• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@martinjasen prečo v "páči sa mi " je teraz aj fotky iných ktorým sa to páči to je nepodstatná info nemyslite?
28. dec 2011 o 13:40  • Odpovedz
@elise Ten napad o sukromnou fotoportrete nadhodim v teame. Druhej otazke nie celkom rozumiem. Skus mi to napisat jasnejsie.
28. dec 2011 o 13:43  • Odpovedz
@martinjasen pozerala som si obľubenu tému a tam hore pri "páči sa mi! je aj uživatelia ktorým sa to páči rozkliknem a zobrazia sa mi všetky nicky
28. dec 2011 o 13:45  • Odpovedz
28. dec 2011 o 13:45  • Odpovedz
@martinjasen som to skopirovala ked kliknem na tých 131 uživateľov tak sa mi rzkliknu všetky nicky
Otázky pre adminov 23. jan 2008 • Fórum > ModryKonik.sk • 131 užívateľom sa to páči • Páči sa mi to
28. dec 2011 o 13:47  • Odpovedz
@elise mne to nepríde zbytočná informácia :wink:
je to vec názoru a použitia...
pre mňa je to minimálne dobrá informácia, kto nás "číta"... (hoci vo verejnej môže hocikto, ale takto máme aspoň aký-taký obraz, koho to ešte zaujíma, pričom napr. nikdy neprispel) a ďalšia vec, ak chcem niektoré baby zavolať (zavináčom) späť do témy (hoci dotyčné už dlho nepísali a ich nick si presne nepamätám), tak si rozkliknem tých, ktorý majú tému medzi obľúbenými a ľahko ich oslovím (minule som to robila otrocky, listovaním na 350-tich stranách :stuck_out_tongue_closed_eyes:)
28. dec 2011 o 13:58  • Odpovedz
@elise Nas nazor je taky, ze takato informacia je zaujimava, mas predstavu kolko ludi tato tema zaujima, pripadne ci su medzi nimi tvoji priatelia, alebo znami.
28. dec 2011 o 14:13  • Odpovedz
@martinjasen jedno mi na tom vadí.. že nie kažú temu som mala v obľúbených, lebo sa mi "páči", ale skôr preto, že ma zaujíma :sweat_smile: , ale zvyknem si, vo virtuálnej realite je to lahšie než v skutočnosti :grinning:
28. dec 2011 o 14:18  • Odpovedz
dobrý deň,rada by som vyslovila svoju nespokojnosť s tým,že už sa nedá do obľúbených tém dostať jedným klikom,ale musím klikať na forum a až tak sa dostanem k obľúbeným.... nerozumiem prečo je to tak...a navyše to tak aj mienite ponechať... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: ako vidím dejú sa tu síce zmeny ,ale určite nie k lepšiemu....pri všetkej úcte,info komu sa aká téma páči je mi prd platná...nepotrebujem ju...
28. dec 2011 o 14:32  • Odpovedz
@martinjasen - smiem sa ešte spýtať, asi v akom časovom horizonte predpokladáte, že sa spomenuté chyby odstránia? Lebo miestami akoby boli opravené, a potom zas rozklikávanie nefunguje :confused: či som len veľmi netrpezlivá? :sweat_smile:
28. dec 2011 o 14:50  • Odpovedz
a celkovo-je to fórum pre nás, o nás-nebyť nás,tak nefunguje,nie? :wink:
a preto sa pýtam- prečo, ak sa idú zavádzať zmeny, celý tím okolo MK sa nepríde poradiť, vydiskutovať, vysvetliť, opýtať sa,...užívateľov, čo by potrebovali-ako zmenu, čo im chýba, čo pripravujete-a či to bude dobré.......
nie len šup- otvoríme MK a zas zmeny, stratíme orientáciu, ničomu nerozumieme, dokola sa pýtame,....
a stačilo by mať nejakú tému "Novinky na MK " a diskutovať s užívateľmi. a najlepšie - popredu :wink:
a nie vysvetľovať už hotovú vec a potom mať xy nespokojných užívateľov
28. dec 2011 o 14:55  • Odpovedz
@martinjasen - ďakujem veľmi pekne :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. dec 2011 o 15:17  • Odpovedz
priamy klik na obľúbené témy tu byť nemôže. Ale komu sa tá téma páči čo je úplne podstatná vec tak áno? To je nejaký problém nechať tam aj moje obľúbené?
28. dec 2011 o 15:40  • Odpovedz
Takisto ako kopec kociek predo mnou chcem vyjadrit nespokojnost s presklikavanim sa do oblubenych tem na dva krat... Vie mi niekto vysvetlit, preco to nemohlo ostat tak, ako bolo doteraz? Myslim, ze to bolo jednoduchsie... :fearful:
28. dec 2011 o 15:43  • Odpovedz
@martinjasen chcela by som sa spýtať /možno to tu už bolo spomínané, ale je to 207 strán, tak sa mi veru nechce prezerať všetko, chápeš?/: Prečo je iba došlá pošta k inzerátom a nie je aj odoslaná? Občas sa mi stane, že si viac objednám, zabudnem si zapísať a potom mi po čase niekto napíše, či tú vec chcem.

