor co tak k tomu stromceku posadit aj dieta, alebo tehulka brusko? aj ked neviem co by museli dat snazilky :confused: :sweat_smile:
a ked uz, tak by som ja teda chcela limit, dokedy to moze byt.....lebo niekto si este aj po novom roku v polovicke januara pridava fotky kapustnice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dec 2011 o 15:07  • Odpovedz
to uz sa tu stopuju vianocne albumy??? :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
tak na to by sa snad vynimka mohla dat...

chcem recept na kolaciky, vianocne pecivo...dekoraciu stola, ci okien v dome a mamicka mi tam teraz musi svoje dieta "trepat"? aby jej to nezmazali? :confounded: :confounded:

adminiiiii :confounded: :confounded:
11. dec 2011 o 15:10  • Odpovedz
@tatiana1985 no, ked si vezmes kolko sviatkov je v roku, tak to by tu bolo celorocne vela veci mimo kontext stranky :grinning: vianoce, mikulas, fasiangy, velka noc, vdakyvzdanie, novy rok, halloween a ineee :wink: nehovoriac o peceni a vareni na tieto sviatky, plus na oslavu menin, vyroci a co ja viem coho este. ono jedna vec sa povoli a mamicky si najdu 1000 dovodov ako nieco, co je mimo kontext stranky spojit s detmi alebo tehotenstvom...a potom tu budu same : preco ste stoplu velkonocneho zajaca ked vianocny strom nevadil? atd atd... clovek urobi vynimku a potom sa to zosype :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ale je to na tvorcoch tejto stranky co sa povoli a co nie, tak mozno aj vianoce sa povolia
11. dec 2011 o 15:20  • Odpovedz
ale ja myslim, ze kludne by mohla byt tema *Vianoce* a tam by si kazdy dal svoje vianocne foto..bez toho, ze by bolo mazane..bola by to aj super inspiracia, nebol by zamoreny fotoblog a uz by sa nikto nestazoval, ze nemôze ukazat svoj stromcek, vyzdobu....recepty a varenie a ine okolo vianoc tu je..bolo by to fajn, keby aj foto mohlo byt.. tak by to bolo aj pri inych sviatkoch..tych tem s fotkami by nebolo vela..ved kolko sviatkov tu mame?..
11. dec 2011 o 15:44  • Odpovedz
@latvia podla mna su len 2hlavne sviatky, ktore sa oslavuju "velkym stylom"a s "velkym halo" , ktore by admini mohli respektovat: vianoce a velka noc....
fasiangy, hallowen, vdakyvzdanie , nemam pocit ze toto sa nejak extra oslavuje :slight_smile:
11. dec 2011 o 17:08  • Odpovedz
@traktor
@tatiana1985 súhlas baby....sú tu hocijaké iné kraviny....toto by bolo aspoň pekné :slight_smile:
11. dec 2011 o 20:10  • Odpovedz
@tatiana1985 tak to vidis ty :sweat_smile: videla si kolko tekvicovych albumov tu bolo na halloweena? spuuuuusta
ja nevravim ze vianocne albumy tu nemaju byt, len som chcela poukazat na to, ze sa povoli jedno a budu sa tu pridavat vselijake fotky (nehovoriac o tom ako maju ulice zasnezene v kazdom jednom meste - zase spusta fotiek)
11. dec 2011 o 20:23  • Odpovedz
@latvia a co je zle na tekvicovych albumoch ? ved tie tekvice vyrezavame s detmi, alebo ich vyrezavaju deti same ? To nesuisi s detmi ? A Vianoce je sviatok najmä pre deti ? tak preco naukazat ich radost zo stromceka, z darcekov ??
11. dec 2011 o 21:17  • Odpovedz
@megi1989 nie je na tom nic zle , ale viem ako to
@latvia myslela..ak sa povoli jedno..budeme chciet druhe, tretie, stvrte..je to tak..ale aj tak..tak tichucko..sa opytam..môzem zalozit temu, kde budeme pridavat fotky ..tematika vianocna - vyzdoba, stromceky a tak? :sweat_smile: :wink:
11. dec 2011 o 21:22  • Odpovedz
@traktor podla mna sa moze taka tema dat do vianocneho bloku,ved uz su tam temy kde sa dava vyzdoba,vence,tvorenie ozdob a podobne :slight_smile:
11. dec 2011 o 21:23  • Odpovedz
@titkovamiriam tiez myslim..ze by to tak mohlo byt..tym by odpadol problem mazania fotiek vo fotoalbumoch..
