• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
Mozem dat do bazaru aj ked chcem nieco kupit? Dakujem
17. dec 2011 o 21:37  • Odpovedz
@nitrankanr nie,už to tu bolo spomínané,taká možnosť tu nie je :wink:
17. dec 2011 o 23:43  • Odpovedz
Ahojte.Chcem dat uz niekolko mesiacov inzerat,ale bohuzial som sa pred niekolkymi rokmi registrovala na CZ-MK,Pred rokom som sa zaregistrovala na sk a nick mi bol zruseny.Nechali mi cesky.Ale kedze som cez cz neviem dat na sk inzerat v bazari.Co robit.Pred niekolkymi mesiacmi som pisala spravu adminovy,ze mam tento problem,ako by sa to dalo riesit a bez odozvy.Teraz som napisala dalsiu spravu a cakam.....
18. dec 2011 o 08:27  • Odpovedz
@martinjasen mne chýba v balíkoch oblečenia, pretože inzerátov tam je fakt už veľa a nemám čas na to ,aby som prechádzala každú stranu,rozdelenie aspoň pre chlapca/dievča a vek katogorie nap.od 0-3m, 3-6, 6-9 atd
18. dec 2011 o 08:29  • Odpovedz
@space1 už sa na tom pracuje, bude to rozdelené na podkategorie, ale presne kedy ti neviem povedať
18. dec 2011 o 08:31  • Odpovedz
@p.j.jacky Ja som mala podobnu otazku, som registrovana na slovenskom MK a chcela som predavat cez nemecky, a odpoved- riesit sa to da iba tak, ze si vytvoris slovensky ucet a cesky ti bude zruseny, dva nemozes mat. Tym padom bude aj tvoj fotoblog, spravy, atd. na slovenskom MK a nie ceskom. Ja by som sa velmi potesila, keby som mala moznost prispievat aj tu v Nemecku, no bolo mi povedane, ze takych pripadov je malo a neoplati sa im to riesit :frowning2:.
18. dec 2011 o 08:35  • Odpovedz
@pallacinka no ja som si zalozila na sk a zrusili mi ho komplet a nechali cesky..lebo ten som mala skor zalozeny,ale pritom som slovenka na slovensku...tak pockam ci mi odpisu a uvidim ako sa to bude dat,asi potom zrusim cesky a dam sa na sk...len by som chcela zachovat moj nick... :unamused:
18. dec 2011 o 08:54  • Odpovedz
@p.j.jacky Tak to by potom nemal byt problem (aspon myslim), ak ti nevadi, ze tvoj fotoblog bude na slovenskej stranke. Mne by toto napriklad vadilo, mala by som vsetko v Nemecku a prisla by som o svoje slovenske "kontakty" :slight_smile:
18. dec 2011 o 09:03  • Odpovedz
@martinjasen ked mam odpoved na inzerat a chcem napisat spat, blbne to a nemozem odpovedat....co sa deje?
trva to od vcera
18. dec 2011 o 10:32  • Odpovedz
@pallacinka
@p.j.jacky netreba zakladat dalsi nick. registracia sa da prehodit.napis ip adminovi ze chces prehodit svoj nick z cz stranky na sk stranku. takze od tej doby budes pouzivat fotoblog a bazar len na slovenskom koniku, ale prispievat mozes kdekolvek na hocakej stranke asmiry.
18. dec 2011 o 13:44  • Odpovedz
@latvia napisala som ip a cakam.zatial mi nikto neodpisal.... :unamused:
18. dec 2011 o 14:01  • Odpovedz
@p.j.jacky je nedela :wink: admini travia volny vikend so svojimi rodinami.zajtra by sa mali ozvat urcite
18. dec 2011 o 14:03  • Odpovedz
@latvia no to ma nenapadlo..my sme nikdy volne vikendy nemali :grinning: ,ale dakujem. :wink:
18. dec 2011 o 14:04  • Odpovedz
Neviem ci tu uz bola taka otazka, ak ano tak ma prosim hned neukamenujte,neblokujte,neruste mi ucet-vdaka. Chcem sa opytat ci by sa nedali urobit prehladnejsie hodnotenia tj. rozdelit ich na skupiny-negativne,pozitivne,aby si clovek hned mohol u dotycnej osoby ktora ma napr.200 hodnoteni kliknut na danu skupinu a zistit co je v prevahe..ci sa vobec s takym clovekom oplati obchodovat... ak si najdete cas na odpoved vopred dakujem :wink:
anka
18. dec 2011 o 22:35  • Odpovedz
@mircalla Najcastejsie je problem s prehliadacom. Skus Chrome, pripadne aktualizuj ten co mas na najnovsiu verziu.
19. dec 2011 o 10:43  • Odpovedz
@piacere Tuto funkciu zvazujeme, ale zatial ti neviem potrvrdit kedy to realne bude.
19. dec 2011 o 10:45  • Odpovedz
19. dec 2011 o 12:45  • Odpovedz
tak som ostala bez odpovede...co teraz mam robit? :frowning2: :angry: chcem podat inzerat,chcem prejst na sk...prosim...kto mi helfne....
19. dec 2011 o 14:45  • Odpovedz
ahojte potrebujem pomoc. vymazala som si omylom z inzeratu zaujemcu ktoreho by som rada kontaktovala :frowning2: da sa to nejako vratit spat. dakujem za odpovede
19. dec 2011 o 18:39  • Odpovedz
@janka196 napis ip na nick @viz a najde ti ho. Do spravy mu daj link na svoj inzerat.
20. dec 2011 o 09:02  • Odpovedz
zopakujem otazku od @anaxamon, na ktoru nebolo odpovedane:

nedalo by sa preprogramovat na domovskej stranke po kliku na Albumy z fotoblogov tak aby sa tam zobrazili ozaj len albumy? Bez kratkych sprav a clankov?

tiez mi nie je celkom jasne, ake albumy sa zoprazuju na uvodnej stranke. ked som ja naposledy pridala fotky do mojho albumu (dokonca to bol uplne novy album), nebol na homepage ani jednu sekundu... :fearful: kedysi to byvalo tak, ze horny riadok boli nove albumy (alebo nove fotky v starsich albumoch) a dolny nahodne vybrate albumy. uz to tak nie je?
20. dec 2011 o 13:41  • Odpovedz
@martinjasen ahoj mam problem nemozem si pozriet zaujemcov na bazari vzdy ked kliknem na novu spravu ma odhlasi s kona a vyhodi ma ako by som bola neregistrovana to co?@viz
20. dec 2011 o 13:55  • Odpovedz
@danu vdaka uz som pisala martinovi tak slubil ze nato pozrie :slight_smile:
20. dec 2011 o 14:25  • Odpovedz
vybavene,som na sk koniku,dakujem... :slight_smile:
20. dec 2011 o 21:04  • Odpovedz
tak toto zaujima aj mna:
sprava od anaxamon:
tiez mi nie je celkom jasne, ake albumy sa zoprazuju na uvodnej stranke. ked som ja naposledy pridala fotky do mojho albumu (dokonca to bol uplne novy album), nebol na homepage ani jednu sekundu... kedysi to byvalo tak, ze horny riadok boli nove albumy (alebo nove fotky v starsich albumoch) a dolny nahodne vybrate albumy. uz to tak nie je?
Vkuse dokola su tam tie iste fotoalbumy "vyvolenych"...uz ich poznam naspamat :unamused:
20. dec 2011 o 22:35  • Odpovedz
Prave mi to bolo objasnene...uz chapem :slight_smile: dakujem :wink:
20. dec 2011 o 22:50  • Odpovedz
Ked uz o tych albumoch tak ma v poslednej dobe irituju albumy s vytvormi pecenia, vianocnymi stromcekami, ozdobami, napadmi na vianocne darceky a podobne ... alebo uz neplati, ze sa do fotoalbumu maju davat len fotky tykajuce sa tehotenstva a dietata?
Alebo ma zajtra moze prekvapit v nejakom albume prestavba domu, spodneho pradla, znamych osobnosti a co ja viem coho...
20. dec 2011 o 23:07  • Odpovedz
@metlonka tak mne to este objasnene nebolo... :unamused:

@egyptanka take albumy mozes oznacit, oni ich priebezne mazu,ale nesedia tu cely den, takze to chce trochu trpezlivosti... :wink:
20. dec 2011 o 23:14  • Odpovedz
@ikke čo sa albumov týka, na hlavnej stránke sú len tie, ktoré maju nastavenú viditeľnosť aj pre neregistrovaných...ak mas abum viditelny len pre zaregistrovanych uzivatelov, tak sa nezjavi na hlavnej stranke...lebo tu vidia aj nezaregistrovany...ono to ma logiku, ale nenapadlo ma to :wink:
20. dec 2011 o 23:30  • Odpovedz
Prosím vás, adminkovia, prečo mi nejde hlasovať pri otázkach? Môžem dať len "páči sa"... ďakujem za odpoveď.
20. dec 2011 o 23:55  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.