• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@martinjasen klik na forum a klik na oblubene temy (po novom temy, ktore sa mi pacia) ... to su dva kliky, nie?
29. dec 2011 o 13:21  • Odpovedz
@pifina Lenze oblubene temy budes mat uz priamo na hlavnej stranke zobrazene, takze uz nikde klikat nebudes moct. Skus si este raz otvorit tu linku co som zverejnil, z nej to bude jasne. :slight_smile:
29. dec 2011 o 13:23  • Odpovedz
@martinjasen asi sa nerozumieme, cela tato diskusia o oblubenych temach vznikla preto, ze doteraz mi stacil jeden klik z temy, aby som sa mala pred sebou zobrazene oblubene temy a videla, co je nove ... nejde o to, kde presne bude tlacidlo na oblubene temy, ale na kolko klikov sa k tym oblubenym temam (prehladu) dostanem ... ak to bude v hornom alebo dolnom menu, tak je to ok, dostanem sa tam z otvorenej temy k prehladu mojich oblubenych na jeden klik, ak to bude na hlavnej stranke fora, tak musim kliknut na forum (klik c.1) a potom na oblubene temy (klik c.2) a az potom uvidim, ci nieco nepribudlo v mojich temach ... na tom linku, ktory si poslal vidim len tu hlavnu stranku fora, nevidim otvorenu temu, takze neviem, ako to bude v tom pripade ...
29. dec 2011 o 13:40  • Odpovedz
29. dec 2011 o 13:48  • Odpovedz
29. dec 2011 o 13:50  • Odpovedz
29. dec 2011 o 13:55  • Odpovedz
@martinjasen tieto dva linky su dost odlisne, v tom, co poslala @janie80 ten odkaz vidim, v tom tvojom nie, preto asi tie nedorozumenia dnes ...
29. dec 2011 o 13:57  • Odpovedz
@pifina Nove forum je vo vyvoji a menia sa tam veci. Tuto novu verziu co som dnes zverejnil bola vytvorena vcera. Sme sa dohodli, ze oblubene temy uzivatela sa budu zobrazovat priamo, ked otvori forum, predsa su to temy, ktore najcastejsie navstevuje a tak maju byt co najpristupnejsie. :slight_smile:
29. dec 2011 o 14:00  • Odpovedz
@martinjasen presne, v tom dnesnom linku to nie je, ale v tom, ci si dal vcera, tak je to pekne vyznacene sipkou... :wink:
29. dec 2011 o 14:00  • Odpovedz
@janie80 V tom novom to uz nie je, lebo tie temy su uz priamo na hlavnej stranke fora. :wink:
29. dec 2011 o 14:02  • Odpovedz
@martinjasen takze nech v tom mame jasno :sweat_smile: otvorim si nejaku temu fora (napr. tuto) a dole pod okienkom na pridanie noveho prispevku bude prehlad oblubenych tem?
29. dec 2011 o 14:04  • Odpovedz
@martinjasen fajn, ja som pochopila ze hlavna stranka MK. Vidis, aj teraz som cez mobil a odkazy sa mi blbo rozklikavaju, kazdy jeden klik navyse je ostara. Nie je mi to jasne s tymi klikmi, ale snad bude len jeden, doteraz sme mali z temy klik na Moje oblubene, ak bude teraz z temy klik na forum a v nom budu uz vseky moje oblubene, tak OK, ak bude treba ist z fora este do oblubenych, je to klik navyse. Neviem, preco sa MK za kazdu cenu chce podobat FB s tym likeovanim, aj tam mi to lezie pekne na nervy, ale mna osobne vobec netesi, ze vsetci uzivatelia vidia, ktore temy sa mi pacia, nechapem, naco je to dobre, ale mozno som zle pochopila a bude to len suma like-ov, nie konkretni uzivatelia za tym, pravdu povediac je mi ukradnute, komu a kolkym ludom sa tema paci, podla toho sa ja neriadim.
29. dec 2011 o 14:37  • Odpovedz
@pifina Takze, si v tejto teme, kliknes hore na FORUM a tam bude zoznam tvojich oblubenych tem. :slight_smile:
29. dec 2011 o 14:44  • Odpovedz
@martinjasen teraz, ked kliknem na forum, tak sa mi zobrazia vsetky temy, takze po novom sa mi zobrazia uz len oblubene? uz som z toho celkom dopletena, chvilu sa mi zda, ze sa rozumieme a potom zase, ze vobec nie :sweat_smile:
29. dec 2011 o 14:47  • Odpovedz
@martinjasen v linku, čo si dal: https://skitch.com/martinjasen/gws5e/forum-main-index.jpg je uvedených 4ks "páči sa mi" tém, koľko ich bude v reále? Akým spôsobom tam budú uložené.. podľa poslednej aktivity?

@pifina ak ja tomu správne chápem, vždy sa budeš musieť vrátiť na hl.stránku fora, aby si prešla do dalšej oblubenej, akurát, že nebudeš rozklikávať oblubene, lebo tam dole sú uvedené v rámčeku.. len.. ako sa pýtam vyššie, neviem kolko z môjho velkeho počtu oblubených tam bude :sweat_smile:
29. dec 2011 o 14:50  • Odpovedz
@benne Budes ich mat tam zobrazene vsetky. Neviem zatial potvrdit, ci bude zalomenie strany napr. po 50 temach. Skor si myslim, ze by sa ti tam mali zobrazit vsetky tvoje oblubene temy. Prve budu tie, kde bol posledny pridany prispevok.
