• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
:stuck_out_tongue_closed_eyes: posielam technikom
8. jún 2009 o 09:35  • Odpovedz
dakujem :slight_smile:
8. jún 2009 o 09:43  • Odpovedz
ahojte, nie je meno obchodu (aj internetového) v prihlásovacom mene zakázané? Alebo lepšie položená otázka je to povolené? Nie je to skrytá reklama?
13. jún 2009 o 11:38  • Odpovedz
chcem sa spýtať, prerába sa server, alebo niečo podobné ? lebo už druhý deň čo blbne koník :frowning2: :cry:
my júnovky máme teraz čas rodenia bábätiek a čakáme na každé jedno babuliatko :sweat_smile:
13. jún 2009 o 18:59  • Odpovedz
no ozaj,dnes uz 2 krat vypadol konik a je to na nervy
este nas cakaju taketo vypadky?
13. jún 2009 o 20:00  • Odpovedz
aj mne už druhý deň blbne koník, každú chvíľu vypadáva, prípadne témy načítava strááááášne dlho, čo sa deje?
14. jún 2009 o 18:26  • Odpovedz
aj teraz, pred chvíľou, cca 5 min. dozadu, nebolo možné načítať stránku modrykonik.sk, pripadne po niekoľkých pokusoch prihlásiť sa mi systém tvrdil, že uzívateľ s mojim menom neexistuje :fearful:
teraz sa mi podarilo prihlásiť sa. a ešte oznamujem aj problém s odosielaním príspevkov.
15. jún 2009 o 09:42  • Odpovedz
ahojky chcem sa spytat,ze ci ma admin moznost citat nase IP???
29. jún 2009 o 12:35  • Odpovedz
nema :wink:
29. jún 2009 o 12:36  • Odpovedz
Hej isto ? ! No oki vdaka :wink:
29. jún 2009 o 12:37  • Odpovedz
lindda isto iste ani jedna z nas adminiek nema pristup do internej posty inych uzivateliek

k comu to potrebujes?
29. jún 2009 o 12:40  • Odpovedz
Oki ved verim,len som myslela,ze sa to da
29. jún 2009 o 13:05  • Odpovedz
ahojte poradte mi ,zaregistrovala som sa a napisala adresu pobytu Ruzomberok ,chcela by som to zmenit momentalne mam totiz Nitru ako postupovat ,nejde to :frowning2:
1. júl 2009 o 08:03  • Odpovedz
ahojte adminky, chcela som sa spytat (neviem teda ci je taka moznost, ale nezaregistrovala som ju), ci by sa nedala spristupnit taka sluzba, ze vidim kto je off a kto on, napr. ked debatujeme v diskusii aby som vedela, kt. kocky tam momentalne su...
a takisto nebola mi moznost spravit si urcitu skupinu priatelov? napr. sa prihlasim, pozriem si svojich priatelov a vidim, kt. su pripojene a utekam s nimi pisat.

je to len taky navrh.

dakujem :slight_smile:
1. júl 2009 o 09:11  • Odpovedz
iwusa, bude v novej verzii (pokial viem :wink: )

ivettvajdova, nejde ti to zmenit hore cez Nastavenia? ked napises Ruzomberok, nezabudnes to dat ulozit (Uloz profil)?
1. júl 2009 o 09:21  • Odpovedz
ahojte

ikke a kedy bude ta nova verzia?
1. júl 2009 o 15:12  • Odpovedz
vdaka za odpoved a este ma napadla taka vec - mohli by sme mat trosku rozsiahlejsi profil a taku moznost, ze ked si niekto pozrie moje albumy alebo profil, aby sa mi to niekde zobrazovalo. to by bolo skvele, nie? :wink:
1. júl 2009 o 21:23  • Odpovedz
felcia1 - na jesen

iwusa - to, ked si niekto pozrie tvoj album, tak sa ti to zobrazovat neubude, neplanuje sa to, ani neviem o tom, ze by sa to na nejakych strankach dalo robit.... a ano, profil bude rozsiahlejsi
1. júl 2009 o 22:03  • Odpovedz
janocka - tato moznost je na pokeci
2. júl 2009 o 07:30  • Odpovedz
chcem sa popýtať, ja som si tu postláčala Ctrl a k tomu % a zrazu mám zväčšenú stránku ... poradíte mi ako si tu upraviť naspäť do pôvodného ... dakujem
3. júl 2009 o 21:04  • Odpovedz
ctrl + tocit kolieckom mysi
3. júl 2009 o 22:16  • Odpovedz
super dakujem
4. júl 2009 o 09:06  • Odpovedz
ja teda netusim kto je ta zenska....fotky tu uz davno nemam....iba na fb,kde ich vidim iba ja...ale
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=383184&vReferer=%2Fphotos%2Flucindela ....toto je moja mala,ked mala tak 9-10mesiacov....
tak by som ju rada "poprosila" nech si vymaze tieto fotky,lebo ja si zistim kto je,co je a odkial je a nech si ma potom nepraje!!!!!!!! :angry: :angry: :angry:
5. júl 2009 o 20:27  • Odpovedz
zuzula to je otrasne :angry: :angry: :angry: ja by som asi...ja neivem co by som robila v takomto pripade :sweat_smile:
5. júl 2009 o 20:34  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “požiadala zmazať z osobných dôvodov”
5. júl 2009 o 21:13 • majdzy666
chcela by som sa spytat adminov zalozila som novu temu ale pre lepsiu orientaciu by som tam chcela nieco dopisat da sa este vstupit do toho?tykal sa to skupiny tem kam s detmi,tema nove mc rybka chcela by som tam vsunut -podunajske biskupice.Dakujem
8. júl 2009 o 11:11  • Odpovedz
jona, doplnene :wink:
8. júl 2009 o 12:50  • Odpovedz
odzadu čítať KM an abi acinseválk esaz im enblb mísorp
10. júl 2009 o 23:35  • Odpovedz
moja otazka: co nove pre nas chystate? chcelo by to zmenu nejaku :slight_smile: len provokujem :wink: :grinning:
17. júl 2009 o 11:30  • Odpovedz
ahojte, chcem sa opítať-pred 2 dňami som si vytvorila môj album ale niekde sa mi stratil :unamused: ,neviete náhodou kde?
23. júl 2009 o 13:38  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.