• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@cicimotinka "páči sa mi to" je to isté, ako hlasovanie :wink:
21. dec 2011 o 05:54  • Odpovedz
@martinjasen prosim vas, stopli ste mi fotoalbum pod nazvom moje hobby, lebo nesuvisi so zameranim modreho konika. takze ak je moje hobby koralkovanie, tak to tu byt nemoze, ale ak niekto napriklad hackuje, to tu byt moze? je tu kopec takych, co hackuju a robia ine veci, ktore nijako so zameranim modreho konika nesuvisia a im album nestopnete. ako je to mozne? :astonished:
21. dec 2011 o 08:00  • Odpovedz
stopli ste mi album, nechápem prečo??????? dnes tam pribudli 2 fotky stromčeka a okamžite ste mi ho stopli. Fotiek stromčekov je tu velmi vela, tak neviem ČO MÁTE ZA PROBLEM, už to prehanate.... :angry: :angry: :angry: :angry: a to čo robiť máte na to nemáte čas lebo sa zaoberáte hlupostami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dec 2011 o 13:49  • Odpovedz
@metlonka to nie je pravda, vcera vecer som to vyskusala a na homepage sa objavuje aj album len pre registrovanych. aj ked sa odhlasim, vidim ine albumy na uvodnej stranke nez ked som prihlasena. :wink:
21. dec 2011 o 14:09  • Odpovedz
@poki10
@radkax
damy, precitajte si pravidla stranky, specialne tie pre Fotoblogy
http://www.modrykonik.sk/podmienky/#albums
ak vyrobite nieco, co je viditelne pre deti (nie, stromcek, adventny veniec ani pekac plny pernikov alebo ceckata marcipanova torta s cislom 30,... nie su evidentne LEN pre deti :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), nikto vam album nepozastavi. rovnako ak budu pri danej veci odfotene deti.
tip: odfotte stromcek s dietatom, do albumu si dajte vyrobky urobene pre deti - hackovane ciapocky a pod. :wink:
21. dec 2011 o 14:14  • Odpovedz
@beruska.zuzanka nie je...na hlase ostáva 0... pridáva sa to len na "koľkým užívateľom sa to páči" a môžem ho dať na viacero odpovedí... v pravidlách je, že dám alebo "hlas" alebo "odpoveď"... a ja môžem len odpovedať...alebo som niečo nepochopila? podľa tohto "hlasuj" a "páči sa" nie je to isté...
@martinjasen
21. dec 2011 o 15:00  • Odpovedz
@cicimotinka u mna ked kliknem na "paci sa mi to" tak sa prida hlas, aj ked niekedy to chvilu trva. v jednej otazke mozes hlasovat za viac odpovedi. tiez mozes odpovedat a este pridat hlas (="paci sa mi to"). kedysi to bolo tak, ze si mohla len za jednu, ale uz dlhsie sa da dat viac hlasov (="paci sa mi to"), pripadne hlas aj odp[oved. ak to tebe tak nefunguje, asi bude niekde chyba.
...a asi zabudli po zmene upravit pravidla :sweat_smile: (podobne ako v pravidlach albumov pravidlo o netextovych prvkoch :grinning: )
21. dec 2011 o 15:13  • Odpovedz
@ikke moja a stihate prezerať a blokovať aj ostatné albumy, včera tam boli minimalne 4 stromčeky fotene bez detí :stuck_out_tongue_closed_eyes: , dalej sa tu propaguju maminky akože čakatelky so svadobnými fotkami, to je akože ok?????? Na každého by mal byť rovnaký meter......
21. dec 2011 o 15:15  • Odpovedz
@radkax moja, ja nie som admin...
su tam tie fotky stromcekov bez deti este aj teraz? upozornila si na ne? admin tu nesedi 24h/7 dni v tyzdni...
max. 2 svadobne fotky v albume mozu byt. ostatne patri na mojasvadba.sk
21. dec 2011 o 15:20  • Odpovedz
@martinjansen, v profile sa uz nezobrazuje bydlisko dotycnej osoby, to naschval, alebo sa na to pri prerabke "pozabudlo"? :sweat_smile:
21. dec 2011 o 15:24  • Odpovedz
@ikke ano, iste si sem budem davat fotky svojho dietata, aby si ich odtialto nejaka stiahla a vydavala za svoje alebo aby o nom tvrdila, ze zomrelo....nebol tu jeden taky pripad, vsak???? :angry: a ja si sem mam dat fotky svojho decka...nepadla som z jahody. kedysi bola tato stranka normalna, ale v poslednomcase je to tak ako hovori
@radkax.
21. dec 2011 o 16:38  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nenadávaj".
@poki10 fotky si mozes osetrit vodotlacou a tym padom mas zaruku, ze ti ich nikto nezneuzije ... ale podla mna je to tu stranka o detoch, tehotenstve a teda vsetky fotky by mali s tymto suvisiet ... keby si sem nedala fotky dietata, tak co by si chcela mat vo fotoalbume?? ... vianocne stromceky, pernicky, manzela, intrerier domu ... ???
21. dec 2011 o 16:54  • Odpovedz
@egyptanka vies ked niekto hackuje capicky, je to jeho hobby, tak mu nestopnu fotoalbum, lebo capicka je pre deti. (a ked tu ma capicky pre dospelych to mu tiez nestopnu, lebo da sa uhackovat AJ pre deti.). Nemala som tu nic nepochopitelne, mojim hobby nie je hackovanie, ci strikovanie, ale koralkovanie. rada robim nausnicky, rozne koralkove postavicky, privesky atd...a stopli mi to. a to ma nastvalo teda. lebo robia sa tu veci, ktorym by sa mala venovat pozornost naprilad ako som spominala vyssie. nie sa tu handrkovat o fotky.
21. dec 2011 o 17:01  • Odpovedz
@cicimotinka ked som v otázke a kliknem páči sa mi, nenaskočí hned ten počet, až ked sa tam vrátim znovu ("páči sa mi" napíše, ale počet v tom momente nie), ale je to tak, ako písala beruška, hlasuje sa cez "páči sa mi"
21. dec 2011 o 18:53  • Odpovedz
@ikke ohľadom chýbajúceho bydliska martin odpovedal v téme "zmeny po spustení služby profesionáli" takto: martinjasen @ anaxamon Je to chyba, omylom nam to vypadlo. Opravime to.
21. dec 2011 o 18:55  • Odpovedz
@egyptanka a podla mna pre nejaku sikovnu slecnu, ktora doma zrejme nema co robit a tak si vymysla vselijake pribehy si nenajde trochu casu a nenajde spoosob ako odstranit vodotlac? :sweat_smile: je sposob ako to urobit urcite...v takom photoshope a podobne, by si sa cudovala, co vsetko sa da.
21. dec 2011 o 21:08  • Odpovedz
@martinjasen a dalsi admini, chcem sa opytat, preco ste svojvolne a dokonca bez toho, aby ste ma upovedomili, zmenili moj komentar v pase??? ved ja som tam mala vetu s uplne inym vyznamom! komu lezim v zaludku? a preco vobec zasahujete do mojich myslienok? nebolo tam nic agresivne, ani urazajuce. tak ziadam o vysvetlenie, dakujem. a dufam, ze sa dockam :angry:
21. dec 2011 o 21:51  • Odpovedz
@martinjasen aha, uz som si to vyhladala v historii tych komentarov, moja povodna veta znela:

Strašne túžim mať toľko času a také starosti ako majú ľudia, ktorí žijú bonzovaním :slight_smile: :slight_smile:

tak preco bola zmenena? komu tato veta lezala opat v zaludku? ja naozaj nechapem. nikoho konkretneho som tym nemyslela, ani neurazila, ani som sa s nikym nehadala, mozete mi to vysvetlit? alebo budete opat hrat "tichu vodu"?
21. dec 2011 o 21:58  • Odpovedz
@mandragora22 ved ju tam mas :sweat_smile: ..8.12 ..ci tu istu si mala aj 9.12?
21. dec 2011 o 22:08  • Odpovedz
@traktor ahoj, praveze ja som si v komentaroch nic nemenila, za to dam ruku do ohna, ja akosi do komentarov ani nechodim, nieco ma nahnevalo 8.11, tak som to tam z duse napisala a bolo vybavene. a takto to tam bolo mesiac a ja som tomu nevenovala pozornost. az dnes som si tukla na fotoblogy kvoli priatelom a co nevidim? moja veta vlastne ani nie je moja! :astonished: :astonished: :astonished:
21. dec 2011 o 22:12  • Odpovedz
@traktor vies co, ja som si ten pre mna "neznamy" komentar jednoducho zmazala a dopracovala som sa k tomu svojmu :unamused: :slight_smile:
21. dec 2011 o 22:26  • Odpovedz
@mandragora22 admini kratke spravy opravovat nemozu, jedine prispevky vo fore sa daju upravit. kratke spravy sa upravovat nedaju, takze..... :sweat_smile:
22. dec 2011 o 08:13  • Odpovedz
@martinjasen este pracujete? pisala som IP, bola by som velmi vdacna, keby sa to poriesilo este do vianoc. velmi ma to trapi a myslim, ze ja som nepochybila....dakujem za skoru odpoved.... :frowning2:
22. dec 2011 o 13:16  • Odpovedz
Dobry den,ako zrusim konto pro?? ked ho uz nechcem tuna vyuzivat? teraz sa nemozem prihlasit ako silvia.t a nezobrazi mi ani upozornenia v bazare,ani ma nepusti do sukromnych skupin..lebo som pro :angry:
22. dec 2011 o 19:58  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nenadávaj".
23. dec 2011 o 10:57 • silvia.t
@martinjasen jedna mamička sa to tu už pýtala ale nevšimla som si odpoved, ak hej, tak sorry :wink: ale prečo neni v pase bydlisko/mesto ? :unamused: dost ma to irituje, dnes sa v našej skupine zaujímavo diskutovalo o roznych rozdielnostiach v jednotlivých mestách/štátoch a mna to durdilo, ked v pase nevidím odkial je, všetky si nepametám :wink:
27. dec 2011 o 19:55  • Odpovedz
@traktor mozem sa opytat,dnes som prejavila zaujem o nejake vecicky..zial neulozila som si ich medzi oblubenych, a teraz to nemozem najst,lebo nezobrazuje sa mi to v mojich nakupoch:frowning2: to co mam teraz cakat kym sa mi predavajuce ozvu..a az vtedy sa mi to ukaze v nakupoch?vdaka
27. dec 2011 o 19:59  • Odpovedz
@bartokami ano, až vtedy sa ti to ukáže, ked ti predavajuca odpíše..ale vies si to najst aj rucne..pod co si konkretne pisala napr. najdi si sukna, daj velkost , znacku..
27. dec 2011 o 20:07  • Odpovedz
@traktor aha,no dik
27. dec 2011 o 20:08  • Odpovedz
@opicamartyna nepíše to iba tým, ktoré si to v pase neuviedli.. tebe čítam: NMnV :wink:
27. dec 2011 o 20:08  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.