11. dec 2011 o 21:25  • Odpovedz
@traktor jasne! založ,, fotky s temou Vianoc a uvidime :slight_smile:,,
11. dec 2011 o 21:26  • Odpovedz
@megi1989 jeeeemineee, zase nechapacky??nic nie je na nich zle. Ale, pravidla stranky su pevne dane, a mamicky si velmi radi tieto pravidla vysvetluju posvojom. na tekvickach nie je nic zle, ak v albume nie je len tekvicka 100x sfotena a pod nou komentar ze to vyrobila mamicka alebo otecko. pripadne album plny kolacov akoze pre deti, alebo domaca vyroba roznych vianocnych ozdob, aj ked su pre deti....to je tak, ako ked do bazaru niekto da koberec do detskej izby, ktory sa hodi aj do obyvakcy, alebo plachty na velku postel, sak co, aj to je pre deti. nehovoriac o tom, ako su fotky domu vysvieteneho na vianoce, z kazdej strany, alebo vysvietene mesto, pripadne domaci milacikovia poobliekani do oblieckov santa clausa...sak aj to je pre deti....takisto kapustnica a ine jedla su tiez pre deti....a pozries do fotoblogu a vsade sama dekoracia len nie fotky deti alebo hraciek pre nich. MK nie je facebook, kde si moze clovek hadzat fotky ake sa mu zachcu. aspon to bola prvotna myslienka. ja so zmenou pravidiel problem nemam, ani s urobenim vynimky co sa tyka niektorych sviatkov. len som tymto vsetkym chcela povedat, ze povolis uzdu a kone sa ti rozutekaju....
11. dec 2011 o 21:27  • Odpovedz
tak ja si myslim, ze nie je problem prekliknut sa na Modrastrecha a tam sa inspirovat a chvalit a tesit sa z prichadzajucich Vianoc :slight_smile: Sama tu sedim uz dve hodiny a nie a nie sa odtrhnut, pozeram, obdivujem a hladam inspiracie :slight_smile:
Tu asi naozaj patria len vianocne foto pri rozbalovani darcekov, veceri a pod. :slight_smile:
11. dec 2011 o 21:29  • Odpovedz
@traktor jasne ze mozes vytvorit temu kde sa budu davat fotky s vianocnou tematikou, mozu sa zalozit kludne aj viacere, jedna o stromcekoch, druha o neviem com = darceky? alebo cokolvek, nemyslim ze by temy niekomu vadili, hlavne ked je sekcia Vianoce 2011.
11. dec 2011 o 21:29  • Odpovedz
@latvia - tak to nemam ani ja rada - ked je 20 zaberov jednej a tej istej tekvice - ale tie Vianoce, to naozaj beriem ako sviatok pre deti. Bodla by teda aspon ta tema ako pise @traktor :slight_smile: Vsetkeho vela skodi, to je pravda, ale moj nazor je aj tak ten, ze vianoce su hlavne o detoch :wink:
11. dec 2011 o 21:32  • Odpovedz
@megi1989 ved ja netvrdim ze vianoce nie su o detoch, len potom to kapanek nie je o detoch ked na tu fotku nedas aj dieta :wink: a tema s fotkami sa zalozit moze, nie je nikde napisane ze nie
11. dec 2011 o 21:34  • Odpovedz
dobry den,mozem poprosit ADMINA odpovedat,preco mi dnes nejdu zoradit inzeraty bud podla novych sprav,alebo podla datumu pridania,ukazuje mi to ako len chce :fearful: ,poprosim ADMINOV o odpoved,dakujem
12. dec 2011 o 10:21  • Odpovedz
@traktor prosím ta do IP sa nedajú pridávat fotky? alebo to len nejako nemozem najst? dakujem :wink:
12. dec 2011 o 12:01  • Odpovedz
@opicamartyna nedaju..ale môzes pridat do spravy link na tu ktoru fotku a ten komu pises si ju môze takto pozriet..teda ,klikne na link :slight_smile:
12. dec 2011 o 12:04  • Odpovedz
@traktor aha a prosim ta da sa zalozit taky fotoalbum ktorý nikto nebude vidiet? chcem totiz poslat/darovat jednej mamičke veci a ukazat ci "môžu byt" ale nechcem tým otravovat nikoho ineho, tak neviem ako to spravit.... :unamused:
12. dec 2011 o 12:06  • Odpovedz
@opicamartyna môzes jej to poslat na mail, alebo, ak ju mas medzi priatelmi tak si nastav album pre priatelov..daj fotky, ona pozrie a potom ho vymazes
12. dec 2011 o 12:09  • Odpovedz
@martinjasen nedala by sa v bazáre urobiť taká sranda, že by som si napr. vybrala kategóriu "nohavice, rifle, tepláky" a tam by som si v type odklikla "rifle a nohavice", vo veľkostiach "86 a 92" a "chlapčenské a unisex"... Aby sa proste dalo zvoliť viac možností.. aby som sa nemusela preklikávať napr. jak blázon, keď chcem pozrieť rifle a nohavice, veľkosť 86 a 92... :sweat_smile:
12. dec 2011 o 15:59  • Odpovedz
@piacere Planujeme rozsirit moznosti vyhladavania. Urcite podla velkosti, o dalsich moznostiach este rozmyslame.
12. dec 2011 o 16:02  • Odpovedz
12. dec 2011 o 16:04  • Odpovedz
@bea1971 skus radsej napisat mena @martinjasen a @evastastna nez velkymi ADMINI, takto skor pridu na to ze od nich nieco chces :wink:
12. dec 2011 o 17:51  • Odpovedz
@latvia ano, lebo oni nevedia,ze su admini
12. dec 2011 o 18:29  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.