• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
chacha, tak ešte 2 minútky, ideme chystať pogarke, čautesa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: PF 2012 :slight_smile:
31. dec 2011 o 23:58  • Odpovedz
@katja78 nie.mne tiez nie :wink: to vsak neznamena,ze som slepa voci inym uzivatelom.
stastny novy rok :slight_smile:
1. jan 2012 o 00:00  • Odpovedz
tak-v prvom rade chcem všetkým popriať šťastný nový rok :slight_smile:
po druhé-začnem hneď z rána :grinning: :wink:
teraz po novom "všetci" vidia,ktoré témy som mala-mám v "obľúbených"
pripadá mi to,akoby som si vyšla zo svojho súkromia na svetlo Božie
neviem,mám z toho divný pocit a určitý zásah do súkromia.pre mňa väčší ako to, čo sa tu riešilo ohľadne bazárika-či by bolo na ploche vidno,či som ON/OFF.
1. jan 2012 o 06:11  • Odpovedz
@macamac presne suhlas, toto je forum, nie socialna siet FB, tu si oznacujem oblubenym to, co ma zaujima a kde chodim prispievat, nie ako na FB, kde likujeme Horalky, Tycinky DRU, Lady Gaga a podobne, co nema pre nas vyznam a k comu sa denne nevraciame. Uplne ma to vytaca, toto forum sa chce strasne opicit po facebooku ale tu je to inom.
Inak nemohol by navrat 1 klikom k oblubenym ostat po starom, kym nebude nova hlavna stranka fora? Uplne ma to tu stve, fakt obmedzujem svoj pobyt na MK, lebo docitat oblubene temy cez mobil je nemozne :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Otrasna novinka, vazne
1. jan 2012 o 11:41  • Odpovedz
mnohým budem teraz protirečiť, ale ja som sa už dávnejšie zamýšľala, že načo je tu 2X možnosť prejsť na "moje obľúbené" :confused: takže mne táto zmena až tak nevadí :sweat_smile: keďže mobil na prístup k netu nepoužívam.
1. jan 2012 o 18:39  • Odpovedz
No aj tiež nepoužívam mobil ale iba notebook, no aj tak mi to veľmi vyhovovalo vrátiť sa z obľúbenej témy jedným klikom na zoznam mojich obľúbených tém. Teraz musím urobiť 2 kliky. Nie je to nejaká hrôza, ale logika nepustí, jeden klik je lepší ako dva :grinning: :grinning:
1. jan 2012 o 18:50  • Odpovedz
@halienka - hej, mohli tú duplicitu vyriešiť aj vyhodením "moje obľúbené" z hlavnej lišty vpravo, ale potom by zas druhej skupine užívateľov chýbala tam :sweat_smile: no a v takom prípade sa mohlo dať hlasovať... :slight_smile:
1. jan 2012 o 18:52  • Odpovedz
@katja78 vidíš, super nápad s tým hlasovaním :wink: bolo by to demokratické a aj admini by mali možno lepšiu predstavu, čo užívateľom vyhovuje a čo nie :slight_smile:
1. jan 2012 o 18:54  • Odpovedz
@halienka - tiež si myslím, ale prevádzkovatelia/admini MK by potom vyrobili jeden mini-precedens, že by sme sa dožadovali hlasovania o každej (s prepáčením) prkotine, a takýto koníkovský plebiscit by sa im prestal pozdávať :sweat_smile:
1. jan 2012 o 18:58  • Odpovedz
@halienka
@katja78 a kolko uzivatelov by muselo zahlasovat aby sa vam to uz zdalo ze je to fer a ze vacsina uzivatelov chce danu zmenu? :confused: lebo ked zahlasuje 150 ludi, mne to nepride ako drviva vacsina a teda to neodraza hlas vsetkych, alebo aspon vacsiny ludi na MK. zase by to bolo len o nazore hrstky ludi na MK
1. jan 2012 o 19:23  • Odpovedz
@latvia - všetci, ktorí si takejto možnosti všimnú a využijú ju.
V reálnom svete sa referendum musí vyhlásiť s určitým časovým predstihom, plebiscit nie, len sa naň upozorní. Ale nemyslím si, že by hocaké fórum mohlo reálne fungovať s takýmto luxusným výdobytkom demokracie. Ale ako užívateľovi by sa mi to páčilo :sweat_smile: Jediná cesta zrejme, ako má admin/prevádzkovateľ možnosť a vôľu komunikovať s užívateľmi diskusného fóra, je zrejme verejná diskusia samotná. A konkrétne táto téma, ktorá sa týka danej veci, má 131 užívateľov, "ktorým sa to páči", čiže tiež to nie je ani väčšina, ani relevantná vzorka.
1. jan 2012 o 19:29  • Odpovedz
@katja78 no, a mne prave taketo veci pridu zbytocne :sweat_smile: kedze taketo hlasovania by absolutne neodrazali realitu
1. jan 2012 o 19:36  • Odpovedz
@latvia veď komu by na tom záležalo tak by hlasoval, buď pre alebo proti, takže by bolo irelevantné, že to bolo len 150 hlasov dohromady, zrejme tým ostatným na tom až tak nezáleží, keď by nehlasovali, už by sa museli len prispôsobiť :wink: :slight_smile: ako vo voľbách, kto nejde voliť musí potom čušať a prispôsobiť sa :grinning: Ja viem, to by sme chceli už moc od nejakého fóra :grinning: ale mne by sa to vcelku páčilo :grinning: :grinning:
1. jan 2012 o 19:56  • Odpovedz
@halienka pocit by to bol pekny ,to ano :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nic viac :slight_smile:
1. jan 2012 o 19:58  • Odpovedz
@domika007 Ahoj, album mas verejny. :wink:
2. jan 2012 o 10:43  • Odpovedz
@benne Ahoj, vieme o tom. Je to chyba, bude to opravene. O tvojich vlastnych prispevkoch vo svojom fotoblogu upozornovana nebudes. :wink:
2. jan 2012 o 10:46  • Odpovedz
Pridali sme vo fore hore listu, kde mate preklik na moje oblubene, aby ste nemuseli sa k tomu dostavat cez hlavnu stranku fora.
2. jan 2012 o 11:14  • Odpovedz
@martinjasen super :dizzy_face: teším sa :slight_smile: ďakujem :slight_smile:
2. jan 2012 o 11:16  • Odpovedz
@martinjasen ahoj, neviem ci sa to uz baby pytali, ale musi sa kazda moja odpoved vyznacit cervenym hore v notifikaciach? myslim, ze je to zbytocne a len to pletie..
2. jan 2012 o 11:17  • Odpovedz
@lucinocka Ano, vieme o tom. Je to chyba, bude to opravene. :wink:
2. jan 2012 o 11:18  • Odpovedz
@martinjasen ďakujeme za tie obľúbené témy, ten horný odkaz je super.
2. jan 2012 o 11:19  • Odpovedz
@martinjasen super super , vdaka :slight_smile:
2. jan 2012 o 11:20  • Odpovedz
@martinjasen prosim už je doriešená tá fotka z profilu, že jumôžeme spristupniť na sukromných temach ale vo verejných nie, ako som pisala pár strán dozadu že dať na vyber či zverejniť v sukromných alebo verejných temach. dakujem
2. jan 2012 o 11:21  • Odpovedz
@elise Ahoj, zatial to nebude. Je to technicky problem, neviem ti to ja velmi vysvetlit. Myslienka sa nam paci, ale ked sme pozreli ake je to komplikovane, zatial do toho nepojdeme.
2. jan 2012 o 11:30  • Odpovedz
@martinjasen dakujem hza odpoved, skuste prisť na nejake riešenie:slight_smile: bolo by to super, ste šikovní zvládnete to:slight_smile:
2. jan 2012 o 11:33  • Odpovedz
@martinjasen ako si označim alebo odznačim oblubenu temu? kam zmizli hviezdičky? :wink:
2. jan 2012 o 11:34  • Odpovedz
@dulkagabulka podla mna kliknes na uz sa mi to nepaci
2. jan 2012 o 11:34  • Odpovedz
@dulkagabulka Namiesto hviezdicky daj, ze sa ti to uz nepaci. :wink:
2. jan 2012 o 11:38  • Odpovedz
prosim vas, ako to je teraz s tymi NOVYMI vecami? nasla som predavajucu, ktora veci deklaruje ako nove a pritom v texte pise, ze 1 zimu nosene, dalej predava rukavice, akoze nove a vidiet, ze su nosene, prane, su zmolkove, vytahane. ako to vlastne je? moze aj stare veci predavat, ako nove, ked je zaregistrovana v tom PRO, ci co to je?
2. jan 2012 o 12:05  • Odpovedz
@stanislavao oznac ju vykricnikom :slight_smile: resp. posli ten inzerat adminom, nech sa nan pozru
2. jan 2012 o 12:30  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.