• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@opicamartyna ale v pase mas, odkial kto je..aj ty tam mas okres nove mesto nad vahom..
27. dec 2011 o 20:09  • Odpovedz
preco nemam hviezdicky pri oblubenych diskusiach? a preco sa nemozem vratit na oblubene diskusie cez tlacitko "oblubene" - uz tam nie je. preco? dost mi to vadi :confounded:
27. dec 2011 o 20:10  • Odpovedz
@benne
@traktor bože ozaj ja som trúba, som sa unáhlila, lebo predtým to bolo v úplne takom hornom riadku :sweat_smile: už vidím, moja chyba :sweat_smile: a dík za postreh :wink:
27. dec 2011 o 20:12  • Odpovedz
@martinjasen vid moja otazka o kusok vyssie. vdaka
27. dec 2011 o 20:27  • Odpovedz
1./ Už nebude možné prezrieť si, kto dal konkrétnemu príspevku "Páči sa mi"?
2./ Nová funkcia - dá sa rozkliknúť, kto všetko má v obľúbených konkrétnu tému, ale nejde to späť skryť?
3./ Sú to len dočasné zmeny, či trvalé???
Vďaka.
27. dec 2011 o 20:38  • Odpovedz
@bartokami máš ich v svojich nákupoch-len si musíš dať voľbu "Podľa dátumu pridania" :wink:
ja som tak dnes mala...ono to máš automaticky nastavené "podľa nových správ", preto to nevidíš :wink:
27. dec 2011 o 21:10  • Odpovedz
@macamac veru macka mas pravdu.. :wink:..a dik..teraz uz aj ja viem :grinning: :slight_smile:
27. dec 2011 o 21:19  • Odpovedz
@traktor si to pozrela? ja som tiež najprv mala paniku-že kde sú tie inzoše :confused: a potom som na to nejak prišla :grinning: :grinning: :wink:
27. dec 2011 o 21:21  • Odpovedz
@macamac jj..clovek nestiha vsetko odsledovat...je tu kopu noviniek..obcas nieco unikne :wink:
27. dec 2011 o 21:21  • Odpovedz
@traktor
@macamac jeeej,super...fakt ked som si dala podla datumu pridania,tak sa mi ukazali tie moje zatajene :grinning: inzeraty,som sa ich nahladala :angry: vdaka
27. dec 2011 o 21:41  • Odpovedz
@bartokami :wink: vďačne :slight_smile:
27. dec 2011 o 21:42  • Odpovedz
@martinjasen tiez ma zaujima, ako sa mozem vratit naspat k mojim oblubenym temam? doteraz to islo jednym klikom, teraz uz nie?
27. dec 2011 o 22:10  • Odpovedz
@labutka tak toto zaujíma aj mňa, práve som na to prišla a dobre ma to šoklo, bola to super vec, nechápem prečo je to zrušené...
27. dec 2011 o 23:18  • Odpovedz
@martinjasen - mňa mätú hlavne tie "Páči sa mi" :confused: vyzerá to teraz ako technická porucha, ale ak sa mýlim, a chcete nechať túto formu ("like" pod príspevkami anonymný a pod témami overiteľný), tak nerozumiem prečo, doteraz to bolo veľmi dobré, a ak to hodláte nechať v novej forme, zostane v užívateľoch pocit cenzúry! :frowning2:
27. dec 2011 o 23:28  • Odpovedz
A co znamena "paci sa mi" pri nazve temy? Ze ju mam pridanu medzi oblubenymi?
A suhlasim s @katja78 , doteraz som si myslela, ze je nejaka chyba na MK, ked mi neslo nacitat uzivatelov, ktorym sa paci urcity prispevok.
28. dec 2011 o 08:56  • Odpovedz
@labutka
@halienka pripajam sa, bez odkazu na oblubene temy som stratena :sweat_smile:
28. dec 2011 o 09:05  • Odpovedz
pripájam sa, čo je toto za nemožnú novinku, že sa nedá vrátiť späť k obľúbeným témam tým tlačidlom? najskôr som si myslela, že len mobil mi to nezobrazuje, ale pozerám, že ani v PC. navyše zase nejaké novinky ohľadom IP v mobile, v 90% sa pripájam cez mobil a keď chcem odpovedať na IP, vôbec to nefunguje, nenačíta mi odpoveď a je to presne odvtedy, ako zmizol návrat k obľúbeným témam, takže to nebude v mobile. nie každé "vylepšenie" je naozaj dobré. inak "páči sa mi" pri téme mi príde absolútne zbytočné, však keď ju mám v obľúbených, asi sa mi páči, nie?
28. dec 2011 o 09:51  • Odpovedz
mne oblubene temy funguju normalne ako predtym - na homepage hore v rovnakom riadku ako je Forum :confused: a ano, ked kliknem na Paci sa mi hore pod nazvom temy, prida sa medzi oblubene
28. dec 2011 o 11:00  • Odpovedz
@katja78 @labutka @ikke @blovitc120 @pifina @halienka

Ahojte,

k novinkam vo fore. Zmeny suvisia s pripravovanym zmenami vo fore - rozsirenie katogorii, zjednocovanie systemu "To sa mi paci" a zmien v zobrazovani fora.
Doterajsia hviezdicka (pridaj temu medzi oblubene) sa zmenila na "To sa mi paci". Ak tymto oznacite temu prida sa vam medzi vase oblubene. Tie najdete na hlavnej stranke fora v pravom menu ako doteraz.
To ze nefunguje rozkliknutie kto oznacil prispevok "To sa mi paci" je chyba a bude to opravene.
To ze si rozkliknete komu sa tema paci a nejde to skyt je tiez chyba a bude to opravene.

Ak su dalsie otazky, spomente ma prosim v otazke. Dakujem.

Pekny den,

Martin
28. dec 2011 o 11:09  • Odpovedz
@martinjasen bude sa dat opat prekliknut na zoznam oblubenych tem priamo z nejakej temy (ako doteraz) alebo musim pouzit klik na forum a potom klik na oblubene temy? Je to dost neprakticke, kedze citavam vacsinou len temy, co mam medzi oblunbenymi, na viac nemam cas ...
28. dec 2011 o 11:12  • Odpovedz
@pifina Nie uz sa priamo nebude dat. Preklik na oblubene temy bude na hlavnej stranke fora. Pozri si obrazok ako to bude vyzera.
28. dec 2011 o 11:15  • Odpovedz
28. dec 2011 o 11:17  • Odpovedz
@martinjasen pri nie vsetkych temach, ktore sa mi pacia, mam moznost aj "uz sa mi to nepaci". tiez je to len docasna chyba, alebo mam to niekomu nahlasit?
28. dec 2011 o 11:25  • Odpovedz
@martinjasen hm skoda, nemohla by byt podobna lista aj pri rozkliknuti temy? alebo by to bolo prilis komplikovane?
28. dec 2011 o 11:28  • Odpovedz
to je blbost ze sa to uz nebude dat kliknut priamo.. nic v zlom, ale snazite sa to tu vylepsit, len mam pocit ze vzdy je to horsie a horsie.. naozaj sa necudujem, ze maminky vyhladavaju ine fora. to automaticke kliknutie na moje oblubene ste nam mohli nechat tak ako to bolo
28. dec 2011 o 11:28  • Odpovedz
@martinjasen a nemozete zalozku Moje oblubene temy presunut az uplne hore, medzi IP, Moj bazar, Moj fotoblog?
Tiez sa pripajam hlavne z mobilu, dva prekliky namiesto jedneho mi nevyhovuju...
28. dec 2011 o 11:40  • Odpovedz
@pifina súhlasím Akurát som sa chcela pýtať na to isté :grinning:
28. dec 2011 o 11:43  • Odpovedz
ja osobne používam len obľúbené témy a to, že sa nedá priamo z témy ísť znova medzi obľúbené je totálny krok späť, hlavne pre tých, ktorí surfujú najmä z mobilu. Keď dočítavam tému, prejdem niekedy aj 4 stránky a musím ísť znova na obľúbené aby som dočítala ďalšie, cez úvodnú stránku? Prečo všetko, čo kedy bolo dobré, treba zrušiť? Veď keď tam tá možnosť bola, tak ju len dajme naspäť, nie? Ja osobne úvodnú stránku vôbec nepoužívam, iritujú ma na nej reklamy na UM a očkovanie, tak mám v záložke uložené obľúbené témy, a na MK sa prihlasujem rovno do obľúbených. Pre mňa osobne páči sa mi a obľúbené témy vôbec neznamená to isté. Páčiť sa mi môže milión vecí, ale pravidelne čítam len obľúbené témy, na MK už chodím len kvôli pár obľúbeným súkromným témam, nie kvôli hlavnej stránke
28. dec 2011 o 12:46  • Odpovedz
@labutka Vies mi napisat temy, kde nemozes odznacit, ze sa ti paci. Dik
28. dec 2011 o 13:36  • Odpovedz
@martinjasen prosim o info keby sa dala v profile označiť pri fotke či chcem zverejniť alebo nie fotku, znamená to že na verejnom fore ju nechcem ale v sukromných skupinách by som ju rada mala. dakujem
28. dec 2011 o 13:38  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.