29. dec 2011 o 14:52  • Odpovedz
a ja zas nechápem, ktorý link platí od Martina-ten včerajší, či ten dnešný? :sweat_smile:
lebo každý je iný :confused:
a prestávam rozumieť,ako to vlastne bude
29. dec 2011 o 16:28  • Odpovedz
@macamac ten dnesny by mal byt aktualny ... ostava nam len cakat, co sa z toho vlastne vyvinie a frflat budeme az potom :sweat_smile:
29. dec 2011 o 16:47  • Odpovedz
mili a drazi admini, kdyz mi zkrouhnete otazku, tak ji laskave zkratte tak, aby davala ten isty vyznam, bo odpovedi na klasikcou otazku kdy se babo otaci mi je fakt na nic, kdyz potrebuji odpovedi co se tyka dvourohe maternice a to jste z obsahu vymazali !!!!!! http://www.modrykonik.sk/forum/tema/lezelo-vase-miminko-od-rohu-k-rohu/?page=last&post=last&lastref=hp
29. dec 2011 o 21:21  • Odpovedz
@martinjasen chcela by som sa opýtať, je to zámer alebo chyba, že všetky témy obsiahnuté vo Voľnej diskusii sa nezabrazujú v sekcii Všetky otázky a odpovede pod hlavičkou Fórum? Pred pár dňami sa tam zobrazovali naozaj všetky teraz sa tam tie z Voľnej diskusie nezobrazujú...
30. dec 2011 o 10:22  • Odpovedz
@strihalka Navrhni nazov, ktory bude vystihovat otazku, zmenim to. :wink:
30. dec 2011 o 10:51  • Odpovedz
@halienka Temy z kategorie Volne diskusie sa nikdy nezobrazovali z zozname tem na hlavnej stranke fora. Kedze tieto diskusie su mimo kontext Modreho konika nepropagujeme ich na hlavnej stranke fora.
30. dec 2011 o 10:52  • Odpovedz
@martinjasen fakt? No toto, mne sa zdalo, že som ich tam videla :grinning: Tak som si to asi dobre neskoro všimla :grinning: No mne ako každodennému užívateľovi by sa viac páčilo, keby sa tam zobrazovali ozaj všetky, lebo teraz vlastne musím pozerať na dvoch stránkach, keď chcem pozrieť či je nejaká nová téma, aj v sekcii Všetky diskusie a otázky a potom v sekcii Voľná diskusia. :slight_smile:
30. dec 2011 o 13:26  • Odpovedz
@halienka To chapem, ze musis, ale vacsina uzivatelov nezaujimaju temy, ktore nie su v kontexte Modreho konika. Ak je Modrykonik o tehotenstve a materstve bolo by divne, aby sa na hlavnej stranke zobrazovali temy o comkolvek. Ak si niekto chce pokecat o inych temach ide do volnych diskusii. Myslime si, ze tak je to spravne.
30. dec 2011 o 14:04  • Odpovedz
A hlavne to tam potom nie je zrozumiteľne rozdelené, aby to bolo každému jasné. Keď teda kliknem na to Fórum, vľavo sa zobrazí : Moje príspevky, Moje obľúbené, Súkromné diskusie a Všetky diskusie a otázky - no a z tohto Všetky diskusie a otázky sa akoby odvíjajú tie ďalšie sekcie: Snažilky, Tehotenstvo...a na konci stále akoby pod to patriaca Voľná diskusia. Myslím, že to potom málokoho napadne, že to je akoby osobitná kategória, malo by to teda byť niekde pod tým Súkromné témy napríklad. Myslím, že by to potom bolo jasnejšie, že sa tie témy z Voľnej diskusie v sekcii Všetky diskusie a otázky zobrazovať nebudú. Či? :sweat_smile: :slight_smile:
30. dec 2011 o 14:08  • Odpovedz
sorry ak to tu uz bolo vysvetlene, ale nechce sa mi citat 207 stran... je este moznost oznacit si temu ako oblubenu? nejako k tomu v poslednej dobe neviem najst tlacitko alebo hviezdicku ....
30. dec 2011 o 14:11  • Odpovedz
@masinka po novom sa ti tema paci a tym padom je oblubena :sweat_smile:
30. dec 2011 o 14:13  • Odpovedz
@pifina dakujem, napadlo ma ze to mozno bude tak, len som si nebola ista :grinning:
30. dec 2011 o 14:15  • Odpovedz
Pekny vecer, mam otazku, ako je mozne, ze v albumoch, kt. sluzia na inspiraciu na nakupy pre deti nie je mozne mat fotku fotoalbumu? myslim takeho, kt. sluzi na zakladanie fotiek...to nesuvisi s tehotenstvom a rodinou? :confused: ak nie tak potom by mali platit pravidla pre vsetkych rovnako...lebo podobne fotky su videla aj v inych albumoch a tie blokovane neboli :wink:

Vopred dakujem za objasnenie :wink:
30. dec 2011 o 18:53  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.