Ešte ma mrzí aj to, keď mi blokujete /niekedy aj dlhšie ako je uvedené - cca dva dni/ občas inzerát s tým, že ja mám niečo zle, proti pravidlám, pričom nie raz som tú istú nezrovnalosť videla u iných a tam to nevadilo??? Ani značky niekedy nesedia, aj názov niektorých inzerátov je občas divný /v skratke bez veľkosti, bez udania pre koho to je, alebo len názov zľava, výpredaj...a pod./ aj viac tovaru sa predáva pod jednou značkou, aj cena sa udáva len za 1 ks tovaru, pričom je na obrázku viditeľne viac, pričom sa dá kúpiť aj viac kusov, aj po kuse /ale to sa dozvieme až z inzerátu po otvorení/... Ja mám písané všetko v texte /názve/, som dosť precízna /čo sa mi veľakrát stáva, že predávajúce nie sú, napíšu len v skratke, niekedy aj priamo do názvu - super stav - namiesto napr. tričko, nohavice..., udávam cenu po kuse, set, je to priamo v texte uvedené, ak sa to tam zmestí, lebo občas sa mi do textu nezmestí, ale vnútri inzerátu to je uvedené, keď si inzerát otvoria.

Ja nepotrebujem na niekoho ukazovať, že to a to je u neho proti pravidlám. Tiež sa mi stalo, že som pýtala od pani, aby mi odfotila značku, lebo mala uvedenú, nakoniec sa priznala, že to len tak zadala, lebo mala toho na predaj viac a poväčšine jednej značky /totálne zavádzanie/... Ale tu nešlo o pravidlá, podľa mňa to bolo cielene napísané zle...

Tiež sa mi občas stane, že jednám férovo a dotyčná pani predávajúca, kupujúca komunikuje drzo, ale to je zase o ľuďoch... Ďakujem za odpovede. :slight_smile:
28. dec 2011 o 16:29  • Odpovedz
@andreabug nie som sice martin ale pokial sa sem dostane on skusim ti napisat aj ja: vedla "Moj bazar" pribudla kolkonka "moje nakupy" tam najdes - komu si pisala na inzerat (nova kolonka)

K stopovaniu inzeratov: Ak je stopnuty inzerat, po opraveni tebou pride adminovi upozornujuca IP ze inzerat bol opraveny a caka na odblkovanie. Lenze tych IP dojde adminovi za den aj 100-200 a niekedy fakt trva aj 2-3 dni pokial sa preklika napr k tomu tvojmu. Lebo tu su tisicky uzivatelov a denne je stopnutych/inzeratov cakajucich na odblokovanie stovky. Neviem, mozno od leta, odkedy som sa kvoli prac. povinnostiam vzdala adminovania, je iny system na odblokovavanie, ale vtedy to takto bolo - a niekedy to bola fakt fuska vsetko odblokovat. :sweat_smile:
28. dec 2011 o 16:46  • Odpovedz
@andreabug a este k tej druhej casti: ked vidis zavadzajuci inzerat - treba oznacit. ale tiez sa moze stat ze niekedy trva aj aj par dni, mozno aj tyzden pokial sa admin k danemu inzeratu diostane a skontroluje ho.
28. dec 2011 o 16:49  • Odpovedz
@andreabug ak myslíš to, čo som tu včera radila babám- v "Moje nákupy" máš automaticky nastavené "Podľa nových správ". ak si to prenastavíš "podľa dátumu pridania" , tak tam uvidíš všetky inzeráty, o ktoré si prejavila záujem-a ešte ti na ne neodpovedali predávajúce :wink:
28. dec 2011 o 17:59  • Odpovedz
@pink_lady
@macamac
ďakujem Vám :slight_smile:
28. dec 2011 o 19:06  • Odpovedz
@pink_lady je tam moje nákupy, ale len odpovede na nákup, nie to, čo som mala záujem, čo som písala ja :(
28. dec 2011 o 19:07  • Odpovedz
@macamac o tomto už viem, len ako som písala aj vyššie, je to len o tom, že mi príde správa, nie čo som ja písala :frowning2:
28. dec 2011 o 19:08  • Odpovedz
@andreabug nechápem-tebe príde správa-a neukáže ti ju? a ako potom vieš,že ti prišla? či?
hore si písala :" Prečo je iba došlá pošta k inzerátom a nie je aj odoslaná?"
tak nechápem včul :confused: :wink:
28. dec 2011 o 20:15  • Odpovedz
Nie, keď mi príde správa, to mi ukáže, ale keď odošlem, tak mi neukazuje - ODOSLANÉ!!!
@macamac
28. dec 2011 o 20:37  • Odpovedz
28. dec 2011 o 21:00  • Odpovedz
@winona24 @danka.k @janie80 @pifina @blovitc120 @halienka

Je tu zmena, v novej verzii fora budete mat svoje oblubene temy (po novom temy, ktore sa mi pacia) priamo na hlavnej stranke fora. Vid ilustracny obrazok: https://skitch.com/martinjasen/gws5e/forum-main-index.jpg
29. dec 2011 o 11:59  • Odpovedz
@martinjasen ja som to na tej linke nenasla, ale staci mi, ze to bude v reali :sweat_smile:
29. dec 2011 o 12:05  • Odpovedz
OK, fajn, mne ide hlavne o to, ze osobne na hlavnu stranku nechodim a ani chodit nechcem, v 90% sa prihlasujem cez mobil a reklamy ma nezaujimaju, rovnako ine novinky a fotky, iba mi to zbytocne dlho nacitava a zerie vela MB. Mna zaujimaju moje oblubene temy a obtazuje ma reklama, kvoli ktorej mi to nacitava strasne dlho a teraz ma niekto nuti tu reklamu akceptovat
29. dec 2011 o 12:59  • Odpovedz
@blovitc120 Na hlavnej stranke fora nie je reklama ani teraz, ani neplanujeme.
29. dec 2011 o 13:06  • Odpovedz
@martinjasen ja som to pochopila tak, ze to bude viditelne priamo z temy, na hlavnej stranke fora je to predsa aj teraz, nie? cize tie dva kliky predsa len zostanu?
29. dec 2011 o 13:08  • Odpovedz
@pifina Priamo v teme kde si kliknes na Forum a tam to budes mat, takze iba jeden klik. :wink:
29. dec 2011 o 13:20